Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 00:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 40960 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 27, 2021, 09:28:33 »

Добър ден!
Маги, сложи си ги на....
Аз втора вечер заспива с кокошките и пак не съм съвсем в час през деня. Вчера успях да по изчистя и да оправя у нас. Ама днес ми се лежи и мисля да не пипам много много.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 27, 2021, 09:54:32 »

Рат, аз едно че легнах късно, второ че вчера бяхме с две деца вместо с едно, че взехме и племенника на половинката. Е, определено с  такава малка разлика не бих имала деца pardon , скапахме се, децата обаче са спали и двете като утрепани нощеска lol
Иначе бях на лазерна в салон по препоръка на Булката, ще дам отзиви като приключа, от следващия път ще включа и интим зона.
мисля си за балеаж нейде но не съм доволна от последния салон, а моят фризьор не е в БГ. Салон да препоръчате, достъпен с метрото?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #227 -: май 27, 2021, 10:27:25 »

Привет!

Маги, най- обичам така...само акъли и претенции. Не знам как си се захванала, аз още в гимназията се научих да не си предлагам услугите и оставях организационните неща на тия дето имат претенции. Верно от много проактивна преди това после изглеждах средна работа, ама важното е да ми е спокойно и да нямам конфликти.Ще мине и децата ще се радват на всеки вид разнообразие, ама майкитеее..

 Рат, сега ти погледнах лентичката и се развълнувах*INLOVE* Почивай си smile

 Еми, и аз ще се ослушвам за лазерна, хич не съм ориентирана, но не ми се занимава с епилатори вече. Защо бях останала с впечатление, че не е добре да се прави лятото? Аз може да съм в грешка- не съм се задълбочавала. Около нас има 2 фризьорски салона дето май са добри, че и аз трябва да се вкарам в ред в главата. Нали имам нещо като роднина дето прави фолкаджийките и разни други звезди и гледам той като прави семинари кои присъстват от професионалистите. Обаче все ме е страх, че ще ми отрежат главата с цена. biggrin

Булка, да и това ми е изискване- или да е наблизо до България или да има лекар в хотела. Предният път нямахме никакви проблеми, ама знае ли човек...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #228 -: май 27, 2021, 10:36:57 »

Привет

Днес и майкиНИ е на ваксина. Както беше против, вчера подскачаше от радост, че даже и гръТско море обмисля, че имат ваучер останал от миналата година.

Ай Маги, вижда им се края. Дано случиш на добри в училището!

Еми ще питам кой препоръчваше моята колежка там, тя всяка седмица висеше в салона за прически и бои. Иначе с две ръце препоръчвам моето момче, ама не е близо до метрото.


Адиктед ок е, трябва да не се излагаш само седмица на слънце, демек ако правиш крака, ще ходиш с шалвари, също не трябва да имаш тен. Иначе за интим, подмишници, там слънце не припарва хахах

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #229 -: май 27, 2021, 10:40:32 »

О, и аз се научих в гимназията да не се занимавам с хора lol В университета пък съвсем бягах от такива неща.
За детската градина ние нямахме време за организиране и съответно за разправии. Отвориха ресторантите и решихме кога, какво и защо много набързо. Сега за края на първи клас е голяма суетня от някои родители от март насам  girl_impossible

Адиктед, фотоепилация не е ок лятото. Лазерната няма проблем. Единствено не е хубаво същия ден да си на плаж примерно.
За Пловдив мога да ти препоръчам място и не дерат кожи. Въпрос е вече дали ще можеш всеки месец около дадена дата да пътуваш.

Чакам края на работния ден и да довършвам Кумчо Вълчо, че времето си върви. Дребният кандиса на костюм, когато си видя опашката. Сега за разсънване и за заспиване слушаме Мими Иванова и Развигор Попов tease tease tease
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #230 -: май 27, 2021, 16:00:00 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Еми, надали ще тръгвам да списвам травъл блог, мързи ме blush Там си иска доста желание и време  Girl_hide

Панде, сещам се за поне още 20 за призоваване, които през годините на мен са ми били интересни Girl_hide Тези хора няма ли пак да се женят или хайде да не е с грубо, да бременеят. Макар че не съм сигурна кое от двете е по-грубо  blum Лошото е като минем 45, тогава с какво ще се призоваваме girl_impossible

Али, а по какъв повод дребният ще е Вълчо?

Маги, нали знаеш, че това след известно време няма да ти е фактор, въобще хабеното на нерви по такива персони е хвърляне на вятъра на ресурс - ментален и емоционален. Знаеш ли колко хубаво звучи в главата едно: "Ма*ната ви!"  good

С лазарната си реших всички ядове 2019-2020 началото. Не съм ходила на поддържащи повече от година, ама все не остава време, а и почти няма за кой да ходя.

Това време пак ми лази по нервите, толкова ли е трудно да задържи над 24 градуса поне за седмица и да не вали. Кокалите ме болят вече по цялото тяло. cray
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #231 -: май 27, 2021, 22:08:18 »

Малко смотано и нескопосано ми се получават коментарите в работно време, само аз си знам какво е искал да каже авторът lol

За лазерната, защото и преди сме го коментирали, много е хубаво, който може да си го позволи, да го прави. Това е инвестиция за поне 5 години напред. Моите процедури ги правих в Мърфи, там апаратите са много висок клас и в двата салона. Обаче и зад апаратното устройство е много важно Girl_hide Операторът трябва не просто да пусне машината, а да нагласи вълната на импулса според индивидуалните нужди на човека. Мен първо ме почнаха с импулси, които са по-широки, но по-плитки. Това е степентта, където движат главата много бързо. После имах процедури с дълбок импулс, гледаше къде има корен на косъм и един по един ги облъчваше. На мишниците имам 6 процедури от преди повече от година и половина последната. В момента имам макс 5/6 косъма на всяка. А те са едни вяли и тънки. Минавам ги с бръснача на 2/3 седмици веднъж. На интим направих само 5 процедури, една ми остана, но моята козметичка напусна и така не ги довърших. Въпреки това съм дооооста добре. Ръце и крака не съм правила, заради проблемни бемки. Обаче на тях имам от преди години над 10 курса фотоепилация, та съм голям плешо lol

Като цяло и аз като Пандата, ако не сте разбрали, препоръчвам апаратите на Мърфи, макар че не познавам сега козметиците lol Забравих да кажа, че техните апарати са с изстудяваща глава, та не пари, не пуши и не миреше lol

За фризьор мога да препоръчам моята, ама не е много бюджетна. Иначе в салона й се плаща с карта и в брой. Определено е по-евтино отпреди, но преди тя работеше в известен салон, а сега си е соло, та идва значително по-поносимо. В Хиподрума е, точно на изхода на метростанция България, много комуникативно място. Рони, на теб би ти било удобно на новия апартамент girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 28, 2021, 08:24:48 »

Добро утро!
Как сте петъчно? Какво ще правите почивните дни?
Аз отдавна се чудя на лазарна епилация, ама още не мога да се навия. С епилатора сме най-добри приятели за сега.
Желая ви спорен петък и приятна почивка! А дано и времето да е хубаво почивните дни!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #233 -: май 28, 2021, 08:40:54 »

Рат хайде да раждаааш вечеее хехеххе  tease, ти и да искаш, няма да можеш лазерна, че не се прави на кърмещи. Иначе както и Мерито е казала, забравяш за бръсначи, епилатори и всичко. Това да се скубеш постоянно ми е ужасно, тук е друг левъл и си заслужава всяка стотинка. Аз направих 5 процедури.


Мери if you don't mind me asking, соло ли си? Иначе за травъл влог, дааа, улавяш красотата на местата с думи, подобно на свекс, тя го умее същото, да хване момент от ситуация, място и да ти го пресъздаде, ама сега съм убедена че влагаш тези усилия в мейли и договори  pleasantry

Мале ако някой беше подразнен на ситуацията от детските градини, това което става с първи клас е пълен абсурд!  Така се радвам че тази година не кандидатстваме и се моля догодина да са поизчистили абсурдите... Че иначе почвам да обикалям на свекърите съседните блокове за адрес! beating
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 28, 2021, 08:55:41 »

какво става с първи клас, я раздуй?
много ще се радвам да спра с епилатора, врастват ми се бая косми..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 28, 2021, 09:02:40 »

Привет.С бебетата и каката в къщи не мога да стигна до тук.Задачата ми днес е да намеря място на планина около нас за почивка.мислех да запазя там където бяхме миналата година, но греда, не предлагат двойните къщички.Сега ровя и търся нещо подобно.

На каката съм пуснала документите в две училища, мисля че и на двете места е приета и като вземем удостоверението отивам и я записва.Ама при нас както казах е лесно.В София трябва да питам сестра ми, как е с племенницата, че там е някаква каша.

Аз тоя път тия родителки само ги наблюдавах от далеч.Нямам време и нерви да се занимавам с тях, но ме изумява човешката наглост.И се опитваха да ми вменят на мен и на още една майка, че сме длъжни да го организираме това празненство.Направо ги пратих да пасат....Ба си наглите същества.Накрая ще бъде на датата която другата майка предложи, за сега две деца няма да могат да дойдат, ама да ви кажа с тях все проблеми сме имали, та няма да страдам никак за тях и родителствата им!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #236 -: май 28, 2021, 09:44:50 »

Мери if you don't mind me asking, соло ли си?

Булче, на кой фронт lol Виж в глават си определено не съм соло, там бръмбари и мишки да искаш lol За статуса с половиН също не съм соло, имам си половиН blush

Всъщност като се замисля и като прочетох Булката като каза, че си влагам дар словото в писане на мейли и договори (което е факт, щото междувременно тази нощ писах договор за Щатите до 2 без 20 по нощите), та... Наистина да взема да тегля две майни на корпоративни свят и да почна да пътувам, ще пиша блогове (по на Еми идеята), ще правя клипчета, ще го изпипам да е готино... Може и да пробвам, имам някой скатан лев, защо да не го вложа да развивам себе си в сфера, която обичам. Ако се справям добре, все ще си намеря и рекламодатели - хотели, резорти, туристически агенции... Ама за да станеш профи се искат много усилия. Опциите са или зарязвам текущото и се отдавам на това начинание, или просто го правя като хоби, развивам бавно и каквото стане huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif

Сега ще имам хляб за размисли и страсти. Скоро махам и брекетите, ще си правя бондинг с избелване на първата фасада и ще съм американ смайл funnytooth funnytooth funnytooth Пълен маркетингов продукт lol lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #237 -: май 28, 2021, 09:48:12 »

Булче, на кой фронт lol Виж в глават си определено не съм соло, там бръмбари и мишки да искаш lol За статуса с половиН също не съм соло, имам си половиН blush


Цитат
С лазарната си реших всички ядове 2019-2020 началото. Не съм ходила на поддържащи повече от година, ама все не остава време, а и почти няма за кой да ходя.

хахах аз заради това  blum, ама ретроградния идва и предполагам че не съм разбрала, че няма космАлаци, а не половиН
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 28, 2021, 10:03:20 »

Кога почва тоя ретрогаден пак бе? Изпуснала съм.
Рат хайде да раждаааш вечеее хехеххе
А не! Седя и си правя планове кой ден би ми бил най-удобен да родя, ами все не ми е удобно... Е са уикенд идва, искам да се видя с Ники и Р, нещо д а по излезем. Е после 1ви юни, пак не ме устройва. На 2ри съм на преглед и искам д аси го дочакам. На 3ти имам среща с 2 приятелки... Както каза Р вчера "септември някъде дали ще ти е удобно да се роди вече?"
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #239 -: май 28, 2021, 10:08:51 »

хахах аз заради това  blum, ама ретроградния идва и предполагам че не съм разбрала, че няма космАлаци, а не половиН

Ахахахаха баш косми имах предвид, че няма и за това не хода на поддържащи lol Затова писах втори пост после обяснителен, че на спокойствие като си прочетох цитираното се смях, че само аз си знам какво съм искала да кажа и няма да ме разбере друг освен бръмбарите ми.

Както каза Р вчера "септември някъде дали ще ти е удобно да се роди вече?"

lol lol lol Ратче, не се септември, стискай до октомври, да са с баткото на една дата lol И тогава вече ще трябва да е Николайка lol
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines