Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:49:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е тука, пролетта на вратата чука  (Прочетена 39232 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: март 18, 2021, 15:16:50 »

Ох, същата работа като при Панди - мечтая си за деня, когато ще мога да правя всички обикновени неща, без алтернативата ми да е да се притеснявам за моето или за здравето на някого от семейството. Когато нямам нещо планирано /проект не ми харесва да употребявам, друг е смисълът му/се дразня, когато трябва да свърша нещо, пак се дразня, че не мога да разполагам с времето си. blush Ни така, ни инак. Май в последно време ми се иска да съм нужна някому, физически или психически, това ме крепи. smile Всички останали дейности и мечти са в услуга точно на това, да намеря къде, на кого и с какво, без да му дотягам и се натрапвам. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #181 -: март 18, 2021, 15:23:05 »

 Привет!

 Еми, честита му пострижка. Ж. пък все едно й режеха езика не косата като бяхме за пръв път. После 30 мин беше тиха, чак плашещо. С къпането отмина драмата, ММ я държи за ръце и й разправя измишльотини, докато аз слагам шампоан, че тя има навика да си търка очите като е разстроена и допълнително вкарва пяна. Казва й кога да затвори и отвори и тя е много горда, че не плаче и има "пуфкава" коса като резултат.Wink Кажи кое ББ ти е откритие? Аз слагам рядко грим тия дни, основно в събота и неделя, когато има кой да внимава да не се "нагримира" овнето. Тя си има балсам за устни и почти не пропуска да се "начерви" преди излизане. biggrin

 Хлопнаха ни... пожелавам крепки нерви на всички, дето имаха градини и училище  heart... за нас нищо не се променя smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 18, 2021, 15:50:01 »

Здрасти!
Аз се чудя що чак от понеделник го решиха, събота и неделя народа пак ще се юрне като за последно до Джъмбо, молчето и други подобни.  crazy. Ние трябва шкафове, мивки и смесители за банята да купим, ама на мен не ми е до обикаляне по магазини. Лошото е, че без тях няма как да се върнем когато стане банята, та си е леко неотложно, ама не ми се занимава.
Ники само с Р си мие косата, аз не съм му мола косата от месеци. След като последния път беше като екзорсизъм, изобщо вече не се и опитвам. С Р си имали система, няма рев, няма уговорки... Супер ми е!
Нашите се отказаха да ходят до Смолян, то баба дава зор де. Стават 16 години на дядо и тя се тресе, че не може да ги изнесе там. Иска да си ходи с рейса  crazy. Майка се опитва да я убеди, че не е за обиколки сега и няма нужда, ама... Да видим къде ще му излезе края.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #183 -: март 18, 2021, 16:57:09 »

Поздравявам ви хахах, аз от понеделник съм в локдаун заради сополивия... на никого не съчувствам за нищо, и това ще мине, да се опазим здрави

https://www.youtube.com/watch?v=Ym5ub_gGBfw


Днес е някакъв ужас на работа, с мм сме от 09-19:00 плътно в колове, той нещо взе да дава заето...

Бубе, нещо ФДТ, ружче нямаш ли да сложиш? че камерата доста избледнява лицето. Успех утре!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 18, 2021, 17:02:31 »

Рат, точно това ще направят, ще се метнат в джъмбо... да не говорим че аз тр да ида до икеа за да дообзаведа кухнята на село.
тук системата днес беше че му се скарахме много, не беше приятно, но с него с убеждение не се случват нещата уви. да не говорим ако шампоан пък искаме да му сложим...
Свекс, аз имам нужда от помощ и то да не е от майка ми, защото ме натоварва със семейни неразрешими проблеми, които дъвче. Не ме е и срам да си призная, но нямам откъде да я получа, другата баба няма да я обсъждам въобще. За пореден път стигам до заключението че хората на които мога да помогна и те на мен, не са в Сф или не са в БГ, или ако са в СФ са много заети... И аз се чувствам добре ако мога да съм полезна, направо съм щастлива.
Адиктед, кремът е:
https://images.app.goo.gl/vbUdtcCZqLNMWPKeA
с отлична покривност, без да се вижда, при положение че върху моята кожа инак нищо не седи добре, всичко седи на ивици, не попива и редица други проблеми...
цялата им серия  ТОЛЕРИАН е супер, наскоро купихме за рд на една приятелка на половинката това и други два продукта за почистване, каза че е много доволна. на майка сме взимали крем от тази серия, разкошен е.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 19, 2021, 09:06:42 »

Добро утро, как сте?Моите девойки станаха в 5,30 и сега си поспиват сладко, сладко.И аз дремнах малко с тях, че иначе не съм човек.

Еми, интересен е тоя крем, трябва да си взема за работа и нещо и се чудех ФДТ или ББ крем.Просто трябва да изравня тена на лицето и да прикрия малко недостатъци.

Тук има слънце и днес ще извеждам всички деца и себе си.То вече откачих все вътре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 19, 2021, 11:12:26 »

Здравейте smile

И аз станах в 5:30, ама аз нещо сама се будя по това време цяла седмица. От заклета сова, станах чучулига lol

Еми, мерси за препоръката за крема  good

Тук вали снях и духа вятър, гадничко е.

Булче, Адиктед, вие май ме изоставихте в книжния клуб на Джулия Куин  Reading Аз съм на последната книга от Rokesby. Антъни, Бенедикт и Колин са бебета lol lol Малко съм е дилема какво да чета след това. Насвалях си много нови книги и всичко ми се чете - романтични, чик лит, класики, тийнове спасяват света lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: март 19, 2021, 11:37:20 »

Напоследък лягам късно, ставам рано за работа, тази нощ и не спах добре. Просто нечовек!  tease
Пия сега второ кафе, ама най-добре ми е да си легна по възможност.
За сметка на това днес реших да съм стилна, та си сложих червени чизми на малка черна рокля. Имам служебно ходене по центъра. Какъв повод!  funnytooth

Рат, баба ти е за бой, ама говори си...
Иначе за мивки и шкафове няма как онлайн - убедих се. Особено мивките са много дизайнерско плитки и трябва на живо да се огледат. Нашата е на Рока и оттам тръгнах тази мивка с кои шкафове се предлага. Шкафът не е висящ, че вдигнахме височината. Шкафове взехме на Триано, Русе. Доволна съм!  good Поръчахме освен стандартната им колона и две половинки колони. Едната е в тоалетната - за хартия, мокри кърпи... Другата е с голямата колона от двете страни на огледалото в предверието на банята.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #188 -: март 19, 2021, 11:55:00 »



Булче, Адиктед, вие май ме изоставихте в книжния клуб на Джулия Куин  Reading Аз съм на последната книга от Rokesby. Антъни, Бенедикт и Колин са бебета lol lol Малко съм е дилема какво да чета след това. Насвалях си много нови книги и всичко ми се чете - романтични, чик лит, класики, тийнове спасяват света lol lol

верно че те изоставихме... ще се поправя скоро, просто очите ми изтекоха от договори четене и нещо на телевизия съм го обърнала, Мастършефи следя и подобни
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #189 -: март 19, 2021, 14:38:29 »

Привет!

 Последните дни са ужасни в емоционално отношение, но както и да е... Панде, аз съм в началото на книгата за Хаясинт, ама нещо нямам сили и желание за четене вечер. Подхванах да гледам Короната заради Даяна основно, де. В HBO пък лятото гледахме за Виктория, беше много интересно и уж щяха да имат нов сезон, та пак се въртя в тая тематика. smile

  Отменихме ваксинацията.Знам, че има много защитници на добрата ваксина е поставената, ама все пак мен си ме е страх с тая предразположеност и това е. Тъпото е, че няма дати и места за смяна на по-далечна дата с надежда да има избор, но ще чакаме...

 Аз се чудя на едно BB на Миша, че много го хвалят... ама то пак се очертава голямо киснене вътре, та нататък ще е.smile

 ММ иска края на април да се завръщаме към ремонтите и лятото да сме се изнесли, дали ще стане вече не смея да мисля. Братовчед му препоръча мивки Shock. Аз се чудя тоя гранит не е ли труден за поддръжка и тъмното или светлото ще са по-добър вариант в случая. То това е много напред във времето де...

 Хайде хубав уикенд макар че пак ще е сняг...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #190 -: март 19, 2021, 14:45:44 »

Адиктед, докато си минава времето, защо не си пуснеш генетичните в Геника? Те бая време им трябваше да излезнат по спомен, може би месец чаках аз тогава.

Колега в ЮК ще се ваксинира следващата седмица с Астра, имал е тромбоза, каза че грам не се притеснява, та ще го мисля сега и него.

Нашата мивка е от икеа, аз съм много доволна, широка, стабилна, не се цапа.В тоалетната не знам каква марка е, ама там заради вратата се наложи да бъде лилипутанска... ама върши работа.

Ох само за ремонти говорите, МГ още не се е наканил да попита за майстори, много ме дразни...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #191 -: март 19, 2021, 14:49:21 »

Адиктед, питай мен за ремонти lol Ние сме с гранитна мивка в кухнята на Пирамис. На други марки не знам как се държат. Нашата е светлобежова. Ами пак такава бих си взела след време при нова кухня  good Чистя я с Циф. Няма петна, захабено и прочие вече 6 години и половина. В стария апартамент бяхме с Тека, алпака. Отврат, макар и маркова! Все на петна стоеше с хубавата вода тук.

Аз се видях с новата счетоводителка. Отдалеч я познах. Що така счетоводителки и учителки отдалеч им личи и професионално са обременени, да не казвам изкривени?  pardon

Във вайбър групата на класа взеха да се присъединяват бабите. Смях през сълзи!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 19, 2021, 15:02:34 »

Аз съм с тъмносива мивка на Schock - супер доволна съм. Ползвам я само от 3 месеца, вярно е - но я чистя изключително лесно - никакви препарати не ми трябват (освен веро). Никакви петна не остават. Бях чувала, че този тип мивки (гранитните) не се разбират добре с горещото - изливам си гореща вода (като правя спагети) - нищо ѝ няма.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 19, 2021, 15:08:13 »

Аз в майчин дом си ги правих генетичните и май бързо станаха. Аз тогава правих и едни други в имунологията на Александровска, дето ги правеха, като се съберат проби, че бяха на някаква специална машина, та за тях беше голяма разправия. Та може лъжливо бързо да ми се е сторило. Но вместо да се чудиш само, направо си пусни изследвания.

Аз може би я подценявам тази склонност към тромбофилии, но не я мисля особено. То не е нещо, което ти пречи да си живееш нормално. Сестра ми и тя е като мен, та вероятно сме го наследили от някой, ама не знаем от кой.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #194 -: март 19, 2021, 15:25:12 »

Пффуу мен сигурно защото съм нетърпелива много ми се е видяло. Отделно ( не агитирам никой, само споменавам) и с рнк ваксини има много починали от тромбофилия, даже още декември имаше случаи. Пак ми е чувствително днес на тази тема, бивша колежка е починала от ковид, ума не ми го побира, голям образ беше и дълги години работи при нас, отидоха за по-добър живот в ЮК. Отделно и един приятел 1 седмица след Файзър е с ковид...

Мивката в кухнята ми е Тека, перфектна е, след 6 години мога да дам отзив че е като нова smile

Аличка те и бабите, сигурно ще помагат с дистанционното ... пак сте на пангъра...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines