Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:00:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40967 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #135 -: юни 11, 2021, 13:03:33 »

Всъщност хотелът е отворил онзи ден и никой не беше наясно в началото. Днес нещата са много по-добре. Храната е страшно вкусна, всичко е прясно. Много е чисто!
Плажът е страхотен, ама то тук открай време е така. На Слънчев бряг сме. Не споменах. Морето е тепсия. Водата е прозрачна. Има живи рапани, миди и рибки на стада... Неща, които ги бяхме забравили.

Виви, става дума за двойна врата между две съседни стаи. Сега са заключени, но по принцип можехме с нашите да сме така и децата спокойно да ходят напред - назад. Гледам как хотелът е строен с мисъл и размах - големи стаи, големи бани, широки общи части. Примерно семейство с две - три деца може да не взима апартамент, а просто две съседни свързани стаи. Това не е много често срещано.

За Австралия не знам, но на майка приятелка е от много години в Нова Зеландия. Просто по-влажен, но сходен на нашия климат. Пътуването е 23 часа по летища и въздух.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 11, 2021, 13:16:42 »

Аз също бях много За живот в Канада, ама тогава пуста ми влюбеност и младост. Зарад мъже големи грешки съм допускала. crazy
Иначе напук на гадната седмица и сополите, съм си улучила и трите тоалета които си поръчах. Реших да са повече, но по-евтини, ако се нацапам на събитието, или стане хладно, да имам опция и гащеризон. Остава обувките, ма тия от Стило се оказаха несериозници и не ми ги пратили, та се разкарвах напразно до еконт.
beating  Ще кажеш че толко работа имат... Ма нейсе, то ще си проличи кои бизнеси ще излезнат от Корона кризата и кои - не.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 11, 2021, 14:16:36 »

Здравейте!

В Австралия не мисля да стъпвам, прекалено много гадини.
Имам позната във Ванкувър и ми изглежда прекрасно място. Ама нашите няма да преживеят да отида толкова далече. А аз не обичам да летя. Та за сега си оставаме в Австрия. Само дано науча някога немския.

Адиктед, ние сме със спалня brimnes от ИКЕА. И подматрачната и матракът са от там и сме много доволни. Имаме и единично, което става на двойно също бриммнес и също удобно. Една седмица сега спахме на него.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #138 -: юни 11, 2021, 14:22:19 »

Панди, точно Brimnes и ние искаме и то и спалня, и единичното, ставащо на двойно за детска/гостната. Мин седмица като гледахме на място мина една дама и както го гледахме ни каза не го взимайте, моето се счупи бързо и останахме малко разколебани. Малкото по принцип ще се ползва рядко двойно, но все пак не ми се ще да вземем нещо, дето скоро ще е на трески. Добре, че даде мнение Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 13, 2021, 11:27:07 »

Здрасти!
Много далече сте се запътили. А на мен ми се вижда сложно дори квартала да сменя, ама навик   pardon
На мен дните ми минават толкова бързо, че не се усеща кога ставаме и кога лягаме. Много бързо расте това дете. Онзи ден бяхме при Милена на сесия, чувствайте се поздравени от нея.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 13, 2021, 12:27:09 »

Рат, как сте в къщи?Как са господина и малката госпожица?Свикват ли един с друг?

Аз работя яко тия дни, то няма да изненадам никой.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: юни 13, 2021, 12:30:35 »

Рат, вчера видях снимка на едно новородено момиченце при Милена и толкова ми заприлича на Ники и теб, че направо я попитах дали това не е бебе М. Каза, че е бебе Р., хаха и да чакам скоро и вашата госпожица. Ама същата уста и очи като вашите, с коса, голяма сладурана. heart Само фактът, че е нужно време за обработка на снимките ме кара да вярвам, че бъркам  funnytooth
Наши приятели, на които сме гостували в Слънчев бряг и имат там апартамент, в момента са там. Казват, че наистина едва тази сидмица нещата са живнали и е пълно с туристически рейсове по големите хотели. Очертава се по- добър сезон от миналогодишния. Дано е така. Гледах доста големи отстъпки в цените. Хранене по заведения обаче казват, че е невъзможно, защото все още не работят, а тези, които работят били безбожно скъпи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 13, 2021, 13:46:58 »

и на нас яко ни пушат главите като на Маги, довършваме сто неща до края на месеца, за да може да отидем на двете командировки плюс юли на море. Днес успяхме да отметнем две основни задачи и сега заслужено си метнахме омлет пред телевизора, гледаме жената Чудо. Приготвих маса багаж, намерих си и сандалите на село, май няма да купувам още.
децата растат много бързо първите две години, поне аз така го усещах. напоследък пак е почнал да влиза малкият в няква фаза на драка, много дразни баща си, да видим аз докога ще го издържа преди да направя радикални възпитателни промени още един път. beating
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 13, 2021, 14:58:46 »

Здравейте!! Залипсвахте ми и тъй като сега събота и неделя повече се намира време, та наминавам smile

Много ми се ходи на море, ама много! Решила съм да изненадам милото за рождения му ден, който е накрая на месеца и ще си откраднем 4-5 дни на любимия Ахтопол smile После юли ще си чакам основното море, ама как ми се ходи поне за 3 седмици...

Иначе доста събития напоследък около мен. Мина ми рождения ден онзи ден, бяхме си само семейно, планувала бях да направим голям излет с приятели на язовира, но прогнозата ни отказа. За пореден път обаче си се убеждавам, че не обичам личните ми празници и събития да са с много хора, доста по-комфортно ми е да съм само с най-близките си.

В университета трябва да приключвам тези дни, днес давах заверки и най-после ваканция!

Другото е, че най-после започнахме строежа на къщата! Направо си мислех, че няма да го бъде, колко чакане изчакахме... Надявам се сега да вървят нещата по-бързо и безпроблемно.

Предстоящата седмица ще ми е плътна, та както цяла година нямах никакво общуване, сега за последния месец наваксах.

И си чакам лятото, иска ми се да се оправя вече времето! Вие планувахте ли вече почивки?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: юни 14, 2021, 07:54:03 »

Здравейте от родна земя!
Снощи се прибрахме благополучно след Н часа път. Как няма една година, в която да има магистрала от-до без да те свалят, качват и обхождат през селските пътища?!  pardon В комбинация от дъжд хич не беше приятно.
Добре, че бяхме тези дни там. Натоплихме кокалите! Придобихме цвят и поне мисловно витамин Д.
Свекс, да, факт. Заведенията, които работят, са не повече от 30% и работят на международни цени. Всички групи ги гледам бяха с гривни, т.е. инклузиви разни. Основно бяха украинци и не изглеждаха богати туристи. В същото време бяха доста дисциплинирани. Иначе там видях царството на марките! Това Луи, дядо ви Карл, Долче, Габана и всичките им побратими се продаваха по луксозни и неугледни сергии. Мъжо реагира: А дали може да си купя нещо немарково оттук?  funnytooth

Нас вчера ни изненадаха. Малко преди основното море кумците имат годишнина. Решили да се съберем плюс няколко техни приятели пак по южните земи - при силната ракия и лютите жени, както кумицата каза. Ще се събере път, но пък са хубави поводи!

Скоро мъжо има рожден ден. Идея за подарък нямам абсолютно никаква!  tease

Успешна седмица на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 14, 2021, 08:29:37 »

Добър ден и от мен.И ние започваме ударно седмицата с работа и пак работа.То като станеш на една възраст няма друго интересно около теб.

Али добре сте се разнообразили и хубави емоции предстоят.

хубава седмица момичета!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #146 -: юни 14, 2021, 08:31:56 »

Привеет!

Добрах се и аз до тук. Току що изпратихме Звяр на лагер, направо така съм се стегнала и се надявам да си изкара много хубаво  heart. 16 деца са от неговата група.

Петък заминахме с девойките на спа във Велинград,без деца, без мъже. Е няма такъв кеф, толкова се размазахме че ни втръсна от лежане и мотаене по спа-то, като затвърдихме всичко с Балийски масаж с масажистки от Бали. За пореден път се убеждавам че от този хотел няма по-хубав, то обслужване, то храна, то спа всичко беше на много високо ниво, но особено за храната нямат равни, всичко им е местна продукция. Само ще ви кажа че имаха толумбички с ванилов крем пълнеж потопени в шоколад... Не знам колко кила качихме... Аз имам 20% отстъпка от работа там и излиза на много на оферта. Единствено събота след обед се напълни с местни от града, малко цветни, но много издокарани и възпитани.  

Чудим се на едно море края на месеца и ние, ама нещо не сме се организирали още.

Бубе честита първа копка!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #147 -: юни 14, 2021, 09:14:21 »

 Привет!

 Всички сме на една вълна явно.Организирахме СПА-то за годишнината, но от снощи имаме уговорка и за уикенд в бунгалото на наш приятел в Приморско.Веднага след СПА май ще палим към море.Даже второто ми е по-вълнуващо честно казано. Мислехме да вечеряме на датата при Андре Токев, но случайно преди седмици видях репортаж за морски ресторант в Бургас. Мислех си, че никога не съм спирала в Бургас, но сега може би ще направим един обяд точно там. Много се развълнувах.tease

 Иначе разходки, ремонти... но интензивно ще е лятото де. Днес ще поръчваме първите мебели и въобще трепети.

Бубе, честита първа копка. Изпуснала съм къде ще строите около София или? Дано бързо и качествено напредвате!  good

Хайде спорна седмица!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: юни 14, 2021, 10:06:21 »

Еха, браво на вас, бързо се връщате към новото старо! heart  Wink Аз още стъпвам плахо, предпазливо и притеснено, но е от възрастта сигурно crazy.
НИ1 и те го карат поетапно, вчера се хвалиха, че вече канили гости в дома си, на отворени прозорци. И то само едно семейство близки приятели, ваксинирани при това. Хич не им бяха лесни месеците на изолация, много ограничения спазваха, особено с втората и трета вълна.
НИ2 наваксват с отменени сватби и тази седмица е на две ергенски партита. Спазват си традицията да са в чужбина и хубаво, че са все комшии, не много надалече. Другия месец са и двете сватби, в един уикенд, на две различни места и май хич не му е леко да съчетае присъствие и на двете, при положение, че са от различни компании, но на близки приятели. Младоженците живеят и работят в чужбина, булките са тамошни, но ще правят в България тържествата заради свободния режим тук. Разбрали са се без подаръци, ама никакви, даже и пари не искат. Достатъчни били разходите, които гостите поемат по път и присъствие. Не зная дали е някаква мода, но ми харесва по принцип.
Бебе З. го видях на бургаския пясък, цялото полепено с него, под чадър, с памучна рокличка и е ясно, че няма да носи ни бански, ни шапка, ни очила, ама това е. Wink
Булка, не се притеснявай, добре ще му е на детето. На планина ли са някъде? Той много рано тръгва самостоятелно, тъкмо да свиквате и вие, че ви е пораснало момчето good
Родният провеждат събранията, отложени от тази и миналата година, та непрекъснато е по командировки из селца и градчета в областта. Беше и в София на спявка при шапката, хем да им набият чемберите, хем и да си кажат дертовете, дето столичани няма как да разберат. Народът зверски е закъсал с пари, тегли заеми и затъва още повече, като в същото време нищо не произвежда по дворовете, освен ракия. Даже и вино не правят, че по- трудно и няма къде да го продадат. Правете си сметка какво пиене е по малките населени места crazy Притеснявам се и че огромна част от хората не са ваксинирани и не желаят да го направят по неизвестни причини, пък по събрания се събират в затворени помещения, карат се, гласуват и са набутани един в друг. Вече нямам сили да се противопоставям, пък и никой няма да ме слуша, та само се хабя nea
Хайде, хубав ден и успешна седмица да ни е, че нещо пак взеха да се местят и застъпват планетите Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 14, 2021, 11:25:13 »

и тук като миналото лято, вече разговорите съзнателно или не, са прехвърлени от короната, на морета и почивки, така че вече официално вчера забравих да си сложа маска влизайки в Била. Най интересното е че и на половинката не му направило впечатление, та не ме подсетил. Сетих се доста по късно сама. явно наистина сменяме вълната и минаваме на друга.
аз си уговорих балеаж в русе на много по добра цена от софийския, да видим ква ще я свършат докато съм там.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines