Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:43:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 219690 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 07, 2007, 08:11:10 »

И аз се бях насочила към такъв тип бижу, и отивам да си взема. Мерейки го се оказва, че синджирът на който е поставено е доста дълъг и е с дължина, която пада почи върху роклята... pardon...и аз моля продавачката дали има вариант за смяна или просто да ми дадът по-късо синджирче...и тя отказа категорично... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Та ей така с родните продавачки, едни учтиви едни усложливи...нямам думи.
Сега май ще трябва да търя друго crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 07, 2007, 08:19:40 »

И аз се бях насочила към такъв тип бижу, и отивам да си взема. Мерейки го се оказва, че синджирът на който е поставено е доста дълъг и е с дължина, която пада почи върху роклята... pardon...и аз моля продавачката дали има вариант за смяна или просто да ми дадът по-късо синджирче...и тя отказа категорично... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Та ей така с родните продавачки, едни учтиви едни усложливи...нямам думи.
Сега май ще трябва да търя друго crazy

не може ли да го скьсиш по някакъв начин !!! ? може да питаш някой златар дали ще ти го скъси !!! smile
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #257 -: май 07, 2007, 08:23:27 »

Здравейте момичета. Аз осъществих идеята си да отида до София  DANCE ... и резултата е - купих си диадема от булчинските магазини до Халите,и също като Nicky си взех подобен комплект перлички ... и аз много си ги харесвам.Мислех си че ще са скъпи,но ми излязоха 97лева.Сега остава да си взема и рокля-но все се надявам малко да поотслабна. crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 07, 2007, 08:26:00 »

Ели, положениео беще изключително "простичко" поисках само да ми дадътпо-късо синджирче от някои от хилядите останали комплекти, ама не би... Girl_singЩе потърся друг магазин за перли...там просто не ми се връща... girl_impossible
« Последна редакция: май 07, 2007, 08:29:41 от pleasure » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 07, 2007, 08:27:14 »

Ели, положениео беще изключително "простичко" поисках само да ми дадътпо-късо синджирче от някои от хилядите останали омплекти, ама не би... :girlsigh:Ще потърся друг магазин за перли...там просто не ми се връща... girl_impossible
И  с право.То такава продавачка незнае какво да я прави човек............. beating beating beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 07, 2007, 08:30:34 »

продавачки-всякакви !!!!!!!!!!!!  beating beating beating beating beating beating
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #261 -: май 07, 2007, 08:38:05 »

радвам се, че и на вас ви харесва, аз направо ... girl_in_love
pleasure , аз пък исках моето синджирче да е по-дълго, защото роклята ми е доста отворена, но нямаше. Продавачките бяха изключително любезни, дори повече от очакваното. Чак след като се прибрах, на дневна светлина видях че има малка драскотина на висулката. Бях сигурна, че няма да ми я сменят, но минавах оттам и си казах "какво пък". Извиниха се, смениха ми я, предложиха ми ако искам друг модел, супер отношение. Иначе не ми пречеше и с драскотината  smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 07, 2007, 08:40:36 »

Ами да съм знаела, да  си ги бяхме разменили.... Wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #263 -: май 07, 2007, 08:48:40 »

хехе, и аз си го помислих  Wink

Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 07, 2007, 14:56:12 »

Mary, аз си купих бижу с перличка, имаше най-различни модели и много красиви. Аз се влюбих в моето. Ако не се лъжа, имаше и такива на корда. Имат магазин в ЦУМ и в Сити Център София.

Ето го моето  heart

Nicky много са красиви! Аз съм си харесала едни обици които са в сребърен обков и ги видях на друго място, но ми дадоха визитка и точно тези магазин са. Може ли да те пипотам - дали имаше избор обаче в златен обков или по-точно позлатени. Където гледах повечето неща бяха в сребро.
« Последна редакция: май 07, 2007, 14:59:14 от maria_lakova » Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #265 -: май 07, 2007, 16:46:21 »

На мен ми е съпер отвратително положението, понеже от метали се обривам по шията. Май ще мина само с обеци, защото не мога да намеря подходящ гердан който да не е с метал.....
Леко ви завиждам за красивите бижута
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 07, 2007, 16:49:56 »

Yana_Bah, незнам дали съветите ми са приложими в твоя случай, но аз също не понасям определени метали (особено за обеци) и затова ги минавам с безцветен лак, преди да ги нося. А за врата, ако роклята ти го позволява, можеш да сложиш бижу, което е върху панделка или друга материя.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #267 -: май 07, 2007, 16:55:24 »

Това за обеците го знам, но не съм го правила, защото с обеците нямам чак такъв проблем. Рядко не ми понасят.. Просто около врата явно съм по чувствителна. Мерси за съвета, не се бях сетила за панделка. Мислих си  за перли
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 07, 2007, 17:06:38 »

Yana_Bah, има много добри предложения за перли с текстил или със силиконов конец (мисля, че са обсъждани и по-назад в темата)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 07, 2007, 18:29:05 »

На панделка бижутата изглеждат много фино и нежно. Ето това е едно мое бижу за мостра :girlhide:горе долу да добиете предства. А иначе може да експериментирате и с възелчета от друга панделка.


* DSC04839-1.jpg (72.99 KB, 908x274 - видяно 316 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines