Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:55:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 204162 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #15 -: април 11, 2006, 13:54:53 »

Сребро.......че са близо 100 лв....
Представям се ако беше бяло злато  mega_chok
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 21, 2006, 12:53:46 »

Според мен без бижута ще е като недовършена!
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #17 -: април 27, 2006, 11:01:47 »

Аз съм за бижутата,но не прекалено натруфена история,за да не
заприличате на коледно дърво. pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #18 -: април 27, 2006, 13:47:32 »

Е, разбира се ... булка е все пак... символ на нежност, непорочност Wink и чистота  pardon
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #19 -: юни 18, 2006, 19:48:29 »

 :dance:Да Ви кажа честно ,може роклята да не знам още каква ще бъде,но за бижутата  твърдо съм решила.Ще наблегна на деколтето, в смисъл колие няма да нося, ще акцентирам върху естествените прелести не за друго ,а защото сега ги има и много  им се радвам пък е и за кратко така че ще бъде грехота да не ги покажа.Обеците трябва да бъдат малки и семпли - бяло злато с бял камък/без претенции/, гривната която толкова много искам и която все още не мога да намеря е много широка, до средата на китката /може и повече/ от бял метал, цялата обсипана с бели камъни.
Ако някъде видите нещо подобно, моля споделете защото търсих вече къде ли не. give_rose
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #20 -: юни 26, 2006, 13:56:00 »

тан4е, здравей и от мен. Ето няколко модела, които намерих специално за теб. Дано някой от тях ти хареса и си намериш нещо подобно.


* Bracelet1.jpg (13.74 KB, 432x432 - видяно 669 пъти.)

* Bracelet2.jpg (12.08 KB, 200x200 - видяно 651 пъти.)

* Bracelet3.jpg (76.28 KB, 640x480 - видяно 697 пъти.)

* Bracelet4.jpg (22.93 KB, 325x292 - видяно 646 пъти.)
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #21 -: юни 27, 2006, 12:52:38 »

Много благодаря за отделеното време и внимание smile give_rose
Получи се малка промяна в плана и темата вече не е камъни, а....перли, така че първата гривна е много подходяща, само ако ми кажеш къде мога да я намеря и по възможност да не е с бели перли, а с кремави :...,абе много ще те обичам kiss2
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 17, 2006, 14:05:12 »

кремави перли навсякъде можеш да си намериш!  Wink

Аз ще бъда с перлено колие и висящи перлени обици...засега обаче омислям над варианта дали да бъда и с гривна..  pardon
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #23 -: юли 17, 2006, 21:34:03 »

Намерих си толкова желаната гривна и обеци , но не мога да си намеря фуркети с кремави перли за косата! HELP!!! help
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 02, 2006, 10:57:46 »

Определено ДА!!!  blum
Поне според мен!
Но добре съобразено с деколтето на роклята! И дори почти не забележимо, да не се набива на очи!!1
Аз предпочитам малките бижута!!!
Бижуто, особенодобре подбраното, придава завършеност на целия тоалет и визия, не само в сватбения ден, но и в ежедневието!
Аз си имам на вратлето Wink едни сибджирче с 3 висулки, което има голяма сантиментална стоиност за мен и мисля да съм с него и на сватбата си!!  blush
Освен, ако не се появи и друго предложение, свекърва ми ми каза, че иска да ми подари комплект-колие, гривна, обеци и пръстен, та ще видим!!! Има още време!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #25 -: септември 04, 2006, 14:22:44 »

Е как без бижута?? Само, че аз съм за по-изчистените и семпли изпълнения. Да не се набива много на очи, защото според мен акцентът е роклята, а всичко друго е допълнение...
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2006, 10:16:09 »

според мен много зависи от роклята . Моята имаше доста сребристи елементи и бляскави и много не ми се искаше да слагам колие , но свекървата........направо го купи аз като гледам снимките то въобще не се забелязва. При това имах и ръкавели същите като роклята и чанта направена също като роклята - просто не ми беше нужно може би обеци по може дасе сложат , но при мен това беше проблем понеже  ушичките ми  pardon не понасят такива неща. Но вече вие си решавата според модела н а избраната рокля
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 02, 2006, 12:11:34 »

Аз имах съвсем малко бижута, годежния ми пръстен и още един върху него, защото ми е лко голям, после и халката, а на врата си имах нежно синджирче (което си нося винаги) с 3 малки висулки на него, така хем си имах бижута, хем не се набиваха на очи!!! А и съчетах грима и лака да имат златист оттенък...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 15, 2006, 11:00:16 »

Оказва се че по-семпло е по-добре.Основателна причина за това е ,че например не ти пречат при танците,разните му там финтифлюшки.Аз имах едно нежно перлено колие от речни перлички които са малки и с неправилна форма,годежният пръстен и по-късно халката.Ами това е!Може би трябваше и едни нежнички обеци,но пропуснах тази подробност! Girl_hide
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #29 -: ноември 15, 2006, 11:38:51 »

Фиби,и аз така предпочинам,сигурно ще сложа нещо златно,мъничко колкото без хич...малки обички,колиенце и годежен пръстен....това е smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines