Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:07:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 219311 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 23, 2007, 09:55:01 »

mary, ако става въпрос за София, виж около срещу Съдебната палата на спирката на трамваите посока Лъвов мост-тези регийките на уличните търговци, мисля че там съм виждала това което търсиш. Или пък на Пиротска посока женския пазар, от лявата страна има един магазин точно на ъгъл-в него се продават само ластичета, диадеми, бижута.ь
Вчера видях точно това което търсиш в НДК, на изложението Произведено в България, но за съжаление неделя беше последният му ден. Взех интернет страницата на една фирма http://www.gabi-jewellery.com/, която не е софийска. В сайта няма това което искаш, но аз го видях на живо и имат такива колиета в най различни цветове перли. Казаха че имат магазин в Пловдив. ако искаш звънни ги попитай за координати на фирми които предлагат техните стоки.
« Последна редакция: април 23, 2007, 09:59:10 от Little_Sweet_Didka » Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #241 -: април 23, 2007, 11:48:36 »

mary сещам се много добре какво говориш, и на моята рокля ще и ходи точно такъв гердан, но не само от перли, а различни по големина и форма даже бели топчета, перлички, седефчета и т.н.
Точно на корда се правят тези гердани и аз понеже знам как - много е просто, ще си купя корда и топчета всякакви бели и ще си направя.
Корда и закопчалки продават в магазин Слънчоглед, на Славянска, всякакви мъниста и по големи перлички и седефчета също, а по разните магазини за мъниста също. Даже ако не можеш да се справиш сама занеси снимка и ще ти го направят. Момичетата, които работят в тези магазини определено имат талант и усет за тези неща.
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #242 -: април 23, 2007, 12:14:46 »

момичета много Ви благодаря,
Little_Sweet_Didka благодаря ти за вниманието, аз вчера минах покрай НДК , но бяхме с приятели и не ми беше удобно да ги разкарвам иначе исках да вляза. Нищо ще им звънна и дано и мат нещо и в София.Да ти кажа, че като минавахме покрай магазини за официални обувки и аз неволно се вглеждах за червени без пръстчета DANCE, но бяхме много транзит и не съм влизала в магазините.
krem4e благодаря и на теб за вниманието. А кои момчета имаш предвид, които биха могли да ми го направят - тези от магазин Слънчоглед ли?
наистина много се радвам, че същетсвуват тези форуми и можем да си помагаме smile
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #243 -: април 23, 2007, 12:39:19 »

Ами в Слънчоглед не знам дали правят, може да питаш. Там материалите са по-евтини, камъчетата ги продават в пликчета, не на бройка.
А други магазини за мъниста, където правят принципно има доста.
Знам един на Кракра, от локалното на Цар Освободител тръгваш нагоре, на 50 метра в дясно.
Още един май на Юри Венелин в отсечката между Левски и Шишман.
Още много има ама не се сещам сега.

Повечето момичета определено имат талант, ако съдя по готовите бижута, които продават в тези магазини(готови - направени от тях), а имат и материали. Аз на сестра ми едни обици купих, избрах си топчета, казах какво искам и след 20 мин. бяха готови.

Но наистина много лесно се правят тези гердани, където камъчетата са на разстояние, можеш сама да се пробваш. Като нанижеш камъчето на кордата, я прекарваш още веднъж през дупката на камъчето от същата страна, където си я вкарала първия път и кордата го увива и така го застопоряваш на едно място. Дано ме разбра. Другия вариант е да правиш възелчета под перличките, но трябва да са много малки дупчиците.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 25, 2007, 13:57:04 »

аз още незнам с какви бижута ще съм но милото ходило днес и си поръчало обици като ктъстчетата на халките,направо щях да падна като ми го съобщи,май е започнал да се валнува за сватбата
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 25, 2007, 14:17:14 »

направо щях да падна като ми го съобщи,май е започнал да се валнува за сватбата
ами време им е на нашите половинки д аим "жегне малко", няма само ние да мислим за вси4ко
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #246 -: април 26, 2007, 08:42:39 »

Ох момичета,аз съм с къса коса,а много ми се иска да съм с диадема, като тези които сте публикували тука.Дали ще е добре диадема на къса коса?И от къде да си взема диадема,от София  crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 26, 2007, 09:33:15 »

Ох момичета,аз съм с къса коса,а много ми се иска да съм с диадема, като тези които сте публикували тука.Дали ще е добре диадема на къса коса?И от къде да си взема диадема,от София  crazy

защо да не ходи диадема на къса коса, мисля че ще е добре !!!! виж в някой булченски магазин или магазин за фибички !!! има ги навсякъде !!! smile
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #248 -: април 28, 2007, 09:25:28 »

Ох момичета,аз съм с къса коса,а много ми се иска да съм с диадема, като тези които сте публикували тука.Дали ще е добре диадема на къса коса?И от къде да си взема диадема,от София  crazy

Виж колко красиво стои     Ето тук още идеи с диадеми http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.irina-lux.ru/user_img/catalog/korona-zolot_b.jpg&imgrefurl=http://www.irina-lux.ru/catalog/id/158&h=515&w=345&sz=51&hl=bg&start=43&tbnid=No6i8qasF74mTM:&tbnh=131&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25B0%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BC%25D0%25B0%26start%3D40%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dbg%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 03, 2007, 11:13:55 »

О наистина много е нежно. Прекрасно стои на къса коса. Замисли се  vilism няма да съжаляваш.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 03, 2007, 11:22:06 »

Разкошно е...!Даже не съм си и представяла, че диадемата ще стои толкова добре на къса коса... girl_in_love
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 06, 2007, 19:01:48 »

по принцип моята прическа която си харесах по снимка беше с диадема,много нежна,но беше проблем да си намеря такава затова се спрях на фуркети с розови камъчета.....кулието и обеците които си купих също бяха със същия цвят камъни *THUMBS*а и по роклята имах розови камъчета-така че се получи идеално съчетание girl_in_love
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #252 -: май 07, 2007, 07:19:01 »

Mary, аз си купих бижу с перличка, имаше най-различни модели и много красиви. Аз се влюбих в моето. Ако не се лъжа, имаше и такива на корда. Имат магазин в ЦУМ и в Сити Център София.

Ето го моето  heart


* DSC02363.jpg (49.94 KB, 600x450 - видяно 359 пъти.)
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #253 -: май 07, 2007, 07:40:32 »

Mary, аз си купих бижу с перличка, имаше най-различни модели и много красиви. Аз се влюбих в моето. Ако не се лъжа, имаше и такива на корда. Имат магазин в ЦУМ и в Сити Център София.

Ето го моето  heart



уаууууууууууууууууууууу!страхотен комплект! Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 07, 2007, 08:05:52 »

много нежно !!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines