Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:34:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 38772 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #135 -: май 18, 2021, 11:47:16 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Не знам за вас, но имам спешна нужда да се стопли иначе ще го закъсам зверски със здравето. Измръзнаха и ми подгизнаха кокалите.  sad Боли ме глава, врат, гръб, кръст, крака, г*з... Че и няколко дни с ниска температура се боря, въобще всички екстри за април, ама сме втората половина на май  girl_impossible

Едно ми е безвдъхновено  blush Грам нямам апетит ни за заведения, ни за шопинг, ни за нищо. Само лежа и спа Girl_hide

ЕДИТ: Ратче, твоето май не останало  girl_wink Аз ще заложа на 1-ви юни  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: май 18, 2021, 11:57:40 »

Един въпрос. Дано някоя от вас знае.
Медицинско за сключване на брак може ли да се издаде на чужденец в България? За да сключи брак тук с българка.
Няма проблем, отива в коя да е клиника, плаща си за прегледи и изследвания и му издават документ. За ЕС мисля има облекчения сега.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: май 18, 2021, 13:57:08 »

Сетих се да допълня, че обикновено обредните зали имат нещо като уговорки с определена клиника, и още като се отиде за запазване на час, дават препоръки и разяснения и без да им ги искаш. Wink Медицинско за брак и на български гражданин, неосигурен тук се вади по същия начин - плаща се всичко по прегледа, беше 60 лв. едно време общо и ставаше за половин ден.
МериМи, другата седмица ще пъшкаме от жеги, ей го де е.
Тук е топло, влажно и много духа. Все едно съм жаба, две мухички ми се намърдаха в устата докато се мотах по терасата angry Пълно е и с миризливки и все са едни угоени, явно миналогодишни. В тази връзка, американците са на 17- годишния цикъл от излизането на цикатрите тази седмица. Излизали гадините от земята, шумяли и подгонвали змии и мишки и чак се чупели клони от теглото им, толкова много били...
НИ1 не си спомнят какво е било в Калифорния, сега ще им е за първи път преживяването.
НИ2 се побърква от работа - местят завод от Дъблин в Трявна, индийците тъкмо почнаха да оздравяват и ги лашна тайфун та са с наводнени заводи, пълни със змии и тиня, израелците са по бункери, американците го закъсаха с бензина и те го отнасят с работен ден от 12 часа. Изнесе се в София за известно време, че тук на етажа над него се родиха близнаци и ревяли на два гласа. Хаха, живи и здрави да са, вика, как не спират и в почивните дни, и само през нощта, през деня е пълна тишина, чак да се чуди човек, не е ли сънувал ревовете crazy Как да му каже, че като позакрепнат, ще почнат и през деня и то много по- силно Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #138 -: май 18, 2021, 14:01:03 »

Привет!

 Ей, значи ретроград ли беше какво беше го обявявам за приключил. Вчера звездите, планетите, космоса се наместиха и Ж. ще е градинарче наесен, ако има неразбрали и невидели националната новина. Хубаво ни тръгна и днес баба ми я изписват. Не бях споделяла, изкара си тя Ковида, на 6 май беше идеална, всичко наред... На 7ми организация да водим Ж. в Пловдив. Сутринта става баба ми краката й червени и подути, не може да търпи нищо на тях, не може да ходи..нищичко. Заведоха я в болницата дето я водиха за постковид изследвания, там викат не е с ковид, за друго нямаме места. Айде от там частни, държавни, спешни кабинети, частни прегледи цяла нощ ги нямаше нито нашите, нито новини... никой не искал да я приеме. Накрая предположиха бъбречна инфекция и я приеха сутрина в 6. Цяла нощ тая жена как е издържала не знам... та днес я изписват. Дано е начало на спокоен период, че ни се разката фамилията в последните месеци.  good

 Иначе и мен ме болят костите от онзидешния дъжд. Дано се спре. Аз трябва да се оглеждам за подарък за 1ви юни на лапето, че да й го занесем сега. Искаше бебе "като истинско" да го къпела, има 1000 кукли и хич не искам пак да купувам, гледам нещо да го няма или да е интересно, ама тоя път грам идея не ми идва... Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #139 -: май 18, 2021, 14:33:25 »

Привет

И тук честито на Ж, да си изкарва страхотно и вие да сте спокойни. Мен от сега ме тресе за първи клас догодина, само дебна как се движи тази. Не искам да кандидатстваме по прилежащ че е едно изчанчено училище, но пък се оказа че шантавия ми съквартирант от бригадите е учител там. Тук пък в квартала едната съседка е класна в близкото училище, близки сме с тях, не че има значение че имаш познат учител и те се местят постоянно, ама да има човек вътрешна информация за класни поне.

Какви са тези буболечки Свекс? Аз едно време като бяхме на бригада имаше едни чудовищни буболечки Мейфлай се казваха, е няма такава гнус. Излизаха през нощта, нямат уста и живеят само 24 часа. Обаче се лепят на светлината и сутрин се събуждаш с цялата къща облепена от тях и всяка сутрин миехме с маркуча прозорците и целите ресторанти. Eй така беше нон стоп https://i.dailymail.co.uk/i/pix/scaled/2014/07/22/article-0-1FE0E12000000578-738_636x382.jpg

Ох МГ пак го удари криза от подаграта... за сега леко го кара, ама пак падна всичко на мен sad

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #140 -: май 18, 2021, 14:54:28 »

Грешно съм написала името - цикади
http://www.nauteka.bg/sciences/biology/miliardi-tsikadi-zavladyaha-severoiztochnite-chasti-na-sasht/
Булка, ужасна гадост са били онези...
Рони, дано вече всичко е зад гърба ви, много и се събра на баба ти...
Аз защо си мисля, че тепърва идва нещо ретроградно crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #141 -: май 18, 2021, 15:00:43 »

да да края на месеца е ретрограден меркурий

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 18, 2021, 15:09:43 »

Аз такива гадни месеци като последните два, не съм имала много отдавна. diablo Явно в Ретрограда ще си почиваме този път от гадостите. crazy
Булка, а тия гнусни животинки, като нямат уста, как консумират в тия 24 часа или не се знае?
Аз нищо не съм купувала за 1 юни, пълен е с играчки. Нека баща му го заведе някъде по мъжки, да се забавляват, аз съм пас.
При мен болката в евстахиевата взе да отшумява, най вероятно са били прави че се е чистела лимфа заради бактериите които пулпитът на мъдреца е внесъл в организма. pardon
Свекс, напълно го разбирам син ти- над мен точно преди да се изнеса се родиха близначета, ревяха обаче наопаки- само денем и вечер докъм 11. Сутрин в 8.00 почваха пак дивата истерия- аз го приемах със доза хумор, защото нали моето беше много ревливо и кисело бебе... качвала съм се да й помагам и да й нося валериан на съседката. pardon Още сме приятелки но тя много се промени покрай децата, милата, сигурно психиката не й понесе тия тормози.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #143 -: май 18, 2021, 15:19:04 »

Не се хранеха Еми, само се размножаваха, егаси мизерния живот хахах

Радвам се че ти е минало!  За първи юни нищо не съм мислила, аз много не му обръщам внимание на този празник че си имаме друг на тази дата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 18, 2021, 15:43:43 »

Не се хранеха Еми, само се размножаваха, егаси мизерния живот хахах

Радвам се че ти е минало!  За първи юни нищо не съм мислила, аз много не му обръщам внимание на този празник че си имаме друг на тази дата.

това е показателно че и само секс без манджа- не става lol

Свекс, пропуснах да ти кажа- възмущавам се от вашия климат, в смисъл- завиждам ви!  С якета сме днес! А и за следващата седмица- не виждам в акюуедъра подобни жеги за Сф, виждам макс 24 градуса преко сили.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 18, 2021, 16:25:32 »

Адиктед, айде честита градинар ка!
Аз за 1ви юни съм взела пистолет с гумени патрони (сега това е на мода чупи ги за норматив и взех малко по-хубав уж), но повече съм за преживяването, та мисля да го заведа някъде евентуално.
Тия насекоми много гадни изглеждат бе, отврат  bad
Бебета около нас няма, но пък комшиите отгоре не спират да ходят с тухли и да хвърлят топка на купето в 23 всяка вечер  angry и от 6-6.39 почва да ги навика жената.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 18, 2021, 16:35:23 »

Рат, не сте ли пробвали да говорите с тях или да повикате полиция? Доказано идват за такива казуси.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #147 -: май 18, 2021, 16:42:02 »

 Мерси за поздравленията! Дано й хареса, че досега ги знаеше всички градини и питаше коя ще е нейната, сега не искала да ходи... Всички са наопаки тя на кестерме... Wink

 Еми, като почнат жегите не е работа. Моя мъж първия път щеше да припадне като стъпи на майна земя.

 Ж. беше дежурна по рева само денем. Рядко е имала нощ на рев без да е гладна.biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 18, 2021, 17:19:45 »

Не сме Еми. А те са толкова нагли... Ники им пречел, бил шумен (е аз не казвам, че е тих), но те са отгоре, не е обратното. Даже сага като правихме банята (не сме къртили плочки, сумарно 3часа къртене е имало и дето си е разбил сместа майстора) щ, та ме среща един ден въпросната и ми вика "ооо свърших те ли с банята да всигате шим. Сега е наш ред малко да покъртим." Голям зор да не останат по-назад. Ама нищо аз вече имам готово отмъщение  tease ще нося бебето да реве под тяхната спалня  Xixixi lol lol
Адиктед, тя до септември ще ви смени мнението доста пъти още.
Аз днеска чаках шефа 30мин да ходи на приложни изкуства и седях отвън с госпожата. Та си говорихме, кокво що и като чух как цяло лято ще са сборни групи... Лошо ми стана! Да изкара сега до края на май, после ще го мислим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 19, 2021, 08:02:51 »

Привет!Как сте днес?Аз вчера малко излизах и много се мотах в къщи.Близначките вече се катерят по всичко и си е голямо приключение с тях.Но взеха и да разбират.Като им кажа Доне си ми еди кое си и ми го носят.В понеделник е излязло класирането за ясла и аз съм забравила.Ама то в Плевен деца няма, не ясли.

Рат, не се настройвай така, пусни го да видиш дали ще му хареса.Питала ли си се, дали ще можеш да обърнеш на бебето същото време и внимание, което е имал Ники?На мен това много ми тежеше в началото.Не стига, че са две, ами и ги зарязвах в леглата да играя с каката.Компенсирах и при трите и накрая бях парцал, а както знаем всички е много важно майката да е добре, за да са децата добре.Та помисли добре и си намери вътрешен баланс, колкото и да е трудно.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines