Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:03:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2021  (Прочетена 16940 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #15 -: юли 02, 2021, 09:08:41 »

лелее вие в колко часа пишете хахах, Аличка в 2 през нощта, Еми в 05:58 хахах.

Емиии вече 5 г съм на твоето дередже, особено първата вечер винаги съм с по 3 часа сън... всичко ме дразни, шуми, викове, крясъци, местене на легла, караници... В 3 държави различни, избеснявам. После се успокоявам или спира да ми прави впечатление.

Маги лоша работа наистина, минали сме през такова, или в болница или вкъщи, за съжаление въпрос на време е , баба ми лека и пръст, около месец изкара, пусто силно силно сърце и силно желание за живот имаше.

Аличка аз съм обратно, много рядко ме хапят и остава една точка. Това с повишаването на определени инсекти обаче си има име, сега ми бяга как се казваше точно, но има цикличност, определени години има бум на някакви насекоми, баща ми трябва да го питам, то му е по професията това. Едната година в Гърция оси ни нападаха много, друга комари. Зависи и от времето, вали ли, духа ли вятър, близо ли си до вода, има ли дървета наоколо. За щастие в София са много малко, а при нас Пухиндрел не спира.
да ги гони.

Звяр кашлюка, но поне не е лаещо вече, отхрачващо идва, вчера др. Вуйне го прегледа, леко зачервено е гърлото и потвърди моята терапия да продължа. Горканчо много му е скучно, само се чуди на кой таблет да седне, кое филмче да изгледа.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #16 -: юли 02, 2021, 09:11:56 »

Привет!

 И ние днес ще ходим да търсим такива спирали. На село също явно има много комари. Тук в София досега ни 1 не ме е ухапал това лято. Те есента бяха в разцвет миналата година при нас, та може още да не са се навъдили. Въобще нито на езерото, нито на морето тая година ме е кацал, може аз да съм станала кисела. biggrin

 Маги, много е лошо с възрастните. Майка пролетта се измъчи с баба, добре че се окопити даже вече си е съвсем подвижна, но си е мъка. Около баба има други нейни връстнички с разни програми им намериха жени за гледане и помощ.

Ние утре отиваме да си видим детето, само дано всичко е наред с колата. Вече ми се иска да ходя със самолет навсякъде. Всичко живо е полудяло, карат като обезумели, светкат, под 150 не падат... направо какво му стана на тоя народ. Сега и нашият пункт отвориха та очаквам нетърпеливци за гръцкото море и по нашия път. Миналата година като че ли имаше затишие, ама сега хората са пощурели...

 Аз харесах плажа Корал. Само бях чувала някъде за него, но много ми допадна. Ние сме ходили 2 пъти на Бг море откакто сме с ММ и все по диви плажове, тия концесии хич не ме кефят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 02, 2021, 09:33:57 »

Здравейте!

Бързо да се оправя Звяр. И аз изтръпвам като я чуя лаещата кашлица. Кога ще го израстат това чудо.

Маги, много лошо за бабата. На ММ бабата вече 3 години е на легло. Не може да говори, не може да става. Единствено да седи може по-малко. Свекър ми и свекървата я гледат. Има една жена дето идва по програма, ама тя е просто да седи при бабата за няколко часа. Има и друга, на която плащат те, тя имаше такъв опит, та тя се занимава с катетър, тоалет и такива работи. Та не е лесно никак. Това е майката на свекър ми. Тя има и дъщеря, но тя рядко ходи, че има повече внучета за гледане.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 02, 2021, 10:16:41 »

Адиктед, благодаря ти, че сподели идеята за подарък на учителките, семенца с надпис "благодаря, че ми помагаш да порасна"  good

Днес е последен ден градина за Бамбук. Средата на август ще се заврърне. Две седмици ще е на мамина градина. По принцип съм се надъхала да си ставаме рано и да излизаме рано, ама да видим, че аз много се мотам по принцип.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 02, 2021, 12:17:44 »

Ние тая година уж ще ходим на ПОморие, ще разправям как е ама има много време до нашата почивка там.Не съм стъпвала в тоя град и не знам какво да очаква.

Планината още ни е под въпрос, най-много ние с децата да отидем, а моя мъж да се прибере.Въобще не знам какво ще става.

Пандич, как мина изпита?

Ей сега купих и аз Бочко!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: юли 02, 2021, 14:02:48 »

Маги, времето ще покаже. Майка ми си отиде точно за седмица след удара, сърцето и не издържа. Ако беше в болница, вероятно щяха да сложат системи и да задържат още седмица, но реших, че стресът ще и дойде в повече и остана вкъщи. Наистина е най- добре да се събират пари и да се търси жена за помощ, плюс каквото може от социалните. Свекърва ти работи още, нали? Редуването от хора от родата да я гледат не е добра опция, свързана е с много нерви и ненужни разправии, да не говорим за самия болен колко е трудно, ако трябва да се мести от една къща в друга. Освен в момента да се каже "Господ да помага и каквото дойде...." Скоро минахте и с твоята баба по този път, та знаеш как е. Стискам палци! heart
Еми, моя позната е в момента в супер луксозен резорт в Поморие, всичко е лъскаво, чисто... Обаче на третия ден почна да се оплаква, че пеещите фонтани в двора и късат нервите, че съседите вдигат шум от оргии по терасите и че навсякъде воняло на кухня. pardon Май ако може собствените си къщи да замъкнем на морето, най ще ни е добре Wink. Стискай зъби и да сте здрави сега, пък за следващия път- ти си знаеш къде и как.
Голяма буря имаше снощи тук, изпопадаха клони и посред нощите идваха машини да режат и местят. Идваше ми да набия природозащитничката, дето не дава да се почистват дърветата и улицата прилича на джунгла заради нея... diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 02, 2021, 16:35:57 »

Маги, ами мина изпитът, надявам се да съм минала, ама след 4 седмици резултати. Четенето беше трудно, граматика и слушане - по-лесни, писането - хубава тема, дано нямам много грешки. На устния говориш с друг явяващ се на изпит - има презентация (говориш нещо подготвено от вкъщи), дискусия на текст и вземане на решение на  някаква ситуация. Аз бях с един французин. Имаше час и нещо до нашия ред и аз реших да го питам какво ще говорим да се подготвят с въпроси. Той ми вика, че всъщност не се е подготвял за изпита. Аз си викам, айде някакво куку ми се падна. Ама всъщност човекът бил програмист, записал се за изпит, ама след това започнал гаден проект и не му остало време да учи. Та вчера решил да види все пак за какво става дума, че да знае за друг път. Явно му беше все тая за тия 170 евро. Та си говорихме час и нещо и не беше някой неадекватен. А и така му свикнах с акцента и устният изпит, в крайна сметка мина добре според мен.

Сега малко почивка от немски. От утре ще уча за тест по Linux за няколко дни, а после ми почва нов модул.

По принцип планувам още немски да уча, но не знам дали ще е на есен или след нова година.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 03, 2021, 12:42:06 »

Здрасти в новия месец!
Нещо тия дни не мога да стигна до телефона, което мисля е хубаво. Бях няколко дни с 2мата и понеже много шефове, малко роби... Ама добре беше де.
Ники днеска замина за Огняново, на мен ми се рвеше (обикновено не рева, а се радвам за него), ама сега ми стана криво. Уж се разбрахме във вторник все пак да си го докарат до София и от тук за море, ма ада видим, че при наще всичко е предпоследно.
Днес Маги става на 1 месец, кога отлетя това време не знам, буквално все ендо вчера ни изписаха.

Маги, много гадна ситуация! Дядо ми изкара около 2 седмици в болница, като имаше малко движение на едната ръка и лек говор. Дано намерите добро решение, че е много трудно обгрижването.

Булче, бързо да оздравява Звяр!

Фери, как се радвам че пак пишеш.

Панде, очакваме да се похвалиш след 3+ седмици с добрите резултати.

Еми, весело на морето!

Свекърва, за комари, аз взима едно Занзи, ползвах го с Ники като беше бебе и бях доста доволна.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 17, 2021, 15:30:42 »

Ей, възкръсна отново, любимият ни Феникс!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #24 -: юли 18, 2021, 07:20:57 »

Жив е, жив е хехех. Хайде дано да не пада толкова често! Поздрави от моренцето!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: юли 18, 2021, 11:07:11 »

Някой помогна ли му, или сам се съживи? Да знаем на кого да благодарим, де heart
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines