Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 20:03:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 210794 пъти)
 
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #165 -: март 28, 2007, 15:12:40 »

аз знам,че католичките задължително носят перли на сватбата! за другото поверие не съм чувала,но като че ли има смисъл! good
пък аз харесах перлите,заради семплия и едновременно с това изискан вид! а какви цветниперли и изкушения има направени с тях... girl_in_love
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 28, 2007, 18:42:18 »

Много красиви бижута сте публикували, момичета  Bravo Аз обаче искам да повдигна един друг въпрос.... от моята баба знам, че булката задължително трябва да носи истински перли на сватбата Girl_sing поверието беше нещо като "хубавите неща в живота да се нижат едно след друго като перли"...  pardon това го чух от още няколко места и в крайна сметка и аз си взех перли, но без да се предоверявам особено DANCE
Вие чували ли сте нещо такова?  crazy  LOVING

P.S. Ще си снимам бижутата, за да ви ги покажа, страхотно си ги харесвам  yahoo
Oh my ... ами ако не си носела перли? какво?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 28, 2007, 18:56:07 »

Oh my ... ами ако не си носела перли? какво?
аз мисля 4е не е задължително перли, а и не всеки може да си позволи истински перли girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 28, 2007, 19:04:36 »

аз мисля 4е не е задължително перли, а и не всеки може да си позволи истински перли girl_wink
на мен роклята не ми го позволяваше,а пък и аз не съм им голяма фенка girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 29, 2007, 09:44:17 »

Аз лично винаги предпочитам да спазвам само поверията, които ми харесват  Curtsey Например, ако не си с перли на сватбата, не означава, че няма всичко да е ок, но пък ако си сложиш перли, вероятността ще е по-голяма  blush  pardon 
За истинските перли съм съгласна, че не всеки може да си ги позволи, има такива колиета, които са по-скъпи и от знатни  shok
Аз заложих на малко на брой, истински перли, които обаче са отгледани в изкуствена среда, знам, че дори и в България има т.нар. "ферми за перли"  Girl_hide
Не са много скъпи, поне според мен  crazy колието ми е на цена 28 лв, а обеците са 10 лв  Curtsey
Самото бижу е сребърно, а едната перла и обеците са розови (казвам го, защото не се вижда добре  blum )
Много съм доволна, защото и годежния ми пръстен и халките са от бяло и жълто злато и стоят много добре заедно  kezz

Сетих за още едно поверие  blush Годежният пръстен задължително трябва да е камък, който отразява светлината (може би затова диамантите са толкова популярни  secret) Е, моят няма камък, дали трябва да се притесня...  crazy

Снимка 1
Снимка 2
Пращам линкове, защото са много големи, за да ги прикача тук  blush
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 29, 2007, 09:58:47 »

аз перли не харесвам-бижутата които си намерих за сватбата мн ми харесаха...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 29, 2007, 10:06:26 »

Ита
на мен много ми допаднаха
суперски са  Bravo
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 29, 2007, 10:07:58 »

Моите бижута са също перли, взех ги от сватбеният салон където си купих и  роклята, те си ги изработват.Водят се чешки перли и са цвят шампанско, също като роклята ми.Те са комплект колие+обеци на стойност 30лв. и м/у три от перлите има камък цирконий, същият като на годежният ми пръстен.Абе с две думи като ги видях знаех,че това ще са моите бижута за сватбата.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 29, 2007, 10:26:42 »

Събева много добра цена, а и описанието ми допада!
Ита много са красиви!!!
И аз също искам комплект перлени обеци + колие, но само от една перла (при мойта работа видях такива, но бяха към 70лв. комплекта), но иначе са божествени. Представям си как ще ми стоят girl_in_love girl_in_love
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 29, 2007, 10:39:07 »

Някъде месец след като си ги купих излезе списание "Сватбен каталог", и видях колието и обеците там.Този сватбен салон го има и в София мисля, казва се "Грънчаров и син", те си изработват всичко от обувките, роклите, бижутата до чашите, свещите, поканите и всички дреболийки.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 29, 2007, 11:34:18 »

МОМИЧЕТА АЗ МИСЛЯ ДА СЪМ С ТАКАВА ПРИЧЕСКА  И БИЖУТАТА  danceg


* sfp_long_1.jpg (48.63 KB, 300x350 - видяно 336 пъти.)
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 29, 2007, 11:47:55 »

прическата много ми допада  good ..... може и аз да се замисля за нещо такова, понеже и без това моята прическа си е такава (само че съм с права коса  girl_wink )
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 29, 2007, 12:04:53 »

Хубава прическа. Аз също съм с дълга руса коса и определено гледам такива прически със спуснати чупливи коси и с диадеми, но не мисля диадемата да ми е така отпред! Лично мнение!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 29, 2007, 12:08:50 »

Хубава прическа. Аз също съм с дълга руса коса и определено гледам такива прически със спуснати чупливи коси и с диадеми, но не мисля диадемата да ми е така отпред! Лично мнение!
неприятното при мен е, че е почти невъзможно да се задържи на главата ми такава прическа - ще се изправи за отрицателно време  cray а моята коса, както се вижда на снимката, е черна  blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 29, 2007, 12:16:05 »

неприятното при мен е, че е почти невъзможно да се задържи на главата ми такава прическа - ще се изправи за отрицателно време  cray а моята коса, както се вижда на снимката, е черна  blum
о да относно застопоряването на при4еската и аз имам същия проблем, понеже моята е права и съм се опитвала с какво ли не да я направя на едри букли но нееееее тя си иска да е права, е полу4авасе но за около 4ас и после пак си ставва права Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines