Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:33:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита годинка семейно щастие на Мария Лакова!!! 11.11.07г  (Прочетена 18317 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 12, 2007, 09:58:48 »

Честито и от мен скъпа Мария, с пожелание за вечно семейно щастие, взаимно разбирателство и мнооооогоооо любов!


* b0002.jpg (28.26 KB, 398x318 - видяно 5116 пъти.)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #31 -: ноември 12, 2007, 10:18:36 »

Миме, това е моят поздрав за вас - обичайте се!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=3GSCbXjrNDk

Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 12, 2007, 10:26:04 »

Много ви благодаря на всички за пожеланията и от името на мъжа ми - снощи сме чели пожеланията заедно и гледахме клипчето, което Тонита е пуснала!  girl_in_love
Специални благодарности на мама(tanadra), която и тук ни е поздравила с много хубави пожелания!  kiss2
Bulechka ми се обади вкъщи да ни поздрави лично и 2 пъти от БТК ни прекъсваха връзката  beating защото говорехме доооооста време, но на третия път вече сами затворихме телефона!  tease
А най-голямата изненада на вечерта беше като ми звъни телефона и аз гледам някакъв непознат номер, който незнайно защо не започва с +359, а с +49  crazy Вдигам аз и чувам един глас, който ми казва: "Здравей, Мария! Обажда се едно момиче от Германия, което иска да ти честити..." и аз направо бях шокирана, но от щастие!  Oh my ... Познайте кой беше - нашата мила prin4ipessa  yahoo yahoo yahoo Идеше ми да извикам - толкова много се зарадвах да я чуя!  girl_in_love  kiss2
Little_Sweet_Didka - ударила си десятката с орхидеите - след сватбата, това са любимите ми цветя (нали такъв ми беше букета)  girl_in_love give_rose
Katitka, благодаря за хубавата песничка!  give_rose
Ох, не мога да изброя всички, но ви благодаря, че ме зареждате с положителна енергия и хубави емоции! Много мило ни стана снощи като четохме всички пожелания с Орлин!  girl_in_love kiss2
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 12, 2007, 10:28:55 »

и аз на патерици да ви честетя годишнината.бъдете много щастливи и винаги влюбени и още 100 годишнини да празнувате заедно. Flower
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 12, 2007, 10:31:34 »

Леле, как пропуснах специално да благодаря на Вероника   GROAN
Благодаря ти, че ни направи съпричастни на вашия хубав празник и ни дадохте възможност да си отпразнуваме годишнината по този специален начин заедно с вас!  give_rose
Наистина не можехме по-добре да отбележим празника и да ни е толкова весело, приятно и танцувално!  danceg yahoo Dance
Благодарим, че отделихте време от вашата сватба, за да ни поздравите с НАШАТА песен и да ни накарате да се върнем една година назад в спомените си и да изживеем вълнението и радостта си отново!  girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 12, 2007, 10:41:24 »

честито и от мен !!!  бъдете живи и здрави и дано празнувате още много, много годинки !!!! smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 12, 2007, 10:46:04 »

Честита годинка Мария. Бъдете винаги щастливи заедно. Защото няма нищо по-хубаво от това да се прибереш в къщи и да видиш очите на човека който те обича такъв какъвто си и повече от всичко на всета.
Пожелаваме ви и най голямото щастие на света Baby_G Baby_b
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 12, 2007, 10:49:15 »

Мила Мария,честито и от мен с малко закъснение!!! blush Бъдете щастливи и много усмихнати!Бъдете вдъхновение един за друг,за да се справяте с всичко заедно!!!Обичайте се и изгаряйте в огъня на любовта!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 12, 2007, 11:14:59 »

Много бих искала и тук в темата да те поздравя с една любима твоя песен:

http://www.vbox7.com/play:42c9f416
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 12, 2007, 11:19:40 »

Много бих искала и тук в темата да те поздравя с една любима твоя песен:

http://www.vbox7.com/play:42c9f416
Много благодаря!  give_rose girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #40 -: ноември 12, 2007, 12:24:13 »

Мила Мария и Орлин, една малка част от вашата първа годишнинна от сватбата, отпразнувахме заедно.
Искам и тук да ви кажа ЧЕСТИТО!!!  Да ви пожелая много да се обичате, да танцувате  все така заедно и все така влюбени вашия първи танц , от вашата незабравима сватба  до дълбоки старини  give_rose


* ann.jpg (87.38 KB, 144x207 - видяно 4830 пъти.)
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 12, 2007, 13:39:13 »

Мила Мария,

с малко закъснение и от мен - ЧЕСТИТА 1ВА ГОДИШНИНА!
Пожелавам ви любовта ви един към друг да се умножава с всяка изминала година съвместен живот! Бъдете здрави, щастливи и влюбени!
А един ден като му дойде времето - и да се радвате на най-послушните дечица, които да ви изпълват само с радост и гордост! give_rose give_rose give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 12, 2007, 14:29:29 »

Little_Sweet_Didka - ударила си десятката с орхидеите - след сватбата, това са любимите ми цветя (нали такъв ми беше букета)  girl_in_love give_rose
Сладурче, съвсем нарочно избрах орхидеите за да те поздравя! girl_in_love Точно заради твоя булченски букет се спрях на тях! girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines