Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:10:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 56676 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 11, 2007, 18:56:36 »

А ние днес -- 3 месеца! *YAHOO*Обаче - нищо cray shok cray O_OСамо си пишем мили смс-и и това е.Е да милото ме събуди по скйпа.Поезия няма-аз не съм по тези работи,но това не означава че не се вълнувам,нали? heart girl_in_love heart
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #31 -: февруари 11, 2007, 19:00:29 »

Фииби, честито!!! Няма страшно, има и по-прозаични двойки, 6 месеца след сватбата, все още не си спомням аз или съпругът да сме отбелязвали по някъкъв начин месец(и) от сватбата.

 Offtopic аз следя лентичката, която казва кога ще се съберете пак с твоето мило - минало е 1/3 от времето!!! Още два пъти по толкова и аидееее, пак ще сте си заедно.  любов заедно Дръж се, мила, с теб сме  bye
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 11, 2007, 19:42:34 »

Ни пък си отбелязваме всеки месец от сватбата насам, даже другия месец правим половин година blush girl_in_love и всеки ще измисли с какво да изненада другия!!! А да не казвам, че имаме толкова много поводи за празнуване другия месец!!! CHEERS
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 24, 2007, 23:12:49 »

Браво но на вас ние на 20,02 направихме половин година  yahoo и сме все още толкова щастливи и надявам се да го кажа и след 50 години CHEERS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 25, 2007, 12:34:00 »

Ние пък на 17.03 ще направим месеца от сватбата ни(половин година)!!! любов заедно И дано и ние можем след 50 години д акажем, че сме толкова щастливи и влюбени, както на сватбения ни ден!!! CHEERS heart girl_in_love LOVING heart CHEERS
« Последна редакция: февруари 25, 2007, 21:36:10 от Bulechka_TS » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 23, 2007, 10:34:40 »

Bulechka_TS понеже не съм оцелила нито една от вълнуващите ти дати

Честити 8 месеца и 6 дни от твоята сватба!С пожелания за всичко най-най!!!
Ние с милото не празнуваме мсеки месец от както сме се озаконили , но всеки път си казваме по едно ЧЕСТИТО!
А и нашия кум не пропуска нито един месец без да отбележи датата с ЧЕСТИТО!
За сметка на това сме се решили да празнуваме освен годишнини от сватбата и годишнини от запознанството ни , последните и до сега сме се ги празнували / 18.10./

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 23, 2007, 12:23:31 »

Bulechka_TS понеже не съм оцелила нито една от вълнуващите ти дати

Честити 8 месеца и 6 дни от твоята сватба!С пожелания за всичко най-най!!!
Ние с милото не празнуваме мсеки месец от както сме се озаконили , но всеки път си казваме по едно ЧЕСТИТО!
А и нашия кум не пропуска нито един месец без да отбележи датата с ЧЕСТИТО!
За сметка на това сме се решили да празнуваме освен годишнини от сватбата и годишнини от запознанството ни , последните и до сега сме се ги празнували / 18.10./

Много благодаря, ние вече направихме цели 9 месеца и малко!!! CHEERS
Ние същоси празнуваме такива годишнини: от първото ни излизане, първата ни целувка и разни други лични такива!!! girl_in_love
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 27, 2007, 11:39:21 »

Ние също непразнуваме всеки месец, ама преди да се оженим беше голямо празнуване де.И аз като вас кога сме станали гаджета, кога сме заживели заедно.Миличкия, направо все имаше нещо да се празнува.И сега като се оженихме ми вика- сега коя дата ще празнуваме защото се разписахме на 19.03 , а сватбата беше на 21.04 и аз му викам до тука със всички дати които сме празнували досега, сега само 21.04.Защото и на халките ни си пише 21.04, въпреки че подписа беше месец по-рано.Абе с две думи кой когато си реши, поводи винаги се намират, важното е да има любов  heart

P.S. иначе досега не сме празнували още от датата на сватбата, мисля си живот и здраве на шестте месеца които по моите изчисления ще са на 21.10.2007 г.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 02, 2007, 16:11:59 »

Ние не сме празнували дата, когато сме се запознали или когато сме се събрали...Просто не помня кога беше тази дата. Права си  sabeva, важното е да има любов  heart
Ние също се оженихме на два пъти blum laugh, веднъж на 11.04.-подписахме и веднъж на 05.05-когато беше сватбата ни. Мисля, че е хубаво да си имаш две дати, стига да си спомняш за тях от време на време и да ги отбелязваш някак. girl_in_love
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #39 -: юли 20, 2007, 23:32:21 »

Ние също се оженихме на два пъти blum laugh, веднъж на 11.04.-подписахме и веднъж на 05.05-когато беше сватбата ни. Мисля, че е хубаво да си имаш две дати, стига да си спомняш за тях от време на време и да ги отбелязваш някак. girl_in_love

Ние подписахме миналия декември  danceg, а този, живот и здраве, ще е истинската сватба!  Bravo DANCE
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #40 -: юли 21, 2007, 20:55:04 »

След два дни, ще е отминал един месец от сватбата...дори не се бях и замисляла, докато не влязох във форума. Не зная дори дали ще празнуваме (ние не сме кой знае колко сантиментални.) Всичко си е като преди...животът си тече, ежедневието ни грабна, обичаме се така както преди, с единствената разлика, че носим халки.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 21, 2007, 21:01:07 »

... обичаме се така както преди, с единствената разлика, че носим халки.

Дано винаги да е така!!! girl_in_love
Активен
ani4ka_84
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 31, 2007, 11:47:14 »

здравейте, момичета! гадничко ми е, че ще разваля празничното и слънчево настроение с един проблем. за мен той възникна за жалост точно през тези най, най-безгрижни дни - само месец след сватбата... сестра ми сподели, че усеща нескрити намерения спрямо нея от страна на моя (вече) съпруг! той отрича... а аз се чувствам просто ужасно! толкова много ме боли. и не знам на кого да вярвам - единият от двамата лъже. с него бяхме 6 години заедно, преди да се оженим и минаги съм му имала безпрекословно доверие. ами от тук нататък?...
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 31, 2007, 11:54:06 »

здравейте, момичета! гадничко ми е, че ще разваля празничното и слънчево настроение с един проблем. за мен той възникна за жалост точно през тези най, най-безгрижни дни - само месец след сватбата... сестра ми сподели, че усеща нескрити намерения спрямо нея от страна на моя (вече) съпруг! той отрича... а аз се чувствам просто ужасно! толкова много ме боли. и не знам на кого да вярвам - единият от двамата лъже. с него бяхме 6 години заедно, преди да се оженим и минаги съм му имала безпрекословно доверие. ами от тук нататък?...

Доколкото те разбрах, сестра ти е споделила с теб, че твоят съпруг има намерения към нея  Oh my ... Oh my ... Oh my ..., така ли?
Ако е така, това от негова страна е голямо предателство и унижение към теб, твоето семейство, към всичко. Все пак 6 години не са малко!
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 02, 2007, 17:41:14 »

здравейте, момичета! гадничко ми е, че ще разваля празничното и слънчево настроение с един проблем. за мен той възникна за жалост точно през тези най, най-безгрижни дни - само месец след сватбата... сестра ми сподели, че усеща нескрити намерения спрямо нея от страна на моя (вече) съпруг! той отрича... а аз се чувствам просто ужасно! толкова много ме боли. и не знам на кого да вярвам - единият от двамата лъже. с него бяхме 6 години заедно, преди да се оженим и минаги съм му имала безпрекословно доверие. ами от тук нататък?...
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Сестра и чак сега ли го забеляза?!Чак сега след  години?!И изобщо кое я е накарало да мисли така?!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines