Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:07:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 56675 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 02, 2007, 20:06:20 »

здравейте, момичета! гадничко ми е, че ще разваля празничното и слънчево настроение с един проблем. за мен той възникна за жалост точно през тези най, най-безгрижни дни - само месец след сватбата... сестра ми сподели, че усеща нескрити намерения спрямо нея от страна на моя (вече) съпруг! той отрича... а аз се чувствам просто ужасно! толкова много ме боли. и не знам на кого да вярвам - единият от двамата лъже. с него бяхме 6 години заедно, преди да се оженим и минаги съм му имала безпрекословно доверие. ами от тук нататък?...
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Сестра и чак сега ли го забеляза?!Чак сега след  години?!И изобщо кое я е накарало да мисли така?!
Знам че ти е кофти и че ти е сестра,но тя щастлива ли е?И защо сега след сватбата ще ти го каже?Защо не преди това?Спрете й сериалите на сестра ти.Незнам дали тук е мястото ,но ще ти кажа,че в нашето семейство имаше подобен проблем.Сестрата на жената на брат ми си беше решила,че той е влюбен в нея и беше създала голяма сага.Значи стигна се до там ,че родителите на жената на брат ми едва ли не я изхвърлиха от тях,защото отнямала брат ми от по-малката им дъщеря,което си беше чиста глупост.
Сега всичко е забравено,защото всички се убедиха ,че сестрай си измисля,ама мнооооого яко......
Разбира се глупаво е да му вярваш на 100% на твоя любим,все едно наум трябва да си имаш,но докато нямаш доказателства не му обръщай гръб!Бъди със него

Според мен това си е чиста проба завист!Извинявай!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 03, 2007, 09:14:46 »

милички ние със съпруга ми правим един месец във вторник и се чудя как да го изненадам !!!! вечеря вкъщи не става тъй като живеем все още с родителите му !! трябва да измисля нещо друго !  crazy crazy ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 03, 2007, 09:27:12 »

Ели, защо не му организираш пикник на открито, както направи Принчипеса! Нейната идея много ми хареса и ще бъдете двамата сами, под звездите и ..........  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 03, 2007, 09:31:48 »

Ели, защо не му организираш пикник на открито, както направи Принчипеса! Нейната идея много ми хареса и ще бъдете двамата сами, под звездите и ..........  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

оо мила къде да организирам, като в града не дават с коли да се влиза в парковете !!! просто не знам !!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 03, 2007, 09:55:36 »

ние пък няма да можем да си отпразнуваме месечинката на самия ден  cray понеже мъжът ми е във Варна на школа тогава и ще се върне на 17.08  nea Мислех да отида до Варна и да го изненадам и да остана до 17-ти, но пък и нашите заминават на почивка и някой трябва да гледа котката им  sad направо не зная  End
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 03, 2007, 09:58:58 »

Ели, защо не му организираш пикник на открито, както направи Принчипеса! Нейната идея много ми хареса и ще бъдете двамата сами, под звездите и ..........  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

оо мила къде да организирам, като в града не дават с коли да се влиза в парковете !!! просто не знам !!!

Ели, не е задължително да отидете в парк, не може ли извън града  crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 03, 2007, 10:06:00 »

ами не знам не се сещам за сега  crazy crazy crazy crazy !!! sad  кофтито е , че е през седмицата във вторник и двамата сме на работа до 18 ч. и на другия ден от 8 ч. !!  girl_impossible girl_impossible
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 04, 2007, 15:54:23 »

ами не знам не се сещам за сега  crazy crazy crazy crazy !!! sad  кофтито е , че е през седмицата във вторник и двамата сме на работа до 18 ч. и на другия ден от 8 ч. !!  girl_impossible girl_impossible


Ели няма ли някъде наблизо в околностите на града свободни и красиви полянки!Да отидете и да се върнете същата вечер!!??
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 06, 2007, 09:17:34 »

ами не знам не се сещам за сега  crazy crazy crazy crazy !!! sad  кофтито е , че е през седмицата във вторник и двамата сме на работа до 18 ч. и на другия ден от 8 ч. !!  girl_impossible girl_impossible


Ели няма ли някъде наблизо в околностите на града свободни и красиви полянки!Да отидете и да се върнете същата вечер!!??

с това време и идеята  за полянка отпада ! на всичкото отгоре комшиите ни, ни поканиха утре в тях да гледаме някакъв мач и милото се съгласи, без да се съобрази ! е аз не казах нищо, но ако не се сети..... beating beating beating beating  danceg
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 06, 2007, 12:29:13 »

Еееее подсети го де!
Недей да си треш!Кажи му , че си сетила , че имаш една работа , която трябва да свършиш и той трябва да ти помогне и го заведи на ресторант например!!! good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 06, 2007, 12:35:51 »

Еееее подсети го де!
Недей да си треш!Кажи му , че си сетила , че имаш една работа , която трябва да свършиш и той трябва да ти помогне и го заведи на ресторант например!!! good


ами май озненадата ще е някакво подаръче само, тъй като ще вземе да се разбере с комшията за мача!! и още сега ще му кажа за утре да не поема никакви ангажименти !!!  sad
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 06, 2007, 12:57:01 »

Успех в това , което решиш да предприемеш и после да разказваш как е минало!!! give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 10, 2007, 16:57:38 »

Ние правим един месец от сватбата след 4 дена.Ега ти, кога мина цял месец.То лято, пътувания, купони нон-стоп, хич не се и усетихме даже.Трябва да спретна някаква палава изненадка,нали,мацки.Толкова си падам по тези неща, хич и не се замислям,че понякога с моите изненадки провалям неговите,милото момче.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 10, 2007, 17:02:53 »

и ние така... на 14.08 правим 1 месец  DANCE DANCE DANCE аз съм замислила всичко вече, само че ще празнуваме на 15-ти, че на 14 момчето ми е на работа и се връща на 15-ти сутринта. И понеже го знам какъв е любопитко, сега няма да пиша за изненадата, че като нищо ще влезе и ще  я прочете  pardon. на 16-ти ще разказвам обаче  blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 10, 2007, 17:27:21 »

solecito, ina_lemon ще чакаме после разказчета  DANCE
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines