Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:22:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 40891 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 07, 2021, 08:59:58 »

Пандич хубаво нарече април да е мил, ама уви, няма такова нещо, нито като емоции е мил, нито като градуси. crazy
Имах отвратителен ден вчера, естествено нощес сънувах някакъв полусън, смятах сметки насън crazy , въобщеее... малкият и той още спи, но него ще го оставя, че в тази снежна буря няма къде да го водя.
Аз вече няма да прибирам нищо, а ще купя още гардероби, аман вече. beating
Моята баба за съжаление, още около 4 години преди да почине, не можеше да се оправя сама. Нито се сещаше да се нахрани, нито нещо да свърши можеше, пък и не беше длъжна, цял живот ни е гледала и ми беше удоволствие че мога да върна жеста. Много се радвам на възрастни хора, които се справят сами, но нито с нея, нито с дядо имахме този шанс. Мъчихме се до последно, те също.
Грам не харесвам кучета, не мога да ги трая направо, особено ако се завират в мен, миришат ми. Коткарка съм си и това е.
На майка за рд й взех торта и кувертюра за леглото. За щастие старият телефон на половинката е в нея, още бачка.
Мен София не ми харесва, чела съм някои нейни книги, но не мога да ги довърша, скучни са ми. Иначе оценявам оптимистичния й стил, леко пише.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #61 -: април 07, 2021, 09:38:07 »

Привет!

Чудя се какво сте се разбързали прибирате, после изкарвате дрехи  blush, знае се, в София до май не се прибират зимни дрехи  girl_impossible. Аз като прекалено информиран човек, следя прогнозата и хич не беше изненада днешния сняг.Другата седмица ще е дъжд всеки ден, тааа не се радвайте толкова на хубавото време уикенда.

Бубе плюсовете се повече от минусите, трябва да я кастрирате.

Мен ми изпратиха сега една антиутопия, тип Прислужницата, мисля да я прочета, че малко ми втръсна от любовни истории, тъкмо да влезна в тона на предстоящия нов сезон на Прислужницата.

Мен пролетната умора също ме е налегнала, днес за пръв път от доста време ми дойде музата да се занимавам с нещо различно от санитарния минимум, та се заех с два проекта, дано ги добутам.

Неделя съм на фризьор, ще има генерална промяна в цвета, ще видим дали ще рева или ще се кефя хахха. Не издържам вече с тези бели корени, ще вървим в посока Русо булче, ама няма да е наведнъж.... Хич не искам,ама не мога на 3 седмици да съм с 2 пръста корени...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 07, 2021, 09:43:05 »

Добър ден!
Мен само ме дразни времето, че мокри, а не натрупва. Ама докато се на кани да се облече шефа, може и да има 2 пръста да ходи да се каля там.
Да са живи и здрави рождениците! Маги, научи Моника да им чисти кеша  Wink Ники се е научил и го прави и на дядо си на тела.
Аз много обичам животни и искам, обаче не мога да си позволя грижата на тоя етап. Куче не ми се разхожда определено, котка бих взела, но като тръгнем на море кой ще я гледа... Ники се кефи на хамстери, обаче Р не ми дава да му взема (живеели малко и като умре щяло д аму е криво, а и били много нежни и ако вземе той да го ликвидира...), има право до някъде, ма според мен просто не иска хамстер.
Бубе, много е тъжно като видиш животното след операцията, но е за нейно добро. Аз кията я кастрирах на някви месеци (7-8), 3 дни беше много жално и ревях и се псувах какво съм ѝ причинила, ама после беше много добре за нея.
Булче, много ще ми е интересно как ще изглеждаш, ще те следя с интерес!
« Последна редакция: април 07, 2021, 09:57:26 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #63 -: април 07, 2021, 09:55:25 »

Булка, не съм се разбързала, място нямам и трябва да скрия нещо в раклите... така за 2 сезона седят на един шкаф близо до вратата, най-вече на Ж и става ужасна бъркотия, та поне да е само за 1. Чудех се дали да поръчвам от Декатлон един горен шушляк за мокро, ама ако ще вали ще го взема.good И кумата по същата причина като теб се изсветли. В началото не можех да я възприема, но сега не се сещам как е била тъмна. biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 07, 2021, 10:00:11 »

не знам дали мога да приема човек с тъмни вежди да е рус изцяло, ама може пък да ти отива, знае ли човек.
аз по тази причина не се и боядисвам, а само кичури, хубаво че послушах тогава фризьора ми- не мога да издържа психически да ходя в салон и да кеся на три седмици един път.
иначе адиктед, и аз по същата причина съм зор да ги прибирам, уж купихме два гардероба, ма не се побираме в тях и тримата... та точно това дето най мразя се случва- върху гардероба слагаме кутии с дрехи. тази година не издържах и пренесох част от тях на село, после пък ще си бия главата да ги търся из тавана..

определено е по-добре за котката и характера й да се кастрира, иначе полудяват после.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #65 -: април 07, 2021, 11:26:04 »

Ооо Еми ще се правя на Мадона, хич не ми е хахах. Мен по-скоро не ми отива на бялото лице, ама и не мога все като прошарена баба да ходя... Не мога и вече и от спрейовете на лореал да фъшкам, чувствителен ми ми е скалпа. Иначе не ходя на 3 седмици, ама се боядисвам на 3 седмици, 2-3 месеца сама 1 път на фризьор, ама досадно е.

Адиктед за якета и ботуши те нашите стоят целогодишно на едно място. То ще кажеш се спукахме гости да посрещаме та да ми е гайле кое е изкарано и натрупано. Хич не си създавам аз двойна работа хахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 07, 2021, 11:38:56 »

Булката, като на Кендал ли като цвят?
https://www.cosmopolitan.com/uk/beauty-hair/g2696/brunette-vs-blonde-110693/
Аз имам една кутия с обувки на балкона, каквото ми е излишно- там. Но над гардероба какво е, мама мия..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #67 -: април 07, 2021, 11:54:27 »

Не , не, няма да ставам руса сега, почвам поетапно хахах
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #68 -: април 07, 2021, 11:54:49 »

Здравейте, момичета!

Синхронизацията явно е пълна, аз също подреждах срехи вчера smile  прибрах най-дебелите зимни, ще пера и и най-дебелите зимни якета, защото макар и да вали сняг, не е далеч пролетта.
Еми, пробвала ли вакуумни торби, много място спестяват. Ние засега имаме място, като разчистя омалели детски дрехи ще има още.

Булче, при теб израстват корени, аз пък имам един изцяло бял кичур баш отпред на челото. Засега не се боядисвам, само него го покривам с боя, за щастие намерих цвят, който отговаря 100% на моя естестествен и засега спасявам положението. Не ме притеснява боядисването като честота, а това, че съм с много чувствителен скалп, който се бели от най- малкото дразнение и подозирам, че като започна да се боядисвам, ще стане страшно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 07, 2021, 12:58:36 »

Булче, аз последната стъпка имах предвид дали така ще изглежда накрая като цвят?
Алекс, не става, не попадам на добри вакуумни а какви ли не марки пробвах.
Майка е с хипер чувствителен скалп, плюс че е хипохондрик. Ползва боите на :

https://www.coloration3chenes.com/EN/hair-colours.html
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 07, 2021, 14:19:19 »

Баш като трябваше да вземаме Бамбук от градината се развихри снежна буря. Вече мина един час от тогава и се стопи. Луда работа

Нямам търпение за русо Булче smile ти беше ли омбре с русо едно време, нали?
Фризьорката, при  която ходех в София беше с черна коса и веднъж отивам и руса  shok каза точно това - писнало ѝ беше да се занимава с корени. Та още тогава се замислих дали някой ден ММ  ще ме възприеме руса. Ама тук всички си ходя с по два пръста корени.

Еми, ако си я чела на български, разбирам защо ти е била скучна. Аз първо бях чела две на български до някъде и ми бяха скучни. Ама случайно при служебните деца я имаше едната страна английски (първата за Беки) и много бързо я довърших. Така започнах чета книги на английски smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 07, 2021, 14:33:39 »

И аз се замислям за светъл цвят.Откачам с тия корени и аз.На три седмици макс се бодяисвам.Отнема ми време и нерви това нещо.

Сняг вече няма, но духа жестоко.

Бубе, ползите са повече.Ние оставихме нашите животни доста време да не са кастрирани и имахме проблеми после.И айде ти говориш за пишкането, а какво ще кажеш за развитие на тумори на млечната жлеза или на матката заради разгонване, но не заплождане.Та аз не бих рискувала.

Аз имам за този междинен сезон какво да облека, детето и то, та прибрах най-дебелите якета и това е.Но просто искам вече да е 20 градуса и да ходя по къс ръкав, ама да стига до 25 макс и да не става над 30, защото не мога да дишам  pardon Претенция съм!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 07, 2021, 14:38:38 »

Пандич, на БГ беше, да. Може и да са осрали превода, права си. Аз бях почнала "Беки Б чака бебе" последно.
Бели косми имам три броя, къде от бащата на детето ми, къде от самото дете.. не знам точно. beating
Имам да ходя до спиди на социална задължителна дневна разходка, но се назландисвам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 08, 2021, 08:06:33 »

Ай привет.Днес голямо тичане до работа.Майка нещо закъсня и аз бегом по баира.А и не си бях нагласила манджата за обяд, та и това ме забави.Гледам да си нося храна от в къщи, да не купувам буклуци и внимавам какво и как ям и по колко де.Че искам да сваля още 2-3 килограма и после да ги задържа.Без спорт е трудно.Мислех сутрин да правя йога, е хора трябва в 5 часа сигурно да става за йогата.Днес са се събудили в 6,30 тия двете и пак едва намерих 10 минути да се разтегна.

Хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #74 -: април 08, 2021, 08:35:02 »

Магии за какво ти е спорт като сутрин тичаш по баири хахах.

Аз ще пАладея вече с това дете вкъщи... Не се очертава още една седмица да почне на градина че все още ще са сборни, а и ситуацията никак не е розова и е рискова, ама вчера вече щях на камера да го нашамаросам....Тати е със слушалки а мама не и дай да и крещим докато се опитва да обясни какви са рисковете на цените които правим... не се издържа...Отделно свека не може да си вземе отпуска, нейна колежка е в болница след ваксина вече три седмици. Аман от работещи баби пенсионерки. Изобщо не е финансово при нея, оправдава се че събира пари за ремонт на къщата ѝ, която с радост ние бихме ремонтирали, ама не дава. Обещала ми е че ще работи макс още една година, та а дано и дойде акъла вече. Свекъра и дума не дава да става да спира работа, той и с работа не го свърта, само си измисля къде да се разходи. Брата на мм пък го е страх сам да остава със Звяр, ще кажеш бебе е... Детегледачката я освободихме вече. Мрън та мрън съм. Ще се избием вкъщи още малко ахахха

Днес ще се затопля уж, каза синоптика пролетта се завръща, вадете пролетните дрехи пак  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines