Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 22:24:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград  (Прочетена 172260 пъти)
 
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 07, 2008, 15:28:16 »

Ани,аз лично  мисля да отида до Асеновград още тази събота. Има редовен транспорт до там, единственото, което ще загубя са няколко часа,но поне след това няма да се питам дали не съм изпуснала нещо.След като толкова много момичета ходят до там би трябвало да има защо.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 08, 2008, 13:01:31 »

заслужава си разходката до Асеновград!!! а за платовете - зависи от ателието/магазина/дизайнера. Видях доста хубави модели, които не изглеждаха убедително заради съмнителни платове (според мен). Те си личат. А откакто си поръчах роклята обикалям за дребните нещица покрай сватбата, и се сещам че в Асеновград има всякакви джиджавки!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 08, 2008, 17:05:47 »

И в Асеновград, и в София и навсякъде има рокли от скъпи и евтини платове, които естествено варират и в цената. Но според мен няма значение какъв е плата (и без това не ги разбирам), а как изглежда като цяло роклята.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #348 -: февруари 08, 2008, 17:16:30 »

Ясно е че навсякъде има и скъпи и евтини рокли.Но в София са т.нар маркови, които ги няма в Асеновград. За платовете,обаче не съм съгласна,че няма значение какви са. Хубавите платове си личат от далече и естествено като попиташ за цената става ясно  че са и скъпи. Може роклята да е с прекрасна кройка ,но плата ако не е хубав и подходящ за модела да я съсипе.И обратното рокля със семпла кройка няма да изглежда безлично,ако плата е хубав.Веднага давам пример с модела на Проновиас,който Ава беше харесала и използвала за нейната рокля беше съвсем изчистен,но плата правеше роклята забележителна.
« Последна редакция: февруари 08, 2008, 17:19:01 от mariana » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 08, 2008, 17:19:35 »

"От потури фрак не става"  pardon
и аз мисля че най важен е плата good
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 08, 2008, 19:31:56 »

Хубавия тежък плат, гладък и нежен, определено не може да се сравни с найлоновата лъскавка,лесномачкаща се фуста.Досега пробвах много рокли и с едни се чувствах като принцеса от самия допир на плата и начина, по който пада ....
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #351 -: февруари 10, 2008, 00:00:50 »

Явно и аз ще се разходя до Асеновград. Друг е въпросът, обаче, кое ателие работи с качествени материи. Все пак, за мен си остава и опцията за корекция на маркова рокля като втори вариант, въпреки че не съм сигурна в качеството на тази корекция... Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 16, 2008, 18:36:11 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines