Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:09:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 40894 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 10, 2021, 07:46:57 »

На мен от месец и нещо ми се яде китайско.Понеже ще си го ям сама се чудя много дали да си поръчам и заслужава ли си риска т.е. дали ще е добре сготвено.От друга страна там редовно имат поръчки за след 2 часа за доставка, та и сега може да са натоварени, ама още го мисля  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 10, 2021, 08:27:38 »

Не знам кой започна да говори за Симона Загорова, ама вчера цял ден в главата ми бяха песни на Глория (да кажем, че е имало период, в който съм слушала Глория и Рамщайн  pardon )

Чувалите сте футболиста Антоан Гризман? Той има три деца родени на 8 април в различни години lol lol това се казва хеттрик.

Баща ми случайно се уредил с Модерна вчера. Само свекърът ми още се помотва. Вярно, че при тях в малкият град сигурно е по-трудно, ама като го знам, чака да му я донесат вкъщи. Всъщност май чакал да има при личния му лекар (който се занимава повече с фирмата си за дограма).

Хубав уикенд
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 10, 2021, 09:23:08 »

Добро утро!
Маги, поръчай си щом ти се яде! Аз нямам търпение да се при ера у нас и да си поръчам нещо (пица, паста, китайско, бургер), че в Банкя доставят смао местни ресторанти и то са 2-3.
Панде, поста ти кърти! Май всички в тийн годините си са минали през такъв катарзис с музиката. Ама аз ти се чудя как си спомняш песни изобщо. Аз забравям такива дето до ореди месеци сме въртяли често у нас.
А лл на свекър ти, има фирма за дограма? Медицината му е нещо като хоби ли?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 10, 2021, 17:43:08 »

и аз слушах радио сигнал плюс на 14 години, всяка вечер.  crazy
кажете как да се сдобия и аз случайно с Модерна lol , ще съм ви благодарна за съвети.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 12, 2021, 06:54:24 »

Добро утро, как сте?Аз чакам близначките да се събудят, а каката е вече готова за градина.Ох, нещо много кратки ми се видяха тия почивни дни и никак не починах.

Поне е топло вече!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: април 12, 2021, 08:11:50 »

Добро утро!

Дете на градина!

И мен ми се видяха къси почивните дни, особено вчера, направо не седнах за минута, 4 часа на фризьор и след това 4 часа на детски рд. Още ми е притеснено сега след този рд че бяхме на затворено, но само ние, без външни, от които всички гости прекарали преди месец два и ние двамата ваксинирани, ама стояхме всички на разстояние. Вече съм с нов цвят, значи нищо общо с това което исках на снимката, просто момчето ми е много точно и каза че на този етап няма как да стане, много цвят за сваляне имам, обаче стана много добре и много се харесвам, цвят студен карамел:
 ROFL


Свекс представих си я Силвена как вика ръцете горИИИ

Емии връзки душа, връзки за сега


Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #126 -: април 12, 2021, 08:47:39 »

 Привет!

 Булка, чуден е цветът. Аз преди време бях подобен и най-много съм се харесвала с него. То беше зор да сваля черното, но случих на фризьорка и стана перфектно. За съжаление замина за Германия и от тогава толкова сполучливо не са ме боядисвали. С кеф да си я носиш новата прическа! Wink

 Ние се престрашихме да се видим с кумовете на техния двор. Мисля, че нямаше  по-подходящ момент... децата не са били на училище/ градина, те са преболедували и с първа игла и ние с първа, та... беше хубаво разнообразие. Някакъв помен от нормалност, макар и илюзорна. За жалост тъкмо човек си позволи милиметър спокойствие и го залее студен душ. Чакаме ПСР на много-много близък, но вероятно ще е положителен и цяла сутрин се опитвам да се събера от тревога, от яд, че на цялото пазене и лудост на края на Дунава.... стискайте палци!

 Хайде спорен ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 12, 2021, 09:40:49 »

Добър ден!
Булче, супер е цвета!
Адиктед, стиснаъи палци всичко да е наред!
Почивните дни и на мен ми минаха бързо, тате и Р не съм ги видяла почти, 2та дни боядисват и оправят у нас, но са почти съвсем готови. Надявам се тия дни и мебелите за банята да вземем вече.
Аз съм за подстригване и боядисване, ама не мога да седя в салон толкова дълго. След някой месец ще е. Може би няма да се престраша да се боядисам, че ще ме мързи да го поддържам после, но едни 7-8 см ще трябва да си заминат  cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: април 12, 2021, 10:40:20 »

Адиктед, стискам палци всичко да е наред и да се размине!
Булка, много хубав цвят, съвсем естествен и сигурно ти отива на тена на лицето. Моята гледах да я докарам до точен цвят на една боя, хич не ми се бъркат няколко номера. Хаха, как звучи само "не седнах", при положение, че бая си седяла тези 4 часа на фризьор и после на рожден ден heart funnytooth
И ние се видяхме с най- близките ни приятели, ваксинирани с две дози, на открито. Ами пак седях на тръни и сега няколко дни ще се самонаблюдавам. Бяхме на хубаво заведение, с разкошна храна, изгоряхме на слънцето, посмяхме се с половин сърце, закачих се с млад сервитьор, който ме попита "Как ще платите, в брой ли?" /черпех за РД и съответно държах да платя аз/ пък изтърсих "Може и в натура!" Не му видях физиономията, беше с маска, ама Родният ми хвърли такъв поглед, че ми мина палавото настроение Wink
Хубав ден и хубава седмица!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 12, 2021, 10:46:24 »

Ох, Свекърва  lol lol lol lol  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Представям си само погледа на тм, а на момчето сигурно са му плам нали бузите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #130 -: април 12, 2021, 10:52:48 »

хахах Свекс в натура  yea

Абе не седнах, подлуди ме, той момъка е много внимателен и само ме местеше от мивка на стол, от стол на мивка, че да не изпърли косата докато маже друга част от косата. Много добре знае че аз се боядисвам и сама вкъщи и в корена избра  цвят който и сама вкъщи мога да ползвам и да не се ограничавам да ходя само при него за корен. Аз искам още по-светло ама всички ме разубеждават да стоя така. Иначе странно, но ми отива.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #131 -: април 12, 2021, 11:02:16 »

Здравейте!
Събрахме слънце с децата. Те са доволни. И двамата даже спаха следобед от преумора. Видях се с приятелка, с която доста се разминавахме покрай работа, деца и къща. Сега поне успяхме да се наприказваме по детските площадки.
Мъжо има нова играчка - хлебопекарна. Сега ми надува главата какво и как щял да прави. Аз хляб не ям и все едно да му говоря как ще се бъркам мюслитата lol

Булче, честит ти цвят! И на мен предстои. Ще видим в движение какво ще бъде в краен вид.
И децата са за фризьор. Мина март и вече не мога да се оправдая с месеца за стригане на магарета.  pardon
Адиктед, каквото и да е на теста, пожелавам бързо възстановяване - физически и психически  good
А, Свекс, хората ги гони пролетна умора, теб настроение lol lol lol Само така!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #132 -: април 12, 2021, 14:58:55 »

Здрастииии!  danceg
Стана чудо и успях да вляза в профила след години отсъствие.  Wink
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 12, 2021, 15:02:34 »

Булка, много си свежа и пролетна, би могло наистина още малко да го натиснеш да го докара до ягодовото дето показа. Но и така си много модерна и готина.
аз на фриз няма да ходя скоро, косата достатъчно я бях постригала, една педя ми стига за тази година. малкият и той нещо не му хареса там, а и пари да давам, за да квичи- няма да стане. beating
Адиктед, стискам палци, баща ми от четвъртък е с главоболие ( уж в областта около ухото ) и в събота е имал и Т. УНГ директно по телефона му е казала да върви на тестуване утре. избирА, избирА ваксини и накрая ... beating
аз днес преизпълних работната петилетка и смятам да се отдам на релакс. трябва да си гелирам ноктите, ама ме мързи..
ООоо Надето heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 12, 2021, 15:07:48 »

О, Наде, добре дошла smile разказвай, как я караш?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines