Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:30:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41720 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 14, 2021, 07:11:36 »

Привет по средата на седмицата, разписвам се преди да вляза в бурята, че после не знам кога.Тук вали и ще си почивам след работа, а дано и до ноктите си стигна, дано, дано, дано.

Как сте днес?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #151 -: април 14, 2021, 08:21:22 »

Добро утро

Маги как е малката?

При нас нищо ново, работа-градина-вкъщи,редуваме се кой да кара, кой да взима и туй. Много ме изнервя обстановката с ваксините, особено с моята, защото до 3ти май ще пукна вече... Вчера пък ми разправят някакви хора дали 200лв за на ужким сложена ваксина... тоя народ е мега зле...

Адиктед нищо не съм купувала специално за навън, ама при момчетата на тая възраст има един хит само "Бутащи колички". Останалото е според това какво е на мода на площадката, това се взима. Кой е с положителен тест при вас?

Наде я се разпиши, ще правите ли сватба?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #152 -: април 14, 2021, 08:50:19 »

Добро утро!
И аз чакам Надето да се разпише  Wink

Вчера направих хубава тренировка следобед. Съобщих на таткото да взима и двете деца от градина и училище, че иначе аз обикалям из квартала. Влязох в банята и не бързах за никъде! Това не се е случвало от месеци - да се изкъпя на спокойствие, да не бързам, да не влизат малки досади с "Мамо, мамо..." и да не чувам писъци и крясъци без да мога да туширам емоциите им.

При нас новият хит за Дробния е триколка с педали. Кефи го, макар че не се развива скорост като на колите за бутане. Масово гледам майки с нов тип тротинетки с родителски контрол, на които децата седят. Много леки и маневрени изглеждат  good

https://www.ozone.bg/product/globber-trotinetka-go-up-comfort-play-deep-pink/
Ей такива. Сега виждам, че и цената им е хубава!
« Последна редакция: април 14, 2021, 08:52:02 от Alichka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #153 -: април 14, 2021, 08:55:39 »

И това ли измислиха, "ваксина само на бележка"? В България на нищо не се вярва и предпочитаме фалшив пср, фалшива ваксина...Защо пък не?  angry

Рат, ама пък много бързо пращат тия. Още преди да си отворят съобщенията. Дано лесно ти стане връщането. И без нерви.  heart

Булче, така и не организирам сватба още, предвид тоя ковид. Но много ми се искаше да се разпиша тук, защото освен бъдеща булка, съм и бъдеща майка.  shok
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #154 -: април 14, 2021, 09:05:49 »

Аууу сърцето ще ми се пръсне Надеее  heart heart heart от кога чакам да кажеш това! Честитооооо! Я разкажи повече, как, кое какво? Кога е термина? Коя седмица си? Какво чакате?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 14, 2021, 09:09:08 »

Еха, Наде! Честито! Стискам палци всичко да е наред ❤️

Ами има хора, които казват, че ще си сложат ваксина, само ако им трябва за пътуване. Та за такива сигурно и ваксина само на бележка звучи ок. Ама аз днес нещо съм черногледа и нищо не ми звучи ок. Everything sucks

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #156 -: април 14, 2021, 09:25:08 »

Привет!
 Наде, много хубава новина! Лека бременност! И аз се присъединявам към въпросите на Булката Wink

 За превозните средства имаме какво ли не... Триколка, 2 тротинетки, баланс и такова за бутане с крака. Последните 2 са на село и за това се въздържам от купуване на такива, че вече сме зарити.Има и бебешка количка за кукли. Това е най-използваното при нас. Но в парка я зарязва, та не постигам желания ефект.

 Тъкмо се затопли и пак се скофти направо вече не ни свърта вкъщи. sad

Булка, толкова ме е яд, че даже не ми се казва кой е. Важното е, че е леко до умерено и даже вече се подобрява. Повече от 1 седмица е минало от 1ви симптом, та дано се е разминало...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #157 -: април 14, 2021, 09:54:25 »

Съвсем отскоро съм. В 7ма седмица. Вчера видях трептящото сърчице и чух пулс. Надявам се и вярвам, че всичко ще е наред до края. За сега нямам никакви симптоми, но нямам търпение да ми проличи. Интересното е, че съм забременяла пак от същия яйчник, десния, който няма тръба. Намерило си е път през другата. Митко е на седмото небе. И иска да разказва на всички.  yahoo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: април 14, 2021, 10:16:17 »

Ауу ти прясна, прясна! Тихчико честито! Този яйчник значи е велик!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 14, 2021, 10:36:55 »

Ей, Наденце как ме зарадва! Много хубави новини! Желая ти лека и спокойна бременност, до термин! Евала на тоя яйчник  Bravo

Много студено днеска бе, за колко излезнах и ме на духа хубаво, а не мига да се закопчая. Айде да става малко по-топло, че ми се ще и малко рокли да понося.
Благодарение на Еми оправих излишните неща от поръчката. Благодаря   give_rose както винаги много ми беше полезно да си излея кво ме дразни.
« Последна редакция: април 14, 2021, 11:13:11 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 14, 2021, 11:30:15 »

Ние вече нищо не му взимаме навън, стават конфликти. днес градинката беше празна, имаше една с едно дете на 2 годинки, не му даваше нито да се цапа, нито да се катери, за какво го е извела в това време тогава, нз. то не се очаква че няма да има интерес към вода и кал, нормални неща са. гледаше син ми на лошо и мълчеше, щото той даваше "пример" на щерка й.  Сякви олигофрени срещам навън....
Изключително студено е, аз със ски яке и с шапка.... пръстите ми замръзнаха.
екипите дето поръчах се оказаха пълна трагедия, върнах ги, все едно плат за нощница... bad
в берьозка няма народ и съм се изхитрила оттам да взимам салатки и сладки неща, че не влизам в голям магазин и няма бабички и прочие.
Наденце, много се радвам за теб, да си жива и здрава и да си къткаш яйчицето smile
аз мисля янсен или рнк ваксина, ще говоря с личния. явно няма да стане на коридор скоро да има рнк и за младите.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #161 -: април 14, 2021, 11:49:15 »

Честито, Наде!  give_rose Имало защо да успееш да влезеш в профила си  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: април 14, 2021, 12:43:22 »

Ау, чудесна новина! Наденце, хайде един момък, за радост на таткото!  heart
Ох, пак ми е пуснато радиото и днес само кофти неща за Ковида и спорни въпроси относно ваксините. И Янсен го спираме временно, остава на Пфайзер и Модерна да разчитаме, по това, което чух.
От НИ2 пък зная, че в Индия е ужасен ужас - китайската ваксина хич я няма, имат нов щам и хората от целия завод и включително работещите дистанционно, ваксинирани с Пфайзер са се изпоразболяли...
Булка, то и такъв виц имаше, че българите искат само бележка, а полагащата им се ваксина да се продаде на някой европеец, макар  печалбата да се дели на 3 /на човека, на лекаря и на шефа на клиниката/ Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #163 -: април 14, 2021, 13:01:26 »

Свекс то е бетер виц това... Значи искали да си имат документ за пътуване, ама то никъде нямало да пътуват скоро, ама ей така да си имат, че сега цената била 200лв мито и  да не скочила. Също така не били против ваксините, искали по-нататък да се ваксинират...И кажи сега с такива хора как ще дръпнем напред? Като после ни защита ще е истинска, ни ще могат завалиите да се ваксинират, че в регистъра ще са с ваксина, после по статистики ще излизат болни с ваксина... без акъл хора...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 14, 2021, 13:51:43 »

като нищо може да има хора, които са ваксиниране само на хартия вече. и като нищо същите тези могат да пишат и бришат по групите, за да всяват страх.  diablo
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines