Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 59134 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #60 -: август 10, 2007, 18:44:27 »

здравейте, момичета! гадничко ми е, че ще разваля празничното и слънчево настроение с един проблем. за мен той възникна за жалост точно през тези най, най-безгрижни дни - само месец след сватбата... сестра ми сподели, че усеща нескрити намерения спрямо нея от страна на моя (вече) съпруг! той отрича... а аз се чувствам просто ужасно! толкова много ме боли. и не знам на кого да вярвам - единият от двамата лъже. с него бяхме 6 години заедно, преди да се оженим и минаги съм му имала безпрекословно доверие. ами от тук нататък?...

Аничка, дори и да ти кажа, мила, че съжалявам за тази ситуация, сигурно няма да те накара да се почувстваш по-добре. В момента си поставена на кръстопът и най-вероятно се чудиш на кого от двамата да вярваш- на съпруга или на сестра си. Умът не ми го побира какъв човек може да причини толкова болка--съпругът ти, ако наистина го е направил, или сестра ти--ако това е лъжа от нейна страна. И аз бих те посъветвала да поговориш отоново със сестра си и да не бързаш да обвиняваш съпруга си. Разпитай какво я е накарало да мисли, че съпругът ти има някакви намерения към нея. Може в крайна сметка да се окаже, като в семейството на Фийби, че тя е тази, която си въобразява. Може би съпругът ти се отнася по-приятелски с нея, а тя е решила, че той й отправя намеци за нещо повече. Знае ли се...
« Последна редакция: август 10, 2007, 18:47:53 от didibaby » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 14, 2007, 12:49:56 »

solecito, ina_lemon - момичетаааааааааа честит един месец семеен живот!!! Пожелавам ви от тук нататък да ви очакват още по-хубави месеци и години заедно! И все така да не усещате как е минало времето!  give_rose  give_rose  give_rose

А пък ние днес правим 6години и 11 месеца от както сме заедно  blush


* 81873207f6e1cce4de4036c7072f3966.gif (9.34 KB, 88x80 - видяно 2213 пъти.)
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 15, 2007, 08:05:43 »

solecito, ina_lemon - момичетаааааааааа честит един месец семеен живот!!! Пожелавам ви от тук нататък да ви очакват още по-хубави месеци и години заедно! И все така да не усещате как е минало времето!  give_rose  give_rose  give_rose

А пък ние днес правим 6години и 11 месеца от както сме заедно  blush
благодаря, мила  give_rose give_rose give_rose Честито и на вас с малко закъснение  blush Желая ви само щастие, любов и много разбирателство   give_rose
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 15, 2007, 14:47:51 »

А ние днес правим 4 месеца от сватбата и аз се обадих на съкровището да му чиститя а той ми се накара защо съм го изпреварила , той също се бил сетил и т.н. laugh
Накрая ми каза , че трабва да го почерпя по случая , но аз нали не се давам лено и му казах , че той пък трябва да ми купи подарък!Ама ми един забавен!!! laugh
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 16, 2007, 08:16:30 »

да ви разкажа за изненадата  blum та онзи ден с нашите отидохме до Техномаркет за ДВД, понеже моето момче искаше да си вземем, но се бяхме разбрали да е през септември за моя рожден ден . Реших, че това ще ми е подаръка  blum Купихме го - на Панасоник е и е много добро  good. На връщане взехме от сладкарницата тортата, която бях поръчала няколко дни по-рано - във формата на сърце и с надпис "Обичам те!". Вчера сутринта, когато половинката се върна от работа, пред вратата го чакаше една кутия с един балон  - кутията беше пълна с вестници и най -отдолу се показваше гаранционната карта на ДВД-то. Аз обаче не му дадох да я прочете хубаво ( само видя , че е гаранционна карта  blum blum blum ) Казвам му "Качвай се нагоре" ( На стълбите м/у двата етажа има една малка площадка) Там го чакаше на малка масичка тортата, а той  shok . Казвам му " хайде още нагоре", а той " И още ли има?"  laugh laugh laugh Влизайки в спалнята попадна на един  голям опакован кашон и едно писъмце на паус върху него  blush Когато отвори кашона и направо  Oh my ... shok Oh my ... shok Oh my ... shok, а като прочете импровизираната картичка чак  cray
Много хубаво се получи  yahoo  А вечерта отидохме в Салса+ и се разбихме  blum blum blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 16, 2007, 09:31:33 »

Еее, че страхотна изненада  Bravo  Bravo  Bravo Направо си го оставила без думи  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 16, 2007, 09:43:09 »

solecito много хубаво се е получило с изненадата, по-скоро изненадите  Bravo
А и салсата вечерта със сигурност ви е дошла много добре  yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 16, 2007, 18:53:50 »

Еее, че страхотна изненада  Bravo  Bravo  Bravo Направо си го оставила без думи  smile
ами честно да си кажа се постарах доста  - най-вече да запазя изненадата в тайна  laugh laugh laugh (много ми е трудно да не му кажа  pardon )

solecito много хубаво се е получило с изненадата, по-скоро изненадите  Bravo
А и салсата вечерта със сигурност ви е дошла много добре  yahoo
салсата определено ни се отрази доста добре, че не бяхме ходили от преди сватбата  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 16, 2007, 18:57:40 »

Solecito,важното е, че си успяла да не се издадеш. laugh
 А пък мене всеки път ме усещат като реша да правя изненади и имам чувството, че се прави на изненадан  Mad girl
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 16, 2007, 19:04:26 »

и мен ме усети  blush blush blush ама замазах положението  laugh laugh laugh  Аз също трудно се сдържам да не се издам, когато подготвям нещо   pleasantry  даже се чудя как ми се върза на глупостите, които сътворих,ч е ДВД-то щяло да е за моя РД, защото сега ни трябват пари за други работи и всякакви такива  laugh
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 16, 2007, 19:07:46 »

Май и те искат да бъдат от време на време поглезвани и затова се правят на ник лук яли, ни лук мирисали, когато им готвим изненади.  laugh
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 16, 2007, 19:10:02 »

така е, но като се замисля май те са по-глезените  blum blum blum ние по-рядко получаваме изненади май  Girl_hide
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 16, 2007, 19:23:57 »

така е, но като се замисля май те са по-глезените  blum blum blum ние по-рядко получаваме изненади май  Girl_hide

 scratch one-s head Hmmm май е така!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 17, 2007, 12:54:40 »

Ние вече сме женени от повече от 1 месец. при нас обаче нещата като че ли малко се промениха. Смисъл ние и преди живеехме заедно , но тук за един месец поне веднъж в седмицата се караме за нещо. И тази седмица беше просто върха на сладоледа, аз такива неща му наговорих, за които съжалявам , много тежки думи, че имам чувството ,че милото вече не ме обича sad .
Прсосто незнам какво да направя и се извинявам ,че ви занимавам с проблемите си, но с никого друг не мога да споделя, даже и с майака ми ,защото тя ще каже "Ти си си го избрала".
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 17, 2007, 13:31:37 »


Ние вече сме женени от повече от 1 месец. при нас обаче нещата като че ли малко се промениха. Смисъл ние и преди живеехме заедно , но тук за един месец поне веднъж в седмицата се караме за нещо. И тази седмица беше просто върха на сладоледа, аз такива неща му наговорих, за които съжалявам , много тежки думи, че имам чувството ,че милото вече не ме обича sad .
Прсосто незнам какво да направя и се извинявам ,че ви занимавам с проблемите си, но с никого друг не мога да споделя, даже и с майака ми ,защото тя ще каже "Ти си си го избрала".
Мири, незнам от колко време сте заедно като двойка, но съм сигурна, че твоето момче те обича! Все пак мъжете трудно се решават на стъпката брак. Успокой се, усмихни се и поговорете с половинката. Всичко ще се оправи. И бъди сигурна, че те обича!  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines