Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:10:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 129955 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #405 -: януари 13, 2008, 22:18:20 »

Хубаво е човек да бъде предпазлив и подозрителен. Ами аз какво знам за Вас? Нищо. Отнасям се обаче с уважение. Днес твърде много се изморих, имах гости, племенницата ми има бал през месец май, най-малката е в първи клас на 15 септември, утре продължава работната ми седмица...  Мисля, че ми трябва време да си събера мислите. Аз не говоря и не пиша ей така за спорта.
По принцип съм песимист в 50% от случаите, но в останалите 50% съм оптимист. А задавате ли си въпроса защо е така?
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #406 -: януари 13, 2008, 22:41:45 »

Pachoran,грешно съм разбрана.Аз не се интересувам от вас и племенниците ви(да са ви живи и здрави),а от вашата работа.Ако не проявявах  уважение към вас,едва ли щях да искам да чуя мнението ви по въпрос,зададен преди дни.Виждам активността ви в други теми и се чудя защо ви е нужно време за тази.
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #407 -: януари 14, 2008, 01:46:32 »

Здравей  Лин не съм много компетентна по въпроса за задълженията на сватбените агенти но при нас  той ни направи сценарий на сватбата , листа със задължителните неща който трябва да имаме ,участва пир намирането на заведение ,оператор ,фото и оркестър ,украса, свърза ни с гримьорка ,фризьорка и шивачка за роклята ми където излезе около 200 лв по евтина от големите булченски къщи ,цялостната украса беше от  от тях като включваше настаняване на гостите и следеше за цялостното протичане на сватбата и дали се спазва сценария аз лично бях спокойна както и родителите ни защото имаше кой да се грижи за всичко и обща взето съм доволна от свършената работа на нашия агент .Мнението ми  е че е необходимо да има такъв човек .По време на сватбата торта ни е занесена в друг ресторант даже ние не сме разбрали когато отидохме да си връщаме стойките от фирмата ни се извиниха за неудобството а ние дефакто нищо не знаехме  след което говорих ме с агентката си и разбрах ме че тя се е свързала с цеха за торти когато е видяла че тортата е няма почти към края на сватбата и тогава се е установило че е в друг ресторант и от там са е докара ли при нас  така че ние спестила излишни   притеснения за това и  в такива моменти си мисля че е нужно да има професионалист който да се грижи за нормалното протичане на сватбата.
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #408 -: януари 14, 2008, 13:01:07 »

Ivet, благодаря ти за отговора.Ще имам предвид твоето мнение.Това е важна и полезна информация,но както каза ти сама не си много компетентна по въпроса.Исках мнинието на хора,които са компетентни в тази област и го искам защото те се опитват да ни съветват и напътстват.
Активен
dorotea
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #409 -: януари 14, 2008, 20:51:45 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #410 -: януари 14, 2008, 22:34:07 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
Ние ползвахме услугите на сватбена агенция Бижу  и  сме доволни защото  не вземат 400 лв както в повечето фирми сега на 24 февруари моя братовчедка ще правят сватба със същата агенция  дори ще бъдат с изнесен ритуал в ресторанта за мен е доста странно но щом са решили така  Bravo
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #411 -: януари 14, 2008, 22:38:09 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
Ние ползвахме услугите на сватбена агенция Бижу  и  сме доволни защото  не вземат 400 лв както в повечето фирми сега на 24 февруари моя братовчедка ще правят сватба със същата агенция  дори ще бъдат с изнесен ритуал в ресторанта за мен е доста странно но щом са решили така  Bravo
има и още една сватбена агенция Никол
Активен
dorotea
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #412 -: януари 15, 2008, 18:55:07 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
Ние ползвахме услугите на сватбена агенция Бижу  и  сме доволни защото  не вземат 400 лв както в повечето фирми сега на 24 февруари моя братовчедка ще правят сватба със същата агенция  дори ще бъдат с изнесен ритуал в ресторанта за мен е доста странно но щом са решили така  Bravo
има и още една сватбена агенция Никол



Може ли някакви координати на тези агенции?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #413 -: януари 15, 2008, 19:24:23 »

 Темата за истинската сватбена агенция е много голяма и изисква максимална концентрация и време. Но все от някъде трябва да се започне. Важно е обаче е да се отговорим на следния въпрос: "Какъв да бъде подхода" - обща характеристика или основни дейности свързани пряко с нейната работа. Считам, че последното е по-подходящо.
 Създаването на сватбена агенция е изключително сериозно начинание. То не може да възникне спонтанно и случайно в съзнанието на даден човек. Трябва да е в следствие на значителен опит и познания в някоя от брънките на целия процес по подготовка и организация на събитие като сватбеното тържество.
  Сватбената агенция има три етапа, в които развива дейноста си:
1.Подготвителен етап
2.Организационен етап
3.Контролен
 Всеки от тези етапи е независим един от друг и клиента има възможност да ги ползва поотделно, частично или съвкупно.
« Последна редакция: януари 15, 2008, 19:33:36 от Pachoran » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 16, 2008, 09:19:00 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
Ние ползвахме услугите на сватбена агенция Бижу  и  сме доволни защото  не вземат 400 лв както в повечето фирми сега на 24 февруари моя братовчедка ще правят сватба със същата агенция  дори ще бъдат с изнесен ритуал в ресторанта за мен е доста странно но щом са решили така  Bravo
има и още една сватбена агенция Никол
Агенция Никол са ужасни по добре не отивай там.Моя приятелка я използва и беше много много разочарована.За Бижу не мога да дам мнение
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 16, 2008, 19:58:08 »

Здравейте. Можете ли да ни препоръчате някоя агенция за Варна. Говорихме вече с една ,но искаме да имаме и други оферти за сравнение.
Мерси.
мога да ти препоръчам "сватбена къща Наталина" good
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 18, 2008, 00:49:28 »

Според мен всички агенции си слагат надценка над всяка услуга.Ниската цена която обявяват като комисионна е параван зад който се крият надценки над всичко останало в хиляди ,което ако си организираш сам ще си спестиш.
Всичко това не важи за Ади.Не съм и рекламатор ,нито я познавам.Няма да имам удоволствието да ми бъде сватбен агент,заради ограничения в бюджета ми.Но всеки лев надценка си струва заради професионализма й.Тя създава красота,изобилие,изисканост и пищност на една сватба.Идеите и са страхотни и наистина може да направи сватбата на вашите мечти. Bravo
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #417 -: януари 18, 2008, 11:20:17 »

Извинявай, но не съм съгласна така всички да се слагат под един знаменател с определени ограничения!
Не и ако не познаваш абсолютно всички, не си сигурна и не си се убедила в това, което пишеш!
Да, напоследък твърде много станаха хората, които решиха, че да си сватбен агент е сладка и лесна работа.Но има и такива, които съвестно и качествено си вършат задълженията, като единствената им цел не е да съдерат кожата на булките и младоженците!
Относно финансовата политика им политика-всеки си знае!но това за печалбата в хиляди-извининявай, не е много сериозно изказване!Да, въмзожно е да има и такива,но да се споделя такова мнение за сватбените агенти по принцип е малко пресилено!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 18, 2008, 12:39:39 »

Според мен всички агенции си слагат надценка над всяка услуга.Ниската цена която обявяват като комисионна е параван зад който се крият надценки над всичко останало в хиляди ,което ако си организираш сам ще си спестиш.
Всичко това не важи за Ади.Не съм и рекламатор ,нито я познавам.Няма да имам удоволствието да ми бъде сватбен агент,заради ограничения в бюджета ми.Но всеки лев надценка си струва заради професионализма й.Тя създава красота,изобилие,изисканост и пищност на една сватба.Идеите и са страхотни и наистина може да направи сватбата на вашите мечти. Bravo
Интересно ми е защото това не важи за Ади като ти не си ползвала нейните услуги.При нея надценката си струва а при другите на.Това ми е много много странно.Само тя ли създава красоти.Тук не съм съгласна.Надценката е нещо нормално.В крайна сметка всеки си преценява колко може да даде и дали цените на агенциите му допадат.Всеки си има ценоразпис не е ли така независимо с какво се занимава.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #419 -: януари 18, 2008, 12:56:57 »

Абсолютно съм съгласна с gucci, защото е много трудно на човек не от този бранш да е наясно с това кое,колко струва,как се намира и т.н. Още повече-да прецени кой каква печалба има!
А и в крайна сметка всеки сам прави избора си на сватбен агент-едва ли някой, чак толкова убеден, че ще го "набутат" финансово ще си наеме такъв.Тичането, загубеното време, а много често и нерви и така нататък нямат финансов еквивалент!А когато могат да се спестят-не виждам защо трябва да се гледа в паницата на сватбения агент!
« Последна редакция: януари 18, 2008, 12:58:44 от moiatasvatba » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines