Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:09:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 130025 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #45 -: юли 11, 2006, 13:22:12 »

Щом сте решили да имате едно незабравимо тържество, според мен е най-добре сами да си го органзиирате, а не да се надявате на идеите и вкусовете на други!!! За да няма след това лоши спомени, кофти изказвания и късане на нерви.... Айде да се успокоим... все пак целта на този форум е, да обменим идеи, да се дадат съвети, да е приятена комуникацията!  Wink
И нека който е минал през бялата пътека да сподели изживяването  pardon
ЧАКАМЕ  blush
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 13, 2006, 09:05:24 »

Аз обаче имам нещо напротив да плащам 3,000 лв (да правилно!) за осветление на залата и 7 хиляди лева (!!!!) за обличане на стените с воал!!! Това са факти които не си измислям. В последствие се уговорихме да платим 800 лв за първото и 350 лв за второто!!!
[/quote]


Ами нашият ресторант е облечен с воали и от това се спести доста, много е красив и ако някой желае може да се възползва от него. Там се побират 150 човека и е в центъра, ние ще сме 120 така че е идеаен и почти не ти е нужна украса понеже самият ресторант е украсен с прасковен цвят воали които са невероятно красиви.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #47 -: юли 13, 2006, 16:39:18 »

djudje,
От чисто  любопитство,  би ли споделила името на ресторанта. При нас остава само месец до сватбата така че няма да правим смени, а и на дегустацията бях супер доволна от храната, но просто  ми беше интересно да видя за кой ресторант става въпрос. Иначе ние сменихме планерките THANK GOD  yahoo
и новата ни планерка ни намери сериозно осветление за 650лв а ние си намерихме човек да ни ушие пердетата за 50лв, като  самите пердета са 200лв. Та така от 9,000 и 3,000 (предложени от всички знаем кой) слязохме на сегашните суми.
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #48 -: юли 14, 2006, 09:22:02 »

Тези суми звучат доста по нормални от предишните.
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #49 -: юли 19, 2006, 07:53:00 »

Та така от 9,000 и 3,000 (предложени от всички знаем кой) слязохме на сегашните суми.

silverarrow, супер  good това вече са прилични цени....защото в повечето случаи явно щом се спомене само, че става дума за сватба и веднага се слага една нула поне към цената отзад beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 07, 2006, 14:37:53 »

Лелелееее, направо съм шокирана от това, което прочетох!!!  tease

Аз също предпочитам всичко да си ораганизирам сама, но за съжаление нямам много свободно време, да не кажа никакво!  sad И затова се доверих на "Сватбен агент - МАМА" LOVING, тя се справи с всичко, намери ресторант (наистина чудесен, на съвсем прилични цени и обстановката е чудесна), беше обиколила повечето магазини за булченски рокли и аксесоарии беше пресяла, така да се каже, цените, качеството и асортимента на предлаганите неща, както за мен, така и за младоженеца и за цялата организация!!!  yahoo

Та като излязохме и за 1 ден видях всичко, каквото тя е харесала! Много време ни спести!!! Ние само отидохме да си изберем поканите и да одобрим ресторанта и да си уточним менюто  hiphip

Вече наближи времето и за няколко часа ще се напазарува и за Младоженеца! Както и за булката, разбира се, но нали знаете, че за нас (бъдешите булки) има повечко приготовления  blush angel

И така, това е от мен! Хубаво е да се довериш и на някой близък, така се спестява време, неприятни емоции и..., но всеки си решева сам!!!  smile

на всички бъдещи Малдоженци, най-искрени пожелания за прекрасно Сватбено тържество и само хубави емоции!!!  Dance heart heart LOVING LOVING Dance kiss2 kiss2
Активен
lovepil
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #51 -: септември 02, 2006, 19:40:44 »

za pruv put pro4etoh vsi4ki otgovori!!!Na mesta mi be6e mnoooogo zabavno-sqka6 se namiah na kafence s priqtelki lol
Sega oba4e razbiram 4e trqbva da razpitam za tova proslovuto osvetlenie za restoranta a i....mi ide da zvunna na Marielka da vidim kakvo tolkova predlaga hiphip
« Последна редакция: септември 02, 2006, 19:43:45 от lovepil » Активен
iliana
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #52 -: септември 04, 2006, 11:07:58 »

Много интересно...развитието на темата беше доста интересно за мен, тъй като си търся сватбена агенция в България.
Прегледах няколко сайта на Български агенции, които открих в google. Долу горе се ориентирах, кои са големи и кои малки. Явно трябва да потърся още доста информация за да подбера тези, които ще ни свършат работа.
Имам един въпрос към тези, които вече са използвали агенция: Дават ли ви гаранции с неустойки, ако нещо по тяхна вина или по вина на доставчика, се случи...?

От агенциите, които разгледах видях две, които са поставили на сайта си логото на Световната Асоциация на сватбените агенти. Въпроса може да прозвучи глупаво, но дали има значение това (говорим за България).
Още нещо на сайта на http://www.bridalassn.com/yourarea.tmpl като избереш България и излиза само един член?! Тези от Приказен Ден не са в списъка?

Ще се радвам да продължите да споделяте мнения
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #53 -: септември 05, 2006, 08:28:58 »

Жалко е, но от всички теми,  в които се коментират агенциите ми стана ясно само едно-някой си вършат работата през пръсти и само вземат пари... beating Да спомена за горчивия опит на Silvererrow.. cray Така че, избирайте внимателно! good
« Последна редакция: септември 05, 2006, 12:22:01 от Яни » Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #54 -: септември 05, 2006, 12:20:52 »

Още нещо на сайта на http://www.bridalassn.com/yourarea.tmpl като избереш България и излиза само един член?! Тези от Приказен Ден не са в списъка?

хм, сигурно са пропуснали да си платят членският внос  crazy
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #55 -: септември 05, 2006, 15:14:07 »

От агенциите, които разгледах видях две, които са поставили на сайта си логото на Световната Асоциация на сватбените агенти. Въпроса може да прозвучи глупаво, но дали има значение това (говорим за България).
Още нещо на сайта на http://www.bridalassn.com/yourarea.tmpl като избереш България и излиза само един член?! Тези от Приказен Ден не са в списъка?

Ще се радвам да продължите да споделяте мнения

Ха! Ново 20!
Илиана, аз имах удоволствието (със и без кавички) да работя и с двете агенции - за Приказен Ден си прочела, виж и за Ади (единствената, която се появява на сайта по-горе) в раздел "Жалби и Похвали". Снимки можеш да видиш на www.weddingswithadi.com - нашата сватба е тази на 13 август. Ще се радвам да помогна със съвет.
Активен
Kaka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #56 -: септември 22, 2006, 12:25:01 »

Мога да препоръчам на всички една кетъринг компания, която организира по невероятен начин всичко - Дели кетъринг - http://delicatering.bg/ . Няма подробност, която да пропуснат. Само си казвате изискванията и  никакви грижи. Дори и сами да си организирате сватбата - нищо не ви пречи да си направите среща с тях - само ще ви обогатят като идеи - неща, които изобщо не сме се сетили. Те ми правиха сватбата преди месец и съм възхитена. Казах си бюджета и те ми направиха няколко предложения, като определено бяха уникални. Дори ми беше трудно да избера, защото всичките бяха много добре измислени. Сватбата ми наистина стана като събитие, което впечатли всичките ми гости. Те са на принципа, че не е пиенето и яденето и веселбата само - трябва да има неповторимо усещане. Това го казвам само за тези, които наистина искат денят да е уникален. Ще се радвам, ако по някакъв начин успея да помогна за организирането. Това ми беше втори брак и определено ми спестиха много разправии и нерви.бпървият път - сами го правихме -много нерви! Плачещо момиче
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 25, 2006, 09:32:48 »

Ншият ресторант- с воалите беше "Александър" това е бившият Апогей на позитано 20.  good
Активен
bibi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #58 -: септември 30, 2006, 15:13:18 »

здравйте,днес за пьрви пьт попаднах в този форум и с интерес прочетох мненията ви за сватбените агенций,явно не сте попаднали кьдето трябва аз ползвах услугите на една нова агенция направо са невероятни страхотни професионалисти от тези хора които знаят какво кога и как да предложат
« Последна редакция: септември 30, 2006, 15:22:33 от bibi » Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #59 -: септември 30, 2006, 17:06:12 »

Здравей, биби Wink
Определено с годеникът ми сме се насочили към сватбена агенция. Би ли споделила малко повечко инфо относно тази, която ти си ползвала? Може и на лични, разбира се.
Предварително ти благодаря.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines