Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:45:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Svatbata na Ali  (Прочетена 21545 пъти)
 
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #30 -: октомври 20, 2006, 12:00:31 »

Много благодаря момичета, за хубавите думи kiss kiss

Честно да ви кажа, яка носталгия ме гони по организацията на сватбата. Така че ако мога да бъда полезна на някой с нещо, да казва.
Активен
hrisito
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #31 -: октомври 20, 2006, 12:10:19 »

 heart :love_together:Честото na ALLI  и от мен.Желая Ви много щастие,много да се обичате и уважавате.
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #32 -: октомври 20, 2006, 12:15:17 »

Как мога да се свържа с това момиче с украсата?


Пуснах ти на лични телефона и kiss.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #33 -: октомври 20, 2006, 16:16:20 »

Oh, moiat Kredor button pak ne se poiavi help

Ali, разгледах снимките, ама страшна е тази рокля и супер ти стои.Аз също смятам, че е оправданразхода, и честно казано, ако някой ми беше казал, че дават рокли под наем в БГ, щях и аз да си наема!!! Пожелавам на тебе и твоето злато, изпълнен с прекрасни мигове семеен живот и "много" деца (това беше най-честото пожелание, което получавахме и все пиахме колко "много"...)  Blush
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 16:31:01 от Bulechka_TS » Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #34 -: октомври 23, 2006, 08:03:01 »

Silverarrow, не се безпокой за роклята. Нека ти разкажа кое беше най-вълшебното място в апартамента, в който израстнах... Това беше един шкаф, един мноооого висок и недостижим за мен шкаф. Та на най-горния му рафт, най-отзад имаше една многооооо вълшебна червена кадифена кутия. В нея се намираше роклята на мама, бяла и страхотна, с мнооого дълъг шлейф. Когато не можех да се стърпя (а това се случваше често) молех мама да ми я покаже и да ми разкаже за тяхната сватба. И това остана като един от най-милите ми детски спомени.

Не съжалявай за това, че си си купила роклята, вместо да я наемеш за един ден. Нейната роля в живота ти все още не е приключила.

Много целувки на всички! kiss
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 23, 2006, 08:53:03 »

Sheila, многомила история!!! Наистина живота на сватбената рокля, може да  емного по-дълъг, отколкото си представяме!!! Благодаря ти, че сподели това!!! LOVING
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #36 -: октомври 23, 2006, 21:22:52 »

За мен беше удоволствие, Булечка. И няма защо да ми благодариш. Тук сме, за да споделяме и да се улесним един друг. Това е една от най-приятните тръпки, която ще остане вечно спомен.  nea
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines