Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:09:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ходите ли на ски?  (Прочетена 22426 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: ноември 30, 2007, 14:39:20 »

Чудех се къде се е дянала тази темичка  crazy а тя ето я на ... не сме писали отдавна в нея pleasantry

Искам да попитам за магазини за ски-екипировка. По-точно искам яке и гащиризон, цял комплект или от различни комплекти да комплектовам нещо .....
Само да помоля .... не ми давайте от най-скъпите магазини, че не мога да заделя 250-300-400 лева и нагоре, под тези цени .... нещо като за среден джоб  Wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 30, 2007, 14:45:00 »

Ние заминаваме на седми за Банско а за Коледа и Нова Година в Германия. Е аз не съм много по ските, ноо нали има и друго какво да се прави СПА, кафенца, расхотки  yahoo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 30, 2007, 14:52:46 »

ей Кате пате много яки снимчици - направо такива спомени хубави навяват в мен тези снимки - много е красиво там и е стравнително евтино, и ние ще сме на същото място на Нова година - ще покараме малко ски, ще пийваме чайче, ще хапваме кюфтенца и се надявам да си изкараме страхотно новата година!!! А за ски се надявам да има достатъчно сняг и най-вече да е хубаво времето!!! Skiing Skiing Sunshine
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #18 -: ноември 30, 2007, 15:02:13 »

MALENA и ние ще сме в района от 7-ми до 9-ти декември  yahoo ще бъдем в Добринище и още умуваме къде да караме ски - в Банско, в Добринище или на Безбог  ohah Този уикенд познати ще бъдат на Безбог и ще кажат какви са условията  good Един куп дружки си имам, които всяка година си казват, че догодина ще се качат на ски и така всяка година ..... и този път ще бъдем всички заедно и съм ги агитирала да се учим всички дружно и поне като ще пада смях, да си е между нас  yahoo ще бъде готино, от сега го усещам  Skiing

Ще има "Пази се борчеееее, идва скиорчеееееее"  tease
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 30, 2007, 21:30:47 »

Katitka,ние си купихме екипировка (гащеризони и якета) от Добрич и не бяха скъпи.Бяха около 160лв дамския,и мъжкият 180лв.И смея да твърда че са многоооооооо хубави.Така,че мисля че ще си намерите нещо за паричките които сте отделили Wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 30, 2007, 23:44:49 »

Не сме ходили да караме ски от две години...утре отиваме на Банско,но по друг повод,няма да взимаме ските Girl_sing Иначе там вече са готови пистите с изкуствен сняг,честно казано никога не сме карали на такъв (или може би не сме разбрали pardon ).На Боровец ми харесват много пистите,с изключение на тази за самоубийци-черните,там не искам и да поглеждам отгоре scare2
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 02, 2007, 17:59:15 »

ДА , решили сме да ходим , съпругът ще е този който ще кара.
Ще отидем в родният ми град Берковица , връх КОМ , където се очаква да стане голям курорт като Банско и Боровец , текат строежи , проекти и т.н.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 02, 2007, 18:18:31 »

Ние заминаваме на седми за Банско
...и ние ще сме тогава на Банско,но на дали ще се качим на ски,то ще е някакъв ад тогава,но има и други забавления в Банско,иначе ме подсетихте,че на 8-ми може да отскочим до Безбог,обожавам го това място толкова е красиво..... blush blush blush blush blush blush blush
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 02, 2007, 18:22:00 »

[iна 8-ми може да отскочим до Безбог,обожавам го това място толкова е красиво..... blush blush blush blush blush blush blush[/i]

Я кажи какво е това местенце... blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 02, 2007, 18:33:53 »

:offtopic:там е красота....от 6-ти клас съм влюбена в това място..... good
...има и езеро и е някаква божествена красота,близо е до Добринище и може да спите там и да ходите на ски горе,а има и хубави вилички и хижа горе...направо една красота е,а по пътя за Безбог има и нещо като рибарник,в кйто може да си ловиш риба и там да ти я приготвят,но за рибата е хубаво пролетта да се ходи....абе безбог е едно страхотно място....и една страхотна красота,не само зимата а и пролетта и лятото,а и есента..... tease tease tease tease tease tease tease tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #25 -: декември 03, 2007, 10:46:45 »

Katitka,ние си купихме екипировка (гащеризони и якета) от Добрич и не бяха скъпи.Бяха около 160лв дамския,и мъжкият 180лв.И смея да твърда че са многоооооооо хубави.Така,че мисля че ще си намерите нещо за паричките които сте отделили Wink

picolina кажи ми, моля те, каква е марката, ако има такава разбира се.... Така ще ми е по-лесно да потърся  smile Иначе поразгледах в Интерспортс и това, което ми грабна окото беше на Колумбия, но май се оказа скъп вариант - към 400 лева излиза гащиризон и яке. А докато пазарувахме в Пикадили, на касата видях брошури за БигШоп и там се опулих вече  Oh my ... имаше на брошурката ски паталони за 30 лева  good Поне на картинката изглеждаха добре и си мисля да ги поразгледам тези дни ... 
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #26 -: декември 03, 2007, 17:18:30 »

Искам да попитам за магазини за ски-екипировка. По-точно искам яке и гащиризон, цял комплект или от различни комплекти да комплектовам нещо .....
Само да помоля .... не ми давайте от най-скъпите магазини, че не мога да заделя 250-300-400 лева и нагоре, под тези цени .... нещо като за среден джоб  Wink
Защо не провериш в магазините на DIEL! Това е българска марка и до колкото знам качеството е прилично,цените също!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: декември 03, 2007, 17:26:35 »

divna благодаря  10x Гледах на Diel, харесала съм си вариант, но е над 220 лева и за това се опитвам да намеря нещо под тази сума. Ако не успея, ще е от там най-вероятно ... Благодаря ти отново!!!!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 03, 2007, 19:23:24 »

Katitka,екипите ни са в Бг ,но ще накарам майка да види какви марки са и ще ти напиша пак girl_wink

Марката е "Spider",мога да кажа че качеството е доста задоволително.ами надявам се да съм помогнала pardon
« Последна редакция: декември 03, 2007, 19:53:18 от picolina » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 03, 2007, 19:50:46 »

в Метро също има хубави екипи good и излизат общо гащеризон и яке около 160-170 лв
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines