Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:25:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 131073 пъти)
 
korneliq_donkova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #390 -: ноември 27, 2007, 12:02:30 »

Здравейте и от мен.И аз съм нова тук и ми предстой сватбаааааа yahoo Чета форума от доста време,можели някой да ми препоръча добра агенция в Стара Загора.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 27, 2007, 12:18:40 »

Добре дошла!
Има тема булките от Стара Загора, там  също можеш да обмениш мнения с момичетата. Good luck
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #392 -: ноември 27, 2007, 12:23:58 »

Цитат
имаше един човек който беше така мил с мен още от самото начало!човек,който не съм предполагала че ще направи толкова неща за мен че ще се постарае без това да му е работата!

Благодаря на kleo за прекрасните думи.......малко са радостите ни в живота и смятам, че парите са необходимост но не най-важното. Аз се заредих с много повече енергия от нейната радост и радостта на Григор. Аз им благодаря, че ми дадоха възможността да им помогна, че ми се довериха, макар, че нямам агенция и дори и собствено ателие. Kleo знае, че не съм го правила заради пари.

Мисля, че най-важното е в агенции да работят хора, които най-вече си обичат работата и сватбата за тях е страст....намерите ли такъв човек всичко ще е наред.
« Последна редакция: ноември 27, 2007, 12:26:47 от iolly_ » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #393 -: ноември 27, 2007, 23:07:25 »

Парите са нещо, без което не можем, колкото и да сме добри и отзивчиви един към друг. Без пари не става. Опитайте и Вие!
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #394 -: ноември 28, 2007, 20:32:19 »

Разбира се всяка една агенция взима пари и това е нормалното, не обратното. Не казвам, че трябва да го правят само от страст, но все пак съм се убедила, че когато го правиш само за пари хората го усещат. Трябва да си и пристрастен към работата си и да си личи, че се радваш от това, че си помогнал на хората и си ги направил щастлив. А отделно /извинявам се , че не е по темата/, когато взимам пари, отивам директно в един супермаркет, да не го цитирам, и за десет минути парите ги няма и то за неща, които свършват за два дена. А радостта, която съм доставила на хората, от това, което сме създали съвместно, я помня много дълго и всеки път като се сетя ми носи много радост. А повярвайте ми това е най-важното...да се усмихваш повече. Та исках да кажа, че при мен радостта от парите е по-кратка от радостта от добре свършената работа и щастливите лица.
« Последна редакция: ноември 28, 2007, 20:39:08 от iolly_ » Активен
Katy
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #395 -: декември 14, 2007, 10:16:42 »

Здравейте,

Предстои ми сватба. Търся отзиви относно една дама, която организирала сватбените тържества в Пловдив(където ще бъде нашата сватба:))-казва се Мария Найденова. Някой ползвал ли е нейните услуги или присъствал ли е на организирана от нея сватба.
Активен
daniela83
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #396 -: декември 28, 2007, 15:23:35 »

Здравейте!
Искам да питам някой ползвал ли е услугите на сватбената агенция Приказен ден.Мен по-скоро ми трябват само идеи и изпълнение за декорация.Имам си човек за координиране на сватбата.Някой има ли представа дали е възможно това?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #397 -: януари 11, 2008, 21:26:20 »

Цената не е критирий за избор на агенция. В тази тема многократно съм разяснявал много неща. Все още в България няма сватбена агенция във вида, в който трябва да съществува. И тази година ще се повторят негативните неща. Незабравяйте, че в деня, в който е Вашата сватба има още минимум една, която е обслужвана независимо от кого в бранша. Ако искате по специално отношение, то ... има начин.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #398 -: януари 11, 2008, 22:34:30 »

 Ха-ха-ха!Pachoran пак е захапал темата за агенциите! Всяко момиче осъзнава ,че в деня на нейната сватба има още много други! И все пак за всяко момиче  това си е нейният ден! Май е очевидно,че ти не харесваш нито начина по който се провеждат сватбите ни,нито украсата,която правим,нито агенциите ,които ползваме;нито ресторантите,които избираме;не си съгласен с ди джеите и фотографите които ангажираме,а камо ли с това,което им заплащаме.......... И все пак е ясно ,че имаш отношение по въпросите ,та защо не споделиш с нас според теб как трябва да изглежда перфектната сватба !?!?!?! Може пък и ние да научим нещо от теб!  Няма лошо да имаш различно мнение -ще ми е интересно да го прочета!  Wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #399 -: януари 12, 2008, 11:17:56 »

Не че не харесвам начина - добър е, но се опитвате сами да свършите всичко и то евтино /ако може и без пари/. Приемате съвети само помежду си. Явно имате опита. Така стоят нещата и заради самите "сватбени агенции" - повечето са посредствени в работата си и резултатите са налице.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 13, 2008, 16:15:19 »

Аз много умувах дали да си взема организатор на сватбата.Но след като мина една сватба това лято,която беше организирана от най-известната дама в бранша,реших твърдо,че не я искам на сватбата си.През цялото време гледаше намръщено и изнервено, и следеше строго кой какво яде,кой къде ходи,къде сяда,дали сме се разписали в книгата за пожелания....Почувствах се следена..беше смешно...Да не говорим,че само подвикваше след горките сервитьорчета,и те,горките,не можаха да вдигнат поглед от работа.Да,хубаво е някой да съблюдава как вървят нещата,но да имаш надзирател над главата си-не,благодаря. crazy
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #401 -: януари 13, 2008, 16:26:07 »

Но след като мина една сватба това лято,която беше организирана от най-известната дама в бранша,реших твърдо,че не я искам на сватбата си.
Мила,не е необходимо да намеш най-известната дама в пранша....има много хора, които се занимават с организация и това не означава, че са такива......+това не винаги скъпото се оказва качествено.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 13, 2008, 16:42:13 »

Всъщност,аз вече съм резрвирала бепроблемно ритуална зала,ресторант и църква.А останалите дреболии ще са приятна грижа...Просто си мисля,че мога да се справя и без такъв помощник. wedding
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #403 -: януари 13, 2008, 16:45:50 »

Към magica 1983 : Да, права си ! Това не е основното задължение на сватбената агенция. А все пак си мисля, че сватбената агенция не може да бъде от един човек, който е например собственика. Мисля, че ще бъда в състояние да маркирам основните задължения на подобна фирма през следващата седмица.
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #404 -: януари 13, 2008, 21:58:48 »

И все пак е ясно ,че имаш отношение по въпросите ,та защо не споделиш с нас според теб как трябва да изглежда перфектната сватба !?!?!?! Може пък и ние да научим нещо от теб!  Няма лошо да имаш различно мнение -ще ми е интересно да го прочета!  Wink
Вероятно не съм единствената,която чака отговора на този въпрос.
Мисля, че ще бъда в състояние да маркирам основните задължения на подобна фирма през следващата седмица.

Помогнете ми ,ако съм в грешка,но когато човек има мнение по даден въпрос го изказва.На хората,които не познават материята, по която се води дискусия, им трябва време да се подготвят за да вземат отношение.Знае ли някой какъв е Pachoran?От какво разбира, с какво се занимава или  просто за него "чашата винаги е на половина празна - вечния песимист".Критиката е полезна,но когато критикуваш трябва да имаш работещ вариянт, а не да си говориш от любов към спора.И какво пречи да се "маркират основните задължения" още сега(вероятно това са познания по темата)? Тук не пишем научни трудове, а споделяме мнения и опит.Или ги имаш или си мълчиш.Дайте съвет,а не празни приказки!



« Последна редакция: януари 13, 2008, 22:00:42 от лин » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines