Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 19:57:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41449 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 29, 2021, 13:20:20 »

Мерси, Булче, бях забравила нещо

Аз отидох да сменя дрехите, ама греда - маската останала в якето, пък то стана много топло и излязох без яке. После пак ще пробвам, днес явно ми е ден за каране на колело.

Днес Уилям и Кейт имат годишнина от сватбата - 10 години. Вие помните ли сватбата им. Аз я гледах, а ММ се чудеше що за тъпо нещо гледам lol lol
« Последна редакция: април 29, 2021, 13:23:36 от pandapanda » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 29, 2021, 13:44:10 »

Аз я помня, то толкова шум беше. Пък с каква рокля ще е, пък да се качат да махат от балкона... Ама бегло де.
Панде, явно голям километра ше невъртиш. Няма ли от къде да се купи маска в движение?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #317 -: април 29, 2021, 14:17:36 »

 Аз сватбата я помня основно заради това, че беше по кориците на американските клюкарски списания. Тъкмо бях пристигнала в САЩ на бригада. Докато нямаше клиенти ги подреждах около касата. Ехааа 10 години са минали...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #318 -: април 29, 2021, 14:49:56 »

Хахах Пандей, нова идея за бизнес, вендинг машина за маски пред магазините

Оо много хубаво си спомням всеки детайл от сватбата, бях отпуска, бяхме се нанесли токщо като млади гаджета с мм в един апартамент, много беше вълнуващо  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #319 -: април 29, 2021, 15:02:04 »

При нас чистенето се отлага, аз съм с обриви по ръцете отново. Ще го раздавам принцеса. Обаче си открих диагнозата в Гугъл - контактен дерматит от хранителни продукти /домати, кромид, чесън, цитрусови, билки, подправки, шоколад, сладолед и кока- кола/ Само последните две не съм пипала тези дни. Не винаги се получава, обикновено при паднал имунитет или предварително раздразнена кожа. А кожата ми беше пак като по учебник раздразнена от друг вид дерматит - от допир с химикали /прахове, парфюми, дезинфектанти/, щото прах ръчно един пуловер, парфюмирах се на китката, но ми отиде и на пръстите и се дезинфекцирах в ресторанта кой знае с какъв препарат. Както се казва в един черен виц, "диагноза има, болният умря", та и аз така angry funnytooth
По този повод днес Родният готви и ми нагласи яйцата рано- рано по тенджерите да се варят. От 25 броя, само 2 леко пукнати. Не си струва да се боядисва с корени брош ако яйцата не са бели, почти няма разлика от боядисаните с люспи кромид. Изпуснах и куркумата тази година, много силна миризма има и няма жълти яйца.
Сладки и козунак няма да меся, виж идея е да спретна и аз една баница със спанак за довечера good
Хубав ден на всички, времето е разкошно. Хаха, ами сега, като имам пак по учебник и дерматит от слънчева светлина, ръцете в д- то ли да си завра? pardon Wink
Сватбата я гледах на повторение по- късно, нещо бях заета. Покойната ми приятелка се беше подготвила със специална сбирка на хапване и пийване с комшийки да обсъждат събитието, тогава още беше здрава и с пълния си блясък и дух, та ми пращаше съобщения по скайп за тоалети и пикантерии. Хубави времена бяха....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 29, 2021, 15:19:49 »

Аз в събота съм планирала да правя козунаци и яйца. Козунаците ще са или рула с орехово-какаов пълнеж, или с локум.  girl_wink
Яйцата винаги ги боядисвам в събота - за да са по-пресни.  blush

svekarva, за слънцето - едно време бях развила слънчева алергия (още имам белези от мехурите, бях на едно море - ама нали, веднъж съм отишла на море, някакви си мехури няма да ме спрат да отида на п *crazy*лажа  funnytooth). След това всеки път като излизам на слънце - даже из града, се мажех със 70-ти фактор. Бях си го купила онлайн, че тук няма такова по магазините.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 29, 2021, 15:52:22 »

То можеше да вляза и да кажа, че иска да си купя маска, ама щяха да ме гледат много лошо. А и тo тук може само ffp2 маска, пък те все по 3 или 5 ги продават. Много сложно ми се видя lol пак ще се разходя, ама дано има размери, че то е магазин тип Лидл.

На скоро ММ гледаше някаква купа на краля по футбол в Испания и кралят беше на стадиона и се сетих, че и неговата сватба съм гледала. Като малка го бях видяла в някакво списание и си представях принцовете от приказките като него smile жена му е много красива и дъщерите им са хубави smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 29, 2021, 17:44:59 »

и аз помня сватбата, чувствах се много романтично, бях в приятен етап от връзката си тогава. сега са ми малко смешни с днешния си клип, колко се обичат, колко се гонят с децата, алабала, не вярвам вече на тия работи след всичките им излагации и изпускания. Не че харесвам Меган, но съм сигурна че и те са змии. pardon
ние днес изпълнихме петилетката, прозорците на двете стаи измихме, пердетата в едната вече са изпрани и закачени, две перални още отделно, прахосмукачка, прах и шишчетата опекох. От утре мога да връчвам малкия и на майка ми през деня и смятам да се възползвам, имах отвратителен месец. Изнервени сме вече, детето и то чат пат скучае, ма да свиква- това е животецът.
аз пък вчера си нямах работа да пия кола и като ме стегна тая ми ти щитовидна, щях да пукна.  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 29, 2021, 18:23:14 »

Еми, той твоя сега ходеше ли на детска или си ги спряла? Ще го пускаш ли от май? Ти верно колко работа си свършила.
Ние омесихме Козунаци, биядисахме яйцата, аз нямаше да участвам, ама "аре направи го това...". Искаха да не дават на Ники да боядисва, ще кажеш че та са деца, голям зор да боядисват! Та трябваше да му помогна малко и да му асистирам. И естествено сега не знам къде се намирам пак.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #324 -: април 30, 2021, 08:36:53 »

Добро утро!
То било много хубаво да се наспи човек без аларми! smile Пак се влезе при мен с: Мамо, може ли детско? Поне с половин око видях, че си носи одеялце за пред телевизора. Не ми се наложи да давам инструкции и пак задрямах. smile
Ще правя закуска и ще изведа децата навън. Тези дни мъжете от квартала дружно направиха пясъчник с капаци, които стават на пейки. Даже и ще се заключва, че да си е за нас си. Чакахме снощи само един татко да домъкне пясък - запален рибар и по Марица видял къде има хубав пясък. За наша радост не донесе пясъка след 7:30, че нямаше да можем да приберем децата. Или както един комшия казва: Прибираме се с гайдата Плачещо момиче Boy cry
На църква не знам дали ще успеем да отидем, че при нас е страшна лудница по празниците. Буквално улиците наоколо са претъпкани с хора. Много ми е криво по тези празници, че не мога да покажа на децата елементарни неща, да им създам традиция, така, както нас като деца са ни водили.

Сватбата не я гледах тогава. Гледах репортажи и снимки. Кейт ми беше разочарование като визия. Дори от дистанцията на времето продължавам да мисля така. Месец след кралската сватба етървата обикаляше за булчински рокля. Тя си е зафатна, като Свекс казва, и търсеше нещо по-прикрито. Обаче говори в половин уста, не обяснява поначало. И тогава във всички магазини й забиваха въпрос дали като роклята на Кейт търси. pardon
2011 беше хубава година за мен! Искам колелото пак да се завърти в тази посока  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 30, 2021, 09:16:37 »

Привет, аз също поспах до късно, но през нощта беше веселба.Днес мисля да почивам, нямахме топла вода два дни и днес вече ще си мия косата, че на нищо не прилича.Ужасно е да няма топла вода.

Ще излизаме след обяд ако не завали, ще видим как ще е времето днес.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #326 -: април 30, 2021, 09:23:21 »

Добро утро!

Аз хубаво казах че днес не се пере и се наложи малко преди полунощ да пускам пералня че Пухиндрел пак направи беля и то върху спалнята... Май ще го заведа да му клъцнат маслинките. Странно е че не маркира а направо си се изпишка...

Днес много лежерна програма сме замислил, цръква, кратка разходка из квартала, постен боб къкри в инста пота.

Аличка аз не съм съгласна за роклята, даже напротив, визията и е без временна, и 10години по-късно изглежда добре. Една приятелка даже беше с китайска рокля същата и пак седеше добре. Мен ми беше пример за рокля как трябва да изглежда и как и след 10,20 год като погледнеш снимката да не си казваш ох какво съм си мислила... На Даяна примерно е типично това, модерна за времето си и не би била вдъхновение след 20 години на никого.

Хайде лек ден и да си починете всички хубаво днес преди голямото готвене!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 30, 2021, 09:37:40 »

Добър ден!
На мен ми е много странно, някво никакво-не се наспах съвсем, всички са си вкъщи, ама трябва да събирам багаж за да се при ерем, а малкия демон дава отпор и не ще да си ходи.  Но пък майка го е подстригала, чакам да видя резултата, че още се мота горе. Р отиде да пазарува, а на мен не ми се мърда! Искам да се телепортирам у нас и да си лежа и чета.
Козунаците добре ни се получиха с баба. Яйцата са хубави, само няколко счупени имаше, някой бяха здрави, но... Се търкулнаха на пода. Ники доста добре се справи, само бабите ни ядосаха, че се държат и те като деца на моменти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 30, 2021, 11:49:44 »

аз се наспах добре, ма вечер имам някви проблеми с червата и ми се разгонва фамилията. crazy
взех да пия пробиотик и въглен, да видим. имам чувството че откакто родих, все нещо ме боли, като бабичка съм...
роклите на Кейт и аз ги харесвам, дори харесвам онова ангорско жилетче дето го беше метнала за приема след това. някак ми е земно и приятно като идея. Меган беше облечена като чувал и за двете части от сватбата си, просто трагедия.
и аз съм днес за миене на коса и лакиране, взех от аладин захранка за мъжа, въобще няма се занимавам с нищо, има и спаначена супа.
за черквите и мен много ме е яд. като беше бебе, много го водех, сега като е съзнателен, дори не знае какво е това, елементарни неща не съм обяснила, а съм вярващ човек и е срамота.... ще наваксваме по-натам явно.
даяна е като клоун облечена на сватбата си, ама аз нея никога не съм я харесвала как се облича. pardon
носи ми се хубава рокля нова, с нови токчета, имам и двете и ще ги облека до пазара накрая, казвам ви честно.... crazy
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #329 -: април 30, 2021, 11:55:13 »

В църквата е стройна организация, минава се за 5 мин, няма застояване, всички са с маски, та няма проблем за посещаване, поне в нашата.

Ние минахме, занесохме здравец и яйце, запалихме свещичка. Така се надявам и утре Звяр да издържи и да идем полунощ.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines