Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 129529 пъти)
 
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #420 -: януари 18, 2008, 15:10:13 »

Здравейте момичета аз съм от скоро в сайта но и моето мнение да изкажа.Имам чуството че има доста регистрирани който са фотографи ,оператори и сватбени агенти който пишат от името на булки което не е правилно !Всеки може да изкаже мненито си за това което е ползвал  като услуга ,не мисля че тук е мястото за реклама !Мое лично мнение!А ако искат да помогнат да се представаят  кой са и от коя агенция или фирма са мисля че и на нас ще са в полза да се консултираме но иначе не е правилно да се представят от името на други !
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 19, 2008, 02:05:22 »

Събирам информация от доста дълго време-2години поне.Разговарям с различни хора,ходила съм на различни сватби.Надценка говоря за нещо което релно струва като услуга да го предлагаш за две хиляди.Има агенти които ми предлагат калъф-само калъф за стол а 4лв и други за 1лв.Сметни 4 по 200 и 1 по 200 ???Ако иска някой да мога да го насоча да се увери сам.Има доста хора които ми предложиха неща ,които простеят и които аз сама бих направила по добре .Смисъла на агента е да не се занимаваш и сватбата да има изискан вид.Разглеждала съм им албумите със сватбите.Нито една агентка не можа да ме грабне  с нещо особено и с прилична оферта,освен Ади.Не я слагам като номер едно ,а я изключвам от списъка с непрофесионалистите.Има разлика.Аз не съм и агент.Вижда се на аватара ми,може да видите и сайта ми.Аз съм бъдеща булка ,която търси най доброто за сватбата си.
« Последна редакция: януари 19, 2008, 02:38:08 от Azumi » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #422 -: януари 19, 2008, 08:40:29 »

Абсолютно ще се съглася с Азуми за надценките- без да коментирам хиляди ли са,колко са! good Мисля, че нейната идея беше, /извинявай,че те перифразирам и обяснявам какво си искала да кажеш!/че за едно и също нещо има фрапираща разлика в цените!Това всички ние го знаем, защото важи и за рокли, и за мебели, и за уреди, и за каквото се сетите-услуги... Аз също се изумих как 3 агенции ми предлагат 3 цени за едно и също нещо- калъфи за столове от 1 лв до 3.50! Е това какво е!
А в един друг форум няколко пъти ми къса нервите един кретен- не го знам видеооператор ли е точно,к'ъф е! Защото за една и съща услуга цените в Стара Загора са двойни в сравнение със София /някои неща-по това,което са писали момичетата/, Варна, Пловдив.
Предполагам,че със сватбените агенции в по-широк аспект е същото. И без да съм адвокат на Азуми, мисля, че на нея просто единственото нещо,което й е харесало, е на тази Ади. И затова тя смята, че си струва. good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 19, 2008, 08:40:38 »

Ивет нормално е един сватбен форум да се посещава от агенти, фотографи, оператори и хора от бранша, тъй като това е тяхното професионално поприще, а най чистата вода е тази от извора. По този начин те си сверяват часовника, взимат си бележки за някои неща, какво да правят, какво да не правят. От друга страна някои помагат със професионални съвети на момичетата тук.
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 19, 2008, 11:32:55 »

avva_stz благодаря ти ,точно това исках да кажа.Искам да мине тържеството ,за да дам моите номер едно ,защото все още събирам информация и може в последния мномент да ми предложат нещо уникално.Ама...така като гледам няма как да стане.Вече две години чета,гледам снимки,разговарям с хора.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #425 -: януари 19, 2008, 15:35:07 »

Здравейте момичета аз съм от скоро в сайта но и моето мнение да изкажа.Имам чуството че има доста регистрирани който са фотографи ,оператори и сватбени агенти който пишат от името на булки което не е правилно !Всеки може да изкаже мненито си за това което е ползвал  като услуга ,не мисля че тук е мястото за реклама !Мое лично мнение!А ако искат да помогнат да се представаят  кой са и от коя агенция или фирма са мисля че и на нас ще са в полза да се консултираме но иначе не е правилно да се представят от името на други !
Ще си позволя няколко думи. В това кой какво работи и пише тук не мисля, че има нещо лошо-напротив. Така може да се обмени много полезна информация. А и все пак мненията на булките никак не са малко. Пък и всеки сам решава на кого да се довери и какво да предпочете.Аще повече, че реклама тук може да има от доволни и съответно не чак дотам доволни младоженци.....поне от моите наблюдения
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 19, 2008, 19:26:19 »

Най -интересното беше ,че ходихме заедно с кръстницата ми.Тя винаги влизаше първ и задаваше въпроси ,защото има повече информация за декоративните елементи от мен и за роклите ,понеже е ходила със своите приятелки на същите места и на моите въпроси се отнасяха с пренебрежение ,накои даже ми повишаваха тон и ми отговаряха торснато,както и в булчинските магазини...и когато кажа -Ама аз съм булката направо си сменяха цветовете 3 пъти.Едва ли не аз какво се обаждам изобщо ,като не съм булка.Веднага сменят тона и започват да ти говорят с най милия тон.Случи се на няколко места ,също и в магазин Холидей Сона. crazy
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #427 -: януари 20, 2008, 23:29:29 »

 Azumi нормално е да има разлика вцената на калъвките. Има едни, които са ушити от скъп плат, а други от някакъв. Позаинтересувайте се само, колко струва прането на брой. Цена под 2 лв. е малко несериозна.
 Все пак в Била има кремвирши от 4 до 10 лева. Така е и с мобилните телефони.
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 20, 2008, 23:36:41 »

Май изобщо няма да ползвам такива ,защото заведението си има бели калъфи от скъп плат girl_wink
4лв си е скъпо какъвто и да е плата.Предлагат ми оферта да ми ги доставят с поставяне,транспортиране и химическо  по 3 лв.А тези са без панделката и без поставянето.Панделката е 1 и 50.Става по 5 и 50 на човек .Е много е....
« Последна редакция: януари 20, 2008, 23:42:32 от Azumi » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 16, 2008, 15:11:44 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines