Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 219458 пъти)
 
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #435 -: август 14, 2007, 09:09:23 »

Момичета, някой да знае къде в София се предлагат моделите на VELMAR, че си харесах някои неща на сайта им, но не виждам адреси на магазини.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 28, 2007, 22:45:08 »

Днес си купих бижуто за сватбата. Струва 15.50лв комплекта laugh и си пасва идеално с това което си предствах. Girl_sing

Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #437 -: август 29, 2007, 08:11:05 »

Днес си купих бижуто за сватбата. Струва 15.50лв комплекта laugh и си пасва идеално с това което си предствах. Girl_sing

 Мила идеално е girl_in_love..просто перфектно за твоята рокля  hiphip. И аз исках да не натоварвам бюджета със скъпи бижута, но мама като чу..ела да видиш какво стана slap.... funnytooth...Е не е нищо специално - перлички и злато...но все пак ни излезе повечко Girl_sing..Да ми е жива и здрава girl_wink..
ДОвечера ако не забравя ще си фотографирам
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 29, 2007, 12:01:32 »

Дидка , комплектчето е супер - аз бях с подобно smilesmile само че в розово ...и да ти  кажа и след сватбата си го слагам - при подходящи поводи smilesmilesmile laugh laugh laugh
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 31, 2007, 22:50:29 »

Хораааа,днес си харесах един комплект с розови перли,изчистени и невероятни.Гривна,обеци и медальон.А мислех да не си купувам бижута и да взема перлите на майка ми.Нали се взима нещо чуждо.Но за съжаление тези на майка ми са бели и не се връзват.Сега не зная какво да правя.Да купувам или да взимам на заем.
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #440 -: септември 01, 2007, 19:58:14 »

Ами щом толкова  много и харесват - купи си ги! А можеш да вземеш нещо друго назаем! smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 05, 2007, 22:40:10 »

Момичета, ако ви кажа какво си намерих днес докато чистех стаята си ще паднете от смях! laugh Както си ровех из хилядите щуротии и преценявах кое не ми е жал да изхвърля си намерих фуркетите от бала laugh И вижте колко подходящи са в този случай!

А иначе сърдечно благодаря за милите думи за моите сватбени бижута!
Селвет ако помиш когато показа твоето бижу, аз ти казах че искам същото и за мен и че много ми харесва! Girl_hide
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 10, 2007, 14:05:40 »

Здравейте,
вече си имам и бижута.Едно по едно списъка намалява,ура danceg
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: октомври 17, 2007, 19:15:25 »

Имам си бижута от днес, обаче имам едно питане  Wink
Харесах си два пръстена и не можах да реша кой да си взема, за това си зех и двата  blum
Обаче питането ми е дали мога да нося пръстени на дясната ръка където е халката или по - точно на средния пръст  crazy ????
Ето ги и бижутата, а по отделно ги има в галерията:
« Последна редакция: октомври 17, 2007, 20:12:27 от Вероника » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: октомври 18, 2007, 08:27:14 »

Вероника, по принцип можеш да носиш колкото и където си искаш smile но моят съвет е, ако вече сте си взели халките, да пробваш твоята с пръстена, за да видиш дали няма да я заглушава. Мисля, че поне в ритуалната зала и в църквата (когато ти поставят халката) е хубаво халката да се забелязва.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: октомври 18, 2007, 08:33:02 »

Да и вчера го пробвах ма показалеца, така че там ще е да не е точно до халката  good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: октомври 18, 2007, 08:47:34 »

Здравей Вероника , относно пръстените
според мен ще е хубаво на дясната ръка да си само с халката на сватбеният ден .
Все пак нали ще се акцентира на халката като символ на брака(на снимките , а и  повечето гости искат да ти видят халката   laugh laugh laugh) и т.н...та така де по мое мнение, не слагай друг пръстен на дясната си ръка . Ако сложиш друг пръстен опасявам се че той ще се забелязва повече от халката , но все пак миличка ти ще си решиш , както на теб ти харесва
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: октомври 18, 2007, 08:58:57 »

Здравей Вероника , относно пръстените
според мен ще е хубаво на дясната ръка да си само с халката на сватбеният ден .
Все пак нали ще се акцентира на халката като символ на брака(на снимките , а и  повечето гости искат да ти видят халката   laugh laugh laugh) и т.н...та така де по мое мнение, не слагай друг пръстен на дясната си ръка . Ако сложиш друг пръстен опасявам се че той ще се забелязва повече от халката , но все пак миличка ти ще си решиш , както на теб ти харесва
И аз така мисля мила, ама като не мога още да реша кой от двата които купих за сватбата да избера  cray и двата страшно много ми харесват, а и ще си оставя годежният пръстен, направо откачам - аз обичам дрънкулки и вчера в магазина 2 часа не могах кой от двата да бъде  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: октомври 18, 2007, 09:01:21 »

на мен ми харесва пръстена със сърцето повече, той е изискан и семпъл в сравнение с другия !!! и по-добре сложи годежния пръстен отколкото другия по-масивния и си мисля, че даже ще ти пречи като се закача по роклята или по хората като се прегръщате и целувате !!!!  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 18, 2007, 09:08:02 »

Благодаря ти Ели, и аз тъкмо ги гледах и си мисля, че сърцето повече си подхожда с колието и беците като форма на камъка и да другият е огромен,ама за да не ме е яд ще го дам на майчето - тя ще е много доволна
Ще си оставя сърцето и годежния на лявата ръка.
Ей как се радвам, че го исмилихме на края.  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines