Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 11:27:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 43608 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 08, 2021, 09:12:43 »

аз съм много крива, явно съм пред цикъл, плюс че сополът отново ни е гост.  nea Естествено че точно днес ми се очертава и работен в голямо количество.  pardon
Имам да предвидя сто неща, имаме и на близки хора сватба за посещение в скоро време, там също бая неща искам да направя като хората. Предстоят и хиляда командировки, детето се чудим как и кой ще взима отпуски да го гледа от близките... Всичко е буквално на косъм -единият ден в Русе, на другия тр да сме в друга държава... crazy Един билет да отменят или нещо да се скапе и отива цялата организация че и пари.. Ма квото дойде. Поне короната на това ме научи- планирам, но не се надявам. Просто чакам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #106 -: юни 08, 2021, 09:51:01 »

Момичета, дайте идея от къде да поръчам нещо за благодаря на мед лице. В Бургас е, но знам че много фирми имат доставка из страната.

За Коледа бях поръчвала на нашите разни кошници и не бяха зле, но знам, че тук ще има някой с добра идея. smile вчера питах зълва ми, предложи да взема бижу, ама за мен това е много индивидуално не се наемам, другото беше букети от цветя от плат, но това ди е прахосъбирачка за мен.

Успях на свекс да прочета коментара за подаръка, ако някой ми прати нс мен такова съобщение доста ще ме натъжи, писано е да обиди общо взето.

« Последна редакция: юни 08, 2021, 09:52:36 от Vivi20 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 08, 2021, 10:24:49 »

Може гифт карта или ваучер за определен магазин.Другото е букети от бонбони например, хубава торта или персонализирани бонбони и сладки.Има такива с надписи и т.н.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 08, 2021, 10:44:22 »

Виви, наскоро си говорих с един хирург. Каза че определено много се радват на кошница с плодове, защото иначе нямат време и ядат сухоежбини. Бонбони са им писнали.

https://podari-buket.com/bg/category/63/доставка-на-кошници-с-плодове-в-пловдив-софия-варна-бургас
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #109 -: юни 08, 2021, 12:04:05 »

Привет!

 На нас интернета ни гръмна преди 1 час. Сега хем трябва да търся интернеткафе, хем да не се отдалечавам, че ако дойдат да мога да притичам... сложна задача. Вчера слушах за ретроград, ама не се впечатлих. Е, днес ми се струпа на главата.
 
 И аз съм за ваучер или кошница с нещо. На моята АГ й правихме златна висулка по наш дизайн, изглежда като сърце, но е все едно направено от лекарски слушалки и вътре в центъра има малко ембрионче. Аз обаче имах инфо какво носи и сега винаги като се видим е с него, та... явно много му се е изкефила. heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 08, 2021, 14:33:11 »

Здравейте smile

При нас нищо интересно.

Днес купи на Бамбук такъв бански с тениска. Много тъпо съобщение и още по тъпо, че не обличат детето. Аз много държа да се носи шапка и затова и аз винаги съм с шапка. Бамбук вече си е свикнал и сам си я взема.
Ама все пак не я отписвам майката на бебе З. Тя ако не харесва свекърите си, и съответно да не си прави труда да се опита да хареса и останалите роднини от страната на мъжа ѝ.
Аз в началото се дразнех от някои подаръци от свекървите. Ама го преживях вече. А и след първата година почти никой нищо не е подарявал на Бамбук, та се научих, да оценявам жеста.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #111 -: юни 08, 2021, 15:47:50 »

Виви, като сестра на медицинско лице, също ще ти кажа, че най- добре е живи цветя и гифт- карта или ваучер. Ако трябва да е лично от теб и при положение, че си в чужбина, очакванията са да е нещо тамошно, типично за Англия, което тук го няма точно такова. От една туркиня брат ми има хубав сервиз за турско кафе и редовно се фука с него, от една рускиня пък има стар самовар, от пациетка, която живее в Германия показваше ваза от майсенски порцелан. Той специално много се кефи на домашно вино и ракия, домашни луканки /не яде месо и пие колкото да каже наздраве/и изобщо нещо домашно производство, но това не бих ти го препоръчала, че аз пък им нямам много доверие на такива неща.
Колкото повече време минава, толкова повече се опитвам да погледна през очите на майката на бебе З.  Ами за нея това са хвърлени на вятъра 50лв., които иначе би употребила по по- подходящ начин. А тя като зависи финансово изцяло от мъжа си вече, сигурно и е достатъчно криво, че не може да взима сама решения за това или онова. Както и да е, наистина вече трябва да спра да излизам извън схемата с парите и да правя изненади за спомен blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 08, 2021, 16:14:30 »

Свекс, въобще не я оправда това, невъзпитанието не би трябвало да е свързано с нищо от гореизброеното. Още повече че си дала и пари, въобще няма право устата да си отваря.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #113 -: юни 08, 2021, 16:24:04 »

Благодаря за идеите! Свекс, да хубаво е да е традиционен, но нямам прибиране скоро, а ще излезе златно да пратя оттук. smile ще са цветя и нещо отгоре ще видя дали мога да намеря нещо оригинално, че оснлвно е шампанско и разни бонбони. Еми, кефи ме плодова кошница, но тва дето гледах има вътре ананас и портокали като част от плодовете, предвид как сега е сезон на пресни череши и ягоди ... нещо не ми върви да подарявам тропически плодове.

Адиктед, много як подарък!

Съгласна съм с Еми, че това не е оправдание. Аз съм на принципа, ако нямаш какво хубаво да кажеш си замълчи ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: юни 08, 2021, 18:04:28 »

Виви, да ти кажа какво направих с една доставка на цветя за годишнина от сватбата на сина в Америка, може да ти даде идея как да намериш нещо хубаво: Приятелка в Америка направи поръчката не в международна фирма за доставки, а в местна, после аз и изпратих сумата по сметка. Имаше много по- богат избор и стана съвсем бързо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 09, 2021, 08:01:46 »

Добрютро, как сте?Как я карате?Ние оцеляхме и тази сутрин и аз почвам да се притеснявам как ще се оправяме на есен с една учиничка и две деца на ясла.Направо не знам.

Днес е партито от градината и имат преди това представление.Ще са пак емоции.

Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 09, 2021, 08:56:36 »

Добро утро!
И аз съм в чуденка като на Виви, какво да подаря на док. Нещо нищо не идва на ум.
Маги, бая тегави ще са сутрините на есен, ама дано бързо да влязат всички в ритъм.
Ние вече сме наясно, че има бебе вкъщи, държа ни 2 часа през нощта мирно. Сега всичко живо спи, аз не мига (дразня се на себе си).
Днес ми беше термина и ми малко сантиментално, радвам се че я гушкам, мъчно ми е за корема...
Хайде успешна сряда!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #117 -: юни 09, 2021, 09:23:11 »

Добро утро?
И във вайбър групата за училище тече дискусия какво да се подари на госпожите. Май последно се харесаха гравирани химикал и флашка в кутия. Много красиви изглеждат на картинка. Дано и на живо да са така.

На лекарите в родилното много исках да взема кошница с плодове. Обаче такъв беше моментът - точно преди хубавите череши и ягоди. Пък ябълки и банани не вървеше. В крайна сметка взехме питка (тутманик) и сладки.
Тази зима вкъщи имаше тон ароматни ябълки. Не разбрах откъде  pardon ММ тъкмо щеше да ходи на лекар и пратих една торба на д-р Р. Тя и сестрата постоянно са зимата на чайове и плодове. Много се бяха зарадвали!

От вчера се пери едно слънце при нас. Скоро ще отскочим към морето и имам лека надежда за хубаво време и там.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: юни 09, 2021, 10:14:20 »

Маги, не се притеснявай, все по- трудно става, но като завършат и вторите гимназия ше пееш и ще скучаеш Wink
Много са хубави тези детски тържества за края на годината good Аз нали бях поканена на едно такова, голям смях падна. В най- сериозната част, когато декламираха стихчета за буквите, взе че се пукна един балон от украсата на арката и бабите от публиката подскокнаха. Едва успокоиха ситуацията и отново - пляк, пляк, няколко един след друг гръмнаха. Едно бебе ревна, изпълнителите на сцената си запушиха ушите и взеха да се хилят и настана веселба. И понеже беше в двора на детската градина, с микрофони да се чува по тази причина, такива думички излезнаха от детските устенца, че просто паднах от смях /ама щото не беше мое дете там/. Хаха, учителките се видяха в чудо и една дръпна кабела funnytooth После имаше сценка - първокласник се връща от училище и търси помощ за домашната си. Майката си пили ноктите и говори по телефона, бащата работи онлайн със слушалки и нищо не чува, по- голямата сестричка си прави селфи и заема разни пози и най- накрая бабата написа домашната, докато новоизлюпения ученик беше легнал да спи. Нямаше говор, само мимики, ама да видите какви.... funnytooth Професионалните комици ряпа да ядат. Момиченцето майка, то беше на моята позната, като кръстоса крака, като взе да маниерничи по телефона и да си гледа ноктите... Wink Каката със селфито, позите и муцунките, таткото дето се ядосваше и тропаше по клавиатурата и буташе сина си да не влиза в обхвата на камерата, абе, позната картинка blum
Опасни дечица, ей Wink.
Попаднах там, защото майката е моя бивша колежка и заедно бяхме правили преди време кулинарно детско  тържество, на което показвахме и помагахме за здравословни закуски, което пък се беше харесало да е и като почерпка. Както и преди, настъпи голяма мацаница с едни близалки от банани, но всичко се изяде и народът беше доволен.
Имаше и викторина за пътните знаци и правилата за движение, там също много се смях, ама не успях да чуя и запомня всичко. Започна се с невинното: "Представете си, че цялото семейство отиваме на почивка с колата..." и последваха въпроси като "какво трябва задължително да направи шофьорът в колата преди да потегли" И като заваляха отговори - да си пусне джипиеса, да включи програмата за пътни полицаи, да види дали е взел пари, да види какво има в жабката... и ей такива  Wink По едно време подсказаха, че трябва да си сложи колана и децата бяха много разочаровани, защото бяха превключили от учене към забавление и лиготийка.  smile
Да не си родител, де. Спомних си как НИ1 показваха някаква маршировка и той обърка коя ръка отговаря на крака при тръгване, ама имаше и по- зле от него, приятелчето му, сега изключително добър компютърен специалист в Щатите, размахваше едновременно двете ръце напре и назад funnytooth И сълзи на умиление се леят, естествено Wink
Хубав ден на всички, да се радваме на слънцето, че ей го пак се чакат дъждове. smile
Али, добра ви е идеята за гравирани химикал и флашка good
Не съм се сещала да питам как е в чужбина, ама тук наистина е голям зор докато се измисли нещо за благодаря към доктори и учители. Ами вършат си работата хората, на нас какво ни подаряват като я свършим  Wink. Хаха, не помня дали съм ви казвала, как мой ученик беше станал контрольор по градския транспорт и в знак на благодарност на висок глас обяви, че няма да ме проверява. funnytooth Щях да умра от срам, всички в рейса ме изгледаха странно, а аз си имах билет blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #119 -: юни 09, 2021, 10:49:33 »

А, Свекс!!! Това с билетчето в рейса е велико funnytooth funnytooth funnytooth

Ние сме в един двор с мебелна фирма. Тези дни от "отпадъци", с други думи останали парчета плоскости, колегите сглобиха нова работна маса на колежката. И тя като гракна що само за нея и как моето бюро е малко (пък и ниско)... Единият колега ходи и изпроси още материал. И сценарий измислихме как съм се разсърдила и разфучала tease Та вече имам огромен тезгях за компютър, принтер, касов апарат и цялата бумащина. Смешното е, че новото бюро е в ярко зелено. За успокоение било Wink Та така - почерпиха колегите по някакъв странен начин.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines