Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 06:51:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 40963 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 25, 2021, 09:51:59 »

Здравейте!

Много яко, Булче, много се радвам smile

Комбинация дъждовно време и сополив Бамбук малко ми идва в повече. Днес вече не  знам какво да го занимавам, а и утре ще е вкъщи. Дано в четвъртък вече да е добре за градината. То вече и телевизия не му се гледа. Добре, че в момента нямам домашни много.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #196 -: май 25, 2021, 10:07:26 »

Привет!

 Ние записахме лапето на градина. Изведнъж се усетих от въпросите на директорката, че има деца, дето не искат да ходят. Нашата така само разпитва до момента, че съм го изключила като опция. Е, "случайно" казах, че разбирам и че имам опит в детска градина и директорката вече само дето работа не ми предложи, че имали проект. Само се надявам да тръгне както мисля, че я познавам и ще е добре, ама да видим наесен. Wink
 Рат, радвам се за пиците, че вече със страх препоръчвам каквото и да било. По вкус еднакви хора няма. Нашата вана помня, че още преди да знам, че килограмите ще са ми притеснение я бяхме поръчали от Амазон на черен петък. Тогава на инфлуенсърките тук още не бяха почнали да им ги пращат. Цялата електроника се скапа, защото нямаше как да я съхраняваме легнала, а тя за температура на водата и мерене се калибрира, та си стана обикновена вана, наистина от качествена пластмаса и с хубава поставка за малко бебе, ама... Та хич не я мисли.

Булка, много хубава изненада, но да и аз вече на овнето някои неща спестявам, че разваля ефекта не за друго. Иначе тя си реди план-програма и със ставането така или иначе почва.... кога ще ходим на еди коя си площадка, кога ще си играя с еди коя си играчка или ще се видя с еди си кое дете.

 Малко ми е терсене, че ММ вече е в офиса и ми е самотно, съвсем без никой вкъщи. Това не ми се е случвало не знам дали въобще някога в близките 3 години.biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: май 25, 2021, 10:10:32 »

Булка, като каза, че вадиш паспорти и тичаш насам- натам за изследвания и тестове, ми стана ясно какво гласите. Wink То бива изненада, ама това вашето е направо шок, дето сте им го причинили Wink funnytooth На стари години човек по- иначе ги приема тези неща. И на мен ми се разтрепериха краката, като каза племеника, че са напът към нас с бебе З. без предупреждение.  Wink Уж по същата причина, да не ни притеснява предварително, ама то направо ме шашна  blum
Така си е, хубаво е човек да си отиде вкъщи и да се отпусне сред най- близките си heart Пак ще отидете скоро, отиват надобре нещата за лятото good.
Стискам палци за баща ти, дано му се падне хубава ваксина и да я понесе безпроблемно heart. Вероятно като е по- млада майка ти от него, ще трябва да почака малко crazy Хайде скоро и за нея да получиш добри вести good
НИ2 се върна от морето доста разочарован. Нищо не било готово за сезона, работели само най- скъпите ресторанти, като цените били още по- жестоки, а качеството и обслужването - под всяка критика. Това обаче не пречело да се надува музика до дупка и да се вдига шум и врява.
Ох, тук режат едно дърво и вдигат прахоляк. Отивам да затварям врати и прозорци...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #198 -: май 25, 2021, 10:32:11 »

Оф, Свекс, баш на място казваш впечатленията за морето. Ние сме се замислили, то дотогава много време има и някакво в последна минута ще дебнем. Мислехме Гърция, но нещо там сега почнаха да се вдигат цифри, тук много трудно нещо ще ни отговори на очакванията, та и Турция дойде като опция. Ще търсим обаче нещо със самолетни билети и летище близо до курорта, че с Ж. не ми се влачи 9 дена път с камили. 2-ра година без море няма да изкарам, а и за нея е полезно. Първият път много добре се чувстваше и много хубаво изкарахме. Някоя ходила ли е с дете в Турция, че ние след предложението за брак не сме ходили, а ни харесваше много, ама ергенски какво да не ни хареса.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #199 -: май 25, 2021, 10:51:14 »

Адиктед супер си е сам вкъщи, ще свикнеш ххаха. Мога да ти препоръчам хотела дето бяхме ние преди 2г в Турция, много е близо до летището, първи ни оставиха, някъде на 10-15 мин от летището е. Емералд имаха чартъри преди до там https://emerald.bg/bg/pochivka/194/lara-ot-sofia-avtobusna-pochivka/38/adalya-elite-lara/?

Свекс те така искаха, много пъти обещавахме че ще ходим и все нещо ставаше, та каза идвайте без да казвате. Утре ги чака същото с втори тур, брат ми хахах. Пиха си те вечерта успокоителните и си бяха топ. Най-якото е че не вдигат кръвно като децата са около тях.  heart

Боцнали са го, със Синофарм, не боляло хахах. Юни, втората доза. Те и Сърбите масово предпочитаха китайските, та се надявам да пазят. Поне е с оригинален вирус  lol. Чичо ми и стрина ми вече сложиха такава, никакви странични. Поне тук и в Гърция ги признават та ще могат да пътуват с тях. Иначе на границата имаше зверска опашка, има павилион и слагат ваксини на тези с гражданство, в безмитната зона.

Ужас за морето, не е и неочаквано, то малко като снега в София, тях топлото време и дългия уикенд ги е изненадало...

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 25, 2021, 10:54:51 »

Адиктед, ние сме ходили с Ники в Турция, като беше на 2год. Но бяхме с коли, правихме междинна нощувка  ина отиване и на връщане. Тогава мина добре, но сега с по-голямо не бих си го причинила май май.
 Аз се надявам на Гърция тази година. Искам къща или апартамент на плажа, да може да се сменяме лесно кой да е с Ники на море, кой вътре на сянка с бебе. Искам плажа да е хубав, пясък, плитък и без вълни, че да си влиза сама акулата.
За препоръчването и аз се въздържам в повеето случаи, не само различен вкус, ама често се случва веднъж е добре, веднъж не- на едно място и едно и също нещо.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 25, 2021, 11:04:46 »

Рат, ти никакви изисквания нямаш lol Аз не успях да намеря такова място двете години, когато ходихме с Бамбук на море в Гърция.  Хич не ми е за море, но много ми се иска някой друг ден някъде само с ММ. И ако случайно някой се засили да ми каже, че обича почивки с децата - аз обичам, но вече почти две години не сме имали и една нощ без детето lol 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #202 -: май 25, 2021, 11:20:38 »

Панде , не пречи и двете, и без и със дете хахах.

Рат, аз намерих няколко такива, мога да ти ги изпратя, зависи какъв ви е бюджета.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 25, 2021, 11:21:51 »

Панди, ти го каза! Този дълъг уикенд бяхме по без дете- ами няма такова разнообразие! Съсипахме се от пиене, ядене и обикаляне. И до Пловдив бяхме та и набързо се видяхме хем с неговите колеги от уни, хем със съфорумка. Много ми харесва там, хората някак са по-спокойни, не се бърза толкова, къщите едни красиви, мадамите- докарани. Абе- като остарея, там ще ида да живея lol
Аз нямам никакви претенции за морето освен петзвезден хотел lol близо до плажа, за да продължим на Рат изискванията качествено. Проблемът е че и двете сме сериозни и наистина искаме това, ма ще намерим де! До гърция и турция някак не ми е сега моментът да пътувам, вероятно ще имам едно ходене до Германия по работа, ма да видим кога.
Булка, големи сте гаднярчета, как сте стреснали хората, ама е добра идеята, определено са се накефили. То има една теория че възрастните хора  ( над 60 да кажем ) се зареждат от децата енергийно, затова не трябвало да спят в една стая. Хубаво е че им действат добре, нека сега и брат ти направи един тур, съвсем да ги вкара в ред lol .
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 25, 2021, 11:38:30 »

Давай на сам да видим какво е.
Иначе това са ми основните изисквания, имам още, но са по-второстепенни да кажем и мига да преглътня някой. Искам и да е близо, демек да не е надолу по ръкавите чак. Да е тихо, да има големи легла, кухня и всекидневна, място за колата, къде да се разходим, да може да се кара колело, да има и на близо къде да се хапне нещо. Но основното ми е да е на плажа и буквално д ами ем да претипваме от него до вътре за под 2мин.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #205 -: май 25, 2021, 11:43:27 »

Тези две, имам и още

https://www.booking.com/hotel/gr/notos-resort-tristinika-sithonia.html?aid=376363;label=booking-name-L%2AXf2U1sq4%2AGEkIwcLOALQS461484942861%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap22%2C563%2C000%3Aac%3Aap%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp1001448%3Ali%3Adec%3Adm%3Appccp%3DUmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfqnDqqG8nt1XFzPnqOODws;sid=c73aa0f5e5209a0dc3f738ff730c0407&from_list=1;checkin=2021-07-26;checkout=2021-08-01;group_rooms=1;group_adults=2;group_children=1;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=1;age=6;req_age=6;label=booking-name-L*Xf2U1sq4*GEkIwcLOALQS461484942861:pl:ta:p1:p22,563,000:ac:ap:neg:fi:tikwd-65526620:lp1001448:li:dec:dm:ppccp=UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfqnDqqG8nt1XFzPnqOODws

https://www.booking.com/hotel/gr/livari-studios.bg.html?aid=376363;label=booking-name-L%2AXf2U1sq4%2AGEkIwcLOALQS461484942861%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap22%2C563%2C000%3Aac%3Aap%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp1001448%3Ali%3Adec%3Adm%3Appccp%3DUmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YfqnDqqG8nt1XFzPnqOODws;sid=c73aa0f5e5209a0dc3f738ff730c0407;age=6;all_sr_blocks=110111701_184426860_3_0_0;checkin=2021-07-05;checkout=2021-07-15;dest_id=900040041;dest_type=city;dist=0;from_beach_key_ufi_sr=1;group_adults=2;group_children=1;hapos=1;highlighted_blocks=110111701_184426860_3_0_0;hpos=1;no_rooms=1;req_adults=2;req_age=6;req_children=1;room1=A%2CA%2C6;sb_price_type=total;sr_order=popularity;sr_pri_blocks=110111701_184426860_3_0_0__75000;srepoch=1621935761;srpvid=5fe444487b8a0336;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 25, 2021, 11:54:35 »

сега се замислям че Рат е права, за близко заведение за хранене. Айде за закуска, все ще скалъпи нещо човек, ма не ми се слугинства да готвя  на почивката. Второто място дето показваш Булче, е много симпатично.
Сега ми сервира половинката за няква конференция другия месец, та може да се разместят малко морските идеи и планове в положителна посока.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 25, 2021, 13:23:39 »

Привет!Аз бях на приеман ицяла сутрин с клиенти и главата ми пламна.Отделно голямата е болна, близначките не спят, абе ще ритна камбаната ви казвам.

Булка, добре сте ги изненадали.И сестра ми някой път така прави!Много добре и идва и на нея и на децата такова прибиране в къщи.

За морето, ние резервирахме за края на август чак.Хотел е, на брега на морето, в Поморие е.Ще сме с нашите, за да помагат в гледането на децата.Искам и една планина да направим по-раничко лятото ама да видим.

Иначе за цените и подготовката никак не ме изненадвате, те там са вечно неразбрали и всичко е скъпо. Да пораснат още малко тамагочитата и се отправяме към Турция, хич няма да го мисля.А в Гърция ще стъпя, чак като направят магистрала.Изпивтвам панически ужас при минаване през Кресненското дефиле.Тия там са идиоти!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 25, 2021, 15:29:45 »

Томи плажът не отговаря - не е пясък, а камъчета. И бързо ставаше дълбоко май. Аз там не влизах във водата, защото в началото на юни ми беше студена. А и си е доста на юг.  Иначе Торони е много хубаво. Там бяхме с Бамбук като беше на една година в хотел Акти Торино. Сега нещо нова сграда ли или не разбрах, ама част от снимките са нови и различни от това, което беше.

Препоръчвам го, ако не се разбра lol

Оф, сега така ми се приходи на Торони (поне).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #209 -: май 25, 2021, 16:21:39 »

Свекс те така искаха, много пъти обещавахме че ще ходим и все нещо ставаше, та каза идвайте без да казвате. Утре ги чака същото с втори тур, брат ми хахах. Пиха си те вечерта успокоителните и си бяха топ. Най-якото е че не вдигат кръвно като децата са около тях.  heart
Така става, имали сте си уговорка. good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines