Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:30:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 205522 пъти)
 
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: февруари 04, 2008, 23:28:12 »

Avva аз си мисля че би излеждало добре с бижута от типа: тънка тел с перлички на нея. Малко тъпо го обясних. Имам предвид нещо като това, което ти си показала, но без цветето.

да и аз си мислех за нещо подобно

но може и на корда....
а и само висулка като тази


* biju1.jpg (8.48 KB, 195x276 - видяно 3277 пъти.)
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: февруари 04, 2008, 23:35:14 »

Avva, а какъв е воала или няма такъв? Offtopic
виж тази снимка..отново е проновиас, но е с по-тежка дантела и дълъг воал и има само обици и е страхотно според мен...


* 01.jpg (79.14 KB, 244x350 - видяно 3570 пъти.)
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #497 -: февруари 04, 2008, 23:57:56 »

Аз не знам как да се ориентирам /как да преценя/ какви бижута да сложа и дали изобщо да сложа.  sad От какво да се ръководя... Не обичам "тежки" бижута. Харесвам например разни варианти на цвете около шията.




Но този вариант отпада, защото ръкавите на роклята ме ограничават. Май ми се струва, че е най-добре да съм без нищо  pardon Ама няма ли да стои малко голо? При условие,че имам такъв силен акцент като бухналите ръкави и зелената панделка, освен да сложе нещо /колие?/почти незабележимо в зелен нюанс? Или пък като сложа бижута убивам пролетното и естествено излъчване на роклята.  crazy В букета ми пък ще има перли... на какво да стъпя, за да реша какво да сложа?


AВА споерд мен нещо златно не масивно дори само синджирче ......нещо което да не отвлича съвсем вниманието от прелестната рокля и булка  smile.Дори мисля ,че и перлите ще са твърде тежки и малко трудно ще кореспондират с нежността която излачвате ти и роклята ти.Аз бих заложила на нещо нежно и златно .И според мен да си без украшение не е добра идея ..но ти си булката ти решаваш give_rose
« Последна редакция: февруари 05, 2008, 00:00:07 от YYY » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: февруари 05, 2008, 00:16:16 »

:offtopic:aва пак ти казвам мила,ако прическата позволява заложи на обиците good и се лиши от нещото за врата blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #499 -: февруари 05, 2008, 08:50:34 »

Даммм, повечето снимки на Проновиас залагат на естествената хубост на  булката. Или имат само обици,или нищо- и така ми харесва. good
За воал - засега нямам, май няма и да имам crazy Просто стремежът ми е към нещо по-изчистено. Ако реша да имам- ще е малък. Перлите не ми се връзват с роклята някак crazy Освен както казахте-ако съм с пусната коса-мога и без бижу,ако съм с вдигната- може нещо нежно и едва забележимо на врата- наистина искам акцентът да е върху роклята.
А забравих да кажа,че не харесвам злато.  pardon
Благодаря ви за насоките! give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: февруари 05, 2008, 09:37:58 »

Авичка и аз съм се спряла на перлички
На годежа ми свекървата ми подари сенжирче с мидичка и перличка и смятам да съм с него,защото е много нежно и ненатрапчиво.Само трябва да си взема обички с перлички.Бях харесала едни в събота със същия размер перлички,но бяха сребърни,иначе щях да си ги взема.Виж моето

Ренка, някъде четох, че на сватба не било хубаво да си с перли, защото те символизирали сълзи не било на хубаво.  pardon Естествено, аз не вярвам на такива суеверия, но като каза и се сетих.  smile
« Последна редакция: април 05, 2008, 18:54:06 от gucci » Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #501 -: февруари 05, 2008, 09:46:22 »

Здравейте и от мен! Аз адски много харесвам обеци и със сигурност мисля да си купя от бяло злато, висящи и може би с някакво безцветно камъче. За да мога да си ги нося и после. Май много не харесвам перли, а за врата имам една нежна верижка с сърчице от бяло злато подарък от свекърва ми. Понеже и годежниат ми пръстен,а и халките ще са такива мисля, че ще се получи добре, без много излишни средства:)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: февруари 05, 2008, 10:04:55 »

Идеалният вариант - бялото злато ще се комбинира с роклята, халките и т.н., а и свекървата ще е щастлива, че си избрала да сложиш точно нейния подарък  Bravo
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #503 -: февруари 05, 2008, 10:09:14 »

Ава ,мила щом не харесваш злато едни красиви обеци с камъчета и с вдигната коса ще бъдеш великолепна .......дори ако можеш да си намериш такива с зелени камъчета като цвета на колана а май и ти си с пъстри очи мисля че ще се получи страхотно
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: февруари 05, 2008, 10:29:48 »

момичета, кажете какво мислите - по-дълги обеци, с годежния пръстен и с брачната халка - мисля това да са бижутата по мен.. роклята ще е с някакви падащи презрамко-ръкавчета, а самото бюстие е надиплено хоризонтално за обем, че нещо с това разполагам  blush вероятно мога да пропусна колието..?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: февруари 05, 2008, 10:33:06 »

най-добре го пропусни,вече хората залагат на обиците,защото колието малко или много се набива на очи и измества роклята,особено ако е по пишна или с дантела,поне според мен и от модните канали което съм гледала-колието е излишно и се залага на обиците blush
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: февруари 05, 2008, 10:47:39 »

Съгласна съм донякъде с наденцето, но ако колието е изчистено, нежно и ненатрапващо се ще бъде чудесно допълнение към роклята  good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: февруари 05, 2008, 12:58:48 »

Момичета аз пак сън на изходна позиция, никой не хареса това, което си купих като бижута.  angry cray Сега чакам да стане роклята, и ще ви пусна сничица да кажете вие мнение, защото аз лично не искам да слагам колие, много ми е претрупана роклята, само обеци, може би нещо по тежко, пък и ще съм с пусната коса. Ох незнам вече GROAN
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: февруари 05, 2008, 13:45:19 »

В някакво предаване слушах, че когато сложим обеци и колие се получавало нещо като рамка на главата и препоръчаха комплектите да се носят така:
обеци с гривна или пръстен и колието пак или с гривната или с пръстена.
От друга гледна точка се препоръчва накитите да се свеждат до 3 броя, като в случая едно богато украсено бюстие може да се брои за 1, обеците за второ и евентуално годежния пръстен за трето.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #509 -: февруари 06, 2008, 18:12:00 »

Аз съм  на мнение както  Нина. 1.само големи обици и пръстен; гривна колие и семпъл пръстен......Общо взето ако сте с вдигната коса заложете на интересни обици и красив пръстен. Ако сте с пусната коса - на красиво колие и гривна......Като цяло идеята е да не се натрапва с бижута ако роклята е достатъчно разработена с дантели, разни пантифлюшки и т.н....Но ако роклята е да речем по изчистена и подчераваща ефирно тялото-тип Ава(роклята на Ава)--да речем тогва едни по-големи обици биха били чудесни.....и не биха били в повече. Много зависи от модела на роклята, която подбирате. Но в крайна сметка, важното е всеки да се харесва и да се чувства добре с бижутата....
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 18:28:34 от bibsi » Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines