Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:06:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще ходите ли на ски?  (Прочетена 22430 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: ноември 09, 2007, 04:07:56 »

Ще ходите ли на зимна ваканция,на ски? Къде? Имате ли си любими зимни курорти,от кои сте доволни и от кои не сте? Нека всеки сподели своя опит тук!

Аз да започна,досега никога не съм ходила на ски,но моя мъж ме изненада с почивка в планината тази година.Той много обича да кара ски,но аз никога не съм ходила blush Той е избрал Боровец,какво мислите за там?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 09, 2007, 04:56:49 »

Аз като голям ски маниак само мога да се оплача, че последните две години не съм ходил по една или друга причина.  Boy cry
Лятото бях на  LAUGHTER Добринище и се качихме до връх Безбог. Прекрасна писта, втората по дължина в България. Изненадан бях от цените на лифта, само 15 лв карта  shok Ски, обувки и щеки - 12 лв.  Това са цени на който карах преди 5 години на Пампорово. Всъщност тогава ставаше с детски карти по 7лв  laugh. След като на Банско миналата година лифт картата била 50 лв. за сравнение.
Боровец е чудесен курорт, поне преди беше така. С това презастрояване навсякъде не ми е ясно как ще се справят съоръженията като натоварване. Сигурно голямо чакане ще падне. laugh
Щом не си ходила до сега, значи ще си прекараш чудесно. Стискай палци за сняг и слънце.
- "Рало, направи рало"   laugh Ако не знаеш какво е, това първо ще научиш.


Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 09, 2007, 12:52:50 »

То и моят мъж постоянно ми говори за ски,колко хубаво било,как щял да се спусне, откъде щял да мине и т.н. crazy луда работа...ще видим животи здраве като отидем тази година,надявам се че ще е много щуро забавление.А за снега наистина дано да има мнооооооооооооого сняг щото не сме виждали доста отдавна сняг cray 
Тео мислиш ли ,че ще е мноог претъпкано на Боровец? Ей ако можеше да поговори моя мъж първо стеб преди да прави резервации...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 09, 2007, 13:04:24 »

Ако можеш да караш ски Боровец е идеалното място.Пистите са много добри,високо е и се задържа истински сняг.Няма много кръчми и е пълно с англичани.На Банско е битово в типична българска обстановка много кръчми,нациоанални ястия и т.н.Пампорово ми е любим курорт.Има и леки и трудни писти,слънчев е много и има къде да се ходи/нощен живот/
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: ноември 09, 2007, 13:06:23 »

picolina не се и съмнявам, че ще си изкарате много хубаво  good За Боровец само добри отзиви слушам, там ходят и добрите скиори  Skiing

Аз съм била на Боровец преди време и там се научих да карам ски  good иначе и на Банско, но цените са  mega_chok

Миналата зима бяхме на Мальовица и съм очарована и от пистата и от цените Skiing Тази година се надявам да има снежец и пак там да отидем  Wink Сабина ще ме подкрепи  good бяхме заедно, но тя е мега скиор, а аз още съм към аматьорите  blush  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106864&photo=2
« Последна редакция: ноември 09, 2007, 13:07:59 от Katitka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 09, 2007, 13:08:44 »

аз не смея да се троша по ски пистите :laugh:а милото много мрази сняг и планина и даже д аискам не мога да го замъкна посмъртно pardon на него му дай слънце море плажове разголени монокинки laugh никога не съм ходила на планина и се чудя какво ли е от другата страна на жегата и слънцето Girl_sing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 09, 2007, 13:09:19 »

Банско със сигурност не. Тази година тотално го застроиха, та чак се оляха.
Предполагам, че новите хотели там ще ударят як дъмпинг на цените. Но удоволствието от почивката някак си ми се губи по чакане на лифтове. По-добре на Боровец.

picolina ти докато се научиш да караш ще мине поне 2-3 дена. Така, че теб не те бърка трафик. Само сняг да има и някой да те учи или се запиши на ски училище.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 09, 2007, 19:18:00 »


picolina ти докато се научиш да караш ще мине поне 2-3 дена. Така, че теб не те бърка трафик. Само сняг да има и някой да те учи или се запиши на ски училище.


Какъв ти трафик аз сигурно докато се кача на ските и ще съм на земята laugh голям смях ще пада, ама ще гледам да снимаме и после да се посмеете с мен, аз сигурно тъкмо ще се науча да стоя на тях и той денят ще  е свършил tease
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 10, 2007, 10:10:31 »

Аз миналата година пропуснах сезона, поради много работа. Но преданата бяха ходила на Банско за първипът и ми хареса. Боровец не е лошо въобще , но май съораженията им с апо-стари, но за сметка на това си имат ски училище с традиция. Аз тази година смятам да ходя на ски, въпреки че съм бременна, което не означва ,че съм болна? smile . Между другото, все повече и повече хора предпочитат Австрия тъй като цените горе долу са едни и същи , даже понякога излиз аи малко по-евтино, а обслужването е на ниво.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 10, 2007, 10:20:27 »

то май навсякъде извън нашите курорти излиза по-евтино само дето пътуването оскъпява нещата спред мен!!аз искам да ходим някъде на топло не обичам снега и студа!но сигурное голяма тръпка верно да се качиш на ски ама ако се натроша цялата после кой ще ми гледа мъйа laugh laugh
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 10, 2007, 10:50:57 »

Miri много ми е интересно колко излиза една ски почивка в Австрия. Ако цените са съпоставими естествено е, че там е по-добра и интересна дестинация.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 10, 2007, 11:04:30 »

Miri много ми е интересно колко излиза една ски почивка в Австрия. Ако цените са съпоставими естествено е, че там е по-добра и интересна дестинация.

Аз имам много приятели които ходят на поивка в Австрия.Наистина скъпо е само пътуването.А за Сърбия да не говорим.Там има такив акурорти дето нашият ретро Боровец може само да.............им завиди
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 10, 2007, 13:51:25 »

Моето мило каза ,че като търсил почивката видял,че само вБГ са евтини,иначе в Австрия излизало двойно,в Италия също изобщо на Алпите.После каза ,че гледал за Словения-и там били доста скъпички а за съоръженията лифта за ден се равнявал на лифта за седмица в БГ pardon
« Последна редакция: ноември 10, 2007, 13:53:07 от picolina » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 10, 2007, 14:13:19 »

В Словения стандарта е много висок.Там е ужасна скъпотия.Абе избора ви -Боровец си е много добър -няма да съжалявате!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 10, 2007, 14:33:02 »

В Словения стандарта е много висок.Там е ужасна скъпотия.Абе избора ви -Боровец си е много добър -няма да съжалявате!
честно казано Фииби на мен ми беше изненада достатъчна,без значение къде ще сме сигурна съм ,че ще е СУПЕР yahoo DANCE
исках да знам само дали избора е добър благодаря ви на ВСИчКИ give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines