Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 05:07:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 209723 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 27, 2007, 17:46:36 »

Дидка, сега ти прочетох постинга. Вс едно съм ти прочела мислите  smile, защото днес от Скай Сити си купих точно такива - с една перличка на винтче. много нежно стои и не е натруфено
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 27, 2007, 17:49:58 »

Браво момичета!  DANCE Вие сте живо доказателство, че вече толкова сме си станали близки и толкова добре се познаваме във форума, че направо си четем мислите!  laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 27, 2007, 19:50:56 »

браво Мири , много се радвам че си намерила обеци, тъкмо сега ще направиш баща ти много щастлив като носиш перлите които ти подари !:)
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 27, 2007, 22:52:55 »

Вярно е, той само ме пита, дали ми харесват, дали майка ми ги харесва, отиват ли ми на роклята, та съм много щастлива от избора си.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 28, 2007, 12:15:30 »

Miri  DANCE Bravo DANCE Много се радвам! И си въобразявам че съм ти пратила моите мисли и ти си почувстава под съзнателно... laugh хехехе...или просто имаме супер сходен вкус и мислене good
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 28, 2007, 12:48:16 »

Ето какво си избрах аз на swarovski комплект с диадема
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 28, 2007, 12:55:51 »

Ааааа...знам ги тези! Много са красиви girl_in_love, ако не бях решила че искам да са в червено моите бижута, сигурно щях да избера тях! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 28, 2007, 20:50:10 »

ето тия бижута си купих преди да си поръчам роклята и сега няма как да сложа колието!!!!! Ех, такъв е животът!!!!!


* SD530694.JPG (93.35 KB, 640x480 - видяно 280 пъти.)
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 28, 2007, 21:06:40 »

Защо бе, мила? Колието си е много нежно и мисля, че ще отива на всякакъв вид деколте!  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 28, 2007, 22:03:16 »

фани много са нежни и красиви,защо не стават,какво е деколтето на роклята?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 29, 2007, 15:58:56 »

е не мога да обясня точно какво е деколетето, само ще кажа че е доста специфично и почти няма такова и мисля че с колието ще е претрупано и сега си мисля за гривничка, която да си отива с обеците!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #386 -: юни 29, 2007, 17:16:26 »

ето тия бижута си купих преди да си поръчам роклята и сега няма как да сложа колието!!!!! Ех, такъв е животът!!!!!

Фани, много ми харесаха бижутата.  Bravo Жалко, че няма да можеш да използваш колието на сватбата...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 07, 2007, 12:34:54 »

Момичета аз се разтършувах в интернет и открих един магазин, който предлага точно такива бижута каквито аз искам, но за съжаление е на другия край на Германия и ще трябва да поръчвам евентуално по интернет. Писах един e-mail на фирмата, за да ги попитам за цените, защото нямаше цени в online-каталога им, но още не са отговорили. Триумя се между 3 комплекта бижута с финтифлюшки и като че ли клоня към първия, защото е най-пълен (има си и фибички и приставка за закрепяне на воала), но зависи и от цените, които ще ми кажат. Ето го първия да добиете представа





Това е втория




А ето го и третия


Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 07, 2007, 12:48:24 »

prin4ipess-ка,много са хубави комплектчетата!Едно такова как би ми паснало и на мен... Girl_sing
Вчера на пробата на роклята май окончателно се отказах от булото и сега се чудя какъв аксесоар за косата би ми отивал на тази рокля,за да не ми е съвсем пък без нищо прическата...при положение,че и тя няма да е нещо сложно...уф,нищо не откривам по магазините(не че има голям избор)!Ще ми е любопитно да кажеш какво са ти отговорили на мейла smile
Фани,бижуто ти е много хубаво,но ако роклята ти отпред е като тази на снимкаат от аватара ти наистина не би подхождало да се сложи върху плата,в такъв случай мисля,че спокойно можеш да минеш и без колие good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 07, 2007, 13:06:02 »

Роси, аз много се надявам да не са смразяващи цените и си мисля, че ще са поносими, защото бижутата са по-скоро арт-бижута и не са от благородни метали. Първия комплект е от метал (не пишеше обаче какъв  pardon ), вторият комплект е от сатен, а третият колкото и странно да звучи е от порцелан  shok . На мен и затова ми е трудно да реша, защото този порцелан просто не мога да си представя как ще стои, но пък комплектчето е супер сладко. По-принцип повечето магазини в Германия работят в събота до обяд и тази сутрин се опитах да се свържа с тях и по телефона, но се включи секретаря, затова чак в понеделник най-рано ще имам повече информация. Като получа цените веднага ще ти кажа.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines