Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:42:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 219344 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #360 -: юни 25, 2007, 09:50:59 »

Определено да good....дори и да е бяла перлата..Но ако намериш и малко по-"кремави" перлички ще стои страхотно...Довечера ще снимам моите обици за да видиш за какво точно говоря
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 25, 2007, 09:52:26 »

maichenceto добре ще ти бъда благодарна да ги видя
но пък няма ли много да сливат ако са като цвета на роклята?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 25, 2007, 11:50:19 »

maichenceto добре ще ти бъда благодарна да ги видя
но пък няма ли много да сливат ако са като цвета на роклята?
Според мен няма да се сливат и ще стоят добре, но модела на колието трябва да е съобразен с деколтето на роклята  good
Имаш достатъчно време да пообиколиш и разгледаш какво се предлага по магазините. Успех  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 25, 2007, 11:53:02 »

мдаа mariaзлатна си
благодаря ти
Активен
pepsinka
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #364 -: юни 25, 2007, 14:22:02 »

Момичета,аз имам проблем.Има страхотни бижута,но освен злато и сребро друго немога да сложа на ушите си.Харесах си страхотни комплекти,ноооо....не са от такъв материал,а ми се иска да е нещо по офицялно.Чудя се дали да не отида до някое ателие и да си направя нещо по поръчка в сребро,защото роклята ми има сребърни мотиви.Дайте ми съвет...
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 25, 2007, 15:16:57 »

pepsinka, незнам дали съм го споделяла, но тъй като и аз имам проблем с обеците от неблагородни метали, мога да ти дам идея Wink (естествено, първо е добре да пробваш с не особено скъпи обеци и то доста преди сватбата, за да не се окаже че при теб този вариант не действа)

намазваш тези части от обеците, които ще са в контакт с кожата на ушите ти с безцветен лак. Най-лесно и сигурно е, ако са на "кукички".
Ако са на винтчета обаче - внимавай да не си обелиш покритието от много слагане и сваляне, т.е. хубаво е периодично да ги почистваш и лакираш наново. Освен това ти препоръчвам да лакираш и самото винтче откъм страната на ухото.

Надявам се да съм била полезна. При мен работи безотказно и в резултат имам много богата колекция от имитационна бижутерия (за много малко парички) Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 26, 2007, 14:16:44 »

Момичета, баща ми вчера ми подари истински перли, много са красиви , но една приятелка каза ,че не било на хубаво да се носят перли на сватбата. Освен това възниква проблемът -какви обеци да нося, златни , сребърни ???А роклята е екрю, направо незнам....
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 26, 2007, 14:21:43 »

повечето булки носят перли на сватбата си, аз същи си мислех да съм с перли но свеки ме изпревари!!!! а и баща ти ги е подарил сигурно специално за сватбата !!!! провери в магазините за дранкулки има много голямо разнообразие от обеци с перлички ! може би ще успееш да ги комбинираш !:)
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 26, 2007, 14:24:52 »

Ами да той специално за сватбата ги е купил, много са красиви, но сега ме без да иска ме натоварва с допълнителен ангажимент, а аз съм на работа и утре  sad
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 26, 2007, 14:31:01 »

Ами да той специално за сватбата ги е купил, много са красиви, но сега ме без да иска ме натоварва с допълнителен ангажимент, а аз съм на работа и утре  sad

е да но той ще бъде много щастлив ако носиш перлите в най- щастливият ти ден !! !!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 26, 2007, 14:32:31 »

Така е! А на милото му подари една златна гривна. Крис много се развълнува, защото даже собствения му баща не му е правил толкова личен подарък. Та и той е снабден с бижу за сватбата!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 26, 2007, 14:35:28 »

браво на баща ти !!! моят пък ми даде злато миналия ден !! една паричка 24 карата да си направя каквото искам !!! но вече за след сватбата !!!
а иначе на сватбата на батко ми нашите подариха на снаха си златен синджир с богородичка !! smile на доста сватби съм виждала свекървите да подаряват на снахите си злато ! smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 26, 2007, 14:39:41 »

Ели , много мил жест от страна на вашите!!! Но и за теб са се постарали, сигурна съм ,че ще си направиш красиво бижу от златото!!!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 26, 2007, 17:18:47 »

Miri , аз мисля че можеш да си купиш обички, които да представлярат само една перличка с винтче! Хем е нежно, хем стилно и ще отпадне чуденето дали сребро или злато good. Мисля в SKY City Mall най-долу има много подобни бижута...по близко живеещите до него да помагат!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 27, 2007, 10:06:40 »

а аз си купих бижута преди да си поръчам роклята, ама сега се оказва че въобще нямам деколте за такова колие, сега съм на вариант само обичките, но трябва да си купя някоя по-масивна гривна hysteric
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines