Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41453 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #330 -: април 30, 2021, 14:27:59 »

Аз цялостната визия на Кейт не харесвам на сватбата им. Роклята - като част от всичко. Изключително ми е омита. pardon Виж Летисия Ортис е уникална heart Рокля, грим, прическа, букет... Всичко е в унисон!
Меган си беше в торба облечена, факт!
Вие ме подсетихте за една даскалица. Значи 2 години в училище учехме бизнес комуникации. Даскалицата беше извадена от нафталин! Водеше ни часовете като всички останали на лекционен принцип. Само където извади едни архаични учебници по етикет... Ревали сме от смях в междучасията! Изобщо не бяха вече актуални.
По този повод Даяна е живяла по време на много по-строг етикет, когато дори тъмносиня рокля от кадифе на прием не е било по протокол, защото е трябвало да е в черно.  pardon Тогава са й прощавали, защото едно е била много млада, друго е и била много прецизна в обноските.

Аз успях да си пазарувам за утре. Татко ни закара, гледа децата отвън, черпи ги хубав сладолед, а ние с майка гледахме яйца и бои на спокойствие.

Имаме си и пясък! Снощи в 10:30 двама от мъжете са докарали lol lol lol Луди! Късмет, че не ги е сбарала патрулка, че да се обясняват накъде мъкнат тия чували по нощите lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 30, 2021, 15:08:43 »

Аз и Кейт и Летисия харесвам. Но Кейт ми е любимата билка. Аз вчера разгледах и други кралски семейства, включително и българското царско семейство. Нищо не знаех тях, освен че Симеон Сакскобургготски има много деца и всички имат имена започващи с К.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #332 -: април 30, 2021, 15:14:02 »

Аличка може би не разбирам какво имаш предвид под омита, но за мен лично няма едно нещо което да не харесвам в цялостната и визия на сватбата, както и сега като я гледам няма нещо което да не ми харесва, от прическа, до тиара, до грим. Всъщност и стилът на обличане много и харесвам, доста често взимам сходни цветове и дрехи на това което тя носи, дълги години бях известна с бежовия ми шлифер с черни копчета а ла Кейт Мидълтън.

Мен и холандското кралско семейство ме кефят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 30, 2021, 15:22:54 »

Аз още си харесвам Фелипе lol lol и на 53 ми е красив lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 30, 2021, 17:25:30 »

мен никой от известните кралски мъже не ме привлича, сякаш усещам някакво дълговековно кръвосмешение lol в лицата им.
чета Джорджо Мойс 'След теб'  и се чудя защо си го причинявам, ама пуста скръндзавщина, купих ги за майка, сега ги мъча и аз, да си избият парите lol. В интерес на истината, втората ми е по-ок от първата книга.
дъртите отсега почнаха тормоза с козунаците и яйцата, дайте да ви дадем та дайте ... казах че имаме, ама....
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 01, 2021, 09:03:19 »

Добро утро!
Кейт и на мен си ми харесва, както на сватбата ѝ, така и астилът ѝ на обличане. Аз не помня втората рокля каква беше на сватбата ѝ, ама наистина първата е актуална до ден днешен.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 01, 2021, 16:29:49 »

Заповядайте в майката тема
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38325.0.html
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines