Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:56:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 38715 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #60 -: май 11, 2021, 10:28:19 »

Точно вчера ми попадна, че 41 университета приемали с матура. Първо ума ми не побира какви са тия 41??? И второ матурата за мен е колкото да излезеш от училище... С ММ сме замислили още средното образование да не е в България и май отсега ще спестяваме за това...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #61 -: май 11, 2021, 10:41:41 »

Адиктед, да Гастро е, за сега е в Александровска, то ще почне и след това и работа да търси.

Чужбина за средно или висше? Защо за матурата? Според мен пък е безсмислено с български и история кандидатстването, даже и на мен ми се наложи едно време, пълна пародия беше.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 11, 2021, 10:51:21 »

Здравейте smile

Да се разпиша и аз между домашните lol

Адиктед, стискам ви палци за градината? Мислите средното да не е в България - т.е. мислите да се местите някъде? Или да пращате сама (на мен лично това ми изглежда много гадно и за децата и за родителите)? То и в България има разни различни от познатото ни училища. Ако ще събирате пари, това мога с да ви го препоръчам, две деца съм изучила там, едното учи магистратура в UCL или KCL в Лондон (толкова се чуди, че накрая не помня кое избра), другото е в Ротердам. От това училище имат възможност да учат къде ли не, включително познавом едно момиче, което учи в MIT.

Обаче и аз се учудих 41 (!?!?!) университета

Рат, не се чуди, засилвай го към градината. Време му е да се социализира. И няма значение дали иска или не иска. Да свиква от сега, в училище няма искам, не искам.

Стискам палци на доктор Рози good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: май 11, 2021, 10:53:45 »

Маги, те в бюста ти са отишли сигурно плюсовете, няма лошо heart Wink Важното е да се чувстваш добре и да имаш сили сега good
Булка, кой като теб с тези резултати! heart Пу- пу, да не ти е уроки, ще се качват още защитните, така пише по статистиките. При брат ми към 40- тия ден след втората игла, независимо с коя ваксина, ги тествали и всички дали отлични резултати. Те бяха от най- първите, още декември,  влизат в Ковид- отделението с бременни и родилки и участват в националното изследване. Няма новозаразени нито от преболедували, нито от ваксинирани от последната вълна. Младичките стажанти и сестри, които изкарали съвсем леко, също ги боцнали още на третия месец, да им е мирна главата.
Бебе Зори вече ходи гордо изправена и прави бели. Не остана време и до първия и РД, ей го де е 29- ти. Не зная каква е тази мода за отглеждане на деца crazy. Пращат ми клипче, на което госпожицата отваря шкафове, вади и хвърля посуда, смъква дрехи от простора и си ги увива по главата, а те се смеят, съответно и тя.  blush nea. За мен е опасно и задължително трябва да затворят вратичките, защото като нищо може да се нарани и после да ходят по доктори. Прехапах си езика, никаква не съм, че да давам съвети и да ги параноясвам, ама знам ли... blush Казах на девера, той се радва и хич не се трогна. Били около нея и нямало страшно. Ходи и разправяй, че и до нея да са, за миг се случва случката и е по- разумно предварително да се вземат мерки. Малиии, кой знае колко мрънлива и нетърпима съм станала diablo, хубаво, че си го признавам Wink. За РД няма да го мисля, ще им изпратим пак запис. Нищо от нещата, които ших и плетох не носи, няма защо да налагам моя вкус. За рокли на куклата е още рано, книжки и играчки и купуват достатъчно, няма смисъл да дублираме.
Да се похваля, един на моя възраст, ама до рамото ми, вчера рече да ме сваля в парка. blum Малко трудно зацепих, че ме сваля и едва се откопчих после Wink. Настигна ме по пътеката и ме попита колко кила имам да свалям още, това за да "разчупи ледовете". После стигнахме до извода, че и така съм си добре, щото неговата жена като се разболяла преди години изведнъж отслабнала и взела, че починала nea. Забързах крачка, забърза и той. Наведох се да си вадя уж сламка от обувката и да изостана, ама той пък ме заобиколи да ме огледа и в тази поза и така се разхилих, защото си спомних един филм, където учеха как да се свалят мъже- изпускаш нешо, навеждаш се секси, вдигаш го и заставаш още по- секси с изпъчени задни части. Аз уж исках да го разкарам, пък май точно обратното направих funnytooth Накрая ме попита имам ли си мъж и дали си търся компания, та се разбрахме някак и надявам се, без да го засегна. Иначе се разхождаше с пълна торбичка на Кауфланд, явно да покаже, че е състоятелен и грижовен, ама на... имам си мъж, Ако и да ходи на работа Wink. Ох тече си животът и всеки е с дерта си. pardon
Хубав ден от мен! heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 11, 2021, 11:30:25 »

Ох, Свекърва  lol lol lol извинявай! Ама как си му попарила мераците на човека...
Иначе, за белите и клипчетата ме караш да се замисля, ми то и на Ники снимките и клиповете са масово идиотщини. Ще взема да спра да ги пращам  blush
Адиктед, то хубаво го мислите, ама дано и тя да е на това мнение. Мен нали нашите в 4ти клас ме бяха оставили на баба и дядо, докато се устоят и ми беше много тегаво без тях. Мисля, че ако не се бяхме делили други щяха да са ни отношенията. Обичам ги, ама тая връзка "всеки ден да си говоря с мама по 7 часа, я няма".
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 11, 2021, 11:45:52 »

Свекърва, може би си има шкафове, в които бебе Зори може да си рови. Не всички шкафове могат да се обезопасят, а и тези които бяха на нивото на Бамбук, гледах и да отвори, да няма нещо опасно (доколкото е възможно). А и в един момент механизмите не ги спират.

Много ми е неприятно да ме заговарят непознати (и мъже, и жени), та радвам се, че го приемаш с насмешка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 11, 2021, 12:38:47 »

Рат, пускай го детето на градина, да свиква сега, а не като се роди сестра му и да стане, че заради нея ходи на градина.Защото децата много бързо правят такива връзки.Едно че няма да е номер едно вече, второ ти няма да имаш сили за глупостите му и енергията му, а и бебето на дневен ред и ще е все то виновно.

Свекърва, разсмя ме от сърце. Аз бях затворила почти всичко навсякъде, обаче двете госпожици премахнаха механизмите на едни шкафове и аз просто махнах всичко в тях.И до ден днешен ги отварят и затварят най-редовно.Колко пъти са се прищипвали, притискали и удряли, не мога да преброя, но понякога и не трябва да обезопасяваме, всичко за да се научат да се пазят.

Булка, стискам палци.

Адиктет, ако цялото семейство ще ходите на вън е ОК, ако само нея, много жестоко към детето ми е това.Губи се всякаква връзка със семейството и го оставяте да се оправя само в напълно непозната среда.Ако имате възможност Американския е в София, от близки чиито деца учат там чувам само хубави отзиви.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #67 -: май 11, 2021, 13:08:32 »

Свекърва, пак изби рибата!  funnytooth Тоз пък как не се е научил да не обсъжда килограми и години С жени. Това се обсъжда само МЕЖДУ жени.
Булче, помня колко се вълнувахме около нашата докторица в родата smile Дано всичко мине гладко!
Адиктед, напълно те подкрепям за матурите! Изобщо не могат да се справят с работата на квестори по "селските" гимназии.
Не харесвам и вариант всеки университет да си учи историята и биологията на определено издателство. Ма кво е и това в Медицинския колеж да приемат с изпит по Етика?!
Изобщо такава слободия стана с тия университети... Татко много се смее и когато някой е съвсем тъп, го определя като завършил "изгорялата гимназия". То дойдоха години на "изгорелите университети".  pardon Тотално е скъсана връзката между гимназия и университет. И като ще се плащат курсове, уроци и тн за прием, поне наистина човек да знае за какво плаща. За моите деца засега не го мисля. След няколко години ще ми е на дневен ред.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 11, 2021, 13:42:53 »

Занесох се до лабораторията, пуснахме изследвания и сега чакам да станат. Момичето каза, че може и за 2 дни да стане и ще го пусна въпреки че не му се ходи. Дано там д аму хареса, сега излизат доста, аз съм му и ешала 1ви да го взимам. Та само да е здрав да походи!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 11, 2021, 15:08:37 »

Рат, прави са момичетата, че харесва му или не- в училище никой няма да го пита. За съжаление за повечето неща в живота ще им е така на малките. Ще обръгнат и те... Погрижи се за себе си, ако ти си добре, и семейството ще е добре.
И аз не го мисля отсега с образованието, особено момче като е.. той си върви и сега с година назад във всичко. Уча го кое е редно, кое не е, доколко схваща поведенчески как да действа- не знам, но е по добре от нищо. pardon
Аз също не бих позволила на бебе да рови където и да било, освен в някъв шкаф тип като на Маги- изпразнен от съдържание, ама аз съм си от старата школа- и наказвам и съм строга. Смятам че наглите поколения дето растат сега, са благодарение на либерализма на родителите. На едното рд дето бяхме, децата, без да питат рожденичката ( човек на 34 години ), започнаха да обезобразяват тортата като взимат с мръсни ръце отгоре украсата. Техните им направиха забележка с половин уста, а някои даже ги насърчаваха. За мен това не е ок.
Свекс и аз като ПАнда съм асоциална, пък и един единствен път отговорих на подобен и излязох с него на две срещи и до ден днешен съжалявам- лъжец и измамник от класа. diablo  ХУБаво че си избягала..

Булка и аз най вероятно съм за към снаха ти- продължава да ме боли евстахиевата тръба след сладолед и студени напитки, а УНГ твърди че носът и гърлото ми се зачервяват от стомашни киселини. Според мен и гореспоменатата болка идва от там- ухото е чисто и здраво...
Аз лично малкия и на лагер не бих го пуснала, като знам нас на лагер как ни "наглеждаха" и като знам мой приятел какво се хвали че правели по зелени ваканции... и ме хваща параноята. crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: май 11, 2021, 15:18:10 »

Ох Еми трай, че тъкмо се навих да го пусна на лагер, направо от сега ми се свива сърцето, обаче изпълни петилетката, нямам оправдания, къпе се сам, мие зъбите сам, дупето сам оправя хахах. Пък и госпожите спят с тях в стая. Ама сърцето ми се свива  heart

Свекс този звучи много крийпи бреее хахах, ама виж , още си те бива!

Аз едно време сложих механизъм на всичко, махнах масата, вирнах краката и го оставих да ходи където си поиска, обаче Маги е права, децата трябва да падат и да се удрят, за да се научат, не трябва да отглеждаме снежинки.

Ама вие какво си траете хаха, още отдавна можехте да идете при нея, тя беше при най-добрите специалисти в страната на специализация.

Рат пускай го, че не ми се мисли какво ти е!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: май 11, 2021, 19:39:58 »

Тоз пък как не се е научил да не обсъжда килограми и години С жени. Това се обсъжда само МЕЖДУ жени.
Е, то ако всичко си му беше наред, с мен ли щеше да се захване? :funny Преди време един клошар ми предложи да си пийна от неговото кенче биричка, мисля, че и с това се бях похвалила. Явно вината е в моя телевизор и както казваше покойната ми приятелка, "свястните мъже ги е страх от нас, че сме умни, затова ни налитат другите най-..." Пак де, независимо по какъв критерии, мога да си намеря лИбовник Wink
Там е работата, че в шкафовете има посуда - беше набарала и теглеше някакъв кухненски робот. Ако са леки пластмасови купи или тенджери с тропащи капаци, няма страшно. Шкафовете им са от старите, с ключалка на едната вратичка и се заключват, вероятно. Имат и дръжки, тя точно там ги хваща. Дрехите ги дърпаше от простора и като си ги сложеше на главата, пречеха и да вижда и хем се блъскаше по стените на терасата, хем и се мъчеше да ги махне, та още повече се заплиташе в тях. Не го прави за да се учи на нещо, защото ги поглежда първо и чак когато почнат да се смеят, тогава действа - привлича внимание един вид. Все някога ще спре да им е забавно и ще се наложи да вземат мерки, дотогава дано наистина внимават и не я оставят без надзор, много е мъничка и глупавичка още.
Булка, стискам палци за снахата да и се наредят нещата и хубава работа да си намери. good
Рони, събирайте парички, ама докато стигне до гимназия и висше Ж. не се знае как ще се промени светът, какво ще се търси, какви ще са нейните нагласи и стремежи. Доста твърда е овнешката глава, ама и амбициозна, та ще си намери сама най- доброто. heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 12, 2021, 06:31:23 »

за съжаление и аз съм забелязала нещо такова- ако навън ме сваля някой, то винаги е най голямото куку в заведението. по улиците явно вече не е толко модерно да те дърпа мъж- поне откакто има ФБ. crazy
едно време пляскаха и по дупето ако мине хубава жена, после бягаха, но и това отмина, защото както казва моят брат- сексът е безплатен, момичетата са лесни, за какво да обарват по улиците? един сваляч от франция така ми обясняваше подобни неща- как отиваш в заведение, хващаш мацката за ръката и това е знак че искаш да си с нея за нощта. crazy
аз смятам да си остана в стария хубав свят, където се кани на среща....  pardon
Свекс, този либерализъм във възпитанието се заплаща по късно, от страна на родителите, изкореняването на глезотиите е много трудно. Казвам го от личен опит, защото стартирах така вкъщи и после ми се разгони фамилията да го отуча да манипулира. Та не се знае- тепърва може да им трябва твоя опит и съвети, ама с какви очи ще дойдат- нз. Гледам много грозни сцени из градинките, определено не ми се промени мнението за родителите там, едва ги трая вечер.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 12, 2021, 07:38:47 »

Ох, привет.Моя мъж тръгнал без колата, забравил, че трябва да взима майка.Сега стискам палци да незакъснея за работа....

Свекърва, аз такива неща не давам.Моя мъж дава и се хили, но аз Не.Не знам дърво ли съм, както той се изразява, но ме е страх от нараняване а и на какво ще науча детето, да се прави на маймуна, за да забавалява родителите си?Ми мерси съм!Аз съм много консервативна във възпитанието на децата, макар че според майка им давам прекалено много и не ги оставям да палчат, визирам и трите.Говоря, много дори сега говоря на близначките, те вече разбират.Говоря, обяснявам по 10-15 пъти, но като ми падне пердето гоня от стаята, карам се и наказвам.Съжалявам ама не става да повикам 10 пъти на вечеря, ама госпожицата да не идва, защото е решила точно в тоя момент да играе с един балон и да види може ли да го спука?!Накрая щеше да остане без вечеря.Лошото е, че при нея само с говорене не става, трябва и крясъци.Иначе е гушлива, обичлива, много си говорим, опитвам се да науча всичко което става около нея, да я начуа да се чувства уверена в себе си, да я хваля, да и показвам разни неща, ама като поискам нещо все не става, защото винаги има по-важна работа!

Ох, отпеснах се!

Я да ви питам нещо, че вчера една майка ме вкара в казус.Според вас личните лекаръ длъжни ли са да вдигат телефона на майка с малко дете(около годинката) по всяко време на денонощието?Или за това си има спешен кабинет?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #74 -: май 12, 2021, 08:24:40 »

Добро утро!

Взела е практиката вчера, сега всеки момент чакам новини от теорията. Още малко стискайте!

Маги същата работа е вкъщи, все едно не чува... Ама и ние наказваме, караме се, ама ей го онзи ден намерил един болт свалил мазилката в неговата стая. Поне си казва, хем го е страх, хем си казва, та се надявам че няма да крие ако се страхува от нас.

Малее мен никой не ме сваля хахах, то къде на работа, вкъщи все съм с мъжа!

Маги,не мисля че изобщо са длъжни извън работно време, имат заместващи, има спешен център с който са длъжни да имат договор.


Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines