Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:04:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 50484 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #255 -: април 23, 2021, 16:18:44 »

Ние утре сме на 2ра игла, в понеделник почвам нова работа, та дано не ме тресне ваксината да не мога да стана. Иначе съм от вкъщи за постоянно, та няма много да се тревожа от близки нови социални контакти. biggrin  Седмицата беше напрегната, не я усетих кога отлетя. Остана само една тревога, ама дано и тя отмине с цялата буря.

 За днес съм взела смес за фалафели, та набързо ще ги забъркам и арабски питки ще врътна. Утре да видим как ще шаваме, че чак днес следобед се досетих, че може и да не съм адекватна.
 Хайде хубав уикенд!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #256 -: април 23, 2021, 16:51:23 »

Ехаа Адиктед, честита нова работа! Много успех!

Панде ела тук бре, да се боцнеш! Ваксинационен туризъм. От моето земя нали с автобуси ходиха до Сърбия.Хората не знаят какво е да нямаш и да се молиш поне с Астра да ги боцнат, че другото е китайски и руски...

Маги споко, ще направим алтернативен хахха

Ей Свекс и мен нещо не ме хваща мерак за нищо... Ама пък Звяр е в пълно настроение за Великден, знае вече няколко песнички за Великден и Цветница, днес яйца боядисвали  heart То не остана, ей го къде е четвъртък, ще трябва да ставам преди да изгрее слънцето да боядисвам 

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 23, 2021, 17:53:44 »

Адиктед, честита нова работа! Много успехи и да ти носи удовлетворение.
Свекърва, при нас отдавна бяха осигурили ваксини (първо АЗ, преди месец и нещо и Файсер), ама нямаше много желаещи май май. Поне аз знам само за 1 колежка, която се бодна.

Ние най-накрая се прибрахме (само за уикенда де, ама все пак). Доста се чудих длаи да си идваме, че нещо вчера ме стягаше корема, ама се реших. Поръчала съм Хепи. Ники замина с наще в Банкя, та днека ще е доста лежерно явно.
Като гледа колко има да с е чисти и да се оправя, а аз не мога почти нищо ми става лошо, ама каквото такова.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 23, 2021, 20:09:21 »

Рат, що не извикате приятели за помощ или фирма, да ви ударят едно рамо за почистването? Лежи си ти, най важното е да си добре сега.
Адиктед, честито, със здраве да си работиш.
Аз нищо няма правя тази година, ще разчитам на външна помощ за празника, поне засега така се очертава.
размразила съм едно телешко, ще сложа и една леща утре евентуално, с това се изчерпвам за момента.Преди това имахме честта да ядем роднински гозби, за мое облекчение, няколко дни подред имах помощ.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 24, 2021, 07:10:33 »

Здравейте, как сте?

Дайте да пишем докато има форум lol
Тук е слънчево и моите ще ходят да карат колело. Аз ще пропусна да получа малко. Пък след обяд и аз ще изляза с тях.

Желая ви хубав уикенд
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 24, 2021, 09:14:25 »

Привет!Аз за първи път от поне 10 години реших да поръчам месо за празника от човек от село.Е получих овца вместо агне и скоро няма да се навия пак да поискам такова месо.От магазина поне не го знам какво е, лъжат ме там.А тоя бут ддето получих ми стига до бедрото и няма как агнето толкова да е пораснало!Пак дано не е овен!

Днес съм работна, после на детски Рд тип сватба.Утре мисля да релаксирам!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 24, 2021, 09:40:27 »

Добър ден!
Честит Лазаров ден!
Аз уж се наспах, ама друго си е вкъщи, пък и малкото чудовище го нямаше. Днес продължаваме с чистене то (то не, че вчера го почнахме де). Някой ще чистят, някой ще седят pardon
На мен още не ми е Вликденско също, честно казано искам да идва, за да влезем в май просто. В четвъртък мисля да накарам баба да замести 2 козунака, с Ники да боядисват яйца, поне той да се радва и това е. Даже не знма дали няма да ходят към Смолян, че още не са решили. Агне ми се яде и салати, ама да не се налага да правя нищо аз.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #262 -: април 24, 2021, 15:12:37 »

Честит Лазаровден!  smile
Свекс, да ти е жив и здрав Родният и дълги години да се събирате с приятели по повод и без!
Адиктед, ти изби рибата! Ама как с нищо не подсказа за промяната lol Дано ти носи удовлетворение, спокойствие и пари smile

Снощи бяхме на гости. Покана в последния момент. Беше хубаво, макар че имах тежка седмица и всичко беше с натрупване. Децата бяха с нас. Скачаха, играха и се уговориха лятото да изкарат една седмица при нашите приятели, защото имат куче и свободно двуетажно легло lol Ние да сме ходили на море през това време lol
Днес поемам глътка въздух. Оставих децата при майка, че баща им е на някъде. В рамките на няколко часа ще ме правят шарена в главата за настроение Wink

Рат, хайде, малко остана! Не е моментът за геройски постъпки. Ти само дирижирай с пръст от дивана.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #263 -: април 24, 2021, 17:26:26 »

Свекс да му е вечно името на Родния, внуци и внучки да му го носят!

Днес съботно ни е лежерно, сутринта бях на маникюр, засекохме с колежката ми там, не се бяхме виждали на живо от септември, всеки ден иначе си говорим.

Аличка покажи после как е станало?

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 25, 2021, 07:46:43 »



Честита Цветница!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 25, 2021, 11:00:44 »

Честита Цветница!
Панде, Али, Адиктед да сте живи и здрави, с много късмет да си носите имената!

В събота голямо чистене му ударих е и пак имам чувството, че сме до никъде. Днес няма да можем почти нищо да направим, че Ники е у нас и само разхвърля, това което вчера подреди хме. Направо не знма как и кога ще с огнен да направим всичко преди да се появи госпожицата.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: април 25, 2021, 15:46:19 »

Благодаря ви за пожеланията към Родния и непряко към мен! heart
НИ2 ни изненада и ни натовари без предупреждение в колата да ядем риба на развъдник. Врътнахме едно голяма кръгче през Брезово, Зелениково, Свежен, Мраченик и на път за Калофер хапнахме пастърва в Бяла Река, после отидохме до Хисаря да пием по една топла вода, разгледахме рисуваните дувари в Старо Железаре и се прибрахме. За първи път от пандемията излизам извън Пловдив и за първи път влизам в ресторант, та ми беше много странно некомфортно. По принцип, по тези места ходят нацепени батки с издокарани булки и по 3 деца, виждат се все маркови нови- новенички коли и изобщо си е гъзарийка, може и затова, че не съм си в средата да е било, но пък ми дойде добре глътка нормален живот. Дано да не се случи случка, де.
Днес беше малко тягостно, че вчера почина лелята на приятелката, чийто РД празнувахме, но това е животът...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #267 -: април 25, 2021, 15:50:15 »

Здравейте и Честита Цветница!  Flower
Панде, Адиктед, да сте здрави и много усмихнати!
Рат, мерси, че се сети Wink
 
Ние и тази година ще пропуснем ходенето на църква с децата. Малко криво така, че те щяха да се радват.

Булче, вчера бая време прекарах в боядисване. Много съм доволна от резултата. Имах чувството, че косъм по косъм ми отделяше кой да боядисва и кой не. Тепърва предстои да се покаже истинският цвят на обливката. Сега съм в комбинация от червено в корените и златисто в краищата. Чакам да видя дали фризьорът ще качи снимка и ще копирам наготово линк.
Починах си на тишина.
Майка естествено ми развали денят с претенции и зор да се връщам. Нищо неочаквано, когато трябва половин ден да остане с децата.

Свекс, тепърва ще ни трябва време, за да се настроим за нормалност. Ако изобщо може да се върнем към такава...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 25, 2021, 16:00:30 »

О Свекърва, много хубаво звучи обиколката ви. Нормално да ти е странно, след толкова време. Не знма длаи някога пак ще се завърне към нормалността.
Али, ще чакаме да видим косата. И на мен ми е интересно как е.
Аз се чудя дали да не се биядисат с някаква био боя, така де поръчах я, да видим дали ще стане нещо изобщо, че в косата съм като вещица вече. Майка ще ме нацапа, пък подстригване ще е някога в бъдещето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 26, 2021, 07:27:34 »

Добро ви утро, как сте?Аз съм недоспала и ядосана на целия свят.Просто изкам да изкарам и тази седмица и да почивам.Чакам Великден с нетърпение!

Честити празници на всички, да сте много здрави!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines