Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:34:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ходите ли на ски?  (Прочетена 22433 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: ноември 09, 2007, 04:07:56 »

Ще ходите ли на зимна ваканция,на ски? Къде? Имате ли си любими зимни курорти,от кои сте доволни и от кои не сте? Нека всеки сподели своя опит тук!

Аз да започна,досега никога не съм ходила на ски,но моя мъж ме изненада с почивка в планината тази година.Той много обича да кара ски,но аз никога не съм ходила blush Той е избрал Боровец,какво мислите за там?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 09, 2007, 04:56:49 »

Аз като голям ски маниак само мога да се оплача, че последните две години не съм ходил по една или друга причина.  Boy cry
Лятото бях на  LAUGHTER Добринище и се качихме до връх Безбог. Прекрасна писта, втората по дължина в България. Изненадан бях от цените на лифта, само 15 лв карта  shok Ски, обувки и щеки - 12 лв.  Това са цени на който карах преди 5 години на Пампорово. Всъщност тогава ставаше с детски карти по 7лв  laugh. След като на Банско миналата година лифт картата била 50 лв. за сравнение.
Боровец е чудесен курорт, поне преди беше така. С това презастрояване навсякъде не ми е ясно как ще се справят съоръженията като натоварване. Сигурно голямо чакане ще падне. laugh
Щом не си ходила до сега, значи ще си прекараш чудесно. Стискай палци за сняг и слънце.
- "Рало, направи рало"   laugh Ако не знаеш какво е, това първо ще научиш.


Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 09, 2007, 12:52:50 »

То и моят мъж постоянно ми говори за ски,колко хубаво било,как щял да се спусне, откъде щял да мине и т.н. crazy луда работа...ще видим животи здраве като отидем тази година,надявам се че ще е много щуро забавление.А за снега наистина дано да има мнооооооооооооого сняг щото не сме виждали доста отдавна сняг cray 
Тео мислиш ли ,че ще е мноог претъпкано на Боровец? Ей ако можеше да поговори моя мъж първо стеб преди да прави резервации...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 09, 2007, 13:04:24 »

Ако можеш да караш ски Боровец е идеалното място.Пистите са много добри,високо е и се задържа истински сняг.Няма много кръчми и е пълно с англичани.На Банско е битово в типична българска обстановка много кръчми,нациоанални ястия и т.н.Пампорово ми е любим курорт.Има и леки и трудни писти,слънчев е много и има къде да се ходи/нощен живот/
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: ноември 09, 2007, 13:06:23 »

picolina не се и съмнявам, че ще си изкарате много хубаво  good За Боровец само добри отзиви слушам, там ходят и добрите скиори  Skiing

Аз съм била на Боровец преди време и там се научих да карам ски  good иначе и на Банско, но цените са  mega_chok

Миналата зима бяхме на Мальовица и съм очарована и от пистата и от цените Skiing Тази година се надявам да има снежец и пак там да отидем  Wink Сабина ще ме подкрепи  good бяхме заедно, но тя е мега скиор, а аз още съм към аматьорите  blush  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106864&photo=2
« Последна редакция: ноември 09, 2007, 13:07:59 от Katitka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 09, 2007, 13:08:44 »

аз не смея да се троша по ски пистите :laugh:а милото много мрази сняг и планина и даже д аискам не мога да го замъкна посмъртно pardon на него му дай слънце море плажове разголени монокинки laugh никога не съм ходила на планина и се чудя какво ли е от другата страна на жегата и слънцето Girl_sing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 09, 2007, 13:09:19 »

Банско със сигурност не. Тази година тотално го застроиха, та чак се оляха.
Предполагам, че новите хотели там ще ударят як дъмпинг на цените. Но удоволствието от почивката някак си ми се губи по чакане на лифтове. По-добре на Боровец.

picolina ти докато се научиш да караш ще мине поне 2-3 дена. Така, че теб не те бърка трафик. Само сняг да има и някой да те учи или се запиши на ски училище.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 09, 2007, 19:18:00 »


picolina ти докато се научиш да караш ще мине поне 2-3 дена. Така, че теб не те бърка трафик. Само сняг да има и някой да те учи или се запиши на ски училище.


Какъв ти трафик аз сигурно докато се кача на ските и ще съм на земята laugh голям смях ще пада, ама ще гледам да снимаме и после да се посмеете с мен, аз сигурно тъкмо ще се науча да стоя на тях и той денят ще  е свършил tease
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 10, 2007, 10:10:31 »

Аз миналата година пропуснах сезона, поради много работа. Но преданата бяха ходила на Банско за първипът и ми хареса. Боровец не е лошо въобще , но май съораженията им с апо-стари, но за сметка на това си имат ски училище с традиция. Аз тази година смятам да ходя на ски, въпреки че съм бременна, което не означва ,че съм болна? smile . Между другото, все повече и повече хора предпочитат Австрия тъй като цените горе долу са едни и същи , даже понякога излиз аи малко по-евтино, а обслужването е на ниво.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 10, 2007, 10:20:27 »

то май навсякъде извън нашите курорти излиза по-евтино само дето пътуването оскъпява нещата спред мен!!аз искам да ходим някъде на топло не обичам снега и студа!но сигурное голяма тръпка верно да се качиш на ски ама ако се натроша цялата после кой ще ми гледа мъйа laugh laugh
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 10, 2007, 10:50:57 »

Miri много ми е интересно колко излиза една ски почивка в Австрия. Ако цените са съпоставими естествено е, че там е по-добра и интересна дестинация.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 10, 2007, 11:04:30 »

Miri много ми е интересно колко излиза една ски почивка в Австрия. Ако цените са съпоставими естествено е, че там е по-добра и интересна дестинация.

Аз имам много приятели които ходят на поивка в Австрия.Наистина скъпо е само пътуването.А за Сърбия да не говорим.Там има такив акурорти дето нашият ретро Боровец може само да.............им завиди
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 10, 2007, 13:51:25 »

Моето мило каза ,че като търсил почивката видял,че само вБГ са евтини,иначе в Австрия излизало двойно,в Италия също изобщо на Алпите.После каза ,че гледал за Словения-и там били доста скъпички а за съоръженията лифта за ден се равнявал на лифта за седмица в БГ pardon
« Последна редакция: ноември 10, 2007, 13:53:07 от picolina » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 10, 2007, 14:13:19 »

В Словения стандарта е много висок.Там е ужасна скъпотия.Абе избора ви -Боровец си е много добър -няма да съжалявате!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 10, 2007, 14:33:02 »

В Словения стандарта е много висок.Там е ужасна скъпотия.Абе избора ви -Боровец си е много добър -няма да съжалявате!
честно казано Фииби на мен ми беше изненада достатъчна,без значение къде ще сме сигурна съм ,че ще е СУПЕР yahoo DANCE
исках да знам само дали избора е добър благодаря ви на ВСИчКИ give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #15 -: ноември 30, 2007, 14:39:20 »

Чудех се къде се е дянала тази темичка  crazy а тя ето я на ... не сме писали отдавна в нея pleasantry

Искам да попитам за магазини за ски-екипировка. По-точно искам яке и гащиризон, цял комплект или от различни комплекти да комплектовам нещо .....
Само да помоля .... не ми давайте от най-скъпите магазини, че не мога да заделя 250-300-400 лева и нагоре, под тези цени .... нещо като за среден джоб  Wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 30, 2007, 14:45:00 »

Ние заминаваме на седми за Банско а за Коледа и Нова Година в Германия. Е аз не съм много по ските, ноо нали има и друго какво да се прави СПА, кафенца, расхотки  yahoo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 30, 2007, 14:52:46 »

ей Кате пате много яки снимчици - направо такива спомени хубави навяват в мен тези снимки - много е красиво там и е стравнително евтино, и ние ще сме на същото място на Нова година - ще покараме малко ски, ще пийваме чайче, ще хапваме кюфтенца и се надявам да си изкараме страхотно новата година!!! А за ски се надявам да има достатъчно сняг и най-вече да е хубаво времето!!! Skiing Skiing Sunshine
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #18 -: ноември 30, 2007, 15:02:13 »

MALENA и ние ще сме в района от 7-ми до 9-ти декември  yahoo ще бъдем в Добринище и още умуваме къде да караме ски - в Банско, в Добринище или на Безбог  ohah Този уикенд познати ще бъдат на Безбог и ще кажат какви са условията  good Един куп дружки си имам, които всяка година си казват, че догодина ще се качат на ски и така всяка година ..... и този път ще бъдем всички заедно и съм ги агитирала да се учим всички дружно и поне като ще пада смях, да си е между нас  yahoo ще бъде готино, от сега го усещам  Skiing

Ще има "Пази се борчеееее, идва скиорчеееееее"  tease
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 30, 2007, 21:30:47 »

Katitka,ние си купихме екипировка (гащеризони и якета) от Добрич и не бяха скъпи.Бяха около 160лв дамския,и мъжкият 180лв.И смея да твърда че са многоооооооо хубави.Така,че мисля че ще си намерите нещо за паричките които сте отделили Wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 30, 2007, 23:44:49 »

Не сме ходили да караме ски от две години...утре отиваме на Банско,но по друг повод,няма да взимаме ските Girl_sing Иначе там вече са готови пистите с изкуствен сняг,честно казано никога не сме карали на такъв (или може би не сме разбрали pardon ).На Боровец ми харесват много пистите,с изключение на тази за самоубийци-черните,там не искам и да поглеждам отгоре scare2
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 02, 2007, 17:59:15 »

ДА , решили сме да ходим , съпругът ще е този който ще кара.
Ще отидем в родният ми град Берковица , връх КОМ , където се очаква да стане голям курорт като Банско и Боровец , текат строежи , проекти и т.н.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 02, 2007, 18:18:31 »

Ние заминаваме на седми за Банско
...и ние ще сме тогава на Банско,но на дали ще се качим на ски,то ще е някакъв ад тогава,но има и други забавления в Банско,иначе ме подсетихте,че на 8-ми може да отскочим до Безбог,обожавам го това място толкова е красиво..... blush blush blush blush blush blush blush
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 02, 2007, 18:22:00 »

[iна 8-ми може да отскочим до Безбог,обожавам го това място толкова е красиво..... blush blush blush blush blush blush blush[/i]

Я кажи какво е това местенце... blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 02, 2007, 18:33:53 »

:offtopic:там е красота....от 6-ти клас съм влюбена в това място..... good
...има и езеро и е някаква божествена красота,близо е до Добринище и може да спите там и да ходите на ски горе,а има и хубави вилички и хижа горе...направо една красота е,а по пътя за Безбог има и нещо като рибарник,в кйто може да си ловиш риба и там да ти я приготвят,но за рибата е хубаво пролетта да се ходи....абе безбог е едно страхотно място....и една страхотна красота,не само зимата а и пролетта и лятото,а и есента..... tease tease tease tease tease tease tease tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #25 -: декември 03, 2007, 10:46:45 »

Katitka,ние си купихме екипировка (гащеризони и якета) от Добрич и не бяха скъпи.Бяха около 160лв дамския,и мъжкият 180лв.И смея да твърда че са многоооооооо хубави.Така,че мисля че ще си намерите нещо за паричките които сте отделили Wink

picolina кажи ми, моля те, каква е марката, ако има такава разбира се.... Така ще ми е по-лесно да потърся  smile Иначе поразгледах в Интерспортс и това, което ми грабна окото беше на Колумбия, но май се оказа скъп вариант - към 400 лева излиза гащиризон и яке. А докато пазарувахме в Пикадили, на касата видях брошури за БигШоп и там се опулих вече  Oh my ... имаше на брошурката ски паталони за 30 лева  good Поне на картинката изглеждаха добре и си мисля да ги поразгледам тези дни ... 
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #26 -: декември 03, 2007, 17:18:30 »

Искам да попитам за магазини за ски-екипировка. По-точно искам яке и гащиризон, цял комплект или от различни комплекти да комплектовам нещо .....
Само да помоля .... не ми давайте от най-скъпите магазини, че не мога да заделя 250-300-400 лева и нагоре, под тези цени .... нещо като за среден джоб  Wink
Защо не провериш в магазините на DIEL! Това е българска марка и до колкото знам качеството е прилично,цените също!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: декември 03, 2007, 17:26:35 »

divna благодаря  10x Гледах на Diel, харесала съм си вариант, но е над 220 лева и за това се опитвам да намеря нещо под тази сума. Ако не успея, ще е от там най-вероятно ... Благодаря ти отново!!!!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 03, 2007, 19:23:24 »

Katitka,екипите ни са в Бг ,но ще накарам майка да види какви марки са и ще ти напиша пак girl_wink

Марката е "Spider",мога да кажа че качеството е доста задоволително.ами надявам се да съм помогнала pardon
« Последна редакция: декември 03, 2007, 19:53:18 от picolina » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 03, 2007, 19:50:46 »

в Метро също има хубави екипи good и излизат общо гащеризон и яке около 160-170 лв
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #30 -: декември 03, 2007, 21:12:56 »

 thank you thank you thank you момичета  give_rose поне вече имам поле за избор  good Ще се похваля на финала и дано успея преди тази събота да си намеря нещичко и да покарам първите ски за сезона   Skiing Skiing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 20, 2007, 21:50:03 »

Хайде на скиииии
Някой да е ходил на Чепеларе, аз не съм. Но си правя някакви планове за около Коледа  LAUGHTER
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #32 -: декември 21, 2007, 12:29:28 »

Честно казано бих се разхпдила попланината,но на ски да се кача,не,страх ме е,нямам спирачки имам чуство,че ще катастрофирам!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 21, 2007, 14:08:52 »

Мен нещо ме е страх да се кача на ски, а какво остава да карам nea Иначе обичам планината, снега, но... ме е страх!  pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 21, 2007, 17:48:27 »

Азпък нямам търпение да дойде 12.01 да отидем на скиииии yahoo yahoo yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 23, 2007, 00:11:54 »

Така завиждам на всички, които имат смелостта да карат каквото и да било...Ние също ще ходим на планина- по-точно в Банско февруари месец, но само милото ще кара сноуборд,а аз ще релаксирам в спа хотела.За жалост не успя да ме научи или по-скоро аз не успях да се пристраша да се спускам с тая ми ти дъска.Веднъж ме пусна на един малък наклон и то не бяха падания, викове и странни движения от моя страна blushВ резултат имах страшна мускулна треска, десетина синини и няколко повалени дечица blushТа решихме, че този спорт не е много безопасен за мен и за......околните! 8PНо иначе обожавам планината и си правя походи и разходки и нямам търпение да дойде 15 февруари! yahoo
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #36 -: декември 23, 2007, 01:47:24 »

Ей каква хубава темичка...
ние заминаваме на ски в Австрия следващата седмица и ще сме там за Нова Година. Мъж ми каза, че цените на влековете и ските под наем са напълно съизмерими с българските.
Досега съм карала само на Банско и на Пампорово, както и в Щатите...а, да, и в Дубай в един Мол със ски писти  ROFL
та с две думи - предимно на изкуствен сняг. Не съм голяма скиорка, бивам чат пат по сините писти, но на зелените се чувствам далеч по-комфортно. Черните са далеч от моите способности  blum
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #37 -: декември 23, 2007, 01:48:36 »

Голямо съвпадение - и ние като tonitta ще ходим на ски. Пак през февруари , и пак на Банско?!?! blush И аз предпочитам вместо "дъската" релакса в СПА-то. И аз съм падала, удряла, викала, но по-лошото е че се бях скарала /та даже и до бой стигнахме/ с един учител по ски. Това беше преди години на Пампорово. Мислех, че бързо ще вдяна и се зъбех на учителя. Което е най-невъзпитано от моя страна: даже му казвах да не ме учи....разбираш ли? Сякаш много знам и сякаш той не е дошъ л да ме учи?! Голяма излагация, но се ядосах като видях какъв карък съм в ските и явно си го изкарах на човека. Приятеля ми беше много възмутен от мен. Ама то на него му е широко около врата като кара като Алберто Томба!И сега и той е на мнение , че съм пациент за СПА отколкото да се правя на скиорка по пистите. Чак се сетих за онова време сега и ми стана кеф.....Така или иначе чакам с удоволствие деня в който ще тръгнем yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 26, 2007, 20:40:07 »

Хайде да се запиша. Успяхме да  Skiing
Решихме да отидем на Чепеларе и по точно на Мечи Чал. Тъй като до сега все на Пампорово ходихме, тръгнах с известни съмнения. Но уцелихме страхотно време, топло и без никакви облаци, прекрасно синьо небе.
За пистите: Чудесни, обработени и много широки (35 метра). Слабо натоварено, никой не ти се пречка - чакахме по 1-2 минути за лифт. Много сме доволни от Чепеларе, страхотно си изкарахме. Пъти по-хубаво от претъпканото Пампорово (само като си спомня, колко чаках последния път на 3-ката  diablo)
Цените - народни - 25 лв. лифт (срещу 50 на повечето места), ски оборудване 20-25 лв., обяд и чай - нормални цени. Просто супер.


Ето малко снимки. Тъй като много ми хареса направих много малко снимки, гледах де се спускам до последно.

Снега беше много едър - 1.5 до 2 см.













В галерията ми има още няколко снимки. Wink
« Последна редакция: декември 26, 2007, 21:53:22 от Teo » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 26, 2007, 22:00:20 »

ето ме и мен да се разпиша... днес бяхме на банско... пистите са супер... сняг много... за съжаление само си забравихме батерията на апарата вкъщи и нямаме снимки от днес... но утре обещавам
относно цените... картата за лифта 50 лв....  Oh my ... 2 чая и 2 рома... 32 лв.  crazy
« Последна редакция: декември 26, 2007, 22:03:37 от kami » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 21, 2008, 19:59:58 »

Така ет и моят отчет за нашата почивка на Бровец.Беше много хубаво пистите добре обработени,нямаше много хора,въздуха чист,времето беше страхотно,не много студено.ето и малко снимки от там.



има още малко в галерията,а когато кача всичките ще ви пусна линк към останалите снимки.Ходихме и до "Царска бистрица",изобщо останхаме доволни yahoo
« Последна редакция: януари 21, 2008, 20:02:11 от picolina » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 31, 2008, 14:07:08 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146884
Това е линка към снимките от Боровец,моите любими снимки са от последните 4 странички girl_wink
(снимките от "Царска бистрица" са правени с телефон,извинявам се за лошото качество)
« Последна редакция: януари 31, 2008, 14:09:30 от picolina » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 31, 2008, 16:06:42 »

айде и аз да се отчета - ние бяхме на ски на Мальовица, страхотно време, много хубави писти и имаше малко хора! Цените бяхо поносими, пийнахме си чайче! Карахме на воля и накрая след толкова много усилия и опити най-накрая успях да преодолея страхът си и се пуснах от най-високото място на пистата и то няколко пъти съвсем сама, което за мен си беше чист рекорд!  Sunshine Skiing Skiing girl_in_love :girl_in_love:Просто бях неотразима! И милото ме похвали! Ето и малко снимков материал:/съжалявам само че не мога да ги кача една под друга и затова на отделни постове ще ги сложа/ blush


това ни беше станцийката  yahoo


* DSC01312.JPG (70.55 KB, 448x336 - видяно 371 пъти.)
« Последна редакция: януари 31, 2008, 16:10:13 от sabina » Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 31, 2008, 16:11:59 »

ето и барбекюто - Любо много му се израдва - мята разни мръвчици  Wink


* DSC01283.JPG (11.1 KB, 100x75 - видяно 2405 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 31, 2008, 16:12:48 »

ето и гледка към чайната


* DSC01244.JPG (7.92 KB, 160x120 - видяно 2456 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 31, 2008, 16:13:50 »

тук се каним да си купим карти за влековете /не знам защо излизат такива мънички снимките/ cray


* DSC01267.JPG (9.17 KB, 160x120 - видяно 2897 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 31, 2008, 16:14:52 »

ето и нас двамата с един малък сладък разбойник /на наши приятели детето/


* DSC01234.JPG (36.56 KB, 448x336 - видяно 383 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 31, 2008, 16:15:26 »

ето и изглед към едната писта


* DSC01228.JPG (31.61 KB, 448x336 - видяно 409 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 31, 2008, 16:16:03 »

полегнали на пистата за кратка почивка


* DSC00205.JPG (25.71 KB, 448x336 - видяно 384 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 31, 2008, 16:17:28 »

ето ме и мен-най-накрая щастлива, че е успяла и е видяла какъв кеф е да се пуснеш - просто емоцията е толкова голяма  danceg


* DSC00204.JPG (32.38 KB, 448x336 - видяно 402 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 31, 2008, 16:18:18 »

ето и гледка от другата писта само че отвисоко - просто природата и гледката е невероятна - убедете се сами  good


* DSC00200.JPG (36.64 KB, 448x336 - видяно 394 пъти.)
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 31, 2008, 16:29:50 »

Леле, тази тема нещо съм я пропуснала.
sabina, завиждам ти най-благородно и чистосърдечно.
Ските са ми невероятна страст още от 5-годишна. Ама така ми е гадно, че не можах да покарам тази година... cray Веднъж да се роди малката и... ще я научим и нея да кара.  good А аз другата зима ще наваксам със сигурност.
Ето една снимка от миналата година в "Рая"  - Банско.


* bansko.jpg (49.05 KB, 640x480 - видяно 402 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 31, 2008, 17:22:08 »

не се притеснявай digita - важното е малката да е здравичка и всичко ще се нареди, и ски ще карате, и на море ще ходите! Сега си изпуснала и то за хубаво, а догодина ще си наваксаш! good give_rose Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 31, 2008, 19:08:17 »

ето ме и мен-най-накрая щастлива, че е успяла и е видяла какъв кеф е да се пуснеш - просто емоцията е толкова голяма  danceg

Направо ти завиждам,че си успяла да караш ски.Аз толкова се канх,че ще се науча най-после и накрая пак не успях,научих че съм бременна точно когато отидохме на Боровец.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 03, 2008, 20:55:41 »

мила picolina няма защо да ти е кофти-има живот и здраве години пред вас-ще се научиш-тъкмо бебчо ще поотрасне и заедно с него ще се учиш-то и аз не знам дали догодина ще успея да карам-поне и за се надявам скоро време да се похваля с  :PREGQ:но каквото е рекъл Господ това ще стане Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 03, 2008, 21:42:00 »

Е и аз да се разпиша тук.Сега се връщаме от Пампорово.За малко беше,ама добре се представихме tease.Покарахме си ски и се надявам пак да отидем до края на сезона.А на Пампорово,който е ходил най-добре знае как е.Едно такова слънчево ,приятно .просто супер.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 06, 2008, 16:06:24 »

Ехо ето го и моят отчет от Банско!Беше адски студено,на пистите -27С! ohmyНо аз нали ен карам,та си стоях ан топличко в х-ла,почивах,четох и малко на СПА :girl_wink:А и храната беше супер яка!Саладки в изобилие! :danceg:А най-важното е,че се измъкваш от ежедневието.
Аз лично много харесвам Банско и втора година сме там в същия х-л,който е супер як и цената е добра,защото има включена закуска,вечеря,СПА и транспорт до пистите...
А в самия град е спокойно и красиво и е пълно с кръчмички, в които не е чак пък толкоз скъпо(в сравнение с Варна де girl_wink).А казват,че и пистите били супер! blum
Ето ви и малко снимчици...



Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 06, 2008, 16:08:43 »

и още малко  girl_wink








Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 06, 2008, 16:13:04 »

ееееееееееее,
как съм я изпуснала тази темичка tease
и аз ще сложа снимчици от ските тази зима.

стискайте палци да караме този уикенд give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 06, 2008, 20:18:23 »

 ivaiva чакам да разгледам снимките с нетърпение,А Тони вашите снимки са  yahoo yahoo *YAHOO*супер напомни ми за нашата почивка  Girl_sing
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines