Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Svatbata na Ali  (Прочетена 21546 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 19, 2006, 15:11:15 »

... Моята рокля струва 1980 лв., ако си я купиш и 800 лв., ако я наемеш.
  shok shok shok mega_chok mega_chok  olele olele  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

И аз така реагирах първоначално!  smile
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #16 -: октомври 19, 2006, 15:13:42 »

Еее, какво толкова се пулите на цената? И аз така в началото, докато не разбрах колко струва метър дантела.....

Има перценен разход и такъв, който е от сърце. Наистина има и рокли по 200 кинта, но има и разлика в тях. А и изработката на тази на Али е супер. Пък и модела е на известна дизайнерска къща. А и като се загледаме виждаме, че роклята е просто....невероятна, като булката give_rose

Нали веднъж се женим...? Успех на всички в начинанието!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 19, 2006, 15:25:31 »

Sheila,  и моята рокля,
докато не разбрах колко струва метър дантела.....
имаше такава дантела (френска) даже беше с ръчна продерия, сатена ми беше италиански, както и всичко останало беше на ниво!!! И не мисля, че не беше ослепитела и
Цитат
... невероятна, като булката
!!!
А модела си беше мой, което я прави и неповторима, няма да има друга булка с такава рокля, което прави магията още по-прекрасна!!! blush heart give_rose

Но все си преценавя!!! В това си права!!!! good kiss2
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #18 -: октомври 19, 2006, 15:37:10 »

Момичета, и аз доста се чудих дали си заслужава да давам такива пари за рокля само за един ден, но ДЕН с големи букви. Дълго се чудих, дори мислих за вариант да ми я ушият. Отказах се от този вариант, защото в тази рокля са ценни качеството на плата и ръчната бродерия, а изобщо не бях сигурна че ще се получи същия ефект, ако я ушият тука. После мислих дали да я наема или да си я купя. Реших да я наема, още повече като стана ясно, че в момента я нямат и ще трябва да я доставят, т.е. ще съм първата булка, която ще я носи / аз затова платих и 800 лева за наем, иначе за носена беше 700 лева/. Много хора се чудеха на акъла ми да дам толкова пари и то за нещо, което не е мое. Аз обаче реших, че е още по-тъпо да дам още 1000 лева отгоре за нещо, което ще ми пълни гардероба. Реших, че няма на кой и да я продам след това, никой нямаше да ми даде 1000 лева, че и отгоре, ако исках да си върна част от парите.

Като заключение искам да кажа, че роклята наистина ми легна на сърцето още щом като я видях и реших да не правя компромис с това, като си взема някоя по-евтина, за което със сигурност щях да съжалявам впоследствие. give_rose angel
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 19, 2006, 15:42:42 »

Разбира се, че всеки си преценява колко пари може и дали си заслужава да ги даде за ДЕНЯТ!!!

На мен ми ушиха роклята за мнооого прилична цена, пак имаше, както казах ръчна бродерия и всичко понея беше ръчно, всяко камъче и дантелка, дори и най-малките!!! И пак беше страхотна!!! А и няма друга такава никъде!!! blush good heart hiphip
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 19, 2006, 15:49:44 »

моята рокля също е по поръчка.е вярно че нямам време сама да си измисля модела и цената не е много висока но ще си бъде моята рокля...роклите на Едду К както казах по-рано са страхотни иако имах и аз излишни пари бих ги дала дори само за един ДЕН!!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 19, 2006, 15:58:49 »

Стига да мога да си го позволя бих дала и 3000 лева за рокля  good danceg
За съжаление обаче стандарта на живот в България е много по-различен и когато разполагам да кажем с 3000 лева за цялата сватба, не бих могла да си позволя такава рокля  Girl_sing  cray

Али, много се радвам, че си успяла да носиш тази прелест на сватбата си  dance Снимките ти са разкошни и ти стои прекрасно  LOVING

Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #22 -: октомври 19, 2006, 16:00:42 »

Булечка, абсолютно съм съгласна, че най-важно е как се чувстваш ти в роклята. Това няма нищо общо с това колко струва. Аз не посмях да шия, защото преди това бях прочела страшно много мнения във форуми, все от момичета, които имаха някакви проблеми с роклите, които са им били шити.

Искам да кажа, че съм виждала много скъпи рокли, които не бих облякла за нищо на света. Не съм човек, който да се ръководи от цената, за мен е важно даденото нещо да ме грабне.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 19, 2006, 16:07:29 »

Али, съгласна съм с теб!!! good

За мен също е важно как стои роклята!!! Но и моята рокля сигурно щеше да струва много повече, ако неми я беше шила позната и може би щях да съм едно от онези момиче, чийто мнения си чела по форумите!!!

Наистина си прекрасна булак и роклята ти също е прекрасна!!! give_rose
Надявам се, че не съм те обидила с нещо! Ако е така се извинявам!!!
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #24 -: октомври 19, 2006, 16:11:25 »

А модела си беше мой

Между другото, Булечка, поздравление за модела на роклята kiss. Наистина е много красива. Аз също се присъединявам към молбата / някъде бях прочела за нея/ да покажеш скицата, която ти си направила.
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #25 -: октомври 19, 2006, 16:15:13 »

Надявам се, че не съм те обидила с нещо! Ако е така се извинявам!!!

Разбира се, че не си ме обидила. Нали целта е всеки да каже мнението си.  kiss give_rose
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #26 -: октомври 20, 2006, 07:23:17 »

Ха, аз не смея да си поръчам да ми ушият костюм, та камо ли булченската ми рокля. Тогава може да ме снимат на челната страница на Труд за убийство! diablo

Най-важно е настроението и усещането, че в очите на любимия си единствена. А парите, те нямат значение. Дали си облечена с рокля за 200 или за 2000лв. Лесно е отстрани да коментираш, но тежко ни на нас, на които тепърва ни предстои този ДЕН. Макар че за нищо на света няма да позволя на друг човек да изживее тази тръпка...

Целувам ви, момичета!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 20, 2006, 07:43:14 »

Sheila, спокойно, има сватбени салони, където наистина си разбират от работата и сбъдват всяка мечта!!! hiphip Била тя и на лист хартия!!! (не мога да си намеря скицата, за да ви я покажа, но като я намеря, непременно!!!)Бъди сигурна, че ще си най-прекрасната булка и най-влюбеният млдоженец ще е този, който е до теб и сега и занапред в съвместния ви живот!!! kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 07:48:25 от Bulechka_TS » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #28 -: октомври 20, 2006, 10:57:30 »

Роклята е невероятна, Ali, а и е ПРОСТО измислена и сътворена за ТЕБ !!!
Опредено не бих могла да си те представя с друг модел, след като те видях като булка така  look
Разбирам те, а и те поздравявам за избора, и аз мисля, че за този повод не би следвало да се водиш от цената (ако имаш възможност разбира се), а от това дали се харесваш, как се чувстваш и как се усещаш:)
Направила си НАЙ-ДОБРИЯ избор !!!!!  kiss2
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 20, 2006, 11:05:49 »

Много е хубава роклята, особено с този прекрасен голям шлеф. 
Цената според мен е напълно оправдана и няма нищо стряскащо в нея, естествено е всяко хубаво нещо да е по-скъпо от останалите.

Много добре ти стой Ali, прекрасна булка.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines