Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:34:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 39864 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #150 -: юни 14, 2021, 11:43:13 »

Малеей Еми чак в Русе ли? В командировка ли ще си?

Свекс на Банско ще са, в офертата пишеше Луксозен 3 звезден хотел, има басейнче, дворче, организирана им е всяка минута. То малък, малък, повечето девойки от групата са ходили на поне 2 лагера.

Аз мисля на макс да се раздам за лятото, ще напланираме повече почивки, че очаквам есента да си говорим за Делта вируса... В ЮК е до колко разбрах от колегата са в локализирани локдауни, той в Манчестер е, та очакваме и тук...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 14, 2021, 12:07:02 »

явно маските никога няма да ги махнем, така като чета и слушам. не се учудвам.
да, в командировка сме, та реших да се възползвам. хем ще видя и близки приятели там, та се радвам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #152 -: юни 14, 2021, 12:37:31 »

Майтапът настрана, но българите се познавахме на морето по нахлузването на маски. Туристите спокойно си влизаха в магазините без маски, а нас нещо явно ни държи  crazy

Булче, от детската градина ли ви организират този лагер? Пиши ми на лично кой е хотелът във Велинград. Ние сме си харесали един - два, но винаги ми е плюс да имам още някой предвид.
Тези дни се заговори все по-упорито за море за ученици. Да видим дали ще е само слух, или ще има наистина организация по училищата. Познавам си жабето - няма да откаже, ако има такава възможност.

Тече и дискусия за завършването. Голям зор точно каква украса ще има на тортата... Има хора, на които не трябва да се предоставя избор lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #153 -: юни 14, 2021, 12:42:44 »

Аличка да, от градината е лагера, с агенция

Хотела е Роял Спа Велинград, ако и някой друг има планове за спа, да не търси smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 14, 2021, 15:10:13 »

Здравейте!

Аз нещо не можах да заспя до 3ч и сега на 3 часа съм малко зомби. ММ пък кара 44 км с колелото сутринта да вземе едни камиончета от местния продавалник  crazy  можеше с колата разбира се, ама нямало тръпка. Та беше излязъл в 5:15ч и се прибра в 8:30ч  crazy Дано Бамбук заспи рано довечера. Аз имам курс  angry а в момента много ми се спи.

Днес си говорих със служебното момиче. Обмисля gap year, ама се чуди къде. Една от опциите ѝ е леля ѝ в Австралия lol много и спъва пътуванията от Англия короната, та не си е направила планове за лятото. Но така или иначе лятото трябва да пише дипломна работа.

Булче, кефя ти се. Аз не си го представям мойто догодина да ходи само някъде. Дано му хареса много!

Адиктед, нашите легла Бриммнес са втора употреба. Ние ги ползваме от 3 години, не знам на колко са иначе. И двете са разглобено и след това пак сглобени.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 14, 2021, 15:29:55 »

Панде, повече секс другия път вечерта и няма да има сили за 44 км сутрин рано lol
И аз не си представям моя смотляк да иде на лагер след две години, ама засега уж го уча на самостоятелност- да си отсервира, да се бърше сам, да си сипва вода от каната. Да видим дотогава готов ли ще е за подвизи.
Мен ми се ходи и в Австралия и навсякъде, стига да има тръпка и да не е еднообразно. А Не бях такъв човек..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 14, 2021, 15:34:27 »

Ох, аз каката я пращам навсякъде само да види какво е без мама и тати.Ще се орпави сигурна съм!Баща и ще прерита обаче!

Нашата спалня след още едно разглабяне ще е за нова, много е зле ситуацията и си мисля дали догодина да не си вземем нова, та и аз ви чета за икейските легла.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #157 -: юни 14, 2021, 16:00:00 »

Панди, поръчахме го днес с доставка и монтаж, че ММ зимата след прищипване на нерв докато сглобяваше настоящата в стария апартамент не ще и да чуе да сглобява. Да видим дали ще успеем другите неща да са отремонтирани и да дойдат скоро за сглобяване хората. smile

Маги, тая дето я взехме зимата беше тотал щета. Купихме я набързо онлайн и само ядове имахме за сглобяване.Включително добре, че имаме познати в мебелния бизнес, та ни изработиха и допълнителна рамка, за да може да се ползва раклата. Много сакато измислена и чакане много, та вече Икеа ни е основен снабдител с мебели. Поне отиваш, виждаш, купуваш и при желание сглобяваш.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #158 -: юни 14, 2021, 20:36:18 »

За мебелите щях да ви казвам. Мерете ПДЧ-то. По принцип читавото ПДЧ е 18 мм. Компромис е 16 мм, като е приемливо, когато има допълнително усилване в дадена част. Кофти ПДЧ е 14 мм или както свекър ми каза: Още малко и от велпапе ще правят мебели. Сега в брошурите такива неща не се посочват, но човек може сам да види, стига да знае. Wink
В случая говорим точно за сглобките. Подматрачната рамка помага просто да не увисва матракът и човек да спи в легло, не в хамак.
Икеа правят мебели по стандарт. Има и български фирми, които работят за тях. Та не е много показателно стара и нова мебел, един и същ артикул, точно в коя точка на Европа е произведена. И те като всеки търговец търсят ниска цена. Обаче пък си имат стабилна гаранция  good Аз не ги харесвам на стил. Качеството няма как да им е посредствено след като са с такова име.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #159 -: юни 14, 2021, 20:52:51 »

Кви лагери, бе!  funnytooth Аз бях на 8 като ходих на горско и се спуках да рева за майка ми, та дойдоха да ме видят, исках да си ходя даже ... вече 3ти клас и 4ти беше ок без тях, ама това 2ри няма да забравя колко ми липсваха. Глезена ли съм била, щото съм момиче ли не знам ... моята не си представям да я пусна скоро. Снахата миналия месец племеника за 2 вечери ходи на палатки, беше ок на 9 е ... ама като видях условията ми стана зле, английска му работа - кочина!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 15, 2021, 07:44:32 »

Виви, ти остави англичаните, аз тук какво заварих след украинец квартирант... уж голям човек и лекар.. crazy , та не че да се хвалим, ама ние българите можем повече. И мисля че възпитаваме една по-голяма хигиена у децата си. Сега със сигурност не говоря за циганите и пияниците, ама те не са ни таргет група lol.

Факт е че на Икеа нямам нищо спраскано или изхабено. Нз как го правят, но го умеят.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 15, 2021, 08:07:10 »

Добро утро.

Аз от първи клас съм по лагерите и се чувствах винаги много добре.Няма кой да ми виси на главата и вечно да мърмори.Много добре си изкарвах.

Нашата уж е по поръчка, уж познати ама нещо като и видях сглобките и ми стана зле, да си призная.Та ще го мислим с моя мъж.Или ще я усили като я пренесе, или ще е нова.Няма как.

Аз нещо пак съм минорна, ама може да е от времето.То не се спря.Днес съм с дълъг ръкав и боди дори си сложих.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #162 -: юни 15, 2021, 08:42:38 »

Добро утро!

Моето е гърмян заек, на 2г стоеше по месец без нас. Като го питахме сега ще му липсваме ли, ни отряза и каза но там има деца, дискотеки за какво сте ми. Той сам си иска по принцип да ходи при бабите да спи, та дано не копира сега другите деца ако реват, но имат програма на макс, нямат време да реват. Аз бях същата като малка, сама молех да ме закарат някъде, виж братовчедка ми станеше ли тъмно и ревеше да я прибират вкъщи. Чухме го снощи, беше много развълнуван, сега гледах и снимките от вчера, хотела е хубав, на басейн са ходили, единствено гледа замечтано в пилето с картофи  pardon

Времето е ужасче, аз се домъкнах и до офиса, малко да видя свят.

От икеа имаме и хубави и не хубави неща. Захабяват се с времето. Много внимавайте с монтажистите че мен ми скъсаха нервите със сглобяването, подпирали се бяха на току-що боядисаните стени и още им седят мазните ръце...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #163 -: юни 15, 2021, 09:30:51 »

Ами сигурно е от това, аз сама не съм оставяна. Таковс нещо като село нямахме, всички в един град и не се е налагало да ме оставят ...

Нашите легла от икеа са на над 5 години и са сглобявсни и разглобявани 3 пъти от мъжа ми и все още са в отлично състояние. Имаме и 2 шкафа и 2 гардероба, те са на само 3 години, иначе и те са супер.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #164 -: юни 15, 2021, 09:59:23 »

 Булче, не знам ама вече направо мисля, че и зодията има значение. Астралната ти също се вълнува и обича да е с други хора от малка, никога не е ревала, че съм я оставила с някоя баба. Сега започна да се усеща и да не й се разделя с нас, но трае не повече от 5 минути. Аз пък тъжах много, въпреки че ходех на вилата с бабата, с която и живеех, но си спомням неделя майка като тръгнеха и аз ходех при кокошките да плача, за да не ме гледат и успокояват баба и дядо. Но пък там нямаше и деца на моята възраст, само баби и дядовци по вилите, та ми беше скучно. После като почнаха да ме оставят и при другата баба също се спуках от рев. Даже комшията беше дошъл да каже на баба, че плача на горния етаж. Натириха ме с децата от махалата да ходя на сок в парка на караваната и от там се запознахме и после не исках да си тръгвам. smile Предполагам, че като има деца е интересно и вълнуващо.

 Да, на Икеа и ние имаме и добри, и лоши попадения, та си е и до късмет, ама да се надяваме, че сме късметлии.good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines