Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:57:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41027 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 09, 2021, 11:11:58 »

Благодаря за мненията за шкафа. Ама да ви питам, освен шкаф над и под мивката, имате и някви други етажерки? Къде държите шампоани, балсами, душ гел и т. н. Аз си мислех, че с голям шкаф, ще лига да ги на бутам там, ам а май няма да е много удобно, за всяко иене да отварям и затварям огледато.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 09, 2021, 11:39:28 »

Ама те всички са в бяло.

Брендън Фрейзър беше добро парче на времето, ама нещо май се беше разболял и хич не му се отрази добре


ми именно това, викам , те на сватба ли са? дрескод бяло за кръщене- ок, ма за погача.. аре не мерси. pardon
брендън винаги ми е бил неприятен.

рат, имам една съвсем обикновено пластмасова етажерка за шампоани и балсами, на земята, в частта на банята където се къпя, не съм я качвала никъде, а и не ми пука че се мокри.

панди, брат ми пит е алкохолик, та и той не е пример. pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 09, 2021, 12:15:03 »

В шкафа над мивката преди държах и шампоани, душ гелове и т.н. Сега са на ъглова етажерка до душа. Има много варианти за такива - има в Икеа, примерно, но по-високите опаковки могат да се слагат само на най-горната поличка, което е доста ограничаващо. Има и единични такива - тях, пък, лесно можеш да си ги сложиш на каквато височина искаш. Сега ползвам една телескопична етажерка от Лидл (ама не бих я препоръчала - въпреки че не се дупчи - не ми е най-стабилното и удобно нещо на света). Скоро сигурно няма да я сменям.

https://www.ikea.bg/products/bathroom/bathroom-accessories/shower-accessories/brogrund-aglova-etazherka-za-stena-nerazhdaema-stomana/30408979

Когато аз си купувах тази от Икеа, средната поличка беше по средата между двете.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 09, 2021, 13:16:41 »

Ъглова етажерка, метална, хромирана в ъгала на мястото за къпане.На три нива е, там са на всички ни без бебетата боклуците.За каката, понеже е голяма взехме пак ъглова, но с вакумни поставки, за да я стига и я сложихме на по-ниско под нашата.Има и в Икеа има и в Практикер.Тя е доволна и ние също, защото иначе плискаше цялата баня, за да си вземе шампоана и т.н.После и бебетата ще ползват нея като пораснат, а като станат големи хора ще се пренесат на ъгловата дето сме ние с мъжа, а ние ще се свием на един ред само smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #109 -: април 09, 2021, 13:19:40 »

Ние на ваната слагаме всичко, много е удобно

Принц Филип е починал

https://nova.bg/news/view/2021/04/09/322575/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-99-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8/
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #110 -: април 09, 2021, 14:25:14 »

 Аз побирам всичко в шкафа, но мивката е много близо до душа. По принцип за препарати имаме шкаф от икеа с две отделения за кошове за пране и рафт отгоре където седят въпросните препарати. Това е една от малкото покупки, която ще повторим и купим и на новото място. Адски удобно!
 Жалко за Филип. Ние гледаме The Crown и точно скоро си коментирахме, че скоро за тези времена няма да има живи свидетели. Не знам дали сме просперирали и еволюирали след тези поколения, но с това опростачване ми се струва, че по-скоро не. Не само кралското семейство, но и всички в близка до тяхна възраст носят една гордост и достойнство, което в следващите липсва, а в настоящите даже махалото е в другата посока...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 09, 2021, 14:44:07 »

Благодаря ви!
Адиктед, ще покажеш ли шкафа? Този високия с 2те дупки ли е? Където се пуска прането. Аз мисля да сложа кошове те за пране в банята вече, че до сега в спалнята ги държах, ама ще видим.

Да почива в мир принца. Ама наистина вече лисля, че нейно величество ще над живее всички. Жилаво бабенце!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #112 -: април 09, 2021, 14:49:35 »

Рат, да точно този е! Не си спомням даже преди това къде сме хвърляли дрехи, но някъде на 2рата година заедно го купихме. Майка за всяка пералня изсипва всичко и сортира, но за мен е голямо удобство да дръпна бялото или цветното и да изсипя директно без да пипам. Пасна ни идеално до пералнята до последния сантиметър и дано и в новото мокро успеем да ги съвместим.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #113 -: април 09, 2021, 14:54:52 »

Ние за мръсните дрехи ползваме едни кошове за рециклиране от икеа, мега удобни, не знам мм как се сети че за такова нещо стават.

Един по-голям и един по-малък за нас, върху пералнята стоят

https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/waste-sorting-bin/waste-sorting/sortera-kosh-za-razdelno-sabirane-s-kapak-60-l-byalo/70255899

Мен ми е мъчно за кралицата, според мен няма да издържи дълго след него, все пак 70г брак  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: април 09, 2021, 15:45:22 »

Честит рожден ден на най-обичаната Свекърва smile Да е здрава и още много години да разсмива, подкрепя и сваля на земята smile
А така, най- обичаната да съм, ама не защото съм чужда и далечна свекърва Wink
Благодаря, много ви обичам и аз.
Така се изложих с обяда днес, не е работа. Поръчах от уж гурме ресторант в Капана, нов, прехвален... Хубаво, че беше за 12 часа, та да видя, че не става diablo Да живеят Лидл и Мастър Шеф. Wink Хванах се да правя патешки гърди с портокалов сос и пюре от пащърнак и целина и все едно Силвана Роуз ми висеше на главата с оня леопардов принт и ми викаше " Вдигни ръцетии, край!" funnytooth Не ми стигнаха котлоните, ама се справих за два часа за три порции, мисля 5 позвънявания по телефона, отговори из разните приложения и на две слагания на капки в очите. Пак ще правя, хванах му чалъма, но се изпотих до кости и измърлях де що имаше тигани и тенджери. Доволен е даже НИ2 и мълчи гузен, защото той препоръча ресторанта и менюто Wink
Отивам да вдигна малко краката и да си отдъхна от емоции. Свещи ще духам сигурно в неделя, някъде на открито, с ваксинирани и преболедували роднини и приятели.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 09, 2021, 17:01:55 »

Свекс, кажи кой е ресторанта и какво поръчахте, че обикновено като ходя при вас в града, поръчваме отсам оттам, да не се излагам и аз.
Пералня към сушилнята нали няма тази година ? blum
Аз имам само един кош- платнен, икейски, но половинката има една единствена молба за домакинстването- кошът никога да не е пълен lol , някакво окр му е явно. та всеки ден перем половинки перални.
ние се утрепахме от обикаляне със и без колата днес, и един лидл ударихме, бая народ вътре. купих си боя и салфетки от дм за Великден, мисля да си правя козунака на хлебопекарната, инак го купуваме предишни години винаги.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 09, 2021, 17:14:37 »

Ама ДМ работи ли? Мислех, че и те янма да работят.
Аз се чудя дали да направим опит да ходим за тъпите шкафове, ама нещо ми е лошо цял ден. Май ще ме до мързи и ще го оставя за по-добри време на.
В Инглиш хоум има страхотни отстъпки, ако на някой нещо му трябва де. Аз взех халати и кърпи за домашните, взех си и поставки з а горещи съдове.
У нас сме на 2 коша- един за нашите, един за дрехите на Ники. Сега ше станат 3 или Ники ще мине в нашия кош (макар, че не ми се иска май).
Желая ви приятен и пълзотворен уикенд!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 09, 2021, 18:16:29 »

Аз съм с един кош в момента, но искам да си взема втори - за кърпи/чаршафи (невинаги мога да ги пусна веднага - а понякога другият кош се препълва докато стигна до него - преди малко пуснах трета пералня за деня, осма за седмицата, и не съм стигала изобщо до кърпи - а има едни нови, стоят си в опаковката и не мога да ги изпера  crazy). Моят кош е от Jysk.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #118 -: април 09, 2021, 18:37:57 »

Еми, ето този
https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g295391-d14165583-Reviews-Tams_House-Plovdiv_Plovdiv_Province.html
НИ2 е ял там дърпано свинско и било много хубаво. Ресторантът сега работи само за храна за вкъщи, предполагам това оказва влияние върху качеството на продуктите и на готвенето. Имахме специален бургер с телешко и ферментирали зеленчуци /адски сух и безвкусен/, телешки гърди и телешки бузи с разни сосове и пюрета /много прегорено всичко, чак нагарчаще/, пилешко печено, пак с разни специални неща /със странна миризма на престояло/, салати, домашно приготвени картофи /пресолени и жилави/. Иначе красиво опаковани в еко картони, подредени с много вкус. Щом Родният и аз, дето изобщо не сме претенциозни и пени се не пени, ке го ядем, пАри сме давАли, само го побутнахме, прави сметка. Салатите бяха хубави, ама то прясна салата от разни видове марули винаги е хубава.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #119 -: април 09, 2021, 18:50:13 »

Свекс, не съм го чувала този... Вече съм явно много откъсната от родния град, за съжаление, преди знаех всяко ново място... Но по думи на управителката на сладкарницата, където поръчвахме тортата на Ж... тя каза, че много персонал ги е напуснал... та явно качествените хора са се пеориентирали към други професии след толкова затваряния и отваряния... Може и това да е причината за не толкова добрия вкус... Жалко! Ама пък ти щом си изпидепсала патешкото хич не те мислим откъм гурме Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines