Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:37:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Антоанета и Тихомир  (Прочетена 9399 пъти)
 
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« -: март 21, 2007, 11:35:07 »

Здравейте,

Моята сватба беше преди 6 мес /почти/ но никога няма да я забравя. Сутринта валеша като из ведро и се бях отчаяла, че ще съм "мокра булка".
По обяд обаче пекна, спря да вали и от момента на тръгването на моя любим /12.00ч./ всичко беше ок.
Много бях доволна, че Милена ми направи косата перфектно и че Маруся ми направи гримът/ който беше лилав/ чудесно и най-много ми хареса, че моят красавец ахна като ме видя знаете -това е много важно за една булка.  Wink
Имаше малко издънки от към букета ми който в цветово съчетание беше супер но от гледна точка на изпозваните цветя беше пълен провал.
Искам да наблегна, че на сватбата преобладаваше лилавият цвят-лилава вратовръзка за младоженеца, лилав букет, лилави картички за гостите по масите в ресторанта, лилава украса и свещи по масите в ресторанта, лилави балони по дансинга и лилав таван на ресторанта в който бяхме.
Сега се чудите защо лилаво нали? Когато за първи път отидохме да търсим костюм за Тихомир влязохме в един магазин в който го облякоха от горе до долу и му сложиха лилава вратовръзка. Беше много хубав и от там се започна манията по лилавото.

Направихме си страхотни снимки благодарение на Илиян от "Фотостудио Х" и бях страшно доволна. Обожавам тези снимки-мога да си ги гледам непрекъснато .

Благодаря на всички които ми помогнаха да си организирам сватбата!


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=67688
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 21, 2007, 11:46:10 »

Здравей, Vanity!
Много хубава булка си била! Аз снимките съм ги гледала отдавна и ми хареса това, че сте си направили "фотосесия", докато ние нямахме  Mad girl
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 21, 2007, 11:58:29 »

Снимките наистина са много хубави. Поздравления.
Исках да те питам само къде са правени снимките на плажа? И къде е тази бесетка? Търсим си хубаво място за снимки във Варна.
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 21, 2007, 12:19:54 »

Снимките са направени в х. Империал, Ривиера-там има мн хубави шатри на които аз мн държах. Но подобен интериор има и в Гранд хотел Варна където също е много хубаво. Трябва да се надявате на слънчево време защото при нас шатрите бяха мокри т.к. валеше няколко дена преди това
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 21, 2007, 12:26:23 »

 Vanity много хубави снимки Bravo
а в кой ресторант ви беше сватбата?ни еслед две седмици трагваме да тарсим ресторант,разкайи нещо за тези които ви сте гледали
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 21, 2007, 12:31:10 »

на този въпрос ще ти отговоря утре т.к. списъка с всички ресторанти които бях обиколила е в къщи. Конкретно сватбата ни беше в ресторант Корал, св. Константин и Елена
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 21, 2007, 12:51:54 »

 Vanity,а грима и прическата кой ти ги прави?
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 21, 2007, 16:02:05 »

гримът ми го прави Маруся Григорова а прическата Милена от фриз. салон "Милена стил " на ВиК, Варна
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: март 21, 2007, 16:12:18 »

Vanity, снимките са много красиви- и аз не мога да им се нагледам. А цветовото съчетание е толкова свежо, че по-добре не е и могло да стане!  Bravo Bravo
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 21, 2007, 16:22:28 »

мн благодаря-Вашето мн е мн ценно за мен danceg
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 21, 2007, 20:31:07 »

Vanity, страхотни снимки, направо невероятни, ние също смятаме да правим снимките /ако ни разрешат разбира се/ на Империал в Ривиера. girl_wink
Моля те ще ми дадеш ли информация за хотел Корал, /какви са им условията и т.н./че аз утре ще ходя да говоря с тях, но нямам търпение.
Ние сме дали капаро за хотел Белвю, но днес като ходих да говоря с управителката и нещо се разубедих , и мнооого се разстроих Cray cray, и сега смятаме да си търсим друг ресторант.Бяхме ходили на Корал, но беше затворено и повече не питахме, но сега решихме пак да отидем, че и без това много ни хареса smile
Ако не те затруднявам , пиши ми на лични за условията.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 21, 2007, 20:37:58 »

Vanity поздравления за фотосесията и цветовото съчетание.Много сте свежи и излъчвате много щастие.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 22, 2007, 13:04:11 »

Vanity,  изключителни снимки  Bravo Bravo Bravo Много сте сладки!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines