Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:20:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Вероника!  (Прочетена 49861 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 28, 2009, 14:52:17 »

Абе гледам, че дълго време се застояваш тук, май си търсиш поредната порция нови "мъчения"  tease

1. Ако можеше времето да се върне назад, какво би променила? Защо?
2. Какво най мразиш да правиш вкъщи? А какво най-обичаш? (пак два въпроса, ама нали съм любопитна)
3. Ако те излъжат, какво ще направиш?
4. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
5. Най-тежкият момент в живота ти досега е бил...? А най-хубавият...?
6. Какво ще напишеш в твоето писмо до Дядо Коледа тази година?
7. Какво ти се иска да промениш? А можеш ли?
8. Какво би направила с 1 милион лева?
9. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
10. Какво незнаем за теб?

smilesmilesmile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 28, 2009, 18:49:23 »

нали може и аз да се разпиша с едно въпросче blush
Искаш ли пак да си на 17 blum и ако можеш да върнеш времето назад би ли променила нещо?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 28, 2009, 22:21:12 »

Оооо Стаси, гледам още питанки имаш към мен  smile и Росито и тя се включила  blum

1. Ако можеше времето да се върне назад, какво би променила? Защо?
Бих променила нещо от тийн годините си, но няма да обяснявам какво и защо  - прекалено лично е.
2. Какво най мразиш да правиш вкъщи? А какво най-обичаш?
Уфф вкъщи като дом, работа ли  crazy Обичам много неща да правя -аз по принцип съм си домошар, но като дом. работа обичам да готвя май, а иначе не обичам да гладяя и да мия чинии, тук ми липсва съдомиялната и Дими помага  smile Сори ако не съм разбрала въпроса ти ама  pardon
3. Ако те излъжат, какво ще направиш?
Зависи кой и поради каква причина го прави все пак - има хора и хора, както и лъжи и лъжи.
Но иначе много мразя лъжата. Помитам всеки, който се осмели да ме излъже-  вмисъл - спира да съществува човека за мен. Може да е крайно, но поне нямам излишни познаства.
4. Можеш ли да разказваш приказки? Коя ти е любимата?
Хм, май не съм разказвала  pardon ама иначе съм сладкодумна -може и да мога. Любима нямам - отдавна съм излязла от приказките  blush
5. Най-тежкият момент в живота ти досега е бил...? А най-хубавият...?
Тийн периода от 14 до 18 години - тогава пораснах много бързо - просто се наложи, беше ми много нагорнище, но не съжалявам защото сега знам много повече от наборките си  good
Ами най-хубавият ми започна с Дими и все още продължава ....  twohearts
6. Какво ще напишеш в твоето писмо до Дядо Коледа тази година?
Уффф  crazy - искам да вали сняг на Коледа  gcrst
7. Какво ти се иска да промениш? А можеш ли?
Нищо не искам да променям, всичко е тип-топ, чашата винаги е наполовина пълна  girl_wink
8. Какво би направила с 1 милион лева?
Ми кво - ще харча и ще харча - шегувкам се. Ми ще подобря живота и бъдещето на семейството ми  smile
9. Кой е най-ценният за теб комплимент, който си получавала? От кого?
ММ Стаси ама разбиваш ме с тази партида въпроси - аз не съм такъв човек, комлименти съм получавала но не ги помня защото не са важни за мен.
10. Какво незнаем за теб?
Хаха - ми това което все още не сте ме попитали  Girl_hide

 thank you
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 28, 2009, 22:22:42 »

нали може и аз да се разпиша с едно въпросче blush
Искаш ли пак да си на 17 blum и ако можеш да върнеш времето назад би ли променила нещо?
Опс, забравих Росито
Да ти кажа точно на 17 не искам да съм и така съм си добре, ама не искам да остарявам да си продължава живота ама аз да съм си същата  tease
Нищо няма да променям - за всяко нещо има причина  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 17, 2009, 12:34:11 »

Верче ето малко от мен (че сега намерих време)
1.Разказвап ли на твои близки,приятели за форума?
2.Намери ли истински приятели тук?а неприятели blum
3.Правиш ли си заключения за съфорумките от тяхните коментари,а случвало ли се е първото впечатление да се окаже погрешно?
айде стига толкова smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 17, 2009, 12:43:52 »

Хехехех, Росинка какви въпросчета само  -много интересно  tease свъррзани с форума  Bravo
После ще седна да отговоря  blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 17, 2009, 13:54:21 »

1.Разказвап ли на твои близки,приятели за форума?
Да  good, давала съм форума на много приятелки, на които им предстои сватба. Аз пиша тук от доста време и споделям доста лична информация за себе си така, че дори понякога говоря на Дими за форума -абсолютно в реда на нещата е  smile
2.Намери ли истински приятели тук?а неприятели..
Имам приятели - да, с Мариа Лакова например си станахме приятелски семейства и вече дори не става върпос за обща тема форума, която тема в крайна сметка сприятелява на пръв поглед. Има и доста съфорумки, с които не сме се виждали все още но се чувстваме достатъчно близки за да споделяме например в скайп.
За неприятели  -ДА, няма да обянсянявам ти знаеш  girl_wink
Човек за един е добър за други - лош, нормално  pardon
3.Правиш ли си заключения за съфорумките от тяхните коментари,а случвало ли се е първото впечатление да се окаже погрешно?
Разбира се, че си правя  good, както и останлите правят за мен по постовете ми. този начин на общуване не може да скрия човека зад ника, аватара и профила във форума. Зависи от това колко и в какви теми пише разбира се, но определно човек пишейки и споделяйки тук се разкрива, дори повече от колкото ако се запознаем на живо на работа например - процеса на опознаване би бил по дълъг, тъй като всеки би заел дадена позиция, а тук не е така  -защото не познаваш хората срещу себе си, знаеш че имате обща тема -дали е сватба или нещо друго, знаеш че ще бъдеш разбран, и се откриваш по-бързо тъй като нямате общи интереси с останалите където някой би могъл да използва нещо от тук  tease Много се отплеснах с обясненията и може и да не бъда разбрана  smile
Дали ми се е случвало  първото впечатление да с еокаже погрешно? - много рядко, наистина рядко но има такива случаи  smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 18, 2009, 21:24:34 »

Опа, хайде и теб, мила, да те поразпитам  blum

1. Какво ти липсва най-много в момента?
2. За какво най-много съжаляваш към настоящия момент?
3. Какво приемаш за свой най-голям недостатък (имам предвид като характер)?
4. Ако можеше, какво би променила на секундата?
5. Често ли плачеш?
6. Кое най-много мразиш у хората? (в смисъл нещо, което не харесваш като черта на характера в хората)


Засега толкова, после пак  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 18, 2009, 22:45:30 »

Хайде и аз да се разпиша

1.Момиче или момче искаш?
2.Има ли нещо което би прменила в Диман?
3.Кой е най голямата ти подкрепа в живота?
4.Би ли променила нещо в начина си на живот ако можеш и какво е то?
5.Вярваш ли в това че човек може да се промени ако иска?
6.С какво  те е спечелил най добрия ти приятел?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 19, 2009, 11:24:07 »

Ехее, пак сте ме захапали -Гостенчее, Герии  beating
Айде почвам с гостенчето:
1. Какво ти липсва най-много в момента?
".... Всичко българско и родно
любя, тача и милея. "  tease
Ей това ми лиспва - приятелите и т.н, което е в Бг.
2. За какво най-много съжаляваш към настоящия момент?
Хм. аз не съм от тез дет съжаляват  blum Каквото и решение да съм взела с каквото и последствие да е, съм доволна - аз  съм взела решението. Винаги извличам полза от всяко нещо в живота ми добро или лошо -  за нищо не съжалявам.
3. Какво приемаш за свой най-голям недостатък (имам предвид като характер)?
Оооо много неща са ми недостатък, но като най-голям смятам , че  съм прекалено директна и наранявам хората около себе си без да се усетя понякога  blush
4. Ако можеше, какво би променила на секундата?
Това ми звучи като пожелай си нещо  beating - не съм по тая част, кво да променя - нищо. Каквото е в момента -такова съм го поискала. Всеки управлява сам живота си  Wink
5. Често ли плачеш?
По принцип-Не, от малка съм се научила, от тийн годините-тогава си изплаках очите и като голяма вече трудно мога да заплача дори и да ми е много тъжно. Но... сега от както съм бременна си плача  cray, мога да се разплача при мисълта за наранено малко кученце например, еле пък ако е котееее  Плачещо момиче
6. Кое най-много мразиш у хората? (в смисъл нещо, което не харесваш като черта на характера в хората)
Лицемерието, лъжата...
Много мразя тез неща. Ценя точността у хората, по-добре ми кажи истината и се дръж така като се чувстваш от колкото да ми се разиграват разни сцени -много ги надушвам такива работи ама много.
Много бързо този човек излиза от кръга ми хора с които комуникирам - малко съм крайна но така го чувствам.

Еми тва е  blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 19, 2009, 11:41:53 »

Сега въпросчетата на Гери  Girl_hide

1.Момиче или момче искаш?
Да ти кажа май нямаше значение, защото от една страна си казвах -ееех момиченце - панделки, роклички  girl_wink, от друга страна си мислех,ч е е момче бебето и се настроих дори и ми беше гот също при мисълта за  baby_boy - така че каквото и да е -живо и здраво да е.
Все пак ми е 1-во дете и за това може би нямам предпочитания, ако имах вече едно сигурно щях да се надявам на бебе от другия пол , но си мисля, че не е пак от такова значение.
Искам 3 деца пък ако ще само женски или  мъжки да са -мои са си и ще си ги обичам  give_rose
2.Има ли нещо което би прменила в Диман?
Честно казано -НЕ. само да не чете той тука че..
Често му се карам за това онова, че не разбирал, не виждал - ама да си призная аз си го обичам точно такъв и не искам нищичко да се променя в него - нищичко  LOVING
3.Кой е най голямата ти подкрепа в живота?
Ами какво да кажа - моята баба винаги ми е била подкрепа, дори само да знам, че енякъде там и е добре това ми дава такива невероятни сили, че мога да покоря света  smile
Но сега най-голямата ми подкрепа е Диман разбира се , баба продължава да ми бъде  smile
4.Би ли променила нещо в начина си на живот ако можеш и какво е то?
В момента -Да, бих работила, бих се развивала, въобще да се върна към предишния си начин на живот -ама йок, положението е такова, че мога само да си седя  tease И пак съм доволна - все пак, много хора искат това, но го нямат  blum
5.Вярваш ли в това че човек може да се промени ако иска?
Разбира се  -човек може да направи много неща ако иска
6.С какво  те е спечелил най добрия ти приятел?
С това че е честен и добър човек. С това, че може да даде много за мен както и аз за него. С качества, които притежава един човек може да бъде наречен въобще приятел, а какво остава за най-добър и близък  smile

Дано да съм била интересна с отговорите си  smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 19, 2009, 14:05:14 »

Благодаря за отговорите, мила!!!
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #42 -: август 31, 2012, 11:34:01 »

Коя си ти, как би се определила с 3 изречения?
Кои са най- важните неща в живота?
Какво образование имаш?
Какви са ти плановете за следващите 10 години?
Защо замина за Канада?
Лесно ли взе това решение?
Какъв е мъжът до теб?Какво ти дава?
Защо си в този форум?
Кое е любимото ти ядене?
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines