Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:00:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 41715 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #135 -: април 12, 2021, 15:41:20 »

Еми, каквото и да е при баща ти, леко да минава good
Аз хубаво днес изгасих радиото да не слушам новини, ама пък взех да чета из онази група Ваксини Мамка му, ми то бая народ няма нищо, ни клетъчен, ни антителен даже и след втора игла на Пфайзер. Майтапят се, че леля Пенка вероятно е дръпнала шалтера и фризерите са дали фира... diablo
Наде, добре си се завърнала heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #136 -: април 12, 2021, 15:49:11 »

 Да имаме накрая една бъдеща булка в тоя сватбен форум!

Свекс, аз след 2ра игла мисля да им тегля шалтера и на Ваксините. Нещо се напълни и там с фалшиви новини, с ваксъри, антиваксъри... Добре тръгнаха с лекари, ама сега всичко е на самотек и наистина колкото повече чвтеш толкова повече се отчайваш...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #137 -: април 12, 2021, 16:01:38 »

Еми, каквото и да е при баща ти, леко да минава good
Аз хубаво днес изгасих радиото да не слушам новини, ама пък взех да чета из онази група Ваксини Мамка му, ми то бая народ няма нищо, ни клетъчен, ни антителен даже и след втора игла на Пфайзер. Майтапят се, че леля Пенка вероятно е дръпнала шалтера и фризерите са дали фира... diablo
Наде, добре си се завърнала heart


как ще нямат, имат и с ваксини клетъчен. Между другото не знам дали мерна там в същата група, една бивша съфорумка, Весето, мъжа и сигурно е за проучване само... Тя и децата ноември го изкрали, той не, пуска антитела, няма. Слага Астра, пуска антитела няма... Куриоз...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 12, 2021, 16:48:22 »

Наде, айде добре завърнала се!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #139 -: април 12, 2021, 17:27:13 »

Много сте мили.  give_rose

Булче, просто супер история за ваксините!  shok

Адиктед, аз искам снимка на този шкаф с отделения за дрехи за пране.

Еми, всичко да е наред с баща ти!

Рататуй, ти да не си бременна?  heart

Аз съм добре. Радвам се на първо място, че успях да вляза, а отдавна исках да драсна някой ред. Ще пиша повече утре. Бъдете усмихнати вие и всичко ще е наред. smile

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #140 -: април 12, 2021, 17:52:21 »

Свекърва, на патерица честит рожден ден!  give_rose няй- вече бъди здрава и обичана и все така остроумна  heart

Наде, добре дошла! То не че аз съм супер редовна, ама все пак lol

Булче, чуден цвят, много ми харесва heart

Ваканцията при нас свърши и пак сме на въртележката, да видим колко време ще мине преди да изтрещим пак lol

Адиктед, дано всичко е наред при вас!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 13, 2021, 08:46:11 »

Добро утро!
Как сте? Тука нещо е мрачно и е мокро, но се надявам до час-два да изгрее слънце.
Вчера най-накрая взехме шкаф с огледало и мивка със шкаф, даже някакви малки неща набързо взех (аз за временно, пък да видим). Чак се учудих колко лесно избрахме, ама след като ме разходи до майната си в някакъв магазин, където нищо не видяхме на живо, в практикер вече беше мил и добър. Та шкафа с огледало даже не сме имали разногласия, за мивката се чудех е между 2, ама консултант беше много печен и му каза да ме слуша, та съм много доволна  girl_wink

Адиктед, как сте? Какво стана с теста?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #142 -: април 13, 2021, 09:19:49 »

 Привет!

 Много благодаря за подкрепата. Тестът е положителен за огромно съжаление. Засега симптомите са леки, но съм адски притеснена. Дано се изчисти без усложнения, но сме нащрек всички близки. Свекърите сутринта са се боднали с Пфайзер при личната. Те са 65+, а свекървата е преминала онкологично заболяване, дано изградят имунитет и успеят да се опазят, че вече дори бодването не ми дава спокойствие след последните събития.

 Наде, аз не показах шкафа, че Рат се сети сама по описанието, но ето го https://www.ikea.bg/rooms/laundry/bathroom-storage/bathroom-high-cabinets/lillangen-shkaf-za-prane/10206246. Гледам, че вече има различни модели, преди май беше само този.

 Вчера ползвахме хубавото време и за следобедна разходка, че не ме свърташе. Купих едно фризби и Ж. тича да го хваща преди да го набележи някое куче. Хапнахме и сладолед, подмятахме се по поляните в парка и бяхме капнали всички. Търся вече игри, които стават за занимавка навън без да трябва да сме на площадка. Набелязах едни тип федербал, ама тя според мен няма да успее да се координира. Вие имате ли някакви такива успешни покупки, освен движещите се колела, тротинетки и редовните топки?

 С тая лоша новина пък пристигна и хубава, но трябва да се съобразя с карантини и притеснения и дано се задържи и хубавата. Всичко, което исках, е тая хубава новина, а сега разбирам, че е било абсолютно безсмислено да се притеснявам и ми се вижда маловажно, ама колело е цялата ситуация. smile
 Рат, като гледам ще е мокро тия дни. Аз изпуснах Декатлонските дрехи за дъжд, та ще си седим вкъщи. Предните са обидно малки вече, а трябва да пробвам и гумените ботуши, че може и те да са умалели. То дребно и бавно вдига размери, ама баш ся е дръпнало по закона на Мърфи. Wink
 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 13, 2021, 09:37:56 »

Адиктед, дано леко и бързо да мине!
Аз чакам  в Лидл дрехи за дъжд, дано вече ги пуснат и някакви пролетни якета, че Ники така е скъсал неговото, все едно 10год го е носил  girl_impossible
Ав хипо дали ще има намаление този май?
« Последна редакция: април 13, 2021, 09:43:39 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: април 13, 2021, 10:24:15 »

Здравейте!
При мен е една и съща - ежедневие. Въртя се около водене, вземане на децата, работа. Разнообразието са тренировките на Кокона, че се събрахме все отбор юнаци сред родителите и винаги има шеги и смях.
Вчера се бяхме отворили на тема почивка. Включително стана дума за ежедневното бягство от битовизми. Всички дружно се размечтахме за басейни и морета. LOVING Събрах отзиви за 2-3 нови места и живи и здрави да можем, ще ходим не веднъж  good
Сега пак се заговори и за края на учебната година - къде и как ще се организираме.

Адиктед, да минава лошото и да идва хубавото  give_rose
За игра - има всякакви варианти на пистолети със сапунени мехури или пък с меки топчета. Има и боулинг, ако ти се занимава да носиш по-обемна торба.

Наде, добре се завърнала!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 13, 2021, 11:32:28 »

Привет, аз съм от сутринта на колелото, веселба е голяма.Едната се събуди с температура, та после ще я водя до личната. Междувременно са с майка, а аз работя.

Рат, честити поръчки, да се свършва ремонта.И на моя мъж така му казват във всички магазини, ама и той си знае smile

Адиктет, дано леко го минава и да свършва тоя ужас.

Аз май само гореописаните съм носила.Каката не се интересуваше от игри, не включващи тичане.Сега гледам разни колички с бебета бутат момичетата, разни други играчки разнасят, ама аз не съм, просто не си играеше.Виж тия двете са много различни и ще видим с тях какво ще е.

Аз съм си набелязала от Лидл одеало за пикник, ще има май от четвъртък, трябва да проверя.Та ще вземем две, че сме бая народ.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 13, 2021, 12:26:43 »

Здравейте!
При нас дрехите за дъжд в Лидл минаха преди месец сигурно, но не бяха доставили гумени гащеризони за момчета и взехме от другаде само панталон.  Тук сутринта валя сняг, но вече е дъжд и се очаква да вали цялата седмица, та миналата седмица взехме нови гумени ботуши.

Само неща на колела и колички сме носили навън.Имаме и играчки за пясъчника, ама много рядко ги е искал. Сапунени балони също сме носили.
Но колелото е най-доброто за навън и за разстояние от други хора.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #147 -: април 13, 2021, 14:57:30 »

От Лидъл имахме гащеризон, но откакто махна памперса не ми е удачно. Късната есен хем аз я държах се омокри цялата, та нещо с бързо сваляне исках. Тя е такава номерация, че още по-скоро деца с памперс носят и почти няма само панталон. В Декатлон имат и добре, че е Еми да прочете, че идвали леко умалени, та поръчах. Взех и яке-дъждобран и жълти ботуши и трябва да минем да ги вземем от магазина. Аз съм голямо зле... има гумени ботуши и съм запомнила нещо с 4... и все викам те й бяха големи ще и стават. Те са 4 ама по UK номерация, а са 20ти номер. Дори тя вече не е толкова Палечка, глезенът не влиза biggrin
 То е ясно, че колела и тротинетки са най-добре, но нащо е голям бъз. Нищо не може и най-важното не иска да кара. Има всичко, но ако излезе ще направи две врътвания или 2 отласквания и край- носи си го. Онзи ден кумовете изкараха старият баланс на техните деца. Е, пред батковците бута, иска сама... Сигурна съм, че ако е сама на втората крачка да се е отказала, ама нали са батковци искаше да им се докаже и тя. blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 13, 2021, 16:01:30 »

Адиктед, тебешири, някви неща за изстрелване (едни перки има, парашутисти), ако ѝ е интересно. Тебвширите при нашите бяха много на мода, особено миналата година Ники обожава ше да се нарисува половината парк в писта и караше колички там. Става и за самостоятелна игра и за колективна. Отделно, ако е от бягащите и искаш да я държиш за малко близо, също върши работа  girl_wink
Тия от енглиш хоум как ме издразни ха! В петък направих поръчка, ама нещо през лап топа не стана, та айде и през телефона и накрая стана, ама са ми дублира ли част от нещата. Писах им на мейл, в сайта, в инстаграм нищо! Телефон нямат. Сега са ми пратили всичко по 2. Айде пак разправии с връщане, много ме издразниха.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 13, 2021, 19:23:38 »

Адиктед, а кола за бутане с крачета? Бамбук до миналата година не искаше колело, а тротинетка още не кара. Но като беше на 3 г му взехме кола за бутане с крачета и много си я караше. Нашата можеше да ѝ се закача въже и като се умори вдигаше краката и го дърпах.

Ние имаме една игра за навън с мека топка и велкро ръкохватки. Играем я, ама не повече от 10 мин.

Аз тебешири хич не обичам. Много мацаница става. А и ме кара и аз да рисувам.

Р, дано се оправи проблемът с поръчката.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines