Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:38:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН МЕСЕЦ СЛЕД СВАТБАТА!!!  (Прочетена 56302 пъти)
 
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 21, 2008, 10:32:52 »

Здравейте!
да се похваля, че нашият първи месец изтича днес и ще си го отпразнуваме.  danceg
Много сме щастливи и още сме в еуфорията на нашият сватбен ден.
Пожелаваме си винаги да сме така влюбени и щастливи.  heart heart heart
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 21, 2008, 10:36:16 »

desy, честита първа месечинка! Аз ви пожелавам същото плюс още много неща, които да ви свързват все по-силно!
 :offtopic:Ние досега и двете месечинки си празнувахме. Е, втората по-скромно, но сме решили, живот и здраве така да продължаваме до 1-та годишнина!  good
Активен
siolina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #122 -: октомври 21, 2008, 10:43:57 »

Здравейте и от мен. Кога стана месец, все едно вчера се подготвяхме за сватбата. Пожелавам на всички щастлив семеен живот мн мн месеци наред. ЧЕСТИТО на всички, които днес ще има повод да празнуват 1 месече...
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 21, 2008, 10:46:52 »

Да докладвам и аз - чудесно се чувстваме, още малко ни държи следсватбената треска и сме много щастливи! Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 21, 2008, 10:50:47 »

И ние така като при Снежито, много ни е готино, едно такова любовно и ни държи настроението от сватбата.Много щастливи и ухилени сме след сватбата, а и честно този месец не го усетих как мина.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 21, 2008, 11:13:41 »

Денят след сватбата, докато пишев в темичката, си виках ех, кога ли ще пиша и в тази за първия месец. Е ето на, отлитна като миг. Май всички като нас не са усетили кога се е изтъркулил един месец! За нас светбения ден сякаш беше вчера. Вълнението и емоциите още ни държат здраво. А като се има предвид, че само преди няколко дни гледахме DVD-то, сякъш всичко започна отначало. Много сме щастливи и още по-влюбени!!! twohearts
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 21, 2008, 14:38:29 »

оо аз тук не съм се разписалааа.. един месец след сватбата попаднах в адски злобна сесия, че и бездруго половината семестър изпуснах... но нищо не усетих, защото си бях в плен (а и още съм) на хубавите емоции. освен да става все по-хубаво, нищо необичайно не се случи месец след сватбата  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #127 -: август 11, 2009, 10:16:19 »

Аз също не усетих кога е минал този меден месец!Ама наистина е сладък първия месец!Толкова сладък,че когато за първи път погледнах към календара за да засека време,то беше 20 дни след сватбата!Днес правим месец,а наистина емоциите не са ни напуснали!Каквато съм емоционална личност сигурно 1 годино ще тръпна от сватбата ни!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 16, 2009, 13:39:02 »

Един мецец след сватбата, не знам как мина толкова бързо, гледаш видеото с тези приятели, снимките с други и така  girl_wink А и точно на 25, бяхме в отпуска на медените две седмички в Созопол, супер беше yahoo
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 29, 2009, 14:45:24 »

този един месец мина като приказка......  twohearts

за съжаление обаче не можахме да го отпразнуване на датата, тъй като милото беше служебно извън града ...  cray а все още има една бутилка шампанско за случая /от колегите ни/
но няма нищо, на втория месец  Bravo
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 08, 2009, 17:30:33 »

Един месец след сватбата?
Струва ми се като капка в океана в сравнение с това, което искам да изживеем заедно heart ИСКАМ ОЩЕ МНОГОООО ПО 1 МЕСЕЦ  yahoo yahoo yahoo

Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 11, 2009, 10:43:00 »

При нас вече наближава втория месец, ама сме си все същите влюбени шемети като преди! Ами, сега се надяваме да не останем само двама за догодина, и така!Пожелавам на всички много, много обичливи години!
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 12, 2009, 16:25:12 »

Хайде и аз да се запиша - и ние като вас не усетхме кога мина този месец, сякаш вчера беше сватбата ни Girl_hide . Усещането е страхотно - любов, топлина и много нежност heart! Желая щастие и дъъъълъг семен живот на всички ни smile  danceg

P.S. Искам пак сватбаааа, пак с милото и абсолютно същата  girl_wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #133 -: октомври 12, 2009, 17:53:01 »

пожелавамна всички хора да имат много по 1 месец семейно щастие...за мене всеки ден е празник щом съм с любимия човек....нищо че все още не сме сключили брак с приятеля ми адски много се обичаме  и много сме преживели за периода в който сме заедно. искам да кажа че дали имаме брак (което ще стане догодина) или не аз си мисля че е едно и също ..не мисля че един подпис и това колко вееме след самия подпис е минало ще промени нещо...важното е винаги да има обич и щастие ..другото е просто формалност..това е моето мнение
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 16, 2009, 21:21:56 »

Ох, има нещо в този първи месец - меден или какъвто е там. Ние сме от 10 год. заедно, от 5 живеем под един покрив, но това което изпитахме след сватбата беше невероятно и наистина имаше някаква магия, която беше около месец. Сега живота продължава, но ние сме по-богати със спомени и по-свързани от всякога.

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines