Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:15:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41454 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 19, 2021, 06:16:19 »

Добро утро!
Как сте? Как прекарах те почивните дни? Дано не сте ръждясали, от толкова влага и дъжд. Аз го от карах. В лежане и четене. Голяма скука, ама нещо не ми беше добре и не ми се мърдаше никъде.
Да питам някой ако иска книги на хартия (криминални роман чета) и ама няколко, които раздавам. А ако някой иска да се отърве от любовни да каже, баба такива предпочитал, пък аз имам още 2 занапред и надали ще чета много много после.
Желая ви успешна нова седмица! Хайде последна пълна, преди празниците.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: април 19, 2021, 08:48:15 »

Добро утро!

Всеки път като спре тоя форум се прощавам с него  cray, но се радвам че възкръсна  heart

Ще мухлясаам! КогИ ще дойде хубавото време? Миналата година по това време беше Великден и беше страхотно време, много слънчице и си правихме слънчеви бани на кварталните поляни.

Уикенда нали бяхме на детски рд, много хора беше поканила, плана беше да е навън и се беше изхвърлила а бяхме вътре, хем половината се бяха отказали.Сега съм на тръни, уж около мен дето всички седяха бяха с антитела... Вчера си починахме, добре че си препрочетох мейла отново да да видя че днес трябва да занесем в градината изделия от рециклируеми неща, тааа бива ли целия кош с рециклируеми неща да беше го изхвърлил мм минути преди това... Та кухненската ролка беше на привършване, разделихме ролката на две, намерих хартия и направихме миньончета, та дано се отсрамим. Нощта беше нещо много трудна, аз не можах да заспя до късно, Звяр рева и спа до мен, мм се прибра в късните часове че ходи да гледа мач, днес не знам как ще го избутаме хаха.

Хайде, кога почваме да пазаруваме за Великден? Свекс, пак ли с естествени бои ще боядисваш? Предупреждавам да не си купувате на Юткер боята, като водни боички е... Козунак купешки или домашен? Дояде ми се от Йован,ама пък и ми се меси smile
« Последна редакция: април 19, 2021, 08:56:06 от bulche91 » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #197 -: април 19, 2021, 09:02:12 »

Привет!

 Ние 2 дни гледаме Дисни филм сутрин, после дебнем да спре да вали или да е леко и Ж. се гмурка в локвите на парка. Тъкмо навреме взех нещата от Декатлон, много съм доволна.
 Иначе Булка на твоята вълна съм. В петък взехме от Йован. Хубав е, но не ми беше нещо уау, друго си е топъл и домашен. Аз обаче съм със счупени миксер и робот и сигурно няма да меся. Чудя се дали да не отскочим до италианския супермаркет за панетон. По Коледа имаха намалени и си хапнахме добре. ММ тъкмо вчера донесе боя на Йоткер седефена заради стикерите. Гледах, че имало едни бои като на хапчета от Кауфланд и били хубави.

 Наистина ми идва в повече тоя дъжд, дано вземе да се постопли вече, че есенната депресия се обърква с пролетна умора. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #198 -: април 19, 2021, 09:18:06 »

Здравейте!  smile
В петък се събрахме в нашите, за да отбележим на майка рождения ден. Бяхме си й подарили подаръка още на самия ден и отидохме наистина, за да се видим. Баба също беше с нас. Не я бях виждала от много време  heart
Едната нощ бяха приели по спешност комшийката под нас да ражда. На другата сутрин разбрах всъщност. Всичко е наред с нея и с бебето. heart Интересно е сега как каката ще понесе промяната, че там положението е много страшно. Липсва авторитет и е страшна лиготия на моменти. Видях обаче как се държи детето в отсъствието на майка си и присъствието на татко си - не минават номерата. Няма писъци, рев, тръшкане по улиците и ритане на мебели в тях. Животът хубаво учи.  good

Ние прекарахме не малко време навън почивните дни. Обаче около нас  huhhuh.gif Не смеехме да тръгнем по-така, че щеше да ни свари това време неподготвени.
Днес денят ми започна хубаво. Татко беше от първите в Лидл и успял да вземе тротинетка. yahoo Предните бяха свършили за раз време и следобед нямаше никъде в града.

Козунаци признавам май само на Пенетоне. Преди време харесвах и хасковските на Тимс, но вече не са това, което бяха. От пекарната до нас бях взела много хубав също, но не смея като цяло. Рискът да попадна на твърд ми е голям, когато гледат да има количества за продажба. В НЕВеликденско време се намират по-добри. Ще накарам ММ да пробва на хлебопекарната, че и без това му е мерак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 19, 2021, 09:27:47 »

Toзи април хич не е мил с мен... малкият е болен, големият сополив... diablo
мен пак ме боли евстахиевата тръба, явно от нерви и от студа...
Рат, майка като прочете любовните, ще ти ги прехвърля за бабата. тамън им търсех истински фенове, защото не ми се даваше на хора, които ще ги подмятат и няма да четат, както ставаше със съседката ми предишната..
предупреждавам че са на Мойс авторката повечето.
И аз харесвам италианските козунаци good , ма тази година ще си правим на машината.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #200 -: април 19, 2021, 09:30:37 »

Рат, и аз имам няколко. Не чета любовни, а класики, криминални романи и детско-юношески. Давай адрес на Спиди или на техен автомат  Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 19, 2021, 09:44:14 »

Привет!

Ние ходихме на малко екскурзия до Сандански и се окъпахме в слънчеви лъчи! Ох, колко било хубаво да е хубаво времето! Много ми е залипсвало явно, защото там се чувствах все едно сме в някакво друго измерение, без вируси, без притеснения, а само лято!

Козунаци месим с майка ми всяка година и сега ще е така. Аз обаче от известно време съм хвърлила око на тези от близката хлебопекарна (Bread land, много са им хубави нещата по принцип), но милото не дава, не можело преди Великден...

Тази година ще боядисвам няколко пъти яйца сигурно, както и украсявах десетки елхи, че ще правя тематични фотосесии. Сега съм намислила една в черошовите градини, дано някой не ни направи забележка, че все пак май е частна собственост.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 19, 2021, 10:06:16 »

Ей, благодаря ви Еми и Али! Ще я запаса да си чете. Тя бързо чете и ще връщам щом е готова. Ние си имахме литературен клуб, четях е еднинкниги една след друга и обсъждахме, ама малко ѝ писаха убийствата и отлипанията, та иска нещо по любовно.

Козунаци, хубави как ми се ядат! Направо мога да ям сда изкарам няколко дни на тях, ама не трябва да ям  cray. Все пак мисля другата седмица да заместим с баба един два козунак, колкото да опитаме домашни. Сигурно ще купят и някви допълнителни, ама тях и без тва не ги ям.
Яйца ще оставя Ники да боядисва там, да се забавлява, на мен нещо не ми се занимава много много.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #203 -: април 19, 2021, 10:15:01 »

Адиктед за козунак не ти трябва нито робот, нито миксер smile всичко е във втасването, не в месенето. Имам проверена рецепта ако ти трябва вдъхновение

Мен панетонето не ме блазни, като сух кекс ми е.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 19, 2021, 10:29:57 »

Привет дами, аз чак сега стигам до тук.При нас събота и неделя бяха работни, неспящи, абе гадост беше.Днес съм като пребита и чакам да стане 21,30 и да легна  blush
Козунаци ще правя чак по Великден, че съм зарината с работа, чак вчера намерих време да измъкна бебешките бодита, че всичко им умаля.
Писна ми и на мен от дъжд, аз обичам гадно време, ама не чак толкова продължително, то това няма край, човек!
Искам топлинка, че кокалите ми замръзнаха, искам да мога да излизам с децата, а не да седя затворена в къщи.

Айде хубав ви ден!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #205 -: април 19, 2021, 10:56:33 »

Здравейте.
Бубе, как намери ти слънце по нашия край? При мен беше ледено цял уикенд. Къде бяхте?

Днес продължава да е студено + вече и вали.

Козунаци не обичам. И яйца не обичам. Великденските манджи не са ми по вкуса. pardon

Баба ми почина в петък. В събота я изпратихме.
Аз не съм от ревящите и все гледам позитивно да намирам в света, та си викам, че отиде да проконтролира тате какъв торчо праща.
Торчо-смешна дума, в контекста бебе.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 19, 2021, 10:58:24 »

Наде, искрени съболезнования!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #207 -: април 19, 2021, 11:11:33 »

Наде, съболезнования!
Загубата на близки хора по-скоро взех да я гледам от страна на равносметка колко спомени имам с този човек. Преживените хубави моменти няма кой да ни ги вземе.

Моят синковец е за подстригване. За днес нямало час, та да видим кога. И точно излизам от градината и си мисля как да си организирам седмицата, виждам един "торчо", очевидно пак първа група, по-рошав и от моя funnytooth funnytooth funnytooth Хареса ми думата, макар и не за бебе. Запазвам си я, да знаеш.

Агнешко не ям. По Великден наблягам на пресните салати и варените яйца. Надявам се тази година майка пак да донесе яйца от токачка. Много са полезни за децата. А така и така ги иска от нейна близка, ще си изпрося перушинки. Искам с белтък да ги залепя върху яйцата. Става много красиво.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #208 -: април 19, 2021, 11:29:59 »

Наденце, съболезнования и светъл и път!

Торко е при нас,веднага се досетих какво имаше предвид!

Мен Великденската трапеза ми е най-вкусна, печено аганце, пресни картофки около неги, салатки, козуначета мляс, мляс. Ако имаш и кукурееек!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #209 -: април 19, 2021, 17:31:18 »

Наде, съболезнования sad труден момент е загубата на близки хора sad

Честно казано бях забравила, че е Великден. Нали мина католическия и за нашия няма да почиваме и ми е малко странно като се разминават така. Иначе разбира се ще боядисаме яйца и козунаци ще направя, аз размесвам тестото на робота, изключително много мразя да меся и да си цапам ръцете и затова роботът ми върши чудна работа, после само ги довършвам и пека.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines