Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:57:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 40896 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 02, 2021, 12:36:24 »

аз май всички цветя харесвам, но предпочитам да ми подаряват нещо сладко lol , иначе обожавам лалета, зюмбюли, момини сълзи и рози.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 02, 2021, 12:49:46 »

Да е жива и здрава, Ж! Много весели и безгрижни игри!

Всички цветя са красиви по свое му, ама и аз предпочитам нещо, което не умира за3 дни. А мишката пък ненавиждам, много гадно ми миришат. Майка като иска да гледам нейните и с 300 мъки ги полива, а после с часове им усещам вонята.
Наще заминаха към Смолян и цял ден сме сами с Ники, а на мен нещо ми е смотано и съм недоспала, горското дете ще умре от скука! Сутринта бяхме в двора да се катери, ма а сега по заваля, а и мен леглото ме влече....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 02, 2021, 13:18:42 »

Честит рожден ден на Ж! Да е здрава, весела и любознателна!


Вчера моите, докато карали колела минали покрай една къща, пред която имало оставени нещо за подаряване. ММ видял, че има настолни игри като за Бамбук и взел 4. Снощи играхме на едната, тя е децата да се научат да разделят боклука. Аз видях, че е от 1990 г и се учудих, че тогава е имало такова игри. Ама ММ разбира се друго му хрумна - идеално запазена игра на 30г. - eBay и Амазон я продават за по 70евро, а отделни части има по 5-10 евро. За сега няма да я продава, ама трябва много да я пазим. Само на него може да му се случи да намери vintage board game lol lol lol  други игри са съвременни, но две са с думи и не са за нас за сега. Другата е с цветове, ама всичките са готини и супер запазени.

А тези дни гледах интервюта с Мария Бакалова и части от филма. Впечатли ме играта ѝ. Откачена работа, ама то не е лесно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 02, 2021, 13:31:24 »

Панди, понякога твоят мъж прилича на мен, ма рядко lol , аз съм си търговец по душа и каквото видя, мисля как да му взема повече пари. А те буквално на земята ли оставят такива неща за подаряване? в кашон ли? Много ми е интересно, защото и леля ми ми е разказвала, че докато е било разрешено от общината, и мебели са оставяли отвън, за да си ги събират хората в нужда.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: април 02, 2021, 14:11:07 »

Специално за Мюнхен зная от наши приятели, че има точно определени места за оставяне на запазени стари вещи. Социални служби ги събират и препродават, като парите отиват за подпомагане на бедните. Нашите приятели, по- точно мъжът, силно търговски ориентиран, в началото си взимал разни неща, ама синът им ги хванал, накарал им се едно хубаво и трябвало да върнат всичко.  Wink
Преди пандемията един път правихме с моите пенсионерки нещо от типа "гаражна разпродажба" с благотворителна цел, голям кеф беше. Сега хич нямам мераци нито за продаване, нито за купуване  blush.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 02, 2021, 14:24:13 »

Привет в новия месец! Да сме живи, здрави, щастливи, а ако може и спокойни!

Аз последно време съм доста нотоварена (имам чувството, че винаги, когато ви се отчитам, все това пиша...), засега не съм намерила правилния баланс между астрофизиката и фотографията. Много работа имам в ТУ, отделно още повече за дисертацията. Но много съм загубила мотивация на този фронт, защото на всяка крачка има препятствия - бюрокрация, още не мога да започна на постоянна длъжност, някой някъде прибира пари и не му пука за друго, всички са изнервени. Все по-често фотографията ми се струва по-здравословното призвание. Ще видим.

Честити рождени дни на Булката и на Ж. - да сте прекрасни!  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #21 -: април 02, 2021, 14:36:05 »

Привет! Благодаря за пожеланията! Сега сядам, разбих се, но сме щастливи. Без да се пънем всичко се нареди перфектно. Накрая дъждът ни изгони от зоопарка. Много се кефи на къщата подарък и на книгите. Тортата беше по-скоро очаквана, за да се яде. Само питаше "А сега може ли да ядем..." Имаше разлика от миналата есен, сега й бяха интересни животните, качваше се по оградата да ги гледа, на маймуните подвикваше, даже с една ходи да се закача на стъклото, бе доволно. Поръчахме Хепи и си хапнахме и сега релакс.
 
 Моята проследяваща се е преместила в Токуда и вече й викам направо почваме, щом има кой да ме изражда. Преди работеше във ВМА и не израждаше. Детето й е по-малко от Ж., та явно се е стреснала там и е отишла в частната...Мило ми стана като й пуснах снимка с благодарности, че днес е с нашия медальон по случайност.❤
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2021, 15:18:28 »

Еми, специално тези са били в кашони пред къщата. И друг път съм виждала така. Иначе има група, която е за подаряване за нашия регион. Или играчки срещу шоколад. И в продавалник има много неща, които се подаряват. Най-вече някой като се мести. Нашето легло с матрак и подматрачна е така - жената трябва да изпразни апартамента, а не можела да продаде леглото, защото е на 4 етаж без асансьор и никой не искал да го вземе. И разни други такива неща има аз нас, едни пъзели май. Още не сме вземали нещо, с идеята да го продаваме. Ама ни стана интересно с тази игра. Иначе съседите от първия етаж се занимават с това, пък даже са си местни lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #23 -: април 02, 2021, 15:19:29 »

Благодаря за пожеланията и специални поздрави на мини ми на Адиктед в бъдеще!

Значи Свекс много рядко се зачита кой какво ми е написал на стената, ама някак чак на мен ми направи впечатление че за първи път ти е постно посланието, защото винаги пишеш нещо в допълнение. Не се притеснявай, аз имам нужда единствено от спокойствие тази година, да бъда по точна по спокойно да приемам случващото се около мен

Иначе празника ми минава както винаги, приемам поздравления, хапнахме и ние Хепи, посреща доставки цял ден, колело, гримове, подаръчна кошница. Абе хубав е деня.

Панде ей сега ще кажа на мм за играта хахах той ще се изкефи много на тази история  smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #24 -: април 02, 2021, 15:32:28 »

 Булче, честит рожден ден! Аз ти пожелавам да си жива и здрава и да се с ъдват мечтите ти give_rose

Чеситит празник и на Ж.! Също да е жива и здрава и да я слушат родителите й Wink

При нас също има такива групи за подаряване/продаване, а също в центъра за рециклиране има едно обособено място, на което се оставят неща, които са годни за употреба, дрехите също се разделяна здрави и скъсани, като здравите отиват в червения кръст и разни асоциации.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 03, 2021, 09:10:29 »

Добро ви утро, вчера не успях да се добера до вас.Нещо телефона ми прави проблеми и не ми дава да вляза във форума.

Да са живи и здрави двете овнета Булката и астралната и близначка на Адиктет принцесата!Много да са обичани, другото ще се нареди.

Аз нямам нищо за казване, умора, нерви и малко ядове, но то се очакваше.Просто ме е яд много на моя мъж, но като почне работа той ще ми мине.

Хубави почивни дни ви пожелавам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #26 -: април 03, 2021, 15:17:47 »

И при нас оставят пред къщите каквото им падне. Понякога е яко, но понякога са неща дето ако падне дъжд върху тях са до там. Има една къща, отпред има 3 матрака, ами разбирам че са ги сменили, ама кой ще вземе стари вкиснати матраци? Ама пестят пари, щото да дойдв някой да имги вземе струва бая пара.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: април 04, 2021, 13:09:22 »

Не се притеснявай, аз имам нужда единствено от спокойствие тази година, да бъда по точна по спокойно да приемам случващото се около мен
Е, това вече е друго, мога да ти спретна едно следрождендено пожелание да  приемаш спокойно случващото се около теб, да ти се подреждат нещата така, както ти желаеш и да ти се случват хубавите предсказания на астроложката! heart Хем съм и сигурна, че ще го прочетеш сега и няма да мина незабелязана funnytooth Много си ми на сърце, знаеш си го! heart
Изгласувахме се, чувстваме се задължени, при положение, че сме ваксинирани. Отбелязвам факта, защото съм на мнение, че управлението на страната е за хора в активна възраст, работещи и живеещи в България, но тази година положението е малко по- друго... Много бързо стана, перфектна организация имаше, съвсем по правилата. Машинките са хубави, стори ми се обаче, че има повече хартиени бюлетини по урните. Не ни харесаха за анкета после, сърдити сме им Wink
Маги, хич не му се ядосвай на момчето, като ще ти мине утре. Wink Майка ти леко ли изкара?
Моята католичка е зле, няма сила да стане от леглото, не и се говори, вече осми ден надвечер вдига до 37,6С и взех да се притеснявам cray. Мъжът и поне е съвсем добре от третия ден и се грижи за нея
и животните /куче, котка и 30 кокошки/.
НИ1 вчера мина втора игла, утре е снахата. Дано мине леко и бързо и при двамата. Остава ми дерта за сватовете само. Казаха, че от понеделник ще сменят плана, тоест ще се придържат към съществуващия по възраст, без приоритетни служби и имам малки надежди да успеят за иРНК ваксини заради тежките им заболявания. НИ2 предложи да ги кара с колата, но не ми се ще, че през седмицата ходи пак присъствено на работа и да не им лепне нещо blush nea.
Хайде, хубав ден на всички ни и спорна седмица от утре! heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 04, 2021, 18:36:11 »

Мен затова малко ме дразни брата на половинката и жена му, колко активно пропагандират кой и как ще гласува и срещу какво да се гласува ( във ФБ ) , при положение че идват тук за година, после си бият шута, а и в момента си получават заплатите от небългарска страна. По същия начин много шумно се пазеха от вируса, накрая тя се зарази от майка си и преди да го разбере,  плесна детето при свекърва си, въпреки че знаеше че е била в контакт с доказано болна. разбира се, на 10 тия ден вече бяха извели детето на площадката и даже канеха свекървата и свекъра на село да прекарали заедно уикенда crazy beating. Та този тип Чегевара хипита с био мио наклонности изключително ми лазят по нервите. angry
успяхме да обясним на брат ми защо да гласува, на бащата на половинката- не. pardon. Половин победа пак си е победа....
да се надяваме че другата седмица вече ще има рнк за записалите се за нея..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: април 05, 2021, 08:07:43 »

Е, това вече е друго, мога да ти спретна едно следрождендено пожелание да  приемаш спокойно случващото се около теб, да ти се подреждат нещата така, както ти желаеш и да ти се случват хубавите предсказания на астроложката! heart Хем съм и сигурна, че ще го прочетеш сега и няма да мина незабелязана funnytooth Много си ми на сърце, знаеш си го! heart

 heart heart heart друго си е, ей така те искам  heart

И ние гласувААме вчера, имаме някакъв зверски късмет че пред нашата стая да няма никога никой, аз гласувах аналогово, мм машинно. Но по коридорите цареше хаос, зверски опашки, никаква дистанция, полицаи крещят по бабички. Снощи до късно стояхме да гледаме, без думи съм от поредния спретнат цирк... Амааа тук сме се събрали различни хора, не искам да обидя някой smile

За ваксините, много се скарах с майка ми, стигнах до там да пиша на др. Бацелова да и докажа че не е противопоказно да се ваксинира. До тук половин спечелена битка, баща ми е почти навит, др.Снаха и тя ще се включи в борбЪта, нея по я слушат  blush

За капка, вчера ми се развали пералнята, изби един бушон тъкмо когато приключваше и даде грешка, грешката показва че е счупен нагревателя, но пущината само пълни с вода и не изпомпва... Та на ръка изцеждах цяла пералня и вкъщи е всичко влажно сега...Ще викаме и майстор.

Та тъй, хубава седмица на всички  heart
 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines