Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:57:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41478 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 05, 2021, 15:35:28 »

Леле като казахте цветя, имам 2 в работата - каланхие и алое, (едната колежка ги отглежда сега), ама трябва да си ги прибира горките. Макар, че у на сим е тъмно и сигурно няма д аим хареса. А сега си имат цяло бюро за тях и се спукват да растат.
На мен ми се видя топло на слънце, но седях малко. А Ники е по блуза от 4 часа и изобщо не виждам скоро да се прибере. Само смени възрастния наблюдател и взе баба да я учи как се мие колело  crazy. След малко е мой ред, дано се навие да излезем в парка д айара колело, а аз да си намеря пейка поне.
Еми, аз спрях да пера с цел прибиране на зимни неща. Ще ги оставя още малко. Пера само защото господина се прави на прасе на 1вото излизане.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 05, 2021, 15:50:53 »

тук няма кой да стои цял ден с него навън и мрънкя- ако види слънце, вика мамо, сега слънчево ли е ? ( намек да го изкара някой като кученце ). мъчно ми е, но няма как да има денонощна бавачка навън. сега е майка наред, утре е мой ред и така. нещо колелото тази година не е на почит, търси си деца горкият... та ще видим. аз едно го мислех, то друго май ще стане.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 05, 2021, 17:13:33 »

Еми, вие няма ли да си ходите на къщата? То сега е лесно, щото в двора има къде да се седне поне, та половин ден е в двора. Ама върнем ли се в София няма да мога да му смогна на седенето на вън, той може изобщо да не се прибира, ама аз трудно седя над 2 часа без да пишкам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 05, 2021, 17:53:40 »

там има проблем с водата селото, който се задълбочава, засега няма шанс, а за хидрофор няма кой да се занимава... работата буквално залива половинката. улиците също са ги доразбишкали, всичко е в кал и течаща вода по улиците. там сме жертва на политически дразги- кметът на селото е от една партия, кметът на околията който дава финансиране- от друга. мани, там жестоко съсипват селото...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 06, 2021, 09:14:03 »

Привет! Я, къде сте, никога не ми се случва да се разпиша първа!

Аз гласувах, смятах, че на точно тези избори, щеше да има значение. За нас като развиваща се страна е много важно някак да успеем да се справим с корупцията, наскоро осъзнах колко прогнило е всичко държавно, как постоянно изтичат пари!

Зимата май вече щем си тръгва, надявам се, дават го да е слънчево тази седмица. Сняг през април, че даже да натрупа и задържи - не е моето нещо, но пък се възползвах от ситуацията, облякох си бална рокля и ходихме да се снимаме в гората  tease

Любими цветя са ми божурите, но уханието на люляците е най-неповторимото и вдъхновяващо!

Утре пак ще давам интервю, този път на живо в студио, а като гледам няма да се доспя (както и последните дни), та не знам как ще събера сън за красота. Котката ни е в някакъв етап - скача по стените и се катери на климатиците и после мяука, за да я свалим... и така цяла нощ...

Тази седмица трябва да отметна един куп задачи и се надявам да не загубя мотивация, че не знам какво е, пролетна умора, що ли, но много ме мързи напоследък sad
« Последна редакция: април 06, 2021, 09:17:31 от Bube » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 06, 2021, 10:37:02 »

Ми Маги е вече работна и няма кой да ни пожелае добро утро! Ама поне да се разписва, как е, що е  beating
Еми, много гадно звучи това за селцето и много тъжно. Ама изобщо не е изненада де.
На мен ми дойдоха всипки поръчки. Бях си поръчала 3 чифта кецове от някъв измислен сайт. За цената си са наораво супер. Малко са чалгарски. Ама ми се носеше нещо цветно и шарено пролетта. А и не очаквам да издържат кой знае колко. Едните ложе и д аго дам на майка или баба, че малко ми стягат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 06, 2021, 10:42:39 »

Добро утро! Как сте?


Тук вчера беше слънце, ама днес е сняг. Има и слънце и сигурно бързо ще го стопи.

Бамбук замина на градина в добро настроение. Беше му доскучало вкъщи вече.

Бубе, успех! Ти цяла медийна звезда стана Wink  И аз харесвам аромат на люляк smile

Книгата, която чета е много забавна, чак на глас се смея. Сега на главната героиня и предстои да отиде на сауна с роднини на гаджето ѝ, които са австрийци. От сега ми е смешно като знам какво я чака lol lol lol ама първо трябва да си довърша малко немска граматика.

Целувкен, по тоя повод smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 06, 2021, 11:18:09 »

Привет, сутринта на бегом дойдох на работа, че много плачат като ги оставям, но и това ще мине.Ще вляза в  ритъм аз.Снощи след работа по улиците с трите, прибрах ги мръсни и щастливи.

Бубе, кастрирахте ли я?Ако не сте се замислете, ще се успокои и ще избегнете болести.

Аз с каката много излизах, после случих на ясла, където ги изкарват много, после в градината на госпожи, който също извеждат децата.Та съм доволна.Иначе след взимане, задължително сме по улиците.До сега беше лесно, търсех компания само за каката, скоро ще трябва и за дребните да търся, макар че те двете са си достатъчни.

Надявам се да се постопли, да цъфнат люляците, има едно място в Плевен с хиляди люляци, прекрасно е.И да ходим в парка горе, на нацъфтели теменужки, ауу как ги обичам тях.

Айде отивам да работя.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #53 -: април 06, 2021, 12:19:56 »

При мен продължава серията от странности в ежедневието! Снощи даже не спах добре.

Определено съм За гласуването  good Лошото е, че системата си върви по един и същ начин и много трудно може да се сложи прът в колелата, белким променим темпото или посоката. Wink Бюрокрацията си е навсякъде. Ето, вчера ми върнаха документи, защото не можело да се подчертае нещо си на ръка. Поправките можело само на компютър и с подпис и печат crazy Ама и хората го разбирам, защото са само едни служители там. Нямат право на мнение, изпълняват безумни решения и в крайна сметка обират "овациите".  nea После как да ходят с желание на работа.

За градините и училищата поне тук и сега има засилено извеждане навън. Преди по-можеше някоя госпожа да не изведе група или клас. Сега е като изискване. Това ми беше единственото трудно по онлайн обучението. Няма как да изведа малкото дете, докато голямото учи. Следобед пък малкото спи. Като се съобразим и с времето за обяд, домакински някакви задължения и се получаваше сравнително кратък период за разходки.

Кокона видя, че покрай всичко плюс лошо време е много трудно да имаш куче. Това не означава, че спря да мрънка и иска такова. Води преговори на колко години трябва да стане брат й, за да имала тя куче. Дребният пък има единствено претенции кучето да е с оранжева каишка lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 06, 2021, 12:25:58 »

Аз имах куче и го дадох - беше доста по-зле от това да имаш котка. Като бях взела вече и котето, то горкото гледаше отчаяно от живота като се прибера заради пакостите на кучето. Такова мазало правеше, че не е истина просто. Изобщо не търпеше да стои само. А пък за извеждането сутрин и вечер - без значение дали си с кръвоизлив, след операция, дали навън има снежни виелици - да не говорим...  Може би случих на неподходящо куче.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #55 -: април 06, 2021, 12:29:31 »

Ами зор си е good Аз в неделя, в дъжда сама... И да трябва да извеждам всички, че да изпикая един хайван...

Иначе е ясно, че е мило!  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 07, 2021, 08:02:01 »

Добро утро, тук вали сняг  shok Бащата днес има РД и със сестра ми му взехме нов телефон.Ще ни проклина няколко дни човека, но стария му е много зле и само ме кара нещо да трия от него, да оправям и вече ми писна!Не взимаме някакъв сложен, просто с повече памет, че не знам къде ръчкат с майка ама редовно по 100 приложения отворени оправям и огромен кеш трия.Та и ние като на Свекърва децата, без да ни питат техника взимаме  blush

Днес май ще е дъждовен и ще мога да оправя две-три перални, да пооправя дрехите на децата и евентуално най-накрая да стигна до маникюра си.Еми ми прати страхотни неща и ме сърбят ръцете да ги пробвам, но все не остава време за мен!

Хубав ден!Макар и зимен април  nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #57 -: април 07, 2021, 08:31:08 »

Привет!

 И тук е направо снежна буря... дразни ме това затопляне-застудяване. Поне като ще е студено да е постоянно, по-лесно го приемам... 3ти път прибирам и изваждам якета, вече се скапаха от пране и дезинфектант по ръкавите. smile
  И моята баба е днес рожденичка...89. Най-хубавото е, че още живее, готви и се оправя сама. Дано до край е така и да ни е дала от нейния ген. smile
 Не съм любител на животните и Ж. промрънква понякога за куче, ама и баща й е с алергия. Ще се радва на пинчера на съседките-братовчедки като се преместим. 
 Някаква пролетна умора ме е налегнала... снощи съм заспала с Ж. ММ чакал, чакал да гледаме сериал и накрая се сетил. Не съм и усетила кога съм заспала, кога е дошъл:D

 Айде дано й е последен напън на зимата. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 07, 2021, 08:55:40 »

Здравейте!

При нас днес няма сняг, но е доста студено. В събота и неделя се очакват 20 градуса. И мен ме напряга това - един ден по къси ръкави, един ден с зимно яке.

Домашни любимци не са мойто нещо. Имала съм хамстери и много им се радвах, ама не живеят дълго. Рибки са ми скучни. Та Бамбук едва ли ще си има домашен любимец, докато е дете. Като си има неговата къща, както си реши. Аз съм алергична към кучета, към котки не съм сигурна. Ама съм го приела, че съм, та да не взема да се излъжа нещо lol

Много ми хареса книгата Love Your Life на Sophie Kinsella. Тя си е типична за нея книга, пък аз всичките й ги харесвам, ама тази ми от челните места. Can you keep a secret? и Finding Audrey все още са ми топ.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 07, 2021, 08:58:44 »

Привет!

Честити да са ви рождениците и още дълги, дълги години да се радват на добро здраве!

Изненада ме много снегът през прозореца, вчера нямаше никакви признаци, че така ще стане, във въздуха ухаеше на пролет, на цъфнали дървета  crazy Аз още си се разхождам с палто и зимни боти, та поне за дрехите не се притеснявам, но как ми се носи тениска и кожено яке!

Стискайте ми палци днес, че на живо ще е интервюто и ми се е свило всичко.

Панде, да, звезда съм станала от всякъде, просто хората няма с какво да си запълнят ефира.

Маги, не сме я кастрирали, малко сме раздвоени. Знам, че ще кажете, че така е по-добре, но когато ходихме да се консултираме, защото при миналото разгонване много пишкаше, казаха, че не могат да ни гарантират това да се подобри - т.е. при 25 % от котките това маркиране остава перманентно.

Днес имам часове до обяд и после имам малко време да си оправя коса, грим, няма да успея обаче за маникюр, ще съм си явно по-натурална.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines