Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:34:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 130031 пъти)
 
owissta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #30 -: юни 30, 2006, 16:20:12 »

Опа,
 Oh my ...

Нещата стават вече много сложни и интересни.....

Да ви кажа чесно, и аз бих постъпила така. Не мисля, че е редно да плюеш някой и то публично и да очакваш, след като човека ( в случая сватбената агенция) разбере, че ще продължи да му работи.
Не е лоялно все пак, пък и щом искаш да ти работят добре за сватбата, не е ли по - логично да ги мотивираш за това, вместо да ги обиждаш.

Пък и както пише те, silverarrow, май, наистина иска доста неща.......Папагали, риби и т.н на сватбата  shok- за това наистина ще трябва да се плаща!!!!

Пък защо ти е да искаш да ти опаковат цялата зала за сватбата????

Да си призная и за мен е въпрос на чест, но го разбирам по друг начин....едва ли е голяма чест да знаеш че те плюват публично и да продължиш да работиш за тези хора!!!
Въпрос на разбиране  smile




Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: юни 30, 2006, 17:26:24 »

Мариела,

Този форум е за ОБМЯНА НА ИНФОРМАЦИЯ. Хората използват измислени имена с някакво очакване за анонимност. След като ти така вещо си разкрила всички подробности по нашата самоличност, желания, локация, пъти които сме те посетили, пъти които годеникът ми е пътувал и т.н. аз считам за нужно да представя ВСИЧКИ подробности, които аз досега съм се сдържала да споделя с форума. Ако си мислиш че преди съм казала много, сега чети по-долу и ще разбереш колко съм премълчала. 
 
Надявам се че моята конструктивна критика ще подобри твоето отношение към бъдещите ти клиенти. Сигурна съм че при следващата двойка, която потропа на вратата ти, ти ще си помислиш сериозно как трябва да се държи един сватбен агент и уважението, с което  трябва да посрещнеш всеки, който е решил да бъде твой клиент.
Аз съм била достатачно етична - когато хората в форума ме питаха "Какво да правят?" аз на всеки дадох съвет да се срещне с теб и сам да прецени, защото всички имат различни очаквания. Това е!

Сега за твоя отговор - нахално е да се убеждават другите че ти си права с лъжи!

"Кой от 2-та пъти по точно ме видя да дъвча дъвка, да ходя по дънки и да не се интересувам от събитията, които организирам"  - Сватбата на Ани и Сани. Докато хората стояха в коридора и се чудеха как да се подредят, ти седя във фоаето и мляска дъвка, чакайки кръстницата.

"Тогава вие дойдохте, погледнахте, казахте „ОК, добре е!” " Радвам се че използваш точния цитат - защото "ок", не е равно на "Супер", "Много хубаво", "Приказно"

"От наша старана бяха предложени всички пет зваздни хотели с преференциални цени и много добри условия, с изключение на Хилтън, защото там куверта е 120 лв. – едиствения куверт за сватбено тържество на тази висока цена. " "Мда... първо куверта е 65лв. - който не вярва, да се обади в Хилтън. Второ, преференциални цени не е имало, ДВАТА (2!!!) хотела в които си завела годеника ми, са му дали нормалните си разпечатки с нормалните си цени. И последно, нека не забравяме колко пъти се опитваше да ни се налагаш че Хилтън бил много грозен хотел и било запушено, и храната и обслужването  им било гадно. Ах... и после се разбра че си била работила там 2 (ДВЕ) седмици преди 5 години защото управата била хм, не ставала. Моля всички да забележат интересния факт!   

"След първата ни среща с теб, през 2005г., втората ни беше тази година на 30.Май.2006г. в нашия офис." Интересно, наистина как организираш нечия сватба, когато нямаш време да се срещнеш с него или мистериозно не получаваш емаилите му?         

СЛЕДВА             
« Последна редакция: юни 30, 2006, 18:40:23 от silverarrow » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #32 -: юни 30, 2006, 17:45:23 »

"Същата тази дама се среща не повече от 8 пъти с клиентите си и това е достатъчно да организира тяхната сватба." Мариела, същата дама съм сигурна че е професионалист и заслужава парите, които и се плащат. По много причини, които изредих в моите постове, ти не се доближаваш до това понятие. Сигурна съм че тя  никога не е забравяла да резервира ресторант, зала и тн. или пък е мляскала дъвка в присъствието на клиент. Нито пък е питала клиентите си дали може да пренощува в тях, защото не и се дават пари за хотел.

"За тази услуга в нейния сайт е фиксирана цена от 8000 $ до 15000$. За да имаш украсата от нейната снимка която си приложила във форума, там ще трябва да платиш поне 10 000$ защото бюджета на една сватба в САЩ е минимум 35000$." Цените, които цитираш са точни. Разликата е че говорим за украсата и то в БГ. #1 Украсата на Ники заслужава парите си, но е неуместно ти да вземаш кредит за това в форума. Моето  лично мнение че 100% от популярността на Приказен Ден се дължи на украсите, в които пак подчертавам, аз не съм забелязала да участваш."

"Ние следим твоите изказвания и мнения от доста време и не мислехме да вземаме отношение по темата, защото ние искренно вярваме че най- добия учител на фирмата е клиента." А защо взе отношение тогава - от притеснение че съм права? Че всеки който има малка представа как трябва да се държи един сватбен агент, не вижда дори и капка от това в твое лице?

"За това тук, може би е най- доброто място да ти кажем и благодаря. Между редовете на всичко онова което написа,  всъщност ние научихме някои много важни за нашия бизнес неща." Мариела, радвам се че си научила нещо от тази дискусия. Моята по -голяма радост е обаче, че потребителите на този форум ще завишат своите очаквания и ти ще трябва наистина да се докажеш а не както досега да разчиташ на факта че е модерно и привилегия да имаш собствен планер и всичко което ти (не) направиш ще се посрещне с търпение. Помисли си че след тези цени които така гордо размахваш (обличането на залата не било 7 а 9 хиляди лева!!!) ще откажат твоите не-супер богати клиенти. Разбирам и естествено всички да искаме по-заможни двойки, но... ти си прецени как това ще се отрази на тебе.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #33 -: юни 30, 2006, 18:07:57 »

"Но ..... не е етично, нито пък красиво поднасянето на неточна и некоректна информация, да не говорим, че информация, която не отговаря на истината или написани в контекст фрази с недомлъвки се казава “лъжа”. " Колко  иронично само? Започваш един пост с тази фраза а не се посвеняваш да лъжеш с размах от първата до последната буква. Нека поясня:

"но....  нека сега видим какво „Приказен ден” е направил до този момент за вас:
-   осигурени:
o   папагали АРА ( бяха предложени още 3 вида птици) - нищо не е осигурено, само споменато в разгговор, без да бъде резервирано или дори дискутирано.
o   бели гълъби - нищо не е осигурено, само споменато в разгговор, без да бъде резервирано или дори дискутирано.
o   резервирана лимузина ( с 10% отстъпка от цената във ваша полза) - моят годеник ЛИЧНО резервира лимузината вчера. Резервация от твое име не е имало!!!
o   предложен кетеринг ( с 15% отстъпка от цената във ваша полза) - Т. нар. оферта е била направена разбирам на бланка без името на фирмата, и доколкото се разбира е лично твое дело, може би да си избиеш някой лев???. Нужно ли е и тука да казвам че РЕЗЕРВАЦИЯ НЯМА.
o   предложена шатра ( с 15% отстъпка от цената във ваша полза) -  същото като по-горе
o   предложени цени на столове ( с 15% отстъпка от цената във ваша полза) - същото като по-горе
o   предложен фотограф ( вие не се спряхте на него, защото той не обработвал снимките на Potoshop програма както този от Стара Загора; за публиката сайта на нашия фотограф www.profilestudio.net  ) ( с 10 % отстъпка от титулярната му цена) - "да, и този същия фотограф му "разбиха апартамента" точно в съботата в която искахме да се срещнем. Да не би това да е било защото си имала сватба и е нямало време за нас? Но искам да кажа, че иначе аз имах добри впечатления от него и лично съм го препоръчвала на друго момиче, което работи вече с агенциата!!!
o   камера – вече е ясно ( тук също щяхте да използвате нашата остъпка) - "Аз мисля че споменах някъде как отидохме във филмовата къща, където казахме че Мариела ни е резервирала камера и тогава ни казаха, че "нямало такова нещо и че камера се резервирала само срещу капаро. И до този ден Мариела не е споменала че трябва да се дава капаро за камерата!"
o   осигурени са класически музиканти - не са резервирани
o   народна музика и танци - не са резервирани
o   мариячи ( нещо много трудно за намиране! ) - вече става смешно... ха ха... когато годеника ми въодушевен поискал да знае каде свирят за да идем да ги  чуем, се оказа че всъщност Мариела не била говорила с тях директно и те били сега по морето някъде свирели и трябвало да видим дали ще са свободни за нашата сватба???!!!
o   салса танцьори - Странно! Кога сме искали салса танциори???
o   изготвен е подробен план-програма за деня на сватбата - ЕДИНСТВЕННОТО  НЕЩО КОЕТО МАРИЕЛА Е НАПРАВИЛА ЗА НАС ДО ТОЗИ ДЕН
o   изготвен е цялостен дизайн на тържеството и ти бяха подготвени мостри - Направено от НИКИo   предложени са ти цени на услугите които „Приказен ден” предлага и за които носи отговорност, че са на отлично качество - Това наистина заслужава таксата която трябва да ти платим за услугите.   good (ИРОНИЧНО) .Нека пак не забравяме че декорацията се плаща отделно!!!
o   предложено ви е непрекъснато съдействи и помощ от екипа на „Приказен ден” - Да, клучовата дума е "предложено", не "оказано"
o   извършени бяха огледи на заведения заедно с Даниел в няколко хотела - ДВА ХОТЕЛА. КОгато поискахме повече избор, ни се каза че такъв няма и ни отряза!o   беше ви осигурено разрешение да се венчаете по време на пости (вие последствие го отказахте) - да, когато помолихме да потърсиш НЯКОЛКО варианта, ти каза че НЕ МОЖЕШ да намериш . Дали и Мери Дан така би казала?
o   беше ви предложена зала за гражданска церемония ( също се отказахте) - Никога не сме искали  зала, тъй като нашия граждански брак е вече склучен. Пак ли лъжеш или просто искаш листа с "Осигуреното" да е по-дълъг?
o   беше ви осигурена градина за гражданската церемония която вие накрая одобрихте - Градината е ПРЕДЛОЖЕНА, не ОСИГУРЕНА. Бъркаш термините! ПАК!   crazy"

СЛЕДВА
« Последна редакция: юни 30, 2006, 18:12:26 от silverarrow » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #34 -: юни 30, 2006, 18:34:07 »

"Цените които цитираш – Всяка фирма има право да определя ценообразуването си. " - Мариела, защо считаш за нужно да оправдаваш цените си? Защото може би знаеш че вазите под наем, които ти  така находчиво си определила по 15лв наем са платени от други младоженци? Или пък че воалите за 4 лв метъра са също изостанали от нечия друга сватба. Призовавам всички читатели на форума да разгледат снимки от първите сватби на Приказен ден където зеления воал присъства натрапчиво навсякъде! А аз не знам дали споменах преди че цената от хиляда лева за воал, бе преференциално намалена за нас само за ЗАКАЧАНЕТО на пердетата. И това е странно, тъй като залата вече има кукички! Дай боже всекиму такива възможности за ценообразуване!!! Не знам дали също споменах 3000 лв за осветление които  моя годеник намери за 800лв от СЪЩАТА ФИРМА която си използвала ти! БЛАГОДАРЯ Мариела, за 15% отстъпка на фото и видео, но когато ми вземаш 2000 лв надценка, някак си не мога да изпитам благодарност!

"Моля да ни изпратите банкова сметка в лева, за да възстановим внесената от вас сума от 300лв. в срок до (1) един месец.
“Приказен ден” се надява, че съветите и напътствията относно декорацията и организациата на вашата сватба ще са ви от полза и ви ги предоставя безплатно. - Съвети не съм получила - още миналото лято аз имах идеите и търсех някой да ги осъществи. А ти от своя страна можеш да задържиш книгите и списанията които ти  донесох от Щатите за да се учиш как да правиш по-красиви сватби.... хм... извинявай, те са за Ники, ти си по организацията!  secretИ още един приятелски съвет - не ангажираите хора да работят за нещо толкова ценно и съкровенно като вашата сватба, ако не ви допаднат от самото начало." Мариела, ако знаех за качеството на услугите които (не) предлагаш, нямаше да те наема. Целта ми в този форум е да предпазя други  наивници като мене.

Радвам се че нещата се развиха по този начин, защото ние многократно с годеника ми се чудихме дали да прекратим отношения с агенцията. Причините както казах са две: Украсата на Ники и факта че остават 1.5 месец до сватбата. Все хранехме надежда че някой ден Мариела ще се заинтересова и от нас, но така е по-лесно, да хвърлиш всичко на вятъра и да биеш отбой. Дали това не е защото не си направила нищо за нас Мариела? Не се считай за длъжна да отговаряш, това беше риторичен въпрос.
Активен
moni13
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #35 -: юни 30, 2006, 22:05:55 »

Скъпа Silverarrow,

Част от този пост е премахната от администраторите, защото съдържа обидни квалификации относно потребител на форума

Та, да си дойда на думата. Миналата година ползвахме услугите на Приказен Ден и освен, че украсата беше на супер ниво, ще ти дам и един организационен пример, защото виждам, че все Мариела ти е в устата. 10(десет) дни преди въпросното събитие, собственика на ресторантMatti'D , който още преди да наемем сватбената агенция, бяхме ангажирали за тържеството, счете за необходимо да ни информира, че не е съгласен с нашата украса, която не съответствала на стила на заведението му ( между другото част от стила му са мръсните прозорци и прашните тенти) . Яко се скарахме с френското копеле (bastard на англ., копеле е на старозагорски ако originally си от там) и напуснахме ресторанта. 10 дни преди тържеството бяхме без ресторант за 120 души, и то в разгара на сезона. Въпросната Мариела, която според теб въобще не се интересува, за 2 дни намери 4 варианта и заедно се спряхме на хотел Greenville. Да не говорим, че цените коио ни уреди,бяха наистина много добри за класата и обслужването, което получихме.Това е само един пример от цялостната организация, а накрая резултата беше впечатляващ. И за да завърша малко по-философски бих искал да кажа, че наистина би било много добре някъде между папагалите АРА, декоративните игуани и често споменавания годеник (все още имаш време да размислиш приятелю) да хвърляме по едно око и на себе си.
« Последна редакция: юли 01, 2006, 10:17:55 от admin » Активен
deq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #36 -: юни 30, 2006, 22:43:52 »

Здравейте!
Чета от началото всичките тези постинги и накрая реших да се включа и аз Wink
Здравей и на теб silverarrow  bye искам да те попитам някой неща във които си противоречиш ,когато си писала постингите си:
-Защо след като си видяла М.Камбурова как цитирам "държанието и е много невъзпитано, виждали сме я на сватба... ... тука си говорим за облекло тип ежедневно, млящене на дъвка (само дето балончета не ми правеше) и абсолутно никаква заинтересованост по организирането на събитието" си решила да се обърнеш към тази агенция щом това според теб поведение е неприсъщо за сватбен агент??

-Защо наемаш "Приказен ден" след като ти вече си имала идеи за сватбата си и не ти е тежало да си я организираш и сама пишеш ,че се занимаваш  със организацията?


-Защо постоянно сравняваш Бг със САЩ?Та това са две напълно различни държави и като манталитет и др. неща.

-Защо постоянно се повтаря в постингите ти,че парите са без значение,а важна организация?А аз от всичко прочетено извадих извод ,че това е най главният проблем  nea

Съвет :
Намери агенция,която няма да ти предлага своето мнение,ще ти вземе много малко пари,но после не пускай тема "Не съм доволна от организацията на сватбата си от ............!

Много е грозно да използваш израза "Та за беда, Ники се оказа бременна и съвсем наскоро роди."
Кое е бедата,че една жена ще става майка ли?Пожелавам ти от сърце и ти скоро да станеш майка и да усетиш ,че това не е беда а най прекрасното чувство на света! good


"Ако нямаше бебе сигурно нямаше да се натъкнем на проблеми"-много грозно за жена ,която се представя за интелегентна и със големи изисквания и претенции към всички и всичко  nea


Да поясня: планираме сватбата още от миналата година - както споменах, едва сега нещата се задвижиха и слава богу не се налага да си търся сама всичко. Моето усещане е че в приказен ден всичко се оставя за последния момент.

Хм интересно вие планувате сватбата от миналата година,а до колкото стана ясно едва месец преди сватбата се заемате със организацията?!Всичко зависи от вас,щом оставяте всичко и вие за последният момент как очаквате да реагират организаторите?-Естествено,че спокойно  Wink


Тогава обаче екипа на СВАТБЕН ДЕН, попада на мнението за тях. И какво прави - връща парите. mega_chok Вместо да се докаже пред публиката на този форум, се оттегля. Защото на техният път се е изправил човек който знае какво иска и е готов да плати за това. Нормално е фирмата да защити името си. Но като голяма и известна фирма трябва да се доказва постоянно. А не да сравнява какви са цените в Америка (тоя въпрос е тема на друг разговор). Аз съм присъствала на сватба организирана в Америка, видях с какъв размах се правят нещата. Мога да се съмнявам, че дори и в БГ да се плати толкова, ще се постигне подобен резултат.

Защо се оттегля фирмата?Който цени красотата и професионалистите ще иде при тях ,защо трябва да се защитава името на фирма,което вече е наложено и познато?!
Фирмата се оттегля с достойнство и няма никакъв смисъл да води безмислени спорове,връщането на парите е признак на коректността на фирмата!


Аз лично работя със тази фирма вече две години!Това може би е първият и единствен път  в който се натъквам на такова мнение.Винаги съм препоръчвала фирмата,на първо място заради коректността.Не заемам страна защото незная как действително стоят нещата,но немога и да повярвам на всичко написано!Много малкоо от сватбените агенти са "Член, световна Асоциация
на Сватбените Консултанти" само това може да ви говори много!

 give_rose
Благодаря на "Приказен ден" за коректността както и затова ,че никога не са ме подвели и винаги когато съм насочвала Бъдещите младоженци към тях са оправдавали доверието ми! LOVING

С уважение към "Сватбата.бг" и сватбена агенция "Приказен ден" и най-вече Мариела Камбурова и Николета Тодорова

Даниела Тодорова
www.Svatba.Start.bg
« Последна редакция: юли 01, 2006, 10:13:18 от deq » Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 01, 2006, 10:23:25 »

Здравейте на всички новопристигнали във форума на Svatbata.bg.

Вече половин година във форума не се е налагало да променяме или трием постове, или в интерес на истината да влизаме в никакви модераторски въплъщения. Но уви всичко хубаво си има край. В тази тема вече на два пъти се наложи да влизаме в ролята на "падари", което ни най малко не ни харесва.

Затова ще ви помолим, както да спазвате правилата на форума, така и да се отнасяте с уважение един към друг.


П.П. Това не се отнася само за новорегистрираните
« Последна редакция: юли 01, 2006, 10:30:08 от admin » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #38 -: юли 01, 2006, 17:23:59 »

Яко се скарахме с френското копеле (bastard на англ., копеле е на старозагорски ако originally си от там) и напуснахме ресторанта.

Ясен е контингента на Мариелка... възпитани и интелигентни хора с добро познаване на английски и български!
Време е Мариела да спре да звъни на приятели и познати да я защитават във форума - така става все по-смешна.
За мене тази тема приключи, ако някой търси повече информация, може да пише директно на имейла ми.
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #39 -: юли 01, 2006, 19:06:49 »

Цитат
Защо се оттегля фирмата?Който цени красотата и професионалистите ще иде при тях ,защо трябва да се защитава името на фирма,което вече е наложено и познато?!

Ами те вече са го направили тук, което означава, че държат на името на фирмата.
Най-трудното е не за спечелиш позиция, а да я защитиш....това отнема много повече време и труд....не си ли съгласна с мен

Цитат
Фирмата се оттегля с достойнство и няма никакъв смисъл да води безмислени спорове,връщането на парите е признак на коректността на фирмата!

Е да определено връщането на капарото е признак на коректност на фирмата. За което ги поздравявам  good
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 01, 2006, 21:37:23 »

Здравейте и от мен,

аз съм съвсем нова тук и в последните два дни следях темата - мисля че много излишни неща бяха изписани, но все пак аз цялата тема не я видях много изчерпана, съчувствам на всички, чиито емоции бяха засегнати тук. Но наистина не желая да заемам някаква позиция непознавайки всички детайли. 
Какво искам да кажа - аз се опитвам да се ориентирам защото моята сватба е след два месеца, а аз още нищичко не съм приготвила, и за това си помислих,че може би би ми било полезно да разбера нещо повече за сватбените агенти и дали те биха ми били полезни (имайки предвид че съм от Варна, а не от София).

Моля ви - ако някой може нещичко да ме посъветва за различни агенти - обичам да имам поне три-четири алтернативи преди да избера обикновено. 

Благодаря на всички предварително

P.S. съгласна съм със  silverarrow,  че техния спор и тема би трябвало вече да е приключила
« Последна редакция: юли 01, 2006, 21:39:56 от injbi » Активен
moni13
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #41 -: юли 02, 2006, 13:40:32 »

Извинявай Silvearrow ако думите ми за френското копеле са ти се сторили неподходящ език за пред дама. Въпреки, че не са имали за цел да те засегнат по какъвто и да е начин.
То (френското копеле), обаче, явно толкова се е засегнало от болезнената истина за жалкото му обслужване, че още на следващия ден получих анонимен мейл, който накара дори моите бузки да порозовеят.
Такова изящество на мисълта и красота на изказа. Дето имаше един лаф ако изпусна нецензурните думи - нищо не каза. Но това, разбира се, е само още едно потвърждение за класата на заведението.
Смисълът на посланието беше много да внимавам какво говоря, което моменталически промени първоначалното ми решение да не пиша повече във форума.
А на теб, Силве, желая наистина вълшебна и незабравима сватба!
Изчезвам, че се чука на вратата. Дано не е френското копеле!
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #42 -: юли 05, 2006, 10:17:10 »

 Здравейте на всички! Аз сама си организирах сватбеното тържество. Три месеца преди датата на сватбеното тържество, започнах с подготовката. Никак не е трудно, за мен беше удоволствие. Знаех какво искам- от роклята до тортата! Исках изискан ресторант който да отговаря на критерийте ми- имах го. Роклите за който съм мечтала,поканите, подаръци за гости, шаферските рокли, булчинския букет, украси.
 Според мен, само момиче което от малка, не си е мечтало да бъде булка само тя може да потърси услугите на сватбена агенция, за да и предлагат идеи за сватбено тържество.
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #43 -: юли 05, 2006, 12:06:52 »

Според мен, само момиче което от малка, не си е мечтало да бъде булка само тя може да потърси услугите на сватбена агенция, за да и предлагат идеи за сватбено тържество.

Може би момичето няма време да се занимава, организацията отнема доста ресурси.
Агента е този който дава идеи, все пак не може всеки да е специалист във всичко.
Това да си организираш сам нещата са си и лични качества все пак  Wink
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #44 -: юли 05, 2006, 15:43:25 »

Тази тема беше много интересна за мен. Особено развитието и  smile
Но все пак аз ще разчитам на агенция, да обикалям ще ми отнеме толкова много време, че сравнено финансово ще ми е по-скъпо ако аз си организирам всичко. А и не искам да натоварвам родителите си с това да ми помагат. Искам те да се веселят, а не да се притесняват това – онова.
Вероятно както на вън, така и в България има и лоши и добри агенции. Ще бъда много благодарна, ако някои ми препоръча някоя агенция, която си е свършила работата при него.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines