Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 10:41:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 206737 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: януари 11, 2008, 17:54:39 »

Питай я от къде ги е купила и отиди в магазина да им кажеш, че имаш този проблем и, че настояваш да ги махнат от ушите ти! Имам едни такива, ходих два пъти да им регулират нещо и пак едната трудно се отваря, но все пак успявам да я сваля.

За сватбата аз мисля за обици, вероятно ще е нещо на Сваровски. Деколтето може би ще ми е такова, че няма да може да имам някакво, а за гривна си мисля от плата на роклята, но още не съм избрала рокля, за да знам дали може да стане. Представям си я с някакъв елемент общ с този на роклята.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #481 -: януари 12, 2008, 07:43:57 »

Едни нежни обици с перла и диамант според мен са подходящи за всяка булка:


* pearlanddiamond.jpg (1.96 KB, 100x100 - видяно 3098 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #482 -: януари 13, 2008, 11:17:25 »

Много ми харесват ей такива колиета, обаче мисля, че на моята рокля няма да вървят  sad Jungle беше също с такъв тип колие. Само дето на тая мацка лично според мен деколтето й е безобразно!  Oh my ...
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: януари 14, 2008, 19:45:39 »

Аз реших за себе си - тъй като роклята е доста натрупана с моята прословута дантела, ще имам освен огдежния пръстен и халката, три перлички по една за ушите с винт, и една за колие. Мисля, че това е предостатъчно. Offtopic
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: януари 14, 2008, 21:18:08 »

Според мен перлата е царицата на бижутата за булки.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: януари 14, 2008, 22:00:57 »

И аз съм за перлите и нежните бижута като цяло не само за булка, а и по принцип. Харесвам по-дискретните бижута и аксесоари, за това съм на това мнение  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: януари 15, 2008, 17:26:06 »

Авва, колието което си показала е прекрасно и мисля, че чудесно ще се съчетае с твоята рокля. Ако намериш в някой бижутерски магазин подобно може да пробваш!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: февруари 04, 2008, 14:32:23 »

аз мисля да имам само обици и годежния пръстен,но имам доста време да помисля!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #488 -: февруари 04, 2008, 14:55:14 »

Аз не знам как да се ориентирам /как да преценя/ какви бижута да сложа и дали изобщо да сложа.  sad От какво да се ръководя... Не обичам "тежки" бижута. Харесвам например разни варианти на цвете около шията.




Но този вариант отпада, защото ръкавите на роклята ме ограничават. Май ми се струва, че е най-добре да съм без нищо  pardon Ама няма ли да стои малко голо? При условие,че имам такъв силен акцент като бухналите ръкави и зелената панделка, освен да сложе нещо /колие?/почти незабележимо в зелен нюанс? Или пък като сложа бижута убивам пролетното и естествено излъчване на роклята.  crazy В букета ми пък ще има перли... на какво да стъпя, за да реша какво да сложа?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #489 -: февруари 04, 2008, 14:59:53 »

Да ти кажа дали да сложиш нещо на врата зависи от това каква ще ти е прическата.Ако е вдигната ще е по-голо и можеш нещо тъничко на вратлето да сложиш. Око косата е пусната няма да е толкова голо и може и без.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: февруари 04, 2008, 16:09:09 »

Ава - перлите са класика за една булка !!!! зависи каква ти е халката и като обеци какво си замислила има много красиви, но примерно ако е сребро някакво тъничко колиенце с една перличка или камъче ще седи страхотно на врата !!! smile съжалявам, че не го снимах но на братовчедка ми снощи подарихме такъ комплект с камъчи и обеци с камъчета просто са страхотни и много ама много нежни, каквото ти е цялото излъчване smile  girl_wink
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: февруари 04, 2008, 16:17:20 »

Авичка и аз съм се спряла на перлички
На годежа ми свекървата ми подари сенжирче с мидичка и перличка и смятам да съм с него,защото е много нежно и ненатрапчиво.Само трябва да си взема обички с перлички.Бях харесала едни в събота със същия размер перлички,но бяха сребърни,иначе щях да си ги взема.Виж моето
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: февруари 04, 2008, 16:41:54 »

Ава, аз мисля, че ако слагаш нещо трябва да е от типа на това, което renka е показала - много нежно и семпло. А може и да стои добре само с големи обици примерно. Но и на мен ми е малко трудно да си представя какво ще отива. Можеш да събреш всичките си бижута и да пробваш, за да видиш кое как стои. На бала така направих - взех всичко мое, на майка ми и на сестра ми, много ми помогна да реша какво искам да си купя.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #493 -: февруари 04, 2008, 19:51:14 »

Ава, според мен щом в букета ти ще има перли, най-красиво ще е ако и на врата имаш перли.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: февруари 04, 2008, 23:20:00 »

Avva аз си мисля че би излеждало добре с бижута от типа: тънка тел с перлички на нея. Малко тъпо го обясних. Имам предвид нещо като това, което ти си показала, но без цветето.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines