Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:36:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41455 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #90 -: април 09, 2021, 08:22:28 »

Честит рожден ден Свекс! Както го изговорихме, търпение и с лекота приемане на всичко обкръжаващо нИ!Радвам се че сте успели и сватовете да уредите, дано и е по-спокойно на снаха ти сега. За изглеждането на плешиво, то и сега изглеждам плешива като порасне малко, направо все е едно дупка имам на челото...

Махат сборните от понеделник  yahoo, сега трябва да взема пълнеж за хартиената торта, че и за рд да почерпи

Ох сега и аз пуснах таз Симона ахахах
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 09, 2021, 08:41:42 »

Свекърва, да си жива и здрава!
Булче, айде честит петък и от понеделник с песен на градина!
 
Тая нощ такова безсъние, че още не мога да стана от леглото. Искам 1нощ да легна и да спя поне 5 часа без да се събудя, толкова ли е много?!

От утре май вече тате и Р ще почнат довършителни те из апартамента. Вчера избрах латекс (много светло зелено).  Не можем да се разберем за мебелите в банята, ама се надявам да успеем скоро да ги видим на живо и да постигнем някакъв консенсус.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 09, 2021, 08:55:48 »

Честит празник на Свекс и тук! smile
РАт, покажи  в какво са ви различията, да метнем и ние по едно мнение, без никой да ни го е искал? lol


Ние с Али за три седмици вече имаме три случая да си поръчаме нещо от бг сайтове и ни вопъл, ни стон, че даже и на мейли не щат да отговарят, претенциозни са. Не мога да ги разбера, уж пеят че са бедни, короната ги ограбила, ББ Ги ограбил, ма явно са си ограбени умствено и по душа. pardon На българина не му се работи и си търси оправдания, така бяха и в сферата на ресторантьорството, но нищо- сега ще се види кой ще оцелее и ще са най -добрите ( или най-кралите ). Възмутена съм че вместо да се стегнат и да изкарват по някой лев, тотално вече са отпуснали юздите и се държат като кретени. Гледам и прословутия плодово-зеленчуков пазар в моя квартал- е- идиоти си бяха, такива си останаха, държат се лошо с пенсионерите, заповедно говорят на другите клиенти, въобще- невъзпитание и това си е. beating

Аз накарах и половинката да погледна на Симона Загорова нещата, той също се хвана за главата но и коментира че след като и фолкпевиците са гладни и обеднели та нямат пари за телесен чорапогащник и обувки, значи положението в страната ни никак не е весело. pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 09, 2021, 09:08:05 »

Аз харесвам нещо такова (да има къде да се приберат повече неща, според Р е като сандък) :
https://www.home-max.bg/ogledalen-pvc-shkaf-zori-s-osvetlenie/
Той харесва нещо такова (по-малко, не толкова претрупано) : https://www.home-max.bg/shkaf-s-ogledalo-alfa/

Кажете мнение, после аз ще избълвам моите аргументи.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #94 -: април 09, 2021, 09:11:22 »

Аз харесвам нещо такова (да има къде да се приберат повече неща, според Р е като сандък) :
https://www.home-max.bg/ogledalen-pvc-shkaf-zori-s-osvetlenie/
Той харесва нещо такова (по-малко, не толкова претрупано) : https://www.home-max.bg/shkaf-s-ogledalo-alfa/

Кажете мнение, после аз ще избълвам моите аргументи.

Аз не бих избрала тези, а такъв плътно с огледала и на двата шкафа за да побира повече неща

https://www.home-max.bg/pvc-ogledalen-shkaf-kian/

Олеее какво е това фешън недоразумение Симона? Повърнах... Баба Гло изглежда в пъти по-добре... Нещо white sensation са искали да постигнат...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 09, 2021, 09:14:24 »

За шкафовете за баня - аз харесвам изцяло затворените огледални шкафове - колкото по-големи, по-добре (все пак съобразени с размера на мивката отдолу). Вътре стоят чаша с четки за зъби, пасти за зъби (различните членове в семейството, ползваме различни пасти за зъби), душ за зъби, самобръсначки, вода за уста (пак два вида - детска и нормална)... Реално, доста лесно се запълва.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 09, 2021, 09:19:49 »

Рат, и аз съм на мнението на момичетата, нито едното ми допада, нито другото. не са и практични, откритата част ще се цапа много. И аз съм за изцяло закрит шкаф с две огледални врати/отделения

https://www.kristin.bg/product/1874/ogledalen-shkaf-za-banya-icmc-8245-up.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 09, 2021, 09:21:12 »

Булката, мен и баба гло в бяло с абитуриентската ми чантичка отпреди 20 години, пак не ми е ок. а и да се облечеш в бяло за такова събитие- те на сватба ли са?  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #98 -: април 09, 2021, 09:40:19 »

 Привет!

 Свекс, честита да си и тук! Да си все така съвкупност от мъдростта на годините и духовитоста на младостта, пък дано и ние прихванем от теб коя каквото й липсва от комбинацията! Wink

 Еми, наистина не знам за какво реват. Онзи ден майка и леля се организираха да купят торта на баба, уж специално ново място на култово старо. Е, може ли да продадеш замразена Бог знае кога торта при все, че се бараш за сладкарница със собствено производство?! Грам усилие никой не полага, само пари да се наливат ей така... 2 часа чакаха да се размрази, та да набодат свещите. Не са я купили и за сладоледена, за да има оправдание. Радвам се, че за Ж.си заложих на качество, което знаех от преди и не ме подведоха и тоя път и съм склонна на такива хора да давам и повече от цената. Изядохме си тортата с кеф само тримата.

Рат, аз от горчив опит от стария апартамент в новия не искам да има нито 1 шкафченце без вратичка. Седи готино само по списания. Винаги се натрупва, праши и коства усилия за подреждане и преподреждане. Слава Богу в банята ММ поне е спестил отворени пространства. Беше купувал и монтирал натагадък преди да му дойда на гости за пръв път, но мило се беше досетил и взел с шкаф с лампи пури, сложени зад стъкла странично, че да мога да се гримирам. Иначе е 1 шкаф голям, но има достатъчно място за всичко. В новата баня вероятно ще сме с шкаф под мивката, че се очертава да е по-скоро суха баня. good

 Бялото айде да речем, че символизира чистотата на новороденото, но скандалният чорапогащник ако е греха на майката... друго обяснение нямам... biggrin
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 09, 2021, 09:45:46 »

Привет!

Свекс, да си честита! Здраве, щастие, късмет и младост! Да ти е леко на душата  give_rose

Пред нашата кооперация правят улицата и тротоарите от една седмица и казвам ви, тези хора ще се избият! Всеки ден са псувни и скандали, но ето сега, точно в този момент се бият, просто така, истински бой! Изумявам се  pardon

Нямам търпение днес да минава, имам нужда от почивка малко, в София ще сме си с милото уикенда и мисля да си се поглезим с вкусна храна, филми, дълги разходки и игри на плейстейшъна. Иска ми се за нищо да не мисля и нищо да не организирам. Още от сега съм си намислила, че ми се яде лазаня от Щастливеца и искам да гледам Мумията (излезе ми тези дни, че Брендан Фрейзър пак е популярен и хората го обичат, та викам и аз ще си припомня колко готин беше в тази си роля).

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 09, 2021, 09:56:27 »

Честит рожден ден на най-обичаната Свекърва smile Да е здрава и още много години да разсмива, подкрепя и сваля на земята smile



И аз съм за шкаф, който е целията затворен и е само огледало (каквито са показали булчето и еми) нашият е с три вратички, всеки да си шкаф.


В първи и втори курс живеех в Павлово и Глория живееше наблизо. Та често виждах Симона с баба ѝ във Фантастико. Голяма глезанка беше. Никога нямаше да ми направи впечатление чорапогащника lol нищо не разбирам от стил и това е.

Доста музиканти живееха наоколо тогава - Ерол от Уикеда си вземаше детето от детската градина до нас, Цветан Недялков и той обикаляше квартала, а в тролея засичахме Явор ot Gravity Co, лека му пръст.

И аз си го обичам Брендън Фрейзър smile Много ми е мил в С отличие smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #101 -: април 09, 2021, 10:13:52 »

Свекърва, Честит Рожден ден!  give_rose
Пожелавам ти свежестта на лалетата и дълголетието на орхидеите!  Wink

Рат, и аз съм на мнение, че затворените са по-добрите шкафове. Изглеждат подредени и се чистят по-лесно. Тия полички са само за декорации с мидички по снимки.
И аз една година бях в Красно село, а приятели на мои приятели бяха основно в Павлово, та често там се събирахме. Спокоен квартал ми изглеждаше и разбирам защо такъв тип хора отиват там.

Това с черните грехове втъкани в чорапогащник ме разби lol lol lol
А чантичката я пропуснах нещо!
Не знам защо пишат, че са пръснали хиляди левове, когато самата Симона се похвали, че украсата и тортата са подарък.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #102 -: април 09, 2021, 10:34:34 »

Булката, мен и баба гло в бяло с абитуриентската ми чантичка отпреди 20 години, пак не ми е ок. а и да се облечеш в бяло за такова събитие- те на сватба ли са?  pardon

Ама те всички са в бяло.

Брендън Фрейзър беше добро парче на времето, ама нещо май се беше разболял и хич не му се отрази добре

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 09, 2021, 11:00:28 »

И аз съм за изцяло затворен шкаф над мивката.Нашия е такъв, посредата е вълнообразно разделянето, от горе е с лампички, за да ми е лесно да се гримирам.Всичката натурия е скрита вътре и нищо не се праши.Под мивката пак сме с шкаф, там държа препарати, превръзки, шампоани в повече и разни други боклуци.Толкоз!Мразя рафтчета, имам две от зор в хола.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 09, 2021, 11:03:34 »

На мен не ми е бил някакъв красавец, ама има добродушно излъчване. Иначе да - здравословни проблеми, депресии са го съсипали.
Ама то виждалилисте Ръсел Кроу скоро :)Явно не всички са Брад Пит и Том Круз и в Холивуд  pardon

https://www.wired.com/video/watch/russell-crowe-answers-the-webs-most-searched-questions
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines