Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:33:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40374 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #15 -: юни 01, 2021, 11:51:12 »

Ти си си била абсолютен наглец с 0 коментари преди това.  funnytooth funnytooth funnytooth

Нали  blush blush blush Тогав не разбирах, че е свещена глупост lol lol Гледам там форум, пишат си разни хора, водолейска му работа lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 01, 2021, 12:15:44 »

Наде, честито синичко!  heart heart heart

Хахаха и аз не го помня това.
Помня, че по едно време имаше идея темата да е в скрити, за да не чете всеки, ма отпадна като предложение.
Това време направо ме побърква, едно пе ли е някво смотано и отпаднало, а то и така се е стъмнило, сякаш апокалипсис идва! Ще ми прецака всички планове за довечера и ще откача. Дано поне ако се прецака днес, до неделя да сме си 2 в 1 и събота да го компенсира е с преживяване.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: юни 01, 2021, 13:24:50 »

А такааааа, казах ти, че за момче те глася, да се радва таткото, Наде! yahoo
Ами, ето ви я историята в официален вид Wink. Имаше и доста писаници на лични с обяснения и разяснения, разследвания и мнения, ама тях вече не ги помня с точност.
Предисловие: От разни сайтове и блогове бяхме хванали, че ни крадат истории, интересни коментари, имена на деца, ама 1:1. Бяха се появили и тролове, дето хейтят и си навират носа, където не им е работа и бяха заплашвали съфорумки на лични. До темата имаше достъп всеки, независимо дали е потребител, или чете като гост. Да вметна, че има опция, отчитаща колко потребители и колко гости са прегледали написаното и по онова време гостите рязко се бяха увеличили. Месеци преди това обсъждахме, че е добре да скрием месечната тема за да сме сигурни, че ни четат само потребители, за които все пак знаем нещо и имаме връзка с тях във форума или мейл, както и че можем да поискаме да бъдат блокирани, ако прекалят.
В майската тема лично аз хванах казани мои думи в материал на известна блогърка, дето просто нямаше как да са нейни и реших, че е крайно време да скрия темата при бебешките, щом и други се чувстват некомфортно.
Речено - сторено, на 01 п снах новото заглавие и го запазих като скрито. Имаше отговори, 3-4 бяха писали, всичко нормално. По едно време, гледам, хоп...още една юнска тема, създадена от чисто нов потребител, без нито един друг пост, ей така... И със завидно самочувствие laugh Че и други бяха отговорили funnytooth. Естествено, конспираторът в мен реши, че това е усетил се шИпион Wink и помолих старите кадри да пишат в скритата тема.
Да, ама кой да се сети, че се искат повече публикации отколкото имаха няколко пресни булки, та да могат да влезнат там. crazy Започна се едно суетене кой къде може и не може, кое да остане, кое да се махне и
помолих Маги да направи нещо по въпроса. Хаха, ама тя нали е над нещата и изобщо не и се иска да се занимава с клюки и сплетни, първо ме сложи на място, че ако искам да не ми четат нещата да не ги пиша и че няма излишно свободно време за глупости. good smile МериМи тръгна и тя да се обяснява и доказва и съответно отнесе изтриване на нейната тема blum.
В крайна сметка месечната тема отново си дойде като общодостъпна, Маги прехвърли и обедини всички постове и още по обяд духовете се успокоиха и някои дори нищо не разбраха. Wink Аз известно време се старах да внимавам какво споделям, но после го ударих пак през просото.  smile Времената тогава бяха различни, бяхме много хора, някои си бяха по- близки и имаха връзки във ФБ. Сега почти си знаем и кътните зъби, някак сме като семейство и си имаме доверие, че казаното във форума си остава във форума.
Съвсем скоро намерих моя идея за разказ на блогърка, която вече продава собствена книга. Да и е честита, даже се радвам, че съм вдъхновение за някого Wink.
А, забравих да спомена, че в търсачката тогава изрази от форума излизаха почти веднага след на мамата, ако бяха в общодостъпните отдели.
Булка, направо им се чудя понякога и на двете страни за отношенията, все едно не е ясно, че големите дърпат конците blush
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #18 -: юни 01, 2021, 13:41:36 »

По едно време, гледам, хоп...още една юнска тема, създадена от чисто нов потребител, без нито един друг пост, ей така... И със завидно самочувствие laugh Че и други бяха отговорили funnytooth. Естествено, конспираторът в мен реши, че това е усетил се шИпион Wink и помолих старите кадри да пишат в скритата тема...
...МериМи тръгна и тя да се обяснява и доказва и съответно отнесе изтриване на нейната тема blum.
В крайна сметка месечната тема отново си дойде като общодостъпна, Маги прехвърли и обедини всички постове и още по обяд духовете се успокоиха и някои дори нищо не разбраха. Wink

Свекърва, само да внеса някои леки корекции blush Не бях чисто нов потребител, имах над 30 поста, но в сватбените теми и 0 в месечните lol lol Да, накрая Маги обедини двете теми с всичките им коментари в една  Girl_hide

Виж тази предистория не я знаех в толкова подробности shok Чак книга на твой гръб angry Е то нормално защо във ФБ групата може да се пише повече. Ама от друга страна пък така форумът наистина ще си отиде. Лошото е, че много лесно можеш да установиш кой кой е, само да хванеш един във ФБ с публични приятели и оттам насетне е лесно разплитането.

ЕДИТ: Самочувствието ми все още е завидно, виж това не се е променило lol Макар че пострада леко за една година blush
« Последна редакция: юни 01, 2021, 13:48:14 от marry_me » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #19 -: юни 01, 2021, 13:46:29 »

 Привет!

 Честит да е празника на всички ни, да сме здрави и да се подмладяваме покрай деца и внуци.
Булка, честита ви годишнина! Токев и на мен ми е любимец и от тия по-гурме ми беше харесал доста, когато обикаляхме всичките. Скоро и ние имаме годишнина. Искаше ми се да идем в Риу Правец, ама точно за деня няма свободни места. Или ще идем други дни, или ще си заложим на Старосел пак.
 Аз пак къде съм спала с тия драми?!
 Вчера бяхме на ресторант, че свекъра стана на 70. В много тежък период са с големи разправии покрай брата на ММ и беше много измъчено цялото нещо. Явно ме хвана от настроението днес ми е едно протяжно и нищо не ми спори...

Наде, честити сини гащи. Аз в ранни месеци не вярвам на пол, че Ж. беше Калоян до 6ти месец, ама да е здравичко и безпроблемно да си го носиш под сърце!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 01, 2021, 13:47:59 »

Мерими, напротив. В темата във фб не се споделят много лични неща, имам прекалено много хора които не познавам, плюс 2-3 енергийни вампири които индиректно премахнахме оттук. Та по скоро тук съм склонна да споделя.
Скандално е било lol , ма типично за водолей с фристайл стил lol - рас, прас, готово .
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: юни 01, 2021, 13:49:19 »

Бе, дип си беше нов, не си мисли, че не те разучих още тогава.... blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #22 -: юни 01, 2021, 13:53:50 »

Ааааа бягай бързо да ми видиш постовете отзад напред и ще видиш, че имам и преди 1-во юнския летящ старт lol

Едит: Проверих си ги, имала съм 43 lol Какъв шИпион Girl_hide Аз шИпион lol Аз - шматарон lol lol

Еми, пък аз нали съм без ФБ вече трета година карам yahoo И си мислех, че там пишете повече, затова тук е рехаво. Предвид и по-голямата видимост на написаното.
« Последна редакция: юни 01, 2021, 13:58:09 от marry_me » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: юни 01, 2021, 14:08:52 »

Така де, това хич не е бройка за човек, дето ври и кипи във форума.  funnytooth Писала си само в сватбени теми, общи положения. Wink
Мили спомени са това  heart.
В началото беше така, новите обикновено все се намираше кой да ги представи в седмичната /по едно време беше и седмична/.
Не, книгата не е на мой гръб, някои идеи е взела за разкази - за турската баня, за невъзвръщаемите инвестиции, за галеното название на нас с брат ми "кучета" от родителите ни, за случайностите кого къде можеш да срещнеш, за смешни ситуации ученик- учител и разни такива. Последното беше за пандемичните коридори, че мога пари да вадя така, като влизам да купувам по поръчка дефицитни стоки на по- млади Wink
« Последна редакция: юни 01, 2021, 14:19:47 от svekarva » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #24 -: юни 01, 2021, 14:12:25 »

От друга страна виж аз колко хубаво съм се самопредставила blum Разбира се, че са мили спомени. Всеки свързва с нещо присъствието си тук smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 01, 2021, 14:28:10 »

Така де, това хич не е бройка за човек, дето ври и кипи във форума.  funnytooth Писала си само в сватбени теми, общи положения. Wink
Мили спомени са това  heart.
В началото беше така, новите обикновено все се намираше кой да ги представи в седмичната /по едно време беше и седмична/.
Не, книгата не е на мой гръб, някои идеи е взела за разкази - за турската баня, за невъзвръщаемите инвестиции, за галеното название на нас с брат ми "кучета" от родителите ни, за случайностите кого къде можеш да срещнеш, за смешни ситуации ученик- учител и разни такива. Последното беше за пандемичните коридори, че мога пари да вадя така, като влизам да купувам по поръчка дефицитни стоки на по- млади Wink
Свекс, както го описваш не е ок да ползва ключови изрази. Защо не й пишеш едно съобщение? Колкото да се препоти?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: юни 01, 2021, 14:37:35 »

Честит ни нов месец!  give_rose Да сме здрави всички и с акъла и енергията си, за да помним такива неща като на Мери ми Wink

Аз нейното го помня. Помня обаче, че беше тъкмо набрала инерция в сватбените и изведнъж настана някаква суетня около месечната lol Докато разбера какво, Маги беше строила двете редица в права линия  tease

Свекърва, Кумчо Вълчо се отлага  sad
Вчера Дребния си го прибрах кашлящ отново. Днес бяха с баща си, после го взех аз. Такава крива серия е, че... Сега нищо му няма, но сутринта е като дърт тютюнджия pardon

Наде, интересно дали ще е в синьо или в рокля накрая. И аз на предположения не вярвам  Wink

Булче, честита годишнина!

Днес е вторник - денят, в който и шефът иска петък да идва. Не мога да си събера ума след работа, така че може да съм пропуснала нещо.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #27 -: юни 01, 2021, 14:41:32 »

Дано и сега чета въпросната персона beating Ама щом си го е позволи, значи първо няма свян, второ най-вероятно нейната аудитория не е от форума и може да си го позволи, без някой да я упрекне в заимстване на идеи. Абе и аз бих й казала в прав текст, че не ми е приятно.

ПЕРСОНО, чети, не е хубаво това beating diablo

Али, а ясно ли е за кога се отлага, много тъпо за децата sad
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #28 -: юни 01, 2021, 14:49:47 »

Малее чакайте сега смешно ми стана хахах, това е първата тема в която съм се разписала, юни 2016та. Смятайте каква съм клюкарка  laugh

Цитат
Булка, направо им се чудя понякога и на двете страни за отношенията, все едно не е ясно, че големите дърпат конците blush

Сега да не лъсна и аз по жълти новини, ама хич не са големите които дърпат конците, а нашите и вашите се скараха, та има малко на ти куклите, дай ми парцалките. Понеже нашия е от моя град, и там родата се познават много добре с него и са свързани и знам някои предистории, не си уважиха и двете страни едни сделки и уговорки и направиха панаир.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #29 -: юни 01, 2021, 15:02:41 »

Булче, не бих зачекнала аз темата, защото е деликатна за много хора. Обаче наистина не разбирам съседите, имат толкова вътрешно етнически въпроси за решаване. Имат потенциални териториални претенции от Албания и Косово вбъдеще като конфликт. А се хванаха за спор и да дълбаят в нещо, което в генерален план за вбъдеще е по-малко значимо, от това което ще им поднесат другите съседи blush На половиНа родът му е от Велес, във Велес има училище на негов предшественик, а из цяла Македония има и улици на него име. ПоловиНът има запазен архив със семейни писма, плюс има книги писани за тях. За да съм откровена тези хора са защитавали каузата за единство към България и то от края на 19-ти век до 30-те години на 20-ти век. Лично за себе си аз нямам против желанието на съседите да имат самостоятелно развитие, нека го имат, не виждам кой и какво им пречи. По-скоро наистина не разбирам защо при всички други потенциални конфликти пред тях се набляга точно на този. Или и това си е политика сега експлоатираме това, а като назраят другите тогава те.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines