Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:50:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ходите ли на ски?  (Прочетена 22428 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #30 -: декември 03, 2007, 21:12:56 »

 thank you thank you thank you момичета  give_rose поне вече имам поле за избор  good Ще се похваля на финала и дано успея преди тази събота да си намеря нещичко и да покарам първите ски за сезона   Skiing Skiing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 20, 2007, 21:50:03 »

Хайде на скиииии
Някой да е ходил на Чепеларе, аз не съм. Но си правя някакви планове за около Коледа  LAUGHTER
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #32 -: декември 21, 2007, 12:29:28 »

Честно казано бих се разхпдила попланината,но на ски да се кача,не,страх ме е,нямам спирачки имам чуство,че ще катастрофирам!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 21, 2007, 14:08:52 »

Мен нещо ме е страх да се кача на ски, а какво остава да карам nea Иначе обичам планината, снега, но... ме е страх!  pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 21, 2007, 17:48:27 »

Азпък нямам търпение да дойде 12.01 да отидем на скиииии yahoo yahoo yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 23, 2007, 00:11:54 »

Така завиждам на всички, които имат смелостта да карат каквото и да било...Ние също ще ходим на планина- по-точно в Банско февруари месец, но само милото ще кара сноуборд,а аз ще релаксирам в спа хотела.За жалост не успя да ме научи или по-скоро аз не успях да се пристраша да се спускам с тая ми ти дъска.Веднъж ме пусна на един малък наклон и то не бяха падания, викове и странни движения от моя страна blushВ резултат имах страшна мускулна треска, десетина синини и няколко повалени дечица blushТа решихме, че този спорт не е много безопасен за мен и за......околните! 8PНо иначе обожавам планината и си правя походи и разходки и нямам търпение да дойде 15 февруари! yahoo
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #36 -: декември 23, 2007, 01:47:24 »

Ей каква хубава темичка...
ние заминаваме на ски в Австрия следващата седмица и ще сме там за Нова Година. Мъж ми каза, че цените на влековете и ските под наем са напълно съизмерими с българските.
Досега съм карала само на Банско и на Пампорово, както и в Щатите...а, да, и в Дубай в един Мол със ски писти  ROFL
та с две думи - предимно на изкуствен сняг. Не съм голяма скиорка, бивам чат пат по сините писти, но на зелените се чувствам далеч по-комфортно. Черните са далеч от моите способности  blum
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #37 -: декември 23, 2007, 01:48:36 »

Голямо съвпадение - и ние като tonitta ще ходим на ски. Пак през февруари , и пак на Банско?!?! blush И аз предпочитам вместо "дъската" релакса в СПА-то. И аз съм падала, удряла, викала, но по-лошото е че се бях скарала /та даже и до бой стигнахме/ с един учител по ски. Това беше преди години на Пампорово. Мислех, че бързо ще вдяна и се зъбех на учителя. Което е най-невъзпитано от моя страна: даже му казвах да не ме учи....разбираш ли? Сякаш много знам и сякаш той не е дошъ л да ме учи?! Голяма излагация, но се ядосах като видях какъв карък съм в ските и явно си го изкарах на човека. Приятеля ми беше много възмутен от мен. Ама то на него му е широко около врата като кара като Алберто Томба!И сега и той е на мнение , че съм пациент за СПА отколкото да се правя на скиорка по пистите. Чак се сетих за онова време сега и ми стана кеф.....Така или иначе чакам с удоволствие деня в който ще тръгнем yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 26, 2007, 20:40:07 »

Хайде да се запиша. Успяхме да  Skiing
Решихме да отидем на Чепеларе и по точно на Мечи Чал. Тъй като до сега все на Пампорово ходихме, тръгнах с известни съмнения. Но уцелихме страхотно време, топло и без никакви облаци, прекрасно синьо небе.
За пистите: Чудесни, обработени и много широки (35 метра). Слабо натоварено, никой не ти се пречка - чакахме по 1-2 минути за лифт. Много сме доволни от Чепеларе, страхотно си изкарахме. Пъти по-хубаво от претъпканото Пампорово (само като си спомня, колко чаках последния път на 3-ката  diablo)
Цените - народни - 25 лв. лифт (срещу 50 на повечето места), ски оборудване 20-25 лв., обяд и чай - нормални цени. Просто супер.


Ето малко снимки. Тъй като много ми хареса направих много малко снимки, гледах де се спускам до последно.

Снега беше много едър - 1.5 до 2 см.













В галерията ми има още няколко снимки. Wink
« Последна редакция: декември 26, 2007, 21:53:22 от Teo » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 26, 2007, 22:00:20 »

ето ме и мен да се разпиша... днес бяхме на банско... пистите са супер... сняг много... за съжаление само си забравихме батерията на апарата вкъщи и нямаме снимки от днес... но утре обещавам
относно цените... картата за лифта 50 лв....  Oh my ... 2 чая и 2 рома... 32 лв.  crazy
« Последна редакция: декември 26, 2007, 22:03:37 от kami » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 21, 2008, 19:59:58 »

Така ет и моят отчет за нашата почивка на Бровец.Беше много хубаво пистите добре обработени,нямаше много хора,въздуха чист,времето беше страхотно,не много студено.ето и малко снимки от там.



има още малко в галерията,а когато кача всичките ще ви пусна линк към останалите снимки.Ходихме и до "Царска бистрица",изобщо останхаме доволни yahoo
« Последна редакция: януари 21, 2008, 20:02:11 от picolina » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 31, 2008, 14:07:08 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146884
Това е линка към снимките от Боровец,моите любими снимки са от последните 4 странички girl_wink
(снимките от "Царска бистрица" са правени с телефон,извинявам се за лошото качество)
« Последна редакция: януари 31, 2008, 14:09:30 от picolina » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 31, 2008, 16:06:42 »

айде и аз да се отчета - ние бяхме на ски на Мальовица, страхотно време, много хубави писти и имаше малко хора! Цените бяхо поносими, пийнахме си чайче! Карахме на воля и накрая след толкова много усилия и опити най-накрая успях да преодолея страхът си и се пуснах от най-високото място на пистата и то няколко пъти съвсем сама, което за мен си беше чист рекорд!  Sunshine Skiing Skiing girl_in_love :girl_in_love:Просто бях неотразима! И милото ме похвали! Ето и малко снимков материал:/съжалявам само че не мога да ги кача една под друга и затова на отделни постове ще ги сложа/ blush


това ни беше станцийката  yahoo


* DSC01312.JPG (70.55 KB, 448x336 - видяно 370 пъти.)
« Последна редакция: януари 31, 2008, 16:10:13 от sabina » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 31, 2008, 16:11:59 »

ето и барбекюто - Любо много му се израдва - мята разни мръвчици  Wink


* DSC01283.JPG (11.1 KB, 100x75 - видяно 2404 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 31, 2008, 16:12:48 »

ето и гледка към чайната


* DSC01244.JPG (7.92 KB, 160x120 - видяно 2455 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines